کفاشیان: چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد


کفاشیان: چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا قطعی شد

رئیس فدراسیون فوتبال از قطعی شدن چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده خبر داد.

 علی کفاشیان که به منظور شرکت در نشست‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در مالزی به سر می‌برد اظهار داشت: در سه روز آینده در جلسه کمیته‌های امتیازدهی فدراسیون‌های کشورهای دارای لیگ برتر آماده و حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، کمیته مسئولیت اجتماعی afc و همچنین مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا شرکت می‌کنم. امروز صبح در جلسه امتیازدهی شرکت کردم. خوشبختانه چهار سهمیه ما قطعی شد؛ ولی از سال آینده بر اساس سیستم جدید و 11 آیتمی که در جلسه امروز بحث شد، امتیازدهی انجام می‌شود.
وی درباره مراسم بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مراسم سوم آذر ماه برگزار می‌شود و هنوز هیچ نام یا شخص یا فدراسیونی از سوی کنفدراسیون آسیا معرفی نشده است. البته امیدوارم آقای طاهری به عنوان بهترین بازیکن اعلام شود؛ اما معمولا در چنین مراسمی برای حفظ هیجان و زیبایی انتخاب‌ها، نام کسی را زودتر اعلام نمی کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال با ابراز خوشحالی از اینکه فدراسیون ایران برای سومین بار در میان بهترین ها قرار گرفته، گفت: ما به دنبال پیاده کردن سیستم در فوتبال بوده‌ایم ، هستیم و خواهیم بود و کنفدراسیون فوتبال آسیا از این نکته آگاه است و به همین خاطر و بر اساس معیارهای کنفدراسیون فوتبال آسیا سه سال است که فدراسیون ایران کاندیدای بهترین فدراسیون می‌شود و یک سال هم به عنوان بهترین فدراسیون انتخاب شده‌ایم که از این نکته هم خوشحالیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه‌های فدراسیون فوتبال ، تیم‌های ملی ، شرکت فعالانه ایران در جلسات مختلف کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا ، برگزاری سمینارهای آموزشی و عملی ، برگزاری و شرکت در رقابت‌های رده‌های سنی مختلف آقایان و بانوان و توسعه فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان ، ماهیت فوتسال ایران که در جهان و آسیا مطرح است و دیگر معیارها نشان می‌دهد که فوتبال ایران دارای رشد و پویایی است و این نکته برای AFC مهم است.اینکه فدراسیون فوتبال ایران بار دیگر کاندیدای بهترین فدراسیون شده را باید به فال نیک گرفت و به تک تک اعضای فدراسیون فوتبال ایران تبریک گفت.

رئیس فدراسیون با اشاره به بازی‌های تیم امید در گوانگجو گفت: خوشبختانه تیم بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته و امیدوار به دریافت طلا هستیم. طلای فوتبال با دیگر مدال‌ها فرق دارد. امیدوارم با توکل به خدا تسلط و توانمندی خوبی که بازیکنان تیم ملی امید نشان دادند از سد ژاپن هم بگذرند و به فینال برسند.

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
مگه قطعی نشده بود قبلا.چند بار میگن...اصلا مگه میشه بهترین و پر تماشاگرترین تیم ایران و آسیا نباشه تو مسابقات؟**
یکشنبه 30 آبان 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
زنده باد ایران
یکشنبه 30 آبان 1389

h.k - دانمارک - اودا
دستمال چه خبرخوشی هم میده.تمام پلیدیها,,درماندگیها,,مشکلات ,,حل شده بود.فقط مانده بودفوتبال هرچه سپاهی بیسواد,بی ارزش بی شخصیت,,عنان کشورایران رادستگرفته اند.متکی بیشرف لاریجانی,, پست,,درروزروشن مقابل ملیونهانفرچنان بیشرمانه دروغ میگویند.که ماشنونده ازخجالت اب میشویم.وازایرانی بودنمان خجالت میکشیم.ولی اینهاخجالت نمیکشند.اگرازمردم خجالت نمیکشیدلااقل ازهمپالکیهایتان خجالت بکشید.نه اینکه همه ازیکقماشید.تف توروح خمینی که تربیتتان کرد.وبه درک واصل شد.نه تنهاملت ایران بلکه همسایگان و دنیاراباکارهایتان که پس ازچندسال روشد.به لجن کشیدید.ان کدوی,,پوسیده,,ایت الله متکی درنیجریه باخنده های حقبجانب نشان هنوزبرنگشته بود.که بارتان رسید.تف به ناموستان.تعریف دمکراسی ومبارزه باتروریست واعدام قاچاقچیان درسازمان ملل توسط برادرلاریجانیهاراهمه دیگه پزیرفتند.حالااین انگلهم نیشاش بازشده وخبرمسرت بخش میده.این اب وخاک چقدرسفله پروراست متعجبم .حالاهم نازیسم راکمداشت که پیداشد.
یکشنبه 30 آبان 1389

1983 - ایران - تهران
خداوکیلی اگر به ایران چهار سهمیه میدن پس به ژاپن و کره و چین باید 10 تاسهمیه داد مجهزترین مجموعه ورزشی ایران به اندازه روستاهای اونا امکانات نداره خاک بر سر اون کسی که چهار سهمیه ایران رو قطعی کرد
سه‌شنبه 2 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.