نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال : با حاشیه سازان بحث داوری برخورد جدی شود


نامه باشگاه استقلال به فدراسیون فوتبال :
با حاشیه سازان بحث داوری برخورد جدی شود

علی فتح الله زاده با ارسال نامه ای رسمی به فدراسیون فوتبال از مسئولان درخواست کرد تا به مسئله ای داوری تیم استقلال و عوامل حاشیه ساز در مورد مسائل داوری بازی های این تیم رسیدگی کامل شود و با عوامل حاشیه ساز برخورد کنند.

بر اساس این خبر و به گزارش باشگاه خبرنگاران علی فتح الله زاده معتقد است پس از بازی استقلال مقابل پرسپولیس و برد این تیم مقابل رقیب دیرینه خود عوامل حاشیه ساز قصد دارند این تیم را در ادامه مسابقات با مشکل روبه رو سازند و شرایط استقلال را تغییر دهند تا این تیم نتواند با پیروزی دیدارهای خود را پشت سر بگذارد.

بر اساس ادعای سرپرست باشگاه استقلال در دیدار این تیم با شاهین بوشهر مسئولان تیم بوشهری به دلیل حرف و حدیث هایی که در مورد داوری استقلال در بازی های قبل این تیم مطرح شده بود علیه داوری صحبت کردند و قصد داشتند تا تیمشان را از زمین مسابقه خارج کنند به همین دلیل مسئولان استقلال خواستار برخورد قاطعانه فدراسیون با حاشیه سازان شدند.

mohsen_raja - ایران - تهران
دوره اخرالزمون که می‌گن همینه! همه چیزش برعکسه! بجای اینکه اون تیم‌هایی که بابت داوری متضرر شدن به فدراسیون نامه بدن و شکایت کنند، این اقا شاکی شده! حکایت همون ضرب‌المثله که می‌گه:« کاه بده، کالا بده، دو غاز و نیم بالا بده»! هم داوری باهاشونه، هم شانس دارن، هم افتضاح بازی می‌کنند بعد توقع داره اگر کسی اعتراض کرد، محرومش کنند!
دوشنبه 24 آبان 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا فتح ا. زاده جون چرا خودت رو ناراحت میکنی? گور باباشون! بذار تیمشون رو از زمین خارج کنن. چه بهتر از این! بازی سه بر صفر به نفع اس اس تموم میشه. تیمهای دیگه با مربیانشون گوش کنن, بابا بالا برید پایین بیاید ابیته.
دوشنبه 24 آبان 1389

red.boy - ایران - تهران
اقای فتح ا. زاده همون سالی که شما سیزدهم شدین و ما قهرمان خود شما چقدر داوری رو مورد حمله گرفتین؟؟ وقتی گل صددرصد سالم ما تو بازی به اون مهمی مردود الام میشه و باعث باخت ما میشه خوب حق اعتراض نداریم؟ شما میخوین تو همه چیز صدای مخالفتونو خفه کنید.
دوشنبه 24 آبان 1389

zoroye iran - اتریش - وین
در ایران اسلامی هر کس حقیقت رو بگه باید باش برخورد بشه دایی حرف زد محرومش کردن دانشجوها حرف زدن تو سری خوردن و سر از کهریزک در اومدن در انتخابات مردم حقیقت را میخواستن خس و خاشاک شدند کشته شدن زندان شدن مورد تجاوز قرار گرفتن کلا صدای همه رو خفه کنید حالا بعضی از مردم فوتبال تنها دلخوشیشونه رو خفه کنید تصاویر فوتبال رو هم سانسور کنید وقتی مردم میبینند گل سالم پرسپولیس را و گل سالم تراکتور و پنالتیهای اهدایی در مقابل شاهین را صدای همه در مییاد. مردم کارشناسان داوری جراید همه رو میخواید خفه کنید .امیدوارم گور به گور بشی مردک نوحه خون نون به نرخ روز خور
دوشنبه 24 آبان 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
بابا علی دائی چه فشاری اورده به فذراسیون فوتبال و در اصل به رژیم که اینطوری دارند تلافی میکنند تا استفراغ را قهرمان کنند تا دائی را خراب کنند. و پرسپولیس را تحت فشار بگذارند چون دائی از حقش نمیگذرد
دوشنبه 24 آبان 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
بیچاره برای ماندگاری روی میزمدیریت چه دستمالهای رنگارنگی رومیکنه.زمانیکه توی قزوین سربازبودم ازاین سنگ پاها زیادبود.بدبخت مثل مرگ از قلعه نوعی میترسه .
دوشنبه 24 آبان 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لطفا لنگیهای سوخته از طرف خودشون داوری نکنند...طبق نظر کارشناسان در دربی از دقیقه 28 باید 10 نفره میشدین..بازیکن تراکتور باید اخراج میشد..پنالتی باید تکرار میشد...بازی با مس باید بادامکی اخراج میشد..پنالتی بازی با شاهین هم کاملا درست بود...حالا تیمهای لنگی که زورشون به ما نرسیده واسمون میخوان حاشیه درست کنن...سردستشونم حبیب موذی و اون دایی....:)))))))مرسی حاجی استقلالی
دوشنبه 24 آبان 1389

borJ - ایران - بوشهر
bache shapoor - سوئد - یوسدال. گور بابای اون تیمی که میخواد با داوری نتیجه بگیره.غلط کرده اون کسی که گفته شاهین میخواسته ترک زمین کنه .همین شاهین با اینکه به فاصله 5 دقیقه دو تا پنالتی مفت بر علیه ش گرفتن نیمه دوم استقلالو لوله کرده بود.مرتیکه پرو حالا شکایتم میکنه!!! دیگه حتی یه بچه هم میدونه که داوری چه حالی به شما داده.گل سالم پرسپولیس آفساید اعلام میشه.دو گل تراکتور افساید اعلام میشه.دو تا پنالتی کشکی واستون میگرن حالا یه چیزی هم طلب کارید؟
دوشنبه 24 آبان 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان...دل شیر داشتی رفتی قزوین خدمت
دوشنبه 24 آبان 1389

$persian$ - ایران - تهران
حاجی اشتباه داوری شمام بزار هرچی دوست دارن بگن حساسیت نشون بدی فکر می کنن خبریه ها
دوشنبه 24 آبان 1389

soheil rad - ایران - بابل
عده ای معلوم الحال که غیاثی و سردبیر روزنامه خ.و در راس اون قرار دارند خیلی دوست دارند تیم لنگ با سر مربیگری دایی قهرمان لیگ بشه درست همانطوری که سایپا با دایی قهرمان لیگ شد و حتما به خاطر دارید اون قهرمانی که در دوران ریاست غیاثی در کمیته داوران حادث شد با اشتباه کمک داوری و داور بازی مس و استقلال اهواز روی داد که اگر اون اشتباه فاحش نبود تیم فیروز کریمی قهرمان لیگ میشد علی دایی یک بار با کمک داوران و توصیه های غیاثی قهرمان جعلی لیگ شده اون از نظر فنی چیزی در چنته نداره بنابر این با پرداخت پول به امسال غیاثی و سر دبیر روزنامه خ.و و همراهی فردوسی پور در صدد جو سازی علیه داوران و تیم استقلال هست تا بدین وسیله ضعفهای فنی خودش رو لاپوشانی کنه وقتی شخصی مثل نصیر زاده که چندین سال مشاور داوری باشگاه لنگ بوده میگه داور هیچ اشتباه نداشته و کاملا خوب قضاوت کرده دیگه باید به این جو سازها با یه دید دیگه نگاه کرد
چهار‌شنبه 26 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.