شناسایی کلاهبرداران تلفنی در زندان

 
شناسایی کلاهبرداران تلفنی در زندان

دادستان کرج گفت: گروهی کلاهبردار در یکی از زندانهای کرج با استفاده از تلفن عمومی داخل زندان اقدام به کلاهبرداری به ارزش 130 میلیون تومان کرده بودند که توسط دستگاه قضایی شناسایی شدند.

به گزارش مهر، علی فرهادی ظهر یکشنبه در حاشیه نشست خبری با خبرنگاران با اعلام خبر فوق افزود: گروهی از داخل یکی از زندان های کرج از طریق تلفنهای کارتی زندان با تماس با افراد مختلف خود را تاجر یا کسی که می خواهد محموله ای را منتقل کند معرفی می کردند.

وی افزود: این کلاهبرداران با وعده ارائه تسهیلات و امکانات افراد فریب خورده را به پای عابر بانکها می کشاندند و سپس با بیان اینکه ما خود به شما می گوییم چگونه عمل کنید که پول از حساب ما به حساب شما واریز شود به گونه ای این افراد را فریب می دادند که فرد فریب خورده متوجه نمی شد با انجام عملیات بانکی درخواستی از سوی کلاهبرداران در واقع پول را از حساب خود به حساب آنها واریز کرده است.

دادستان کرج ادامه داد: پرونده فوق در حدود 60 نفر شاکی دارد که به شیوه فوق فریب خورده اند و کلاهبرداران با این روش متاسفانه تاکنون مبلغ 130 میلیون تومان کلاهبرداری کردند.

وی خاطرنشان کرد: کلاهبرداران از افراد فریب خورده ای از 22 شهرستان مختلف به شیوه مطرح شده کلاهبرداری کردند و کلاهبرداران نیز در ارائه شماره حساب بانکی برای انتقال وجه از سوی فریب خوردگان اغلب شماره حسابی غیر از شماره حساب خود و برای مثال شماره یکی از نزدیکان و مرتبطین خود را برای انتقال وجه اعلام می کردند.

فرهادی یادآور شد: افراد فوق همگی از کلاهبرداران حرفه ای استان تهران هستند که بعد از ارسال گزارش نیابتهای قضایی از شهرهای مختلف مبنی بر اینکه تعدادی از زندانیان یکی از زندان های کرج با استفاده از تماس تلفنی از هموطنان کلاهبرداری کرده اند شناسایی شده و پرونده این افراد در حال رسیدگی است.

khosh bavar - ایران - یزد
اکثر این کلاهبردارهای متاهل الکی خودشان را روانه زندان میکنند, بخاطر مهریه ای که به همسرشان قول دادند, نپردازند !?
یکشنبه 23 آبان 1389

بهارخانم - کویت - کویت
چه کلاهبردارهای باهوشی؟فکرکنم اگه زندان نبودن الان جای مموتی نشسته بودن....؟
دوشنبه 24 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.