ناتوانی در مقابله با تنبیه بدنی در مدارس ایران


ناتوانی در مقابله با تنبیه بدنی در مدارس ایران

وزیر آموزش و پرورش ایران گفته عملاً نمی شود از تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس ایران جلوگیری کرد. حمیدرضا حاج بابایی از اینکه هنوز در بعضی مدارس ایران دانش آموزان تنبیه بدنی می شوند ابراز تاسف کرده است. او درباره مرگ یک دانش آموز زاهدانی در پی تنبیه بدنی گفته است "معلمها در ایران با عشق کار می کنند، اما این حوادث ناگوار، در هر کشوری ممکن است اتفاق بیفتد".

فریبا صحرایی، بی بی سی، گزارش می دهد.

Pezhman - اتریش - وین
درس معلم اربود زمزمه محبتی//جمعه به مکتب آ ورد طفل گریزپا را
دوشنبه 24 آبان 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
پروردگارا،عشق به ادامهٔ تحصیل را در دل‌ مموتی شعله ور کن، و او را به کلاس درس من راهنمایی‌ بنما.
دوشنبه 24 آبان 1389

mehrdad_35 - سوئد - مالمو
در سوئد 70 سال پیش مردم یک شهر به خاط معلمی که سر کلاس درس شاگردش را فقط هل داده بود راهپیمایی کردند و همین چند وقت پیش هم یک معلم خارجی تبار سومالیتیی که به تازگی به سوئد آمده بود و از قوانین آنچنان خبر نداشت اقدام به تنبیه ناچیز بدنی یه شاگردی کرده بود که دولت از ترس راهپیمایی مجدد مردم اقدام به توبیخ آن معلم و تعویض مدیر و در نهایت شهردار آن شهر کزد. حالا این مردک می گوید که این اتفاق در هر کشوری ممکن است رخ دهر؟ نخیر آقاجان چنین اتفاقاتی فقط در کشورهای جوگیر شده حکومت مذهبی که دارای مدیران نالایق و دیوانه همچون شما پیش می آید .
دوشنبه 24 آبان 1389

1983 - ایران - تهران
شکر خوردی اگه فرزند خودت بود هم همین رو می گفتی یا اینکه آن معلم را با ایل و طایفه اش به چهار میخ می کشیدی
دوشنبه 24 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
وزارت آموزش ِ "کتک زدن و پروزش ِ جوانان کشور..!
دوشنبه 24 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
کاسه از اش داغتر ! من که قبلا از این شکنجه روحی فرشته گان معصوم بارها در این سایت نام بردم, و چه خوشباور بودم که فکر میکردم این تجربه تلخ را شاید در زمان ما رواج داشت که معلمهای بیسواد و عقده ای دوستانم را شکنجه روحی میدادند و به یکی از دوستانم که نابغه بود و چشمش مادرزادی کج بود, او را " لوچ " صدا میزد ! وحشتناک و گریه اوره و ....................
دوشنبه 24 آبان 1389

alind - عراق کردستان - اربیل
اول باید معلمان راتربیت میکرد بعد دانش اموزان را. این جه جور تنبیه کردن است جوب معلم راببین جه قد کلفت ودراز و به جه شدتى میزند.مکر دانش اموز جنایت کار است.
دوشنبه 24 آبان 1389

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
حمید رضا حاج بابائی بعنوان وزیر آموزش و پرورش غلط کرده که گفته است: . "این حوادث ناگوار، در هر کشوری ممکن است اتفاق بیفتد". این بیسواد ابله فکر میکند تمام جهان مثل ایران خر تو خر است که هر کس با یک توجیه ساده بتواند هر غلطی که دلش میخواهد بکند. لعنت بر تو ای خمینی دجال که با گذاردن قدم منحوست به این سرزمین، ایران را لااقل دو هزار سال به عقب راندی!
دوشنبه 24 آبان 1389

Sheytoonak_Norway - نروژ - برگن
وائ چه جوری این بیچارههارو میزنن!ناراحتیهای خودشنو سر این بچه ها خالی میکنند!اگه یه دختر با مانتوی کوتاه و یه پسر با مدل موی تیفوسی بود با کله می رفتن........چرا کسی نیست به این معلم های مهربان رسیدگی کنه?
دوشنبه 24 آبان 1389

pelle - سوئد - استکهلم
چطور میتوانید با انداختن سگهای هارتان در خیابانها و گرفتن پاچه زن و دختر مردم برای رعایت حجاب اجباری اسلامی، حجاب را یک قانون اعلام کنید ، نمیتوانید با ایجاد قوانین محکم از تنبیه بچه های معصوم در مدارس جلوگیری کنید ، اگر اینطور است و نمیتوانید بقیه قوانین شما را مردم باید بهش ..
دوشنبه 24 آبان 1389

man_iraniam - هندوستان - میسور
مگر روانی هستی که بچه مردم می کشی؟اگه بازیگوشه خوب اقتضای سنشه میگن بچه رو چه بزنی چه بترسونی یکیه دیگه خودت برو تا اخرش
دوشنبه 24 آبان 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
تنبیه بدنی دانش اموزان جنایته.اگر کسی بچه من رو تنبیه بدنی کنه اونم توو مدرسه خودم دخلش رو میارم-زورم نرسه قلچماق اجیر می کنم.خودم خاطرات بدی از تنبیه های دوران مدرسه دارم.بدتر از همه سیلی جواد مقدمیان معلم حرفه وفن دوران راهنمائی که هنوز جاش رو صورتم بعد از حدود 20 سال می سوزه وهر جا این معلم رو ببینم سیلی رو تو گوشش می زنم.
دوشنبه 24 آبان 1389

SIAVASHOMA - انگلیس - منچستر
میخوان شکنجه شدن را هم یاد بدن که وقتی دانشجو شدن و رفتن زندان بتونن خوب شکنجه بشن. بعضی ها هم عقده ای و شکنجه گر. خلاصه باعث تاسفه اینقدر حقارت . نابودی جمهوری کثیف اخوندی تنها راه نجات ایران. اسکناس نویسی و دیوار نویسی و ضربه زدن به عوامل رژیم و اتحاد و نافرمانی مدنی بطوری که دیده نشویم. بزودی ازاد خواهیم شد.
دوشنبه 24 آبان 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
دوران راهنمائی مدرسه فردوسی معلم تاریخی داشتیم به اسم فعالی.این اقای زاغ 155سانتیمتری بعد از فوت پدرش در اون سالها اگرسیو ودپرسیو شده بود وزنگ تفریح ها میومد تو حیات ورل ناظم رو بازی می کردومیافتاد جون بچه ها.همون مدرسه مدیر وحشی ودست بزن داری داشت بنام رضا مومنی که همون سالها خودش وتوله هاش توو تصادف به درک واصل شدن.اما از سال اول دبیرستان به بعد قانونی اومد که به معلمها اجازه تنبیه بدنی نمی داد وواقعا رعایت می شد.در اخر هم باید یادی از معلمان بزرگوارم خصوصا دبیران دبیرستان شبانه سجده ای تهرانپارس کنم -مهندس سنجارون واقای حمید کاظمی وبقیه-یادی هم از اقای رضا مقدمیان دبیر انگلیسی دوران راهنمائی برادر کوچک جواد مقدمیان ملعون-که انگلیسی رو با مهر وزبان ساده به ما اموخت و....
دوشنبه 24 آبان 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
.......در المان اقایlohr که به نظر من روح اسکار شیندلر در وجودش بود(ایشون سالهای اولی که المان بودم والمانیم به شدت ضعیف بود-بر عکس بقیه درسهام-برای اینکه رد نشم-چون نداشتن نمره قبولی در یکی از سه درس اصلی باعث رد شدن میشه-امتحانم رو می داد ببرم خونه وخونه سر فرصت وبا مطالعه جواب سئوالهام رو بدم وقول می گرفت از کسی کمک نگیرم.درود به شرفش.)
دوشنبه 24 آبان 1389

mashady - انگلیس - منچستر
وزیراموزش و پرورش بخاطر همین حرف نسنجده اش باید برکنار میشد. مردک مزخرف
دوشنبه 24 آبان 1389

شب قطبی - امارات - دبی
pezhman_اتریش_وین.عجب بیت پر معناییه.جا داره ازت تشکر کنم. البته خیلی دیر شنیدم.ممنون از این بیت قشنگ.هر جا باشی خدا پشت و پناهت باشه.
دوشنبه 24 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
ازنظر این اسلامیهای تازی صفت جان مردم ایرانی هیچ ارزشی نداره.
دوشنبه 24 آبان 1389

nikiniki12 - المان - ماینز
تنبیه بدنی روفقط یک ادم که ازنظرروانی سالم نیست انجام میده انسانی که عقل توی کلش نیست دستش بلندمیشه!
دوشنبه 24 آبان 1389

mahyar1212 - ایران - تهران
راستش من تو مدرسه از اون شرا بودم و تا پیش دانشگاهی تو مدرسه دولتی بودم یاد کارایی که تو مدرسه میکردم میفتم از خنده روده بور میشم باید یه کتاب از کارایی که کردم بیرون بدم همیشه هم از کلاس می نداختنم بیرون از ترس اینکه ناظم نبینه میرفتم پیش ابدارچیمون چایی میخوردم اونم از خاطرات دلاوریهاش از زمان شاه میگفت جالبه همیشه همین دیالوگا رو میگفت ما هم 2 تا چایی میخوردیم تا زنگه تفریح شه ناظممون یه چوب 1.5 متر داشت که با اون مارو کباب میکرد من تو اگزوز ماشینش یه سنگ گذاشتم موتورش سوخت کل مدرسه به خاطر کاره من با چوب زد یادش بخیییییییییررررررررررر
دوشنبه 24 آبان 1389

niagara - ایران - تهران
میرزاه عشقی چه سوابق تحصیلی درخشانی داره.کتک خوردن از نصف بیشتر معلمها مدرسه شبانه امتحان دادن تو خونه....لووووووول همینه که ساندیس خور شده والا عوض دوسلدورف الان تو پاکدشت زن و بچه مردمو میدزدید
سه‌شنبه 25 آبان 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
نیاگارا.من از دبیرستان شبانه فقط خاطرات خوب دارم.نه کتک خوردم نه بی احترام شدم.مطالب رو "با دقت" بخوون. اما خیالت راحت نظراتم رو بازم می نویسم.با همه سوابق تحصیلیم مدرک مهندسی توو جیبمه اونم نه از دانشگاه های شهربازی ایران از دانشگاه معتبر اسن-دویسبورگ.ساندیس وابجو وودکا هم با لذت می نوشم واز چوب تری که رو سرتو وامثال تو هست حمایت می کنم.بیش از این هم وقتم رو نگیر که جواب امثال تو عقده ای عشق نیاگارا رو نه حال دارم بدم نه وقتش رو.برو خدا روزی تو رو جای دیگه-شاید توو پاکدشت-حواله کنه.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اخی خیلی نیاگارا رودوست داری - که ببینیش -ایشالا قسمتت شه از شابدل عظیم وامامزاده صالح اونور تر رو هم بری وببینی وعقده ای نشی.
سه‌شنبه 25 آبان 1389

niagara - ایران - تهران
لووووول.آتیش نشونی رو خبر کنید میرزاده عشقی آتیش گرفته
سه‌شنبه 25 آبان 1389

amir-0631 - ایران -
آخه شما که نمیدونید ما وقتی مدرسه میرفتیم با معلما چیکار میکردیم . اگه میدونستیدبه معلما حق میدادید .
---------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید, در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم.
با تشکر
پنج‌شنبه 27 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.