شاهزاده‌خانم اماراتی دربیمارستان اسرائیل بستری‌شد!


شاهزاده‌خانم اماراتی دربیمارستان اسرائیل بستری‌شد!

ایسنا: برخی رسانه‌ها فاش کردند: دختر یکی از شیخ‌نشین‌های عرب و یکی از افراد خانواده‌ی سلطنتی امارات در بیمارستانی در شهر حیفا در سرزمین‌های اشغالی تحت عمل جراحی قلب قرار می‌گیرد.

به نوشته‌ی روزنامه الیوم السابع - چاپ مصر- برخی رسانه‌ها گزارش دادند: یکی از شیخ‌نشین‌های امارات که پست مهمی در این کشور دارد اسراییل را برای عمل جراحی دخترش انتخاب کرده است.

در این گزارش‌ها آمده است: این خانواده سلطنتی امارات بنا به توصیه پزشک معالج با ایوب القرا، عضو عرب کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) که هم‌چنین به عنوان وزیر توسعه در نقب و الجلیل فعالیت دارد به منظور فراهم کردن تسهیلات ورود این شاهزاده زن به سرزمین‌های اشغالی تماس برقرار کرد.

ایوب القرا گفته است که پزشک معالج این شاهزاده امارات که در اروپا زندگی می‌کند با او تماس گرفته و از او درخواست کرده شرایط ورود وی را به اسراییل فراهم کند.

القرا گفته است، من با مسئولان وزارت داخلی اسراییل صحبت کردم و از آن‌ها خواستم پاسپورت این شاهزاده اماراتی را صادر کند.

بالاخره روز پنجشنبه این شاهزاده اماراتی به همراه همسرش به اسراییل رفت.

این شاهزاده زن اماراتی در بیمارستان "رمبام" در حیفا بستری شد و امروز(سه‌شنبه) عمل می‌شود.

به گفه القرا همسر این شاهزاده‌ی اماراتی فردی مهم در امارات است.

به گفته القرا همسر این شاهزاده گفته است اگر همسرش از عمل جراحی جان سالم به در ببرد یک مرکز بزرگ پزشکی را با بودجه امارات در حیفا تاسیس خواهد کرد تا تمام بیماران از جهان عرب برای مداوا به آنجا بروند و پزشکان عرب برای استفاده از دانش و علم پزشکان اسراییلی به آن جا اعزام شوند.

یک وزیر رژیم صهیونیستی به تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: این امر گام جدید دیگری است که اسراییل برای برقراری صلح در منطقه بر می‌دارد.

payamak - انگلستان - منچستر
خوب زمان شاهنشاه فقید جنت الله علیه هم همه از ایران برای مداوا میرفتن اسراییل.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
مرگ بر اسرائیل و این مزدوران عرب سگ صفت. امیدوارم این شاهزاده زن زیر تیغ جراحی بمیرد اخه کشور قحطی بود که فلسطین اشغالی را انتخاب کرد.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

louisette - فرانسه - مارسی
به ما ایرانیان احتمالا اعتماد ندارند.آن زمان درمان فقط در ایران بود.(بیمارستان نمازی شیراز یا تهران کلینیک تهران بود.)
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
اسرایئل و امارات و بزاری رو هم به توان 10 ضرب در 5 کنی بازم حیفه اسم کشور که روش بزاری.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک. گرامی این حرف را باید به ضحاک علی دانشجو کش ومموتی گفت که اینهمه منافع ایران را بخاطر عربا بخطر انداخته وسنگشان را به سینه میزنند.گویا یادشون رفته چقدر بچه های ایرانی درجبهه های نبرد جان باختن.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
حالا اگر این زن شاهزاده نبود باز هم اسرائیل برایش پاسپورت و جراحی ووو محیا میکرد?هرگز.این کثافت پول اولین و بزرگترین قدرت روی زمین است.مردم باخدا و با صفای قدیمی میگفتند..با خدا باش و پادشاهی کن.بیخدا باش و هر چه خواهی کن.اما 90 درصد مردم این دوران میگویند..ثروتمند باش و پادشاهی کن.تهیدست باش و هر چه خواهی کن.درسته بیشترین مشکلات با پول حل میشه.اما بخدا سوگند که هستند ملیاردرهائیکه برای درمان دردشان حاضرند تنها روی یک فرش خالی بشینند اما دردشان دوا بشه.مثل ایدز.سرطان و .....یا جوانشان میمیرد و حاضرند زندگیشان را بدهند و او زنده شود.اما.....پس بدانید با خدا بودن پادشاهی دارد اما ثروتمند بودن هرگز.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
مگر قلب شاهزادهها هم میشکند !? اسرائیلها دکتر خوبی هستند ولی قادر نیستند دل کسیرا بدست بیاورند !
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
توی ابران آ خوندها, دکترها را می کشند دیگه چه برسه مردم را نجات بدن ! هر چند این کار اینها جنبه خوب سیاسی در پیش داره .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

headman - امارات - ابوظبی
حالا همه جیغ بزنید................بابا زنش مریض بوده و مجبوره و بوجه هم داره و آزاده که بره.چندماه پیش هم یک بچه ایرانی کهبیمار بود به همراه مادرش از ترکیه روادید ورود به اسرایل گرفت و برای مداوا رفت.چیزی بسیار معمولی و عادیه.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
قابل توجه افرادی که دیدشان از دم دماغ انها بالاتر نمی یبیند من قول میدهم که پزشکان اسرائیلی بدون در نظر گرفتن این همه عذاب و مشکلاتی که همین قوم عرب بی خاصیت برای مردم اسرائیل درست کرده اند. این شاهزاده یا هر کس دیگری در ان کشور مراجعه کند معالجه خواهد شد . تا بقیه بدانند و بفهمند شعور است که باعث رفاه و راحتی انسانها میشود . تا بفهمند انسانیت بمعنای کامل باعث ترقی و تعالی انساها میشود . تا بفهمند فقط با شعور و ادراک کامل است که میتوان راحت زندگی کرد و بدیگران هم اسایش داد . تا ببینند وبفهمند که باید یاد بگیرند که بیشتر بفهمند
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
برای این شاهزاده عرب ارزوی سلامتی دارم امیدوارم جراحی با موفقیت انجام شود. در ضمن بعضی نظرها بوی نژاد پرستی میده
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
زمان شاه فقید نه تنها ایرانیها از سایر کشورهای دیگر هم برای عمل جراحی میرفتن اسراییل ,چون از نظر پزشکی بهترین دکترها نظامی ,بهترین اطلاعات ,و بهترین خلبانها را در اختیار دارد ,کدام فلسطین اشغالی ,اینها همه اش سیاست 2 بام و هواست ,بین آمریکاوانگلیس , ایران وسران فلسطین ,بخاطر منافع خودو رد گم کردن ,,چون زن و بچه اینهاکه کشته نمیشوند فقط یکسری بیگناه و از کارافتاده که توانایی دفاع و فرار ندارند..اینها را در رسانه های خارجی تبلیغ میکنند و بخصوص تلویزیون رژیم آخوندی ایران چون خودشان تخمه عربند.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک. احسنت به اون انسانیت و ادبی که خانوادت بهت آموختن!!!!!!!!!.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
رابینهود استرالیا_بهتره یه سری به همین اماراتی که حیفه اسم کشور بزاری روش بزنی تا ببینی ایران کشوره یا اماراتی به توان رسیده و ضرب شده
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خواهش میکنم از اسرائیل ها سمی چیزی به این تازی کثیف بدهید بره به درک
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

omidomid - هلند - آمستردام
اسرائیلی منفور و بی‌ همه چیز ..!!! پیشنهاد کمک برای زنده موندن دشمنش میده . اونوقت هموطن ‌های مسلمان ،و خدا شناس من برای همون مسلمون آرزو می‌کنن که زیر تیغ جراحی بمیره .!! ؟؟؟ چی‌ داره سرمون میاد ؟.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
اول از همه به عنوان یک نماد برای برقراری صلح میباشد
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Jew5771 - ایالات متحده - واشینگتن
مردم یهود با هیچ قوم و نزادی مشکل ندارد و نجات انسان هیچ ربطی به روابط سیاسی ندارد
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

GHo0oLMo0oRAD - امارات متحده عربی - ابوظبی
... موندن توی ایران فکر میکنن امارات امروز همون امارات30سال قبل هستش برو اخوندای کشورت رو ضربدر 10کن که ایران رو خوردن ...
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
1385 bawafa المان_هامبورگ میدونی چیه من به نظر من باید بری و تاریخ 60 سال پیش را بخونی که چطوری یهودی ها به دستور بریتانیا به فلسطین هجوم اوردند و هر چی سر راهشون بود را بیرحمانه نابود کردند و با وحشیگری توانستند برای خودشون به اصطلاح وطن درست کنند. من یه ایرانی بودنت شک دارم فکر کنم یهودی تبار باشى.
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
zayaendehroudi دانمارک کپنهاگ اقای عزیز من واقعا حیف میبنم که یک ای دی ایرانی اصیلی را انتخاب کردی ولی از زند رود بودن ان زائیدن انرا داری . من بتو قول شرف میدهم که در ایرانی بودنم انهم از نوع اصیل و پاک و متعهد بمعنی واقعی خودش شک نکن . اگر شکی داری مشکل سرکار است . دوست من جایگاه من و تو در جائی نیست که هنوز دست چپ وراست خودمان را نمیدانیم از قومی صحبت کنیم که انها را بدرستی نمیشناسیم برای مثال و انهم در حد درک نوانائی من و تو میگویم که فقط در ظرف یکسال بعد از انقلاب این قوم از ایران بیرون رفتند همه چیز ایران بهم ریخت 4 طبقه ساختمان در تهران با یک میلیون تومان خرید و فروش میشد وهزاران مطلب دیگر شما خیال میکنید این قوم من و امثال ترا میپذیرند .خیال کردید اینها هم مثل ما هستند که هر کس را پذیرا باشند . اگر چنین چیزی صحت داشت دیگر انها صاحب بیمارستانی نمیشدند که یک شاهزاده با میلیا رد ها دلار ثروت جائی برای معالجه بهتر از اسرائیل پیدا نکند . برو یک مقدار از ان لاک کهنه و فسیل شده ای که دور خودت کشیدهای بیا بیرون . دنیا را با خرد خود نگاه کن نا با نشخوار شده های دیگران
جمعه 5 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
ایکاش من هم یک یهودی بودم که میتوانستم همرا با یهودیان دیگر با شعور ودرک خودم رفاه وراحتی و اسایش و تندرستی را برای همنوعان خودم بارمغان میاوردم . ایکاش من هم یک یهودی بودم که میتوانستم تمام داروهای دنیا را در اختیار داشتم که ملیونها نفر انسان با استفاده از ان از مرگ نجات پیدا میکنند . ایکاش من هم یک یهودی بودم که همانند انها میتوانستم با برنامه ریزی صحیح اقتصادی در امور کشاورزی تحول و انقلاب نوین کشاورزی را ایجاد نمایم . ایکاش من هم یک یهودی بودم که با تفکرات خاص خود نظام اقتصاد دنیا را اداره میکردم . ایکاش من هم یک یهودی بودم وهزاران مجله و تلویزیون را در دنبا ارگانیزه میکردم که سبب بالا رفتن شعور و درک بیشتر اجتماعی همنوعان من بشود ..ایکاش من هم یک یهودی بودم . و خدا را شکر که عرب نیستم .تا از ترقی دیگران در رنج باشم . خدا را شکر که ایرانی هستم که یهودیان هم ایرانی هستند . خدا را شکر که عرب نیستم تا مصرف کننده ومزاحم وسربار اجتماع و روزگار باشم . خدا را شکر
جمعه 5 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
zayandehroodi دانمارک کپنهاگ . من واقعا برای تو و امثال تو متاسقم که هنوز نمیدانی یهود یک قوم است این بایرانی بودن و هلندی بودن و سوئدی بودن ودانمارکی بودن ارتباطی ندارد . در ایران ما بسیاری از ایرانی ها یهود هستند و همه ما ها بانها افتخار میکنیم . انها انها هم افتخار میکنند که ایرانی هستند . دوباره میگویم یهود یک قوم است . قوم سازنده . قوم توانا .قوم مثبت . برو خوب مطالعه کن . انگیسیها و اینکونه حرفهای دائی جان ناپلئونی را بگذار دم ان کوزه گلی و در تابستانها اب خنک انرا میل بفرمائید . خوب نگاه کن اگر بتوانی ببینی . خوب دقت کن اگر دقت انرا داسته باشی. در همین دانمارک بسیاری از سازندگی هائی که میشود یک پای یهودی در ان است . یهودی دانمارکی . یهودی فرانسوی . یهودی اسرائلی . یهودی ایرانی . اقا یهود یک قوم است . ان هم قوم مثبت و سازنده . چشم جهانگشای خودتان را بفرمائید باز کنید واز خواب الودگی بیرون بیائید عزیز .یک مقدار تشریف ببرید بیرون هوای ازاد میل بفرمائید تا مغز شما توانائی کامل داشته باشد
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.