فارس : افراد مسلح پدر یکی از متهمان کهریزک را ربودند


فارس : افراد مسلح پدر یکی از متهمان کهریزک را ربودند

فارس نیوز : افراد ناشناس مسلح پس از ربودن پدر یکی از مقامات قضایی مرتبط با پرونده کهریزک از شیراز و منتقل کردن وی به تهران پیکر نیمه جان او را مقابل خانه فرزند قاضی‌اش رها کردند.

به گزارش فارس، 11 صبح روز گذشته 29 آبان 1389 سه فرد مسلح پس از مراقبت‌های قبلی از منزل پدر یکی از مقامات قضایی مرتبط با موضوع کهریزک، هنگامی که وی قصد خروج از منزل خود را داشت، او را با تهدید و ارعاب سوار خودروی جی ال ایکس بژ رنگ کرده و از محل متواری شدند.

آدم ربایان، پدر این مقام قضایی را که فردی 57 ساله است و محمد‌علی نام دارد در کف قسمت عقب اتومبیل خوابانده و تا تهران مورد شکنجه و اذیت و آزار فراوان قرار داده و پیکر نیمه جان او را در ساعت 1:30 بامداد در مقابل منزل فرزندش رها کردند.

بلافاصله پس از این حادثه پلیس 110 در محل حضور یافت و با تشکیل پرونده در این خصوص اقدامات انتظامی و اطلاعاتی برای شناسائی عاملان این حادثه در تهران و شیراز آغاز شد.

محمد‌علی حیدری‌فرد در بازجویی‌های خود به پلیس گفت: آدم ربایان از من می‌خواستند که منزل پسرم در تهران را به آنها نشان بدهم و در سؤالات خود قصد تخلیه اطلاعاتی درباره پرونده‌هایی که فرزندم مسئول رسیدگی به آن بوده را داشته و تلاش می‌کردند محل‌های رفت و آمد و فعالیت فرزندم را به انها معرفی کنم و هنگامی که بر اثر شکنجه فراوان آنان را به منزل پسرم در تهران راهنمایی کردم از آنجا که می‌گفتند او مسلح است پس از مطمئن شدن از صحت نشانی مرا رها کرده و گریختند.

علی اکبر حیدری‌فرد دادیار سابق ویژه امنیت دادسرای تهران در پاسخ به خبرنگار ما این خبر را تایید کرد و گفت: هم اکنون مقامات انتظامی و قضایی در حال بررسی و تعقیب موضوع هستند.

علی‌اکبر حیدری‌فرد دادیار ویژه امنیت دادسرای تهران در جریان فتنه 88 یکی از قضات ویژه رسیدگی به پرونده اغتشاشگران بوده است.
zartusht67 - المان - فرانکفورت
دمشون گرم افرین یکی یکی این کثافتها را باید به سزای اعمال ننگینشان رساند
دوشنبه 1 آذر 1389

ahura - ژاپن - توکیو
این پفیوز بازیها ، سناریوی خود حکومته و اسه مظلوم نمایی اون ... و در نتیجه تبرئه اش
دوشنبه 1 آذر 1389

Pezhman - اتریش - وین
رژیم دارد شاهدان جنایتهایش راازبین میبرد.نمونه آن کشتن دکتر کهریزک و شکنجه گران قتلهای دولتی(زنجیره ای)وجود این افراد نه تنها سودی ندارد بلکه شاهدان قتلها واعترافات زیرشکنجه, توسط سپاه پاسداران بوده اند.فریب خوردگان وساندیس مسلکان چشمهایشان راباز کنند.آخر خط توسط سپاه پاسداران کشته خواهید شد.به جمع ملت بپیوندید,تا آخر وعاقبت خوشی پیداکنید.
دوشنبه 1 آذر 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
ahura va pezhman راست میگن نظر من هم همینه,
دوشنبه 1 آذر 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
آخرش نفهمیدیم این بابا متهم پروندهٔ کهریزک بود یا از مقامات؟.
دوشنبه 1 آذر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
اینها از عاملین خود رژیم هستند تا چندتا بدبخت را به این بهانه اعدام کنند .و گرنه چرا این مرد را نکشتند و گذاشتند آنها را شناسائی کند .
دوشنبه 1 آذر 1389

dara20 - ایران - تهران
درود بر غیرت و شرفشان که اینچنین پدر پفیوزی را به درک واصل کردند. افرین مرد به شما میگن نه بزدلانی که جرات بیرون امدن از خانه هایشان را هم ندارند. مزدوران حکومتی را باید بهر شکلی که شده به ستوه اورد داغ و درفش بر قلب کثیفشان گذاشت.
دوشنبه 1 آذر 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
گروههای مافیای سپاه پاسدادران در حال انتغام گیری إز هم دیگر و بس .
دوشنبه 1 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.