صدور حکم قصاص قاتل حادثه سعادت‌آباد , سعیده تبرئه شد


صدور حکم قصاص قاتل حادثه سعادت‌آباد , سعیده تبرئه شد

قاضی شعبه 71 دادگاه کیفری حکم قصاص متهم پرونده قتل در سعادت‌آباد را صادر کرد.

پس از جلسه محاکمه صبح دیروز متهمان پرونده قتل در سعادت‌آباد که در آن متهم پرونده به دفاع از خود پرداخت قاضی نورالله عزیز محمدی با مستشاران این شعبه به شور نشست و در نهایت حکم قصاص یعقوب را صادر کرد.

قاضی عزیزمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره حکم صادره گفت: یعقوب به اتهام قتل به قصاص، به اتهام رابطه نامشروع با کیمیا به تحمل 100 ضربه شلاق و به اتهام قدرت‌نمایی با چاقو به 2 سال حبس و 74 ضربه شلاق محکوم شد. 

وی ادامه داد: با نظر اکثریت قضات (3 قاضی)، کیمیا از اتهام معاونت در قتل تبرئه شد اما به دلیل ارتباط نامشروع با یعقوب، به تحمل 100 ضربه شلاق محکوم شد.

رئیس شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران، گفت: حکم در ملاءعام اجرا خواهد شد اما مکان اجرای آن با نظر دادستان تهران خواهد بود.

صبح روز 6 آبان امسال، اهالی خیابان‌های منتهی به میدان کاج واقع در منطقه سعادت‌آباد، با فریادهای کمک‌خواهی مرد جوانی به خیابان آمدند.

مردم در خیابان، جوانی را مشاهده کردند که توسط شخص دیگری به شدت مجروح شده و فرد ضارب به هیچ کس اجازه دخالت برای نجات جوان مصدوم را نمی‌دهد.

بعد از گذشت دقایق طولانی از این حادثه، نه مردم و نه مأموران پلیس حاضر در صحنه به خود اجازه برخورد با عامل این جنایت را ندادند تا اینکه جوان مجروح مقابل چشمان مردم و مأموران پلیس جان داد.

با توجه به حساسیت فوق‌العاده‌ای که بعد از این قتل در سطح جامعه ایجاد شد، رئیس قوه‌قضاییه دستور داد تا پرونده به صورت فوق‌العاده و خارج از نوبت رسیدگی شود.

پرونده بعد از طی مراحل تحقیقاتی در دادسرای جنایی تهران و پس از گذشت 24 روز از این جنایت هولناک به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع داده شد که صبح دیروز و از ساعت 9:45 به ریاست قاضی نورالله عزیزمحمدی، رئیس شعبه 71 دادگاه کیفری، محاکمه متهم به صورت علنی آغاز شد.

feminism - انگلستان - لندن
ایا واقعااین علف هرزه ,این زن مکاره و رسوا ارزش پایمال شدن زندگی این دو جوان را داشت !? در حالیکه عامل اصلی این کشتار او میباشد ,فقط محکوم به دو سال حبس شده. او مباید تا اخر عمر ننگینش در حبس باشه. ای فتنه جو بنا به اظهارات خودش حتی به مادرقاتل هم گفته بوده "عاقبت پسرت به خاطر من اعدا میشه". چه ناراحت کننده است که زندگی جوان دیگری بزودی بپایان خواهد رسید. چرا نیروی انتظامی ویا پلیسی که در صحنه حاضر بوده را زیر سوال نمیبرند !? این چه مرز پر گوهریست که اهریمن پرورش میدهند !
دوشنبه 1 آذر 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
و اما نیروی انتظامی‌ که ناظر صحنه جنایت بوده و هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداده ، خلع درجه و تحمل ۷۴ تا ۹۰ ضربه شلاق درملا عام ، تبعید به بد‌ترین منطقهٔ آب و هوایی ، تنها تخفیفی که می‌شه بهشون داد .در مقابل چشمان حافظان جان و مال و ناموس مردم این جنایت انجام شده ، اگه اونا از سلاح خودشون استفاده کرده بودن ، الان دوتا زخمی گوشهٔ بیمارستان بودن ، نه قربانی بود، نه قاتلی .
دوشنبه 1 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
این زنیکه چند روز دیگه بعد از ازادی تلاش میکنه میاد خارج بعد ببینید کی هست. امثال این اینجا دیدم و همون مونده و بدتر هم شده. اینو باید حبس طولانی میدادند. اقایونی که از اینها جمع میکنند و میگن> توبه کرده اماده باشن.
دوشنبه 1 آذر 1389

احتراز - آلمان - دورف
اگه میخواهین قصاص کنین ، خوب بکنین دیگه، ۲ سال بدین بخور بعد اعدام کنین. مسخرها
دوشنبه 1 آذر 1389

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
. پس رای کم کاریه مامورانه پلیس چی میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
دوشنبه 1 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
حالا میخوان جبران این بی عرضگی رو که مقتول رو نجات ندادن با این چیزها جبران کنند. طرف رو میخوان بکشن قبلش هم صد ضربه شلاق. اون فرمانده نیروی انتظامی که با چند تا فاحشه گرفتنش و داشتن براش نماز میخوندن چند ضربه شلاق خورد
دوشنبه 1 آذر 1389

شایان گوتنبرگ - سوئد - گوتنبرگ
همش 2 سال.. اگه یه بسیجی گور به گور شده بود روزی صد بار اویزونش می کردن
دوشنبه 1 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
به نظر من باید سعیده رو قصاص می کردند عامل فروپاشی زندگی مهدی و محمدرضا خود سعیدست ..شلاق کمشه باید فقط قصاص بشه قْْْْْْْْْْْْْْْــــــــــــــــــــــصاص
دوشنبه 1 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
*عذاب وجدان همیشه مال کسی است که صادق نیست . آرامش مال کسی است که صادق است . لذت دنیا مال کسی نیست که با آدم صادق زندگی می کند . آرامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی میکند*. .
دوشنبه 1 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
*عذاب وجدان همیشه مال کسی است که صادق نیست . آرامش مال کسی است که صادق است . لذت دنیا مال کسی نیست که با آدم صادق زندگی می کند . آرامش دنیا مال اون کسی است که با وجدان صادق زندگی میکند*. .
دوشنبه 1 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
باید طوری بکشنش که دیگه کسی جرات نکنه چاقو تو جیبش بذاره.واقعا تهران شده جنگل. حالم بهم میخوره.یک مشت عقده ای اومدن تو کار که تو رویاهاشونم نمیدیدن به اینجا برسن.همه چیز پارتی و پوله
دوشنبه 1 آذر 1389

bolour - سوئیس - زوریخ
حتا اگه این خانوم که این طور هم هست ،،مقصر باشه،،ولی به نظر من باید این آقایون هم کمی عاقلتر عمل میکردن و به قولی گول همچین زنی رو نمیخوردن ،،پس بنابر این ، این خانوم به تنهایی مقصر نیست،هر چند که سلامت اخلاقی نداره ولی در گفته هاش، گفته که چندین بار به پلیس مراجعه کرده و از دست قاتل شکایات کرده،،پس این نمیتونه دروغ باشه،،چون قطن میتونه این ادعاشو ثابت کنه ،،هر چند ممکنه که به مقتول اویزون شده که از دست قاتل راحت شه و به استلاه قدرته مردانه ای در کنارش باشه ،،،ولی فکر میکنم هنوز حقایقی در پس این ماجرا هست ...ولی گناهکارتر از همه اینها پلیس هست ،،که ماموره اجرای مثلان قانون هست ولی وقتی فقط تماشاچی هستن مردم به کی و کجا پناه ببرن؟!شرم و لعنت به این حکومته ننگ و فساد و ضد مردمی و ضد انسانی رو
دوشنبه 1 آذر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
حکم خوبی بود.اما باید چند مورد بهش اضافه میشد : تنبیه و اخراج پلیسهای بیعرضه و بیخاصیت حاضر در صحنه.تنبیه اون چند نفر مردم بیشعور و بی وجدانی که توی فیلم داشتن میخندیدن.اون زن هم باید بیشتر زندانی میشد.
دوشنبه 1 آذر 1389

h.k - دانمارک - اودا
دوستان لطفان ازروی احساس وزودقضاوت نکنید.چون سیاسی نبوده.وقضات هم یکی یادوتابیشتربودند.مگرزورگیرهارافراموش کرده اید.مقتول احمق بوده.وقاتل چون به یکزن بیکس زورمیگفته,,نامرد,,بوده.عاشق نبوده چون هیچ موقع عاشق ازمعشوق اخازی نمی کنه.وهیچکدام تهرانی نیستند.وهم هرسه هستند.تهران یک ایران کوچک است.وتهرانیهای اصیل کمترازیک دویستم دربین جمعیت تهران هستند.
دوشنبه 1 آذر 1389

alexxx - اتریش - وین
مثل بسیاری از قضاوتهای ناعادلانه دیگه در ایران این مورد هم شامل شد. چون طبق اطلاعات درج شده حتی یک فرد عادی با میزان تحصیلات صفر هم تشخیص میده, زنه نقش اصلی این جنایت رو بازی کرده . اونوقت تبرعه شده. خاک. خاک . خاک خاکه سیاه بر سر مجری
سه‌شنبه 2 آذر 1389

reza-California - امریکا - لوس انجلس
بسیار متاسفم که اکثر کاربران این سایت بیسواد و در حال نژاد پرست و هم طرفدار مجازاتهای بدوئ وقبیله ای هستند اولا باید بدانید طبق قوانین ایران هر جرمی کوچک یا بزرگ جداگانه بررسی و مجازات ان اعلام میشود بابت قتل قصاص و بابت چاقو کشی 2سال زندان والبته مجازات اسلامی و وحشیانه شلاق و در اجرا به ترتیب شلاق اعدام و زندان است ونه زندان زودتر از اعدام اگر خانواده مقتول گذشت کنند ان وقت بعد از شلاق به زندان میرود ثانیا این خانم بیگناه وبی ازار به زندان محکوم نشده خبر را درست بخوانید خانم فمنیسم از لندن هر زنی ازاد در عشق است
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Kili_patilaki - قطر - دوحه
h.k - دانمارک - اودا:میشه لطف کنید بگین که شما از کجا میدونید اینها تهرانی نیستند؟
سه‌شنبه 2 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
باز هم پلیسها قصر در رفتن از اول هم تابلو بود عمرا بشه اینارو مجازات کرد حتی اگر بی دلیل کسی رو بکشند یا شاهد مردن کسی باشند
سه‌شنبه 2 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
h.k-دانمارک-اودا/ خانم مسئله رو نپیچون خانم اومده اقایون رو اخاذی کنه. اون 130 میلیون مسئلش روشن تره تا حرفهای خانم. لابد یکی از تهرانیهای اصیل و با اصالت هم شما هستین و بقیه پشم. شما چی بررسی کردین اجدادت از کجا اومدن و دادی واست تذکره بنویسن. ول کنید بابا این مزخرفات رو. من انم که رستم بود پهلوان. خوب حالا که چی؟ مثلا خون شما رنگی تر از دیگرانه؟ یا جی؟ نه تنها تهران بلکه اونموقعی که اصفهان پایتخت بود یا قزوین یا همدان یا شیراز در زمان کریم خان یا تبریز یا... یا.... یا.... همیشه این بوده که یک قشری بطرف پایتخت هجوم اوردن. تهران نه مال شماست نه مال دیگری متعلق به تموم ایران هست. یه ذره بازتر نیگاه کنید. اتفاقا اقلب کسانی که دارای اصالت نیستند اصرار بر این دارند که واسه خودشون هویتی رو محرز کنند.شما نیگاه کن ببین یه پای اجدادت تو فرادریا(ماورالنهر) نیست. بابا بی خیال من اینم و دیگران اون. مگه اسم و زادگاه شخصیت میاره؟ انسان هرجه پرتر باشه سر بزیر تره مثل درخت پر بار که افتاده تر میشه.اینجا شده مهدکودک. هر جه ننه مر.... هست دایه بزرگوار شدن.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
reza-california داداش امیدوارم یکی از همین نمونه خانمها تو زندگیت بیاد و ببینیم اونوقت نظر گرامی چی هست. کسی نگفت اعدامش کنند اما اینم کم بود واسش. ایشون اون مرتیکه قاتل رو میشناخته پس نباید میگذاشت که این دو با هم روبرو شن. اون قاتل که ایشون رو زده بود به قول خودشون پس چرا گذاشت این دو رو در رو بشن؟دوران لوطی گری و داش مشتی بازی تموم هر کسی خلاف کرد جه زن چه مرد باید بسزای اعمالش برسه.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
سوالی که برای من پیش امد اینست که فرق این خانم با سکینه اشتیانی چیست. اینها که خود شهادت دادند که مدت دو سالخانم سعیده با داشتن همسر با قاتل رابطه داشته اند و این با قوانین عقب افتاده اسلامی میشود زنای محسنه. چطور است که ایشان با شهادت دردادگاه به صد ضربه شلاق محکوممیشود اما در مورد خانم اشتیانی که هیچ مدرکی دال بر ارتباط ایشان در زمان داشتن شوهر موجود نیست محکوم به سنگ سار میشود. البته نه اینکه من با هیچ کدام ازاین مجازاتهای وحشیانه موافقم. قصدم فقط نشان دادن تناقضات موجود در قوه قضائیه است. ضمنا در مورد سکینه قاتل اصلی را ول کرده اندو ایشان رابعنوان مشارکت در قتل به اعدام محکوم کرده اند. اما در این مورد سعیده که به عمد این دو جوان را بجان هم انداخته تبرئه میشود. اگر من اشتباه میکنم مرا روشن فرمائید. با درود
سه‌شنبه 2 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
reza جان California_من کاملا با شما موافقم که نه تنها هر زنی بلکه هر انسانی در عشق , عاشق بودن و یا معشوقه شدن کاملا ازاد است . حالا شما فکر مکنید که بقول شما این زن بیگناه کدوم یکی از این اینها بوده ?! ایشون , این بیگناه و بی ازار به ادعای خودش زمانیکه شوهر داشته با قاتل ارتباط داشته در مدتی که با قاتل مشغول رد و بدل کردن محبت بوده ,به مقتول نزدیک میشه !! خود قضاوت کن اگر شما به خانمی گرایش داشته باشی و او اینگونه احساس نداشته باشه و به شما هم بگه ,طبیعتا شما مطلب را میگیرد .مخصوص اقایان که زبان گفتار را سریعتر و صریحتر میشناسند تا رساندن مطلب با حرکات و چشم و ابرو , غیر از اینه !? صحبت من در اینه که این خانم اگاهانه و پش بینی شده این کارها را انجام میده .
سه‌شنبه 2 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
با پوزش اغلب نه اقلب. من جدیدا" شروع کردم فارسی نوشتن و زیادی به انگشتهام اعتماد میکنم. نه اینکه نوشتن رو نتونم. ببخشید.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
Good point Atheist_0 , براستی چرا !? ولی در نظر داشته باش که سکینه اشتیانی اخیرا بعداز فراری شدن وکیلش و جهانی شدن موضوع پرونده اش این ادعا را بیان کرد !! ولی فرزندانش به دفعات از مادرشان جانبداری کردند و در واقع موضوع داشتن رابطه جنسی مادرشان را با شخص دیگری کاملا رد کردند. By the way are you the loyal opposition to god too : )
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Ali-azadi - انگلستان - لندن
feminism - انگلستان - تو کجات فمنیسته؟ تو که دشمن زنی و عین آخوندا راجع به زن نظر میدی! معلومه چرا اینو گفته چون پسره لاته و چاقوکش و با همه هم دعوا کرده، هر نادانی میفهمه عاقبت همچین آدمی چیه! بجای دلسوزی برای اون معتاد قاتل، واسه شلاق های بیجایی که اون زن میخوره دلسوزی کن!. A.Ahooraei - المان- من هم امیدوارم یه لات چاقوکش و یا باند مافیا از بدشانسی تو مسیر زندگیت قرار بگیره، بعد هی ازت اخاذی کنه، ببینم چجوری رفتار میکنی! فکر میکنی خیلی زرنگی؟ واسه هر کسی ممکنه پیش بیاد..الکی آدما رو قضاوت نکن!. Felfel GHermez-آفریقای جنوبی - چرا خون جلوی چشاتو گرفته؟ نکنه آخوندی که کشتن زنها رو دوست داری؟ شایدم دادش مقتولی که یقه جر میدی واسه یه زن؟ راستی چند تا ساندیس بهت بدن حاضری زنرو قصاص کنی؟!. alexxx - اتریش - آقای پرفسور حقوق جزایی، شما تشخیص دادی واسه هفت پشتمون بسه! آقای پوآرو! زن بدبختی که ۸ بار از این مرتیکه شکایت کرده و دایم از دستش فرار میکرده و باج میداده که اذیتش نکنه، مقصره؟ واقعا برو کارآگاه شو، حیف هوش پلیسیته داره حروم میشه!
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Ali-azadi - انگلستان - لندن
reza-California - امریکا - تازه این جماعت اینجور که نوشتن اروپا هستن و حقوق بشر واقعی رو میبینن!! ببین تاثیر آخوندا روی روان مردم تا چه حد زیاد بوده که همین اروپا نشیناش میخوان بکشنو بدرنو قصاص کننو شلاق بزنن! حالا وای به حال داخل ایران! از همین کامنت ها میشه فهمید خوی وحشیگری و کشتار و شکنجه رو چحوری در برخی از مردم نهادینه کردن! ارثیه اعراب و خوی بیابنگردی را به خورد مردم ایران زمین دادن، همه انگار تشنه خون هموطنانشون هستند. تا یه خبری میشه میخوان همه رو قصاص کنن!! اگه باورت نمیشه برو نظرات پای حوادث همین وبسایتو بخون..
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
feminism - انگلستان - لندن بله عزیز جواب سوال شما مثبت است.
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
جناب Ali_Azadi یک کمی گره کرواتت رو شل کن که بتونی نفس بکشی . شما در اظهار نظرتون از چهار نفر انتقاد کردی چون با انچه که شما فکر میکنید متفاوته . فمینیسم بودن حکایت سرکوب کردن و یا در نظر نگرفتن حقوق یک مرد نیست بلکه "برابری ومساوات "حقوق اجتماعی اقتصادی و سیاسی زن و مرد میباشد. جنابعالی که میفرمایید " الکی ادمها را قضاوت نکنید " چطور راجع به کسانیکه ازشون انتقاد کردی , به خودت اجازه میدی که قضاوت هم بکنی !! ( Double standards ) به عبارتی معتقد به این هستی که قضاوت در مورد دیگران کاریست نادرست ولی خودتون همون نادرست را انجام دادین . حالا میخوام بدونم که کی اخونده !?
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
Ali-azadi ..شما ادعا می کنین خیلی عادل هستین و قضاوت نمی کنین انگشت اتهام به سمت همه اینجا گرفتین!شما که ادعا دارین خیلی اروپائی و دموکرات و روحیه لطیف تشریف دارین و اعدام رو خلاف حقوق بشر و کاری غیرانسانی میدونین چطور مخالفتی برای حکم قاتل ندارین و فقط غم این خانوم مظلوم رو دارین؟نمردیم مفهوم مظلوم رو فهمیدیم.همین جور پیش بریم مریم مقدس هم میشن ایشون!تو رو خدا برای دفاع از حرفتون پاکی واژه ها رو با نسبت دادن به انسانهای کثیف الوده نکنین! این خانوم وقتی شوهر داشت و با همین اقای بقول شما معتاد و لات رفیق شد و ازش بعنوان ابزاری برای ادب کردن شوهرش استفاده کرد باید فکر اینجا رو میکرد که وقتی شوهر از معادله حذف شه شرارت این اقا دامن خودش رو میگیره هرچند ماشالله اونقد زرنگ بود فوری یه نفر سوم رو وارد کرد.حالا هم که هر دو رو به کشتن داد خودش هم تبرئه شد.شما دیگه نگرانش نباش الان میره دوباره 4 نفر عاشق دیگه همزمان برای خودش پیدا میکنه و اونا رو به جون هم میندازه.بعد دوباره میاد گریه میکنه اینا مزاحم من شدن من 80 بار شکایت کردم نتیجه نداده.اصولا طفلکی شانس نداره همه شرورهای تهران میرن سراغ این
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
a_persian _سوئد_ سخنان شیرینی گفتی .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
Ali-azadi - انگلستان - لندن تند نرو ترمزت رو بکش.نه من آخوند نیستم من تنها دنبال حق و حقیقتم به قول دوست خوبمون یعنی a persian - سوئد - استکهلم چرا در مورد قصاص مهدی چیزی نگفتی؟؟ مقصر اصلی این ماجرا فقط فقط سعیده است فهمیدی ؟a persian - سوئد - استکهلم ,feminism - انگلستان - لندن هموطنهای خوبم بسیار بسیار زیبا گفتید با تشکر از شما خوشم اومد..موفق و سربلند باشید..
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
Atheist-0 - کانادا - ونکوور ..دقیقا همین طوریه که شما می فرمائین.متاسفانه دستگاه قضائی و دادگاه های ایران اصلا صلاحیت رسیدگی به هیچ پرونده ای رو نداره..چرا؟ چون همه چیز در ایران به سیاست ربط داده میشه.بعید هم نیست بخاطر فشارهائی که دنیا سر قضیه اشتیانی به ایران اورده مجبور به چنین حکمی شدن!!! وگرنه خود قاتل گفته اصلا خبر نداشته صبح مقتول زودتر از همه در بنگاه بتنهائی حضور داره و اینو سعیده خانوم بهشون گفته.سریدار گفته سعیده خانوم فرمودن همه وسایل رو از دفتر جمع کنن چون فردا اونجا جهنم میشه تا ظهر اون روز هم که خواب تشریق داشتن و اصلا سر کار نرفتن و به تلفن هایی هم که بقیه بنگاهی ها بهش زدن جواب نداده و کلی شاهد دیگه که حرفای زیادی بر علیه ایشون زدن!! جالبه مثلا الان پرونده شهلا جاهد که این همه ابهام داره و مشخص شده به مقتول قبل از جنایت تجاوز شده این زن رو قاتل شناختن.خلاصه هر جور به صلاح مملکت باشه حکم میدن و براشون مهم نیست یه ادم بیگناه سرش بره بالای دار
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

a persian - سوئد - استکهلم
مشکل جامعه ما اینه که فقط ظاهر هر چیزو میخوان تر و تمیز کنن و هیچ وقت ریشه ای مشکلی حل نمشه.الان یه معتاد زده یه جوون رو کشته.پلیس در محل کوتاهی کرده زنی با نقشه این دو مرد رو تحریک به دوئل کرده اون وقت اومدن تو دادگاه به شرورترین فرد درگیر در این پرونده گیر دادن و میخوان تو همون محل قتل بکشنش.همون مردمی که وایسادن و جون دادن مقتول رو مثل عروسی فیلمبرداری کردن باز میرن و اویزون بودن یه نفر دیگه رو از جرثقیل فیلم می گیرن.این شد راه حل؟ نباید ریشه یابی شه چرا یه نوجوون 16 ساله که باید همه فکرش مدرسه باشه اویزون یه مرد متاهل میشه و تهدیدش میکنه اگه باهاش عروسی نکنه رازش رو فاش میکنه و بعد مرد هم اونو می کشه! نباید ریشه یابی شه چرا در یه جامعه مثلاااا اسلامی زنان متاهل براحتی دوست پسر میگیرن و اینو اصلا خیانت نمیدونن؟نباید علت خشونتها و زورگیری های جوونها ریشه یابی شه؟ نه.فقط بگیرین یه نفر دیگه رو تو خیابون اعدام کنین تا بقیه عبرت بگیرن.مردم رو در حد مرگ شلاق بزنین تا تنبیه شن.الان در جوامع مترقی دارن از حیواناتی که دام محسوب میشن دفاع میشه که دامدارا حق ندارن اونا رو شکنجه بدن
پنج‌شنبه 4 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.