مستند بازار ماهی فروشهای شمال - ویدیو


مستند بازار ماهی فروشهای شمال


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=1FczIYR23AU

gholam33 - ایرلند شمالی - دری
متشکرم از کاربران سایت عشق من شمال ( انزلی)
دوشنبه 24 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
دستتان درد نکنه مسئولان محترم سایت ! چقدر دلنشین بود اهنگ و اواز ماهی فروشان و موتورسیکلت ! مهی, مهی, مهی ( ماهی ) از دریا با ترش تره + کته پلا + سبزی خوردن از باغ و بعد از غذا بعنوان دسر, کارد بدست برو توی باغ, پرتغال شیرین را بخور و بعد از چاشت خواب, چای لاهیجان بنوش ! همه چیز را داشتیم ! قدر کشور و خودمان را ندانستیم ! مانند مهی در اب, که اب را بعد از صید شدن حس و لمس میکنه, بودیم = کور !
دوشنبه 24 آبان 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
یادش بخیر خاطرات خوب شمال و مردمان مهمانوازش . ولی من نفهمیدم چرا بچه های شمال اینقدر بخون تهرانیها تشنه اند و تو شهرشون اینقدر الکی اذیت میکنن .
سه‌شنبه 25 آبان 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
معنی مستند رو هم فهمیدیم.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
*سپاس بسیار گُل گلاب های سایت *: و اما هم میهنان از جانب من هم در شمال. تلاجی..و کولی نوش جان کنید!!
سه‌شنبه 25 آبان 1389

gilak - المان - کلن
لاهیجانئ هستم و زبونم بند اومد. وقتئ ایرانیها میان پیشم خرید.و احوال ماهی را میگیرن از فروختن ماهئ یخ زده خجالت میکشم.ولئ چه کنیم که غربت همین هست و بس.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

chengiz_khan - روسیه - مسکو
اصلا از ماهی شمال خوشم نمی اد.ماهی فقط ماهی جنوب
سه‌شنبه 25 آبان 1389

mashkok - ایران - تهران
ما بوشو فدا کله ماهی بخدا
سه‌شنبه 25 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
یک داستان واقعی:قسمت 1 ): پرتغال را باید در مقابل افتهای مختلف و موذی سم پاشی کرد. متاسفانه یک سالی حسن سمپاش, حواسش نبود و خوب درختهای پرتغال را سمپاشی نکرد که خیلی از پرتغالها مبتلا به افتی بنام مخملک شدند که این افت فقط پوست پرتغال را سیاه میکنه که قابل فروش به تهرانیها ! نیست, زیرا مثل پرتغال مرغوب دیده نمیشه ولی باعث شیرین شدن پرتغالها میشود. ما هم نمیدونستیم با این 200 صندوق پرتغال مخملکی چکار کنیم !? که مش اصخر باغبان دمش گرم, که یک پیشنهاد خوبی کرد که " اقا " من اگر پرتغال را بفروش برسانم, نصف فروش پول به من تعلق دارد ?! گفتیم, چه نقشه ای واسه تهرانیها ! کشیدی ?! گفت: شما فکرش را نکن, بقیه اش با من ! گفتیم باشه زیرا چاره دیگری نداشتیم.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2 ): تا اینکه مش اصخر یک وانت کرایه میکنه و باغ را بسوی تهران ترک میکند. که همان شبش دیدیم, بله, ایشان با چهره خندان و وانت خالی به ولایت برگشتند. گفتیم, چکار کردی و چطور فروختی این پرتغال مخملکی را ?! گفت: رفتم میدان شهیاد و خیابان کاخ و یا خیابان شاه , و داد زدم به مردم: پرتغال مرغوب از کشور سومالی ( چون رنگ پرتغال سیاه بود ), که نمیدانید چطور مردم تهران از این نوع پرتغال استقبال کردند و همه را فروختم ! و داستان حسن سمپاش هم جالب و عجیبه ! زیرا بعد از پایان کار ( سمپاشی ) خود را با همان سم در کنار رودخانه خودش را میشست ! ( حمام میکرد ), که گوش شنوا نداشت که اینکار خطرناکه و برایت مضره, ولی قبول نمیکرد که فکر کنم بخاطر این حمامش, و بعد از چند سالی دچار سرطان پوست شد و از پیش ما رفت ! روحشان شاد که چنین خاطرات شیرین و سمی با این عزیزان داریم !
سه‌شنبه 25 آبان 1389

roya25 - هامبورگ - هامبورگ
همه چیز را زیبا میبنند ودر ارامش هستند
سه‌شنبه 25 آبان 1389

echose. - انگلیس - منچستر
این کجاش مستند بود؟؟؟ بابا اخه یکم به عنوان انتخاب کردنتون فکر کنید. 1 ادمی با 1دوربین خانگی معمولی واسه خودش راه رفته تو بازار شما هم اسمش رو انتخاب کردین مستند ... ای بابا. همون اسم اصلیه خود ویدیو رو که lt;ایران شمال gt; میزاشتین سنگین تر بودین.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

داود-استانبول - ترکیه - استانبول
دقیقه‌ی یک و بیست و دو رو هم داشته باشید: "فقط سفید مصرف کن!" مُردم از خنده.
چهار‌شنبه 26 آبان 1389

ben 15 munich - المان - مونیخ
داود-استانبول - ترکیه - استانبول دوست عزیز بعدا باز تکرار میکنه فکرکنم منظورش اب پز نه سرخکرده باشه.
چهار‌شنبه 26 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
یادش به خیر
پنج‌شنبه 27 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.