حمله هواپیماهای جنگی اسرائیلی به نوار غزه


حمله هواپیماهای جنگی اسرائیلی به نوار غزه

حمله دو روز قبل اسرائیل به نوار غزه موجب کشته شدن دو پیکارجوی فلسطینی شد

هواپیماهای جنگی اسرائیل سه نوبت به نوار غزه حمله کرده اند.

این حملات موجب مجروح شدن شش نفر از جمله دو زن و یک کودک شده است.

اسرائیل می گوید این حملات که هدف آن پیکارجویان فلسطینی در نوار غزه بوده به تلافی پرتاب یک موشک و چند خمپاره به خاک اسرائیل در دو روز گذشته صورت گرفته است.

پیشتر، ارتش اسرائیل اعلام کرده بود یک راکت دور برد از نوار غزه به خاک اسرائیل پرتاب شده است.

این راکت به یک تانکر در نزدیکی صحرای نگب، برخورد کرده ولی تلفاتی به بار نیاورده است.

این اولین بار پس از هفت ماه بود که یک راکت روسی مدل گراد، از نوار غزه خاک اسرائیل را هدف قرار می داد.

برد این راکت ها تا 40 کیلومتر است که حدود دو برابر طول برد راکت های قسام است.

پیکارجویان فلسطینی معمولا با راکت های قسام که در نوار غزه ساخته می شود، به خاک اسرائیل حمله می کنند.

چهارشنبه هفته جاری17 نوامبر، حمله هوایی اسرائیل به شهر غزه موجب کشته شدن دو نفر از اعضای ارتش اسلام شد که یک گروه پیکارجوی فلسطینی است.

طبق آمار وزارت دفاع اسرائیل در سال جاری میلادی 180 راکت و خمپاره توسط پیکارجویان فلسطینی به خاک اسرائیل پرتاب شده است.

سازمان ملل متحد می گوید در سال جاری 55 فلسطینی از جمله بیست و دو غیر نظامی در جریان عملیات نیروهای اسرائیلی در نوار غزه کشته شده اند.

طبق آمار این سازمان در همین مدت دویست فلسطینی نیز بر اثر عملیات سربازان اسرائیلی مجروح شده اند.

delmorde - سوئد - یوتوبوری
یک باره بزنید همه فلسطینان نواره غزه را نابود کنید هم ما را راحت کنید هم اسرائیلیان و هم خود فلسطینیان رو. اینها چی می خوان بابا. خداوند این سرزمین را داده به قوم خود. مشتی شیاطین مرتب اسباب اذیت و ازار اسرائیلیان هستند. درحالیکه اجدادشان خود این سرزمین را یا واگذار کردند یا فروختند و پولشو گرفتند. برید عربستان به اون بزرگی به اندازه کافی انجا جا است. اگر سرزمین اسرائیل دست شما باشد که به گند می کشید با اون قوانین گندیده اسلامیتان. از شما فلسطینیان کثیفتر هیچ قومی نیست.
جمعه 28 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
حقشونه.....اعراب رو باید کشت
جمعه 28 آبان 1389

artosh - ایران - تهران
آخه چه دینی؟ چه کشکی؟ اون بچه های بیچاره، زنان و مردان بیگناه چرا باید قربانی تفکرات یک سری دیوانه شن؟! لعنت به شماهایی که آرامش جهان رو به هم زدید. لعنت به حماس و حزب الله و هر چی تروریسته...
جمعه 28 آبان 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
کشتن پنجاه نفر در ازای برخورد یک راکت به تانکری که هیچ تلفاتی هم نداشته !!!؟؟. کشتن مردم بی پناه و دست خالی به بهانه شناسایی """ پیکارجویان """. خودتان قضاوت کنید. اسرائیل نباید محو شود ؟؟.
شنبه 29 آبان 1389

fv007 - المان - دوسلدورف
زنده باد اسرائیل مرگ بر حزب الله دشمن مشترک ایران و اسرائیل....... المان دوسلدورف
شنبه 29 آبان 1389

Green_Fighter - ایران - کرج
برای تغییر دادن یک انسان "نا پاک"عوامل بسیاری وجود دارد برای استفاده ولی‌ برای یک انسان "پاک" فقط دین کافیست تا او مرتکب عمل غیر انسانی‌ شود و در عین حال از کارش راضی‌ باشد! پرفسور ریچارد داوکینز.
شنبه 29 آبان 1389

iranynab - ایران - تهران
من هم از عربها خوشم نمیاد ولی چیزی که برایم خیلی جالب و مهمه اینه که خیلی ها تو سایت کامنت میزارن ولی کشور و شهرشون تو کشورهای عربیه؟؟؟؟!!!!!! این دیگه چه صیغه ایه؟؟؟؟؟؟؟ شما دارید نون عربهارو میخورید بعد هی میگین عرب فلان و فلان. اگه بدن اینا که چرا این همه به خودتون زحمت میدید زیر ریش اونا نون میخورید؟؟؟
شنبه 29 آبان 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
باز ایران داره چکار می کنه که خواسته افکار جهانی رو به سمت دیگه ای منحرف کنه؟؟
شنبه 29 آبان 1389

shahab46 - المان - هانوفر
دمشون گرم هر چی مسلمان بکشید مخصوصا از نوع نژاد عربیش من بیشتر خوشحال میشوم.گل گفته از دوسلدرف این را گفته که مرگ بر حزب الله دشمن مشترک ایران و اسرائیل
شنبه 29 آبان 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
لعنت به دو طرف!!
شنبه 29 آبان 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
فقط زیر سر رژیم آخوندی که نمیخواهد خاورمیانه آرام بگیرد ,و نظر همه را منحرف کند, ومشغول گند کاری خودش باشد , کاشک اسراییل زمینی و دریایی حتئ زیرزمینی حمله میکرد, و ویرانش میکرد مرگ بر هرچی تروریست و تروریست پروره از الاغعلی تا خمینی
شنبه 29 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
دم اسرائیل گرم
شنبه 29 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
delmorde - سوئد - یوتوبوری , zartusht67 - المان - فرانکفورت, خانه به دوش - سوئد - استکهلم , Azadikhah - هلند - تکسل , shahab46 - المان - هانوفر , fv007 - المان - دوسلدورف , nazli_akrami - ایران - تبریز , salar187 - ایران - تهران : ایران از دید جهان اول. بخاطر اوردن خمینی و اعدامهای خیابانی, سنگسار و حجاب و پیدایش ایده لوژی اسلامی, یکی از پستترین کشور جهان از لحاظ حقوق اجتماعی و سیاسی محسوب میشود و دیدشان باید نسبت بمردم مبارز و ازادیخواه ایران بسیار منفی باشد, زیرا مطبوعات چنین شناختی به مردمشان نشان میدهند? سوال من از شماها: ایا باید مردم دنیا مخصوصا کشورهای عربی که اسلام خمینی مانند خاری در چشمشان هست, با دیدن قتل نداها باید هورا بکشند ?! مردم یهودی روشنفکر اسرائیلی دست به اعتراض میزند, از دست جنایت رژیم صهونیستیش ولی شماها هورا میکشید ......... !?
یکشنبه 30 آبان 1389

fv007 - المان - دوسلدورف
khosh bavar- تو مثل اینکه هنوز باورت نشده که عرب مسلمان دشمن عجم واسرائیلی هاست.حتی اینجا در المان که نه صدام هست نه ملک عبدالله عربها تا میفهمن که ایرانی هستی یکجوری زهره خودشونو میریزن.من تو محل کار و جاهای دیگه تجربه کردم . اعراب مسلمان چشم دیدن سرور خودشونو یعنی عجم و اسرائیلی رو ندارن . زنده باد اسرائیل و پاینده ایران........ المان دوسلدورف. ضمنان من برای کشته شدن ادمهای بی گناه خوشحال نمی شم.و بی گناه پدران ما بودند که بخاطر جاه طلبی محمد و اعراب قریشی کشته شدند و 1400 ساله که من و تو برده مسلمانها شدیم وهنوز هم بی گناهی مثل ندا به دستان کثیف انها در خون خودش قلتید.
یکشنبه 30 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.