۴۰۰ هزار تومان بهانه برادرکشی شد

 
400 هزار تومان بهانه برادرکشی شد

ماموران نیروی انتظامی ، پسر جوانی را به بهانه 400 هزار تومان برادرش را با ضربات چاقو از پای درآورده بود را دستگیر کردند.

به گزارش ایسنا ، مأموران کلانتری 133 لشگرک از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 در جریان «درگیری منجر به قتل» در منطقه لواسان قرار گرفتند.

با حضور مأموران در محل مشخص شد که دو برادر به اسامی «مسعود» و «سعید» با یکدیگر درگیر شده که در این درگیری مسعود بر اثر اصابت چاقو به ناحیه سینه به قتل رسیده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی، پرونده برای رسیدگی در اختیار کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

سعید که در زمان حضور مأموران کلانتری در محل وقوع جنایت دستگیر و به پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شده بود، در اعترافات خود علت و انگیزه این جنایت خانوادگی را اختلاف مالی 400 هزار تومانی با برادرش عنوان کرد.

تحقیقات کارآگاهان نشان داد سعید ومسعود در شب قبل از حادثه نیز با یکدیگر درگیر شده اما با میانجیگری پدر خانواده، درگیری آنها موقتا خاتمه پیدا کرده اما مجددا در صبح روز حادثه میان آنها درگیری لفظی ایجاد و سعید با یک قبضه چاقو برادرش را تهدید می‌کند که همین موضوع باعث تشدید درگیری میان آنان شده و سعید در حالی که کنترل خود را از دست داده بود، ضربه‌ای را با چاقو به سینه برادرش وارد که به علت برخورد چاقو به نقطه حیاتی بدن، مسعود قبل از حضور عوامل اورژانس در محل فوت می‌کند.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تحقیقات انجام شده و اعترافات صریح متهم درباره قتل برادرش، پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفته است.

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
خواهش میکنم اخبار حوادث خانواده گی و شخصی را روی سایت نگذارید از افراد موفق و مفید بیشتر استفاده کنید تا هم تشویق برای رسیدن موقعیت انها باشد وهم انرژی مثبت برای خوانندگان ممنون
شنبه 29 آبان 1389

iranprotect2011 - ایران - همدان
ekbatan2000 - انگلیس - لندن --- راست میگه . من با نظر شما کاملا موافقم .
شنبه 29 آبان 1389

Anarchist - ایرلند - دبلین
ekbatan2000 - انگلیس - لندن . ای سانسور چی...
شنبه 29 آبان 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
anarchist ایرلند دوست عزیز دنیا قشنگتر از اون ایست که ما فقط دنبال اخبار بدی باشیم که یک تعداد معدودی از ادم های دور و بر ما به هر دلیل شخصی مسبب انند. مسائل کلی که مربوط به سرنوشت تعدادی یا قشری از جامعه است داستانش فرق میکند .ضمنا اینرا بدانید که ذهن انسان به محیط واخبار واکنش نشان میدهد پس شنیدن ودیدن خبرهای خوب یعنی جهت دادن به افکارمان
یکشنبه 30 آبان 1389

sajad_1963 - ایران - شیراز
این سایت ماهیتش خبررسانی است باید اخبار از هر نوعی را شامل شوداگراینجوری. نباشد میشودسلیقه ای وبا رسالت ووظیفه تعریف شده آن مغایرت خواهد داشت. پس اصلح خواهد بود همین شکل رعایت شود
یکشنبه 30 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.