دزدها شلوار مردم را هم می‌دزدیدند

 
دزدها شلوار مردم را هم می‌دزدیدند

اعضای یک باند تبهکاری که هنگام سرقت در تهران ، شلوار مالباخته‌ها را نیز می‌دزدیدند تا مانع تعقیب خود شوند، در درگیری با پلیس هدف اصابت گلوله قرار گرفتند.در فیلم‌های شهری، تصاویر حمله متهمان به مردم و سرقت اموال و شلوار آنها ضبط شده است.

به گزارش «جام‌جم»، در آخرین روزهای مهر امسال مردی که پس از خرید 6000 دلار قصد عزیمت به محل سکونت خود را داشت، در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر به یکباره از سوی 4 مرد مورد حمله قرار گرفت.

آنها با استفاده از فنون رزمی قصد بیهوش کردن او را داشتند و با سرقت 6000 دلار ارز و شلوار وی از محل متواری شدند، به طوری که مرد مالباخته قادر به تعقیب آنها نبود.

با شکایت مالباخته در شعبه اول دادیاری دادسرای جنایی تهران، دادیار هاشمیان دستور قضایی را در این ارتباط صادر کرد و پرونده به اداره 18 پلیس آگاهی ارجاع شد.با بررسی این شکایت و به دست آمدن تصویر حمله سارقان به مالباخته توسط دوربین یک اداره دولتی و بررسی این فیلم، ردپای 4 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که به روش خفه‌کنی، کیف‌قاپی و پرتاب تخم‌مرغ از مردم سرقت می‌کردند، شناسایی شد.

عملیات دستگیری

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس‌پلیس آگاهی تهران در ارتباط با پیگیری این پرونده به «جام‌جم» گفت: پس از شناسایی تبهکاران سابقه‌دار، یک تیم ویژه از کارآگاهان مخفیگاه‌های این متهمان را شناسایی کردند و سرانجام بامداد 25 آبان در حالی که 4 متهم تحت تعقیب در یک سفره‌خانه حضور پیدا کرده بودند، بلافاصله تیم‌های ضربت پلیس آگاهی محل را به محاصره درآوردند که آنها با مشاهده ماموران با قمه و چاقو به پلیس حمله‌ور شدند. رئیس پلیس آگاهی تهران افزود: در پی حمله تبهکاران،‌ماموران نیز با استفاده از قانون به کارگیری سلاح هر 4 متهم را از ناحیه پا هدف اصابت گلوله قرار داده و به مراکز درمانی منتقل کردند. محمدیان تصریح کرد: با گزارش دستگیری تبهکاران خشن به ‌دادیار جنایی، دستور بازرسی مخفیگاه متهمان صادر شد و ماموران در چند نقطه تهران با ورود به این محل‌ها مقادیر قابل توجهی دلار و یورو، چک‌پول‌های 100 و 50 هزار تومانی، سکه و سرویس‌های طلا و جواهر را کشف و ضبط کردند.

ایجاد رعب و وحشت

سرهنگ محمدیان اظهار کرد: اعضای این باند که از هم‌محلی‌های قدیمی هستند، پس از آزادی از زندان با استفاده از القاب و عناوین عجیب و غریب، با ایجاد رعب و وحشت از مردم سرقت می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به سرقت‌های گسترده اعضای این باند، از مردم خواست در صورتی که اموال آنها توسط سرنشینان 2 دستگاه موتورسیکلت آبی و سیاه سرقت شده است، به شعبه اول دادیاری یا اداره 18 پلیس آگاهی مراجعه کنند.

اعتراف متهم پرونده

رضا، سرکرده این باند که یک متهم سابقه‌دار است، روز گذشته در اولین مرحله از اعترافات خود عنوان کرد: به دلیل تسلط بر فنون رزمی، با پرسه زدن در اطراف مراکز خرید و فروش ارز خریداران را تعقیب و به آنها حمله می‌کردیم و با سرقت شلوار مالباخته‌ها، مانع از تعقیب خود می‌شدیم. وی اضافه کرد: پول‌های سرقتی از مردم صرف خوشگذرانی و تهیه مواد مخدر شیشه شده است و اکنون نیز در انتظار مجازات هستیم.

با اعترافات متهم به ده‌ها فقره سرقت، دستور شناسایی مالباختگان صادر شده است.

payamak - انگلستان - منچستر
خوب لابد شلوار نداشتند مادر مرده ها.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

baran shomal - نروژ - اسلو
میگم اینجا پلیس بلد بود پا را نشانه بگیره اما در خیابان کاخ نه و چون پای جان مردم بود اعتنا نکردند اما واسه جان خودشون چرا
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
به به, به به. چه شود!!:))
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
اگاهی شلوار خودشونم در میاره
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

غزل خاموش - ایران - اصفهان
می شه این فنون خفه کنی و پرتاب تخم مرغ و رزمی و رعب و وحشت و اینا رو یاد بدن ما رو یه چند تا ساندیس خور و فاطی بوگندو و بسیجی تاپاله پیاده کنیم ؟ .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
چون اینها از ترس کار زشتشان شلوارشان را خیس میکردند, بعنوان زاپاس از مردم شلوار قرض میگرفتند !
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بیخودنبود شاعرمیگفت: شلوارمرا جای بلندی بگذارید! سرزمین گل بلبله! :-) .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

ali bidin - ایران - تهران
نهایت حبس اینها دو تا 6 ماه است که بعد از ایندوره استراحت در زندان مجددا در خدمت امت همیشه در صحنه خواهند بود. در محل ما یکی از همین اراذل و اوباش دزد هست که تقریبا برا همه عادی شده که بعد از آزادی چند تا سرقت اساسی تو محل می شه و بعد ایشون دو سه ماهی می رن زندان و بعد آزادی روز از نو روزی از نو.. اگر اون برخوردی که با دانشجوها می کردن با این جانیها می کردن اینقدر کم از پلیس واهمه نداشتن...
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

tak30 - بلژیک - بروکسل
70 میلیون ادم همه به نوعی دزدی می کنن. این هم یک نمونشه.از حکومت اسلامی که غزه و لبنان براش مهمه بیشتر از این انتظاری نیست که شلوار هم رو وسط خیابون در بیارند. بروکسل
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
دلیل این ناامنیها و برخوردهای خشن و بیرحمانه مردم نسبت به همدیگه در شهری مثل تهران چی میتونه باشه. امیدی به برطرف شدن ان هست یا اینکه برای همیشه او تهران زیبا و دوستداشتنی رو , مثل ممه لولو برد. وباید واسه همیشه فراموشش کنیم. بامید بازگشت دوستی و صمیمییت به جوامع ایرانی. پیروز و شاد باشید
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

nika.azad - المان - دوسلدورف
هر دم از این باغ بری میرسد..... اسلام و جمهوری اسلامی سرشو بالاتر بگیره
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

GHo0oLMo0oRAD - ایران - فارس
nika.azad - المان - دوسلدورف بدبخت این کارا که این 4تا اشغال کردن چش به اسلام در ضمن نگو جمهوری اسسسلامی بگو جمهوری شیعه
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

nika.azad - المان - دوسلدورف
گل مراد جان چه فرقی میکنه چه اسلام شیعه چه سنی.اسلام در هر زمانی فقط به فکر بریدن دست و با و مجازات بوده.کدام کشور سلامی رو میشناسی که دنبال علت و معلول بگرده انصافا
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.