پاسخ جالب احمدی نژاد به یک اعتراض

 
پاسخ جالب احمدی نژاد به یک اعتراض

به گزارش پارسینه، دکتر احمدی نژاد اخیرا در یک محفل دانشجویی در پاسخ به اعتراضی در مورد سخنان رئیس جمهور مبنی بر لزوم ورود بانوان به استادیوم ها و مفاسد موجود در آن پاسخ جالبی داده است.

احمدی نژاد گفت: یک خانم برای آنکه به استادیوم بیاید، حتی اگر بازی مهمی مثل بازی های شهرآورد نباشد، باید حداقل دو ساعت زودتر از محل زندگی اش به سمت استادیوم حرکت کند، برای تماشای بازی هم باید بلیط تهیه کند و این غیر از هزینه رفت و آمد و خورد و خوراکش است، تقریبا دوساعت زمان صرف تماشای فوتبال می شودو برای بازگشت به منزل هم با احتساب ترافیک، یک تا یک ساعت و نیم زمان صرف کند.

وی توضیح داد: لباس فوتبالیست ها هم همانطور که دیده اید، طوری است که با جوراب ساق بلند و شورت ورزشی بازی می کنند که تنها قسمت کوچکی از زانوی آنان معلوم است.

به گزارش پارسینه، احمدی نژاد در ادامه این سخنان این سئوال را مطرح کرد که " آیا منطقی است که یک خانم با صرف این مقدار زمان و هزینه به این انگیزه به استادیوم بیاید که آن قسمت زانوی مردان را ببیند؟ آیا جذابیت بازی و هیجانات استادیوم اجازه می دهد کسی همچون نگاهی به مسئله داشته باشد؟ آیا اصلا بانوان ما اینگونه هستند ؟ من این حرفها را خلاف شان بانوان ایرانی می دانم.

farid_ghl - ایران - تهران
یکی می شه متن بالا رو ترجمه کنه؟. کی اعتراض کرده؟ کی جواب داده؟ نتیجه اش چی شد؟. کی این متن بالا رو نوشته ؟. حالش خیلی بد بوده؟
دوشنبه 1 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
ایول مموتی!
دوشنبه 1 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
وای ...وای.. این ریس جمهوره...بعد میخواد دنیا را مدیریت بکنه...
دوشنبه 1 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
میمون هر چه زشتره, بازیش بیشتره !
دوشنبه 1 آذر 1389

benjamin86 - انگلیس - اکسفورد
حالا اشکال نداره تو اجازه بده بیاد بعدش به صورت بازیکن نگاه میکنه
دوشنبه 1 آذر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
برو بمیر بابا اینقد مزخرف گفتی که دیگه قیافت بینیم حالت تهوع بهمون دست میده
دوشنبه 1 آذر 1389

mahyar1212 - ایران - تهران
واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند......چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 1 آذر 1389

mahdi1988 - اتریش - وین
چه عجب...!!!
دوشنبه 1 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
منظورش اینه که خانمها پای ماهواره یا اینترنت چیزهای چشمگیرتری گیر میارن!!! یعنی همه مثل اخوندها و صیغه هاشون ندید بدیدن دیگه.ای خدا ما زنها رو از شر این عقب افتاده ها نجات بده.مردها رو هم همینطور.
دوشنبه 1 آذر 1389

parnar - ایرلند - لیمریک
عجب فیثاغورثی . ضاییییییع
دوشنبه 1 آذر 1389

experthoney - منامه - بحرین
باز این مشنگ الدوله از خودش نظر بدر کرد
دوشنبه 1 آذر 1389

javaad - ایران - تهران
همه ی اینها فیلمه. یعنی از قبل با هم هماهنگ کرده بودن که اون یارو چنین سوالی رو بپرسه و احمدی نژاد هم چنین جوابی رو بده تا شاید تو دل مردم یه کم جا وا کنه. کور خوندن. دستشون واسه ما رو شده
دوشنبه 1 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
اصلا این مورد قابل بحث میباشه?
دوشنبه 1 آذر 1389

8pa - ایران - تهران
از مدیریت محترم سایت درخواست دارم صحبتهای احمدی نژاد را روی سایت نگذارند زیرا توهین به تمام ایرانیان در سرار دنیاست،واقعاً نمی دونم چه واژه ای برای این موجود می شه به کار برد.متشکرم
دوشنبه 1 آذر 1389

raisjomhur - ایران -
به نظر من که حرف حساب زد ضمنا بعضی ها کلا به کسی مشکل دارند بعضی ها هم به حرف و نظر کسی کار دارند به عقیده احمدی نژاد بسیار حرف زیبا و جواب دندان شکنی داده است نمیدانم چرا یه عده از کاربران سایت کارشان شده متلک پراکنی و هجو گویی فکر کنم این عزیزان زیاد از حد مشروب میخورند!!!
سه‌شنبه 2 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
اول فضا رو سکسی میکنه بعد میگه آیا اون قسمت تحریک کننده هست یا نه؟!!! منم نفهمیدم. یکی ترجمه کنه...! اعتراض بود یا ....
سه‌شنبه 2 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
خب یعنی فقط وقتی خانوما میخوان برن ورزشگاه دو ساعت وقتشون تلف میشه و باید پول بدن بلیت بخرن؟؟؟ یا منظورش این بود که فقط خانوما حق ندارن وقتشون رو صرف تفریح کنن و پولی بابت خرید بلیت بدن؟؟ چی شد ؟یکی این جواب بی ربط این اقا رو ترجمه کنه لطفا........اخه چه ربطی داشت این دلایل کذائی که ایشون اورده و مدعیه به همین دلایل حضور بانوان در ورزشگاه در شانشون نیست!!!!!!!! خدا شفاش بده حالش خیلی بده...دقت کردین هر وقت ازش سوالی میشه هیچ وقت جواب روشن نمیده بلکه یه سوال روی اون سوال مطرح میکنه؟به هر حال خانوما تا قبل از این که از دیدن کشتی مردان بدلیل فرم لباس کشتی منع شده بودن الانم لطفا به زانوی مردا نگاه نکنن خطر داره
سه‌شنبه 2 آذر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
oghab .فنلاند .هلسینکی /دوست عزیز من حس وطن دوستی شما را میفهمم و شخصا به ان ارزش میدهم .اما شما این حرف احمدی نژاد را چگونه میبینید و تحلیل میکنید!؟ من کامنت های شما را اکثرا دنبال میکنم و کم و پیش با نقطه نظرات شما در این سایت آشنا هستم . پایدار باشید.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
هفت شهر عشق را عطار گشت/ ما هنوز اندرخم یک کوچه ایم
سه‌شنبه 2 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این جناب دانشجوب بسیجی پرسیده بوده که چرا می خواهید به زنان اجازه دهید به استادیوم بیایند تا بدن لخت و عور بازیکنان را تماشا کنند و حالی به حالی شوند و دیگ غیرت برادران ارزشی شان را به جوش بیاورد. احمدی نژاد هم این جواب را بهش داده که خیلی هم بی ربط نیست.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
farid_ghl - ایران - تهران ...من هم چیزی متوجه نشدم.اما متعجب,از پاسخگویی بعضی هموطنان به این متن بی سروته(ملغمه) وگنگ!!!! بایدگفت: هنر نزد ایرانیانست و بس. پیروز باشید.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
خلاف شان بانوان میدونم که زانوی مردها رو دید بزنن. اصلا فوتبال یه بازی هس که در اون زانوهای مردها هستند که نقش اصلی رو دارند و معلوم نیس این انگلیسی ها که تو هر کاری موش می دوونن چرا اون توپ رو که کاری نمی کنه جز منحرف کردن ذهن خانم ها ول کردن وسط میدون!؟ یکی اینو به ما بگه
سه‌شنبه 2 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
ننگ بر تو ای احمق ابله زاده که اشتیاق ورزشی مردم ما را همانند امیال خانواده ات گمان برده و آنها را به این اندازه مشتاق ... خیال کرده ای؟!.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
حالا این بدبخت یه بار یه حرف اساسی زد ها. چیز بدی که نگفته. همون چیزی که همیشه مینالیدم ازش میخواد که حلش کنه. خوبه که حسن
سه‌شنبه 2 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
اینبار حتما برای ریاست سازمان ملل داری بازار گرمی می کنه مردک از قیافه اش پیداست که می خواد همه رو خام کنه تا یه پستی تو سازمان ملل بگیری غلط کردی دیگه همه ی دنیا می شناسن که چه هستی
سه‌شنبه 2 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
raisjomhur - ایران - / حرفشون خوبه..! اما ایشان یک عوام فریب به تمام معنا هستند که با این صحبتهای پوپولیستی فقط قصد دارند کمی وجهه خودشان را سامان ببخشند وگرنه ایشان هیچ اعتقادی به این صحبت هاشون و برخی صحبت های مشابه ندارند. اگر هم کسی چیزی میگه، چون میدونه پشت این صحبت های به ظاهر خوب، یک نیت پلید نهفته است. من نمیفهمم چرا شما و امثال شما اینقدر زود تحت تاثیر قرار میگیرید...............................!
سه‌شنبه 2 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
محاسبه ریاضی از این دقیقتر دیده بودید؟!
سه‌شنبه 2 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
در کل تمام کسانی که کیف کردند از این جواب سوپر احمقانه مثل خوداین احمقند. آخه آلدنگ مگه زن اگه بخواد بره استادیوم برای دیدن بدن لخت بازکن ها میره؟ آخه چراشما ها اینقدر وحشی و بدوی هستین ...
سه‌شنبه 2 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
احمدی نژاد این جمله را در پاسخ به فتوای فسیلهای قم گفته که رفتن زن به ورزشگاه راحرام میدانند چون از دیدن بدن لخت مرد تحریک میشوند! .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
معلوم می شود خرتر از احمدی نژاد کم نیستند!
جمعه 5 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.