هر کی چه ماشینی سوار میشه ؟ - طنز


هر کی چه ماشینی سوار میشه ؟

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
جالبه که تو ایران هر ماشینی متعلق به گروه خاصیه و ماشین هم زنونه مردونه داره. ولی این را قبول دارم که ماشین سواری و ماشین بازی تو ایران یه حاله دیگه ای میده!? چون اینجا از لائی کشیدن و جنگولک بازی با ماشین خبری نیست, وگرنه سرو کارت با پلیس و جریمه های سنگین و اخذ گواهینامه است, به همین خاطر آدم مجبوره که خیلی با احتیاط رانندگی بکنه که البته خیلی بهتر و منطقی تر هم هست.
جمعه 28 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
جالبه اینجا کسی که ماشین با استهلاک بالا داره مثل BMW بیشتر کار میکنن چون هم هزینه شون بالاست هم افت قیمت این ماشینها خیلی زیاده, به عنوان مثال BMW ماشین کارگرهاست معمولا هندی ها سوار میشن, پول دارها استون مارتین و لامبرگینی, ماشینهای قدیمی سوار میشن!.
جمعه 28 آبان 1389

red.boy - ایران - تهران
جالب بود.ولی بی ام و سری هفت از سگسز گرون تره باید لگسز رو قبل از بی ام و سری هفت میزاشتی. و نکته دیگه بین زانتیا و بی ام و x5 میشد ماشینهای دیگه هم باشه. مثل کمری ازرا پرادو
جمعه 28 آبان 1389

pandora - المان - کلن
katrina,ماشین جدیدت کدوم ایناست?D:
جمعه 28 آبان 1389

amir pishro - ایران - تهران
من پیکان جوانان دارم اما مثل دو تا اخریه ام باور کنید -
جمعه 28 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
pandora - المان - کلن-بی معرفت هانگذاشتن که ..Lexusهم ماشینهای خوشگلی داره البته civicجون یک چیزدیگه هست بدی ایران همینه خلاصه شده درچندماشین تنوع وجودنداره ...
شنبه 29 آبان 1389

tefli - نروژ - بودو
اقا فقط audi R8
شنبه 29 آبان 1389

GHo0oLMo0oRAD - امارات متحده عربی - ابوظبی
نه بابا فقط پیکان خودمون هههه
یکشنبه 30 آبان 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
tefli - نروژ - بودو:دقیقا ولی خیلی گران است و مالیاتش هم زیاد هست و البته نمیشه زیاد گازش داد چون جریمه میشید.مبارکتان باشد :)
یکشنبه 30 آبان 1389

+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.