دادگاه متهمان جنایت میدان کاج تهران - عکس


دادگاه متهمان جنایت میدان کاج تهران

antidictatour - فرانسه - پاریس
قیافه قاتل یکجورایئ به ساندیس شبیهه !
دوشنبه 1 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
قاتل از قیافش معلومه چه حرومزاده ای هست .زودتر بفرستنش جهنم.
دوشنبه 1 آذر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
بر پدر و مادر جمهوری اسلامی و ملتی نمکنشناس لعنت که ایران عزیزم را به نابودی کشیده اند
دوشنبه 1 آذر 1389

kingstorm6463 - اکراین - کی یف
یکی‌ از یکی‌ خر تر .. اولی‌ که حقش بود بمیره ، دومی‌ هم که حقشه اعدام شه ، آخه اگه این زنیکه یه بر و رویی هم داشت ، آدم دلش نمیسوخت
دوشنبه 1 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
قیافه های پلیدشون رو ....کثافتهای هرزه
دوشنبه 1 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
این زنی که بخاطرش کشته مرده دادن اینی بود که تو چادر آبیه اس؟ یعنی خاک عالم تو سر شومپتهایی مثل شما دو تا بکنن
دوشنبه 1 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
چهره خانم رو نیگاه کنید این چهره یک زنی هست که عاشق اون پسر بوده؟ نه فقط با اینا بازی میکرده و نه هیچ چیز دیگه.خاک بر سر این مردک علاق که زد یه جوون پاک و بی اطلاع رو بخاطر یک هرجایی از بین برد.
دوشنبه 1 آذر 1389

pesare korosh - آمریکا - فلوریدا
به قول ایرج میرزا :. تا در ایران بود ملّا و مفتی به روز بد تر از این هم بیفتی
دوشنبه 1 آذر 1389

siah76 - امریکا - لوس انجلس
من که قیافه ادم درست وحسابی تو هیچ کدوم ازعکسها ندیدم.
دوشنبه 1 آذر 1389

tehranester - انگلستان - منچستر
زنه هفت خط بابا, خودشو پیچونده یه وقت سنگسارش نکنن. خاک برسر این یارو بچه مردم چه گناهئ کرده بود. بیچاره ننه باباش, کار با یه خط هم را مئ افتاد. این زنه رو باید دوبار اعدام کنن.
دوشنبه 1 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این زن اگر چه در واقع یک هرزه و عامل واقعلی نابودی چند خانواده است ولی قانونا حداکثر مجازاتی که در انتظارش می تواند باشد 80 ضربه شلاق است. اگر او را اعدام کنند شاید دل خیلی از ما خنک شود ولی در واقع پذیرش بی قانونی توسط ما چیزی است که زندگی همه مان را نابود خواهد کرد.
دوشنبه 1 آذر 1389

mohsenmohsen - ایران - تهران
A.Ahooraei - المان - کلن ، مردک الاغ صحیح است نه مردک علاق
دوشنبه 1 آذر 1389

iranynab - ایران - تهران
هر خبری که در مورد ایران هست تمام مردم اون خبر یا ساندیس خورن یا به قول نظرات همین خبر علاق ؟؟؟؟(اون الاغه مجید جان) یاخر یا غیره. پس بفرمایید اون ایران و ایرانی که شما ازش دم میزنید کیان؟؟؟؟ همه که خرن و الاغ !!!!!!! پس کی آدمه؟؟؟ حتما شما که قراره بعداز معلوم نیست چند هزارسال دیگه تشریف بیارید ایران؟؟؟؟ اره؟. راستی سوتی املایی زیاد دارید ها. ادم میمونه توش
دوشنبه 1 آذر 1389

hamsafari - ایران - تهران
freedomforiran - انگلستان - لندن . لیاقت تو همون انگل ستان (انگلستان)است.
دوشنبه 1 آذر 1389

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن..احسان کلی منو خندوندی. دمت گرم یاد سریال برره افتادم. راستی از Fugro-Robertson چه خبر؟؟
دوشنبه 1 آذر 1389

gorgnama - ایران - تهران
این بابا ابروی نیرو انتظامیو برده باید ازشتقدیر بشه......بعد به سزایه اعمالش برسه!
دوشنبه 1 آذر 1389

nasle sukhte - روسیه - مسکو
همیشه زنها مقصرند، زن یعنی شیطان
دوشنبه 1 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
متهم اصلی در عکس شماره 9 است. عکاس چقدر ساندیس خوره!!!
دوشنبه 1 آذر 1389

سارا خانوم - ایران - تهران
چند وقت پیش تو همین میدون کاج یه جنایت دیگه هم اتفاق افتاده بود. اونجا هم یک مرد بنگاه دار به هوای نشون دادن خونه به مشتری می ره و به زن خونه تجاوز می کنه بعد هم جلوی چشم بچه 3 ساله سر مامانش رو می بره و پشت بندش هم سر بچه رو می بره . به همین سادگی .... به نظر من این خیلی وحشتناک تر بود. اما زیاد پوشش خبری ندادن از بس که فجیع بود.
دوشنبه 1 آذر 1389

atenaa962 - لندن - ریجموند
اولی‌ که حقش بود بمیره .
دوشنبه 1 آذر 1389

سبز باشید - نیوزلند - اکلند
حالا چرا این زنه اینقدر با حجابه من یکی سر در نیوردم
دوشنبه 1 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
لیاقت مردهایی که حاضرند بخاطر یه زن همدیگه رو سلاخی کنند فقط وفقط همان چوبه داره...خاک تو سر هر دوی شما..مهدی ومحمدرضا...نابود کردید جووونی وپدر ومادرتون رو بخاطر یه هر جایی که دیدن قیافه کثیفش کفرات داره
دوشنبه 1 آذر 1389

SHIRZAN48 - بلژیک - بروکسل
خدایا یبچاره پدر و مادرش . گریه ام گرفت اخه خوب گیریم قاتل و زن هوسران و اعدام کنند چطوری حقشونو از اون مامور دولت بگیرند . حالا پلیس به کنار چرا مغازه دارهای اون محل و مردم یک دقیقه با موبایل به اورژانس زنگ نزدند انگاری یه جورایی باید مثل اون 2 جوان کریکت باز پاکستانی اینم باید می مرد.
دوشنبه 1 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
بزودی قاتل در دستگاه حکومت نامشروع اسلامی پست و مقام می گیرد و بین بسیجیان ادمکش در مقابل ملت ایران قرار گرفته و برای ارباب افلیجش دم تکان خواهد داد. اخه اگر از انگیزه مالی عبور کنیم ایا سگ به این عجوزه فاحشه نگاه می کند که بخاطرش دو نفر به جان هم افتاده و خون ریزی به راه بیانازند? خاک بر سرتان بیشعورها شماها فریفتکان و قربانیان جهالت دین و رژیمی هستید که از پای بست فاسد و پلید است.
دوشنبه 1 آذر 1389

parsik - ایران - تهران
ایناست نشانه های محدودیت وعقده تو جامعه ایراند
دوشنبه 1 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
سعیده خانوم , حالامتقاعد شدم که روانشناسی درست میگه! قهرمانه رویاهاتون همین یعقوب هستش, میخواستی محمد روبکشه که عشقش رو به تو ثابت کنه! پلیسها روخریده بودین, محمد بدون چاقو و یعقوب با چاقو تا دوئل پابگیره! میدونم که محمد گوشت قربانی بود و ازقدیم گفتن سزای کسی که در کار دیگران دخالت کنه مرگه اما دیگه اخر بی معرفتی بود! مطمئنا الان خیلی خوشحالی واز اینکه عاشقی مثل یعقوب داری بخودت میبالی ! خودت خوب میدونی زنها با چه حسرتی با تو حسادت میکنن و صددر صد الگویی مناسبی برای صدها دختر جوون که اروزی قتل و کشتار دارن خواهی بود, ولی بهت اطمینان میدم عشق از حماقت ونادانی ناشی میشه! و داشتن صد ادم نادان که برای دختری چاقو بکشن فقط نشانه نادانی است و نه چیز دیگر ! تا زمانیکه اموزگاران شجاع نتوانند به دانش اموزانش حقیقت رادرس بدهند دروغ حکمفرماخواهد بود, تمایلی ذاتی زنان و زنان مردنما به دروغهای مثل عشق نیاز به همت مادرانی راستگو و شجاع دارد که حقیقت زن ر ابه پسرانشان اگاهی دهند.
دوشنبه 1 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی/siah76 - امریکا - لوس انجلس /.. دنبال خوشگل میگردید؟ این اتفاق هیچ ارتباطی به قیافه این افراد نداره. مشکل کار جای دیگه است.....!
دوشنبه 1 آذر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
والا معلوم نیست این زنیکه بوگندو چی کار میکرده که به خاطرش آدم کشتن؟
دوشنبه 1 آذر 1389

toba2 - انگلستان - لندن
دوستان میشه یکی برام توضیح بده ما جرای این دادگاه چی هست..ممنون
دوشنبه 1 آذر 1389

aghaamir - سویس - زوگ
kingstorm6463 - اکراین - کی یف . مثل اینکه خوشکلای اکراین بد جور بهت ساختن.
دوشنبه 1 آذر 1389

zilan.zarza - ترکیه - استانبول
دوستان لطفا از اعدام حرف نزنید حداقل بگید ابد .مردها همیشه باید از زن های زشت و قد کوتاه بترسند چون بلا میارن.
دوشنبه 1 آذر 1389

cheshmandazz - امریکا - لاس وگاس
اینا چرا لباساشون اینقد داغونه? زناانیا که انگار از جزیره نجات دادنشون ولیدم هم که انگار لباساشون از دهن گاو در اومده. همه جای دنیا دادگاه داره ایرانم داره :(
دوشنبه 1 آذر 1389

dariush_1 - ایران - گنبد کاووس
عامل اصلی جنایت تبرئه شد.واقعا که........
دوشنبه 1 آذر 1389

KSD91022 - ایران - تهران
nasle sukhte-روسیه-مسکو-همیشه مردهامقصرند...مردیعنی شیطان
دوشنبه 1 آذر 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مرتیکه روانی احمق هر بلایی سرت بیاد حقته
دوشنبه 1 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
این جنایت اگر تو یک کشور متمدن،درست حسابی و با قانون اتفاق می افتاد باید فرمانده پلیس شهر و وزیر کشور هم دادگاهی میشدند و جواب میدادند که چرا به موقع وارد عمل نشدند. و 45 دقیقه مجروح تو خیابون افتاده !!!!!!! دیگر اینکه تو کشوری که هر روز سر چهار راه هاجلو چشم مردم اعدام و سنگسار وووو انجام میشه خشونت و چاقو کشی و کشتن یه امر عادی میشه که خیلی ها که منطق نمیفهمند خیلی راحت دیگری رو بکشند . با اعدام این جنایت کار هم کاری درست نمیشه خود حکومت جنایت کار اصلی است . هر روز دهها نفر رو بی دلیل تو زندانهاش میکشه ، به کسی هم جواب پس نمیده.
دوشنبه 1 آذر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
hamsafari - ایران - تهران . لیاقت شما هم همین حکومت کثیف جمهوری اسلامی است با ریاست همین انگل ستان (انگلستان). برو و تاریخ را بخوان و منتظر امام زمانتان باشید.
دوشنبه 1 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
artoshتومثل اینکه همون ارتوش خواننده هستی .جنس بد یا چهره منفی ربطی به خوشگلی وزشتی ندارد
دوشنبه 1 آذر 1389

nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن
مقصر اصلی همان مقتوله نه زنه!!ازقیافش معلومه روانیه قابله توجه مردایی که دنبال زنای شوهردارن حقتان استتتتتت!!!!!!!!!!!!مردای هوس بازه عقده اییییی
دوشنبه 1 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
mohsenmohsen مرسی واسه توجه شما. اما اشتباه لپی بوده. داداش من با کیبورد لاتین مینویسم و جدیدا سعی کردم شروع کنم اینه که بعضی اوقات اعتماد میکنم به انگشتهام و مرور نمیکنم فکر میکنم که درسته من 28سال که فارسی ننوشتم اما الاغ رو فراموش نکردم اگه توجه کنید جای دیگه درست نوشتم. اما مرسی واسه تذکر.
دوشنبه 1 آذر 1389

AkamPetrosian - سوئد - گوتنبرگ
با سلام به همه دوستان، با عرض تاسف بسیار خدمت همه عزیزان مخصوصاً عزیزان خارج از کشور که مثلاً در دنیایی مدرن و متمدن زندگی میکنید، شماهایی که درخواست قصاص میکنید و از الفاظی نظیر ًبه جهنم فرستادن و ...ً استفاده میفرمایید، پس چه فرقی با جمهوری کثیف إسلامی و عوامل آنرا دارید، به جای این حس انتقام جویی، بهتر نیست که به فکر چاره باشید و ببینید مشکل و چاره ی کار کجاست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! 
دوشنبه 1 آذر 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
اتهام زنه هرچه باشد ربطی به قتل ندارد ولی برای زهرچشم گرفتن از دنیا و انگولک کردن طرفداران حقوق بشر و حقوق زن یک سنگسار به پایش مینویسند تا چند روزی اموراتشان بگذرد.
دوشنبه 1 آذر 1389

saman911 - ایران - تهران
زنیکه کثافت چقدر زشت ,این هم مثل اون سکینه اشتیانی باعث قتل یک انسان شد البته سکینه پست تر ازاین چون باعث کشته شدن شوهرش شده
دوشنبه 1 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
باید بحال این ملت گریست که کپی برابر اصل حاکمان خود شده اند. اینها نیز از خرد تهی و بی اصل و نسب و بی هویت و بی فرهنگ هستند. به چهره هایشان نگاه کنید، نه شبیه ایرانیان هستند، نه شبیه اعراب نه افریقایی نه پاکستانی، معلوم نیست ریشه اینها به کدام بربرستانی میرسد؟!!!!
دوشنبه 1 آذر 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
هر چند مخالف اعدام هستم اما حقشه اعدام بشه مخصوصا اینکه معتاد هم هست
دوشنبه 1 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تاسف اورتر اینکه مردم تا چه اندازه سخت و بیروح شده اند که جلویشان یکی جان میکند ککشان هم نمیگزد تازه عده ای هم میخندند!! شوربختانه بسیاری از مردم ایران، بویژه انهایی که نیاکانشان در مسیر تازش مغولان بوده اند، سرشت مغولها را دارند و این چاقو زنی ها و خونریزی ها برایشان عادی و بی اهمیت است. اینگونه جنایات در میان هیچ قوم متمدن و بافرهنگی بسیار به ندرت رخ میدهد در حالیکه در میان بربرها و وحشی ها کاری رایج است.
دوشنبه 1 آذر 1389

goli jon - اسپانیا - والنسیا
واقعا آدم تاسف میخوره از اینکه این همه اظهار نظرو میخونه اونوقت ما میخوایم به دموکراسی هم برسیم.ما هیچ کدوم به واقعیت آگاه نیستیم ولی‌ اینقدر بی‌ ادب هستیم که اجازه به خودمون میدیدم که در بار یک انسان حالا یه خانم یا آگاه فرقی‌ نمی‌کنه حرف بزنیم و نظر بدیم ،،ما‌ها فقط هممون دم از دموکراسی می‌زنیم ولی‌ هیچ کدوم قد این حرفا نیستیم اون کسانی‌ که خارج از ایران هستن که بدتر فقط چشم‌ها رو بستن و دهان هارو باز کردن و هرچی‌ که تو افکارشون میاد میگن واقعا متاسف می‌شه آدم .
دوشنبه 1 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
nanaz.perspolis دوست عزیز شما چرا علت و معلول رو با هم اشتباه میگیری؟ کدوم زنی بوده که نه گفته و مرد نرمال دست نکشه و پی کارش نره؟ کرم از خود درخت خانم.
دوشنبه 1 آذر 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
Banoyemehr خانم عزیز اینها خیلی کثیف تر از اونی هستن که شما بتونی بفهمید چرا که این کثافتها رو باید تجربه کرد. اتفاقا اغلب اینها جه از ظاهر و جه از باطن انسانهایی با کمبودهای کلی هستند که اینجور میخوان جبران اونو بکنند اما یاد نگرفتند که از راه صحیح و انسانی دنبال موفقیت باشند. البته از ضعف بعضی از مردها خیلی خوب میتونند استفاده بکنند. اما در مجموع انسانهای مکاری هستن.
دوشنبه 1 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این رژیم برای کثافتکاری قتل میدان کاج تهرون سریع دادگاه راه انداختن ولی پارسال اونهمه جوون رو کشتند اب از اب تکون نخورد خاک بر سرتون.
دوشنبه 1 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
oghab - فنلاند - هلسینکی / من مخلص شما هستم دوست عزیزم. اما باور کنید برخی چهره های داغونتر از اینا، انسانهای بسیار خوب و با محبتی هستند. گیر دادید به چهرشون، میگم دنبال خوشگل نگردید.!.....lol.....(درضمن گرامی، منظور خاصی نداشتم از کامنت، به دل نگیرید. من اگر کامنتی هم در انتقاد دوستی میدم، با لحن کاملاً دوستانه میدم. اما نمیدونم این لحن در نوشتارم مشخص هست یا نه؟!) موفق باشید.
دوشنبه 1 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
AkamPetrosianسوئد/لابد قوانین سوئد خوبه که شخصی دیسکو را به اتش میکشه.وتعدادی رو میکشه وفقط 8 سال حبس میگیره .نه بابا جون این جور قوانین شامل حال ا نمیشه .مجازات قتل عمد اعدام در ما عام است .غیرازاین راهی نیست .
دوشنبه 1 آذر 1389

youtopia - کانادا - کانادا
تا وقتی فرهنگ ما این باشه اخوند تا ابد تو مملکت ما در قدرت باقی خواهد بود.نمیدونم چرا بعضئها عادت کردن همه تقصیرها رو گردن بد بختی بندازند که حالا به هر دلیلی داره با عرضعه جنسی امرار معاش میکنه.وای بر ما و وای بر فرهنگ ما.کانادا
دوشنبه 1 آذر 1389

مهدیار - ایران - تهران
اون زنیکه هرزه رو اول باید اعدام کنن
دوشنبه 1 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
مقصر اصلی فقط زنست اون باید مجازات میشد
سه‌شنبه 2 آذر 1389

sawalana - المان - برلین
nanaz.perspolisi - انگلستان - لندن >مقتول سینه قبرستان خوابیده اون که نو دادگاه محاکمه شددر زبان فارسی بهش میگن قاتل در ضمن شما قیافه اون خدابیامرز رو مگه دیدی که میگی روانیه؟
سه‌شنبه 2 آذر 1389

sogand_ - انگلستان - لندن
جالب اینجاست که یزدان یعنی همون مقتول ساکن لندن بود و چون همسرش اقامت داشت و خودش نداشت, ناچار شد برگرد ایران تا از طریق زنش ویزا بگیره. بی چاره اون زن که خبر خیانت و کشته شدن شوهرش و با هم میشنوه.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

sogand_ - انگلستان - لندن
جالب اینجاست که یزدان یعنی همون مقتول ساکن لندن بود و چون همسرش اقامت داشت و خودش نداشت, ناچار شد برگرد ایران تا از طریق زنش ویزا بگیره. بی چاره اون زن که خبر خیانت و کشته شدن شوهرش و با هم میشنوه.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

ladanjoni - ایران - تهران
این زن جه تقصیری داره وقتی قاتل یک نافر دیگه هست ایران تهران
سه‌شنبه 2 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
freedomforiran_لندن_ Don't wast your breath arguing with him , he is not worth it . این اقا (hamsafari ) به مثال کبکیه که سر بی مغزش در زمین گیر کرده. مگر نشنیدی که گفته اند , جواب ابلهان خاموشیست .
سه‌شنبه 2 آذر 1389

Ali-azadi - انگلستان - لندن
اولا که معلومه چرا زنه تو چادره با این قیافه، چون زندانه، چادر هم برای زندانیان زن در دادگاه اجباریه. ثانیا واقعا خاک بر سر ما که این فرهنگ کثیف ضد زن آخوندی روی ما تاثیر گزاشته! بجای اینکه اون مردک معتاد دزد و چاقوکش و زورگیر رو تقبیح کنیم همه گیر دادیم به این زن بدبخت. یه زن تو مملکت ما امنیت داره؟ این بدبخت ۱۰ بار از این روانی شکایت کرده، اونوقت پلیس ما چیکار میکنه؟ میگیره ولش میکنه که دوباره بیفته به جون مردم! حالا فرض کنیم این خانم دوست بوده با این مرد! خوب بعدا فهمیده یارو عوضیه، حالا باید تا آخر عمرش باج بده و آزار بشه؟ حق نداره دوست پسر جدید بگیره؟ چون یه زن موفق بوده حالا عقده هامونو سرش خالی کنیم؟ این جونمردیه؟ چرا ما ایرانیا عادت داریم تا یه چیزی میشه فوری میخوایم همه رو مقصر کنیم و لذت ببریم آدم های بیشتری عذاب بشن! کسانی که واسه این خانم کامنت منفی دادن مرد باشن یه لحظه خودشون رو بذارن جای این زن، که گیر یه آدم لات افتاده که پلیس هم جرات نمیکنه دستگیرش کنه، حتی زمان ارتکاب قتل! بابا مگه از نسل مقولیم که هرچی میشه فوری کامنت میدین بکشید و بزنید؟!
سه‌شنبه 2 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
معضل بوجود آمده قبل از شخص قاتل و علت قتل از سوی او باز میگردد به دولت و حکومت بی کفایت و شری چون حکومت فعلی قاتل پرور. بعد آن تک تک افرادی که در صحنه شاهد این ماجرا بوده اند مقصرند که با نوع عکس العمل خود باعث بوجود آمدن این تراژدی شرم آور شدند. حفظ امنیت جامعه بعده نیروی انتظامی یا پلیس است وقتی که خامنه ای پلیس را شریک دزد و رفیق قافله نابودگران ایران و ایرانی قرار داده که خود سر دسته آن است حداقل مردم وقتی نمی توانند غلطی بکنند بیجا می کنند که شاهد ماجرا شوند راهشان را بکشند و به قساوت و بی عرضه گی خود بیش از این صحه نگذارند و یا اینکه اگر شاهد ماجرا هستند و دل و گرده اش را دارند مدبرانه نه . هیستریک و هیجان زده در صدد رفع و حل معضل بر آیند. قبل از هر چیز ابتدا عشق قضاوت کردن داریم زنکه هرزه مرتیکه روانی و یا .. البته اگر مردک روانی نبود عشق جنایت کردن او را نمی گرفت .....
سه‌شنبه 2 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
....و اگر زنک هرزه نبود چشم و گوشش را باز میکرد که با دو مرد یکی نادان و دیگری جانی آشنا نشود تا هنوز به مانند . پیله دور وجود او نپیچیده بودند خود را از این بازی خطرناک و خانمان بر انداز دور میکرد. هرزگی فروختن روح به زنندگی فروختن تن است و در بعضی اوقات زننده تر و آسیب زننده تر. اگر هرزگی تن درد بی درمان عده ای مرد شهتوران را درمان میکند فروختن روح دردهای بسیاری بر تن جامعه باقی میگذارد که ممکن است خشک و تر را با هم بسوزاند. جریان فی مابین پیش آمده و نحوه ارتباط این سه با هم را هیچکس غیر از خودشان سه نفر نمی دانند بنابراین نمی توان انتظار قضاوت کردن درست حداقل از سوی دیگرانی که از دور دستی به آتش دارند بود. ...
سه‌شنبه 2 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
......وظیفه افراد غیر قابل صلاحیت در امر قضا یاری رساندن به یکدیگر برای فراهم آوردن فضایی امن در جامعه انسانی و رعایت حقوق فردی یکدیگر است و وظیفه قضاوت و رای به عهده قاضیان امین و عادل که روح خود را نفروخته اند و با شواهد درست و تحقیق موشکافانه و قانونی درست است که متاسفانه این حکومت دد منش از هر قشری تنها خودفروش به مانند خود تربیت کرد و تنها کسانی در امان ماندند که روح خود را به آنها و یا هر شر دیگری نفروختند.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
freedomforiran - انگلستان - لندن لعنت بر...خودت ابله چرا به پدر و مادر تمام ملت لعنت میفرستی.کامنتت نشان دهنده حقیری و فرومایگی تو است.
سه‌شنبه 2 آذر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
dkdk - دانمارک - اسلیس . خوب به هدف زدم معلوم است که تو هم یکی از نمکنشناسان بوده ای و در بر روی کار آوردن این حکومت شریک بوده ای .
چهار‌شنبه 3 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.