عسگراولادی: می خواهند هاشمی رفسنجانی را بی شناسنامه کنند


عسگراولادی: می خواهند هاشمی رفسنجانی را بی شناسنامه کنند

آقای عسگراولادی از چهرهای شاخص اصولگرایان ایران محسوب می شود

حبیب الله عسگراولادی، از اعضای اصلی حزب مؤتلفه اسلامی، می گوید که اکبر هاشمی رفسنجانی اصولگرایی است که "تسلیم" احکام رهبر ایران است.

آقای عسگراولادی که از چهرهای شاخص اصولگرایان محسوب می شود، همچنین از افزایش فشارها بر اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، انتقاد کرد.

او با اشاره به سوابق آقای هاشمی رفسنجانی گفت: "برخی سخت گیری هایی که در مورد آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام می دهند، می خواهند ایشان را شهروندی بی شناسنامه کنند که نباید اینطور باشد."

وی درباره نحوه ارتباط میان آقای هاشمی رفسنجانی و رهبر ایران نیز گفت: "در زمانی که مقام معظم رهبری حکمی داشته باشند ایشان تسلیم هستند."

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی از حکم آیت الله علی خامنه ای درباره وقف دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نمونه ای بارز از تابعیت آقای هاشمی رفسنجانی از احکام حکومتی رهبر ایران یاد کرد و گفت که آقای هاشمی رفسنجانی "یک مجتهد سیاسی است و در طول زندگی خود در زمان امام {خمینی} و در حال حاضر همواره تابع ولی فقیه است".

او که در جمع اصولگرایان استان خراسان سخنرانی می کرد، گفت: "آقای احمدی نژاد در یک سمت اصولگرایی و آیت الله رفسنجانی نیز در طرف دیگر اصولگرایی است."

در روزهای اخیر، چهره های سیاسی حامی دولت آقای احمدی نژاد خواستار برخورد قضایی با مهدی هاشمی، فرزند آقای هاشمی رفسنجانی، در صورت بازگشت او به ایران شده بودند.

مخالفان دولت ایران برخورد قضایی احتمالی با او را نوعی زمینه سازی برای برخورد با اکبر هاشمی رفسنجانی می دانند که در حال حاضر ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ریاست مجلس خبرگان رهبری را به عهده دارد و پرنفوذترین مخالف دولت آقای احمدی نژاد محسوب می شود.

تلاش برای وحدت اصولگرایان

آقای عسگراولادی در سخنان خود از دعوت دو ماه پیش محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران، از او و تنی چند از نمایندگان جبهه خط امام و رهبری، خبر داد و گفت: "آقای احمدی نژاد گفتند من وحدت اصولگرایان را کار خوبی می دانم."

او افزود که با موافقت آقای احمدی نژاد مقرر شده است که جلساتی توسط آقایان عسگراولادی، علی اکبر ولایتی و غلامعلی حداد عادل برای برقراری "وحدت میان اصولگرایان" برگزار شود.

آقای عسگراولادی همچنین از رایزنی های خود برای برقراری "وحدت میان اصولگرایان" خبر داده و اعلام کرده است که در پی این اقدام توانسته است که موافقت محمد رضا مهدوی کنی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و محمد یزدی، رئیس اسبق قوه قضاییه ایران را برای پیوستن به "جریان وحدت اصولگرایان" جلب کند.

به گفته آقای عسگراولادی، قرار است که در ادامه این تلاش ها، آقای مهدوی کنی در تهران و آقای یزدی در قم برگزاری جلسات "وحدت میان اصولگرایان" را مدیریت کنند

soroush m - ایران - اصفهان
به یه ورش !
یکشنبه 23 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
می خواهند هاشمی رفسنجانی را بی شناسنامه کنند ?! بهترین مجازات به کوسه, که بدون برگ هویت نمیتونه ثابت کنه که پسته فروش رفسنجان است و نمیتواند وارد بهشت شود !
یکشنبه 23 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
برو مردک دزد فاسد کثیف جنایتکار بزودی همگی اتان به سرنوشت صدام ملعون گرفتار خواهید شد
یکشنبه 23 آبان 1389

Punisher - ایران - شیراز
پیرکی نمیخوای بمیری ....؟!!!!
دوشنبه 24 آبان 1389

Ezhaq - ایران - تهران
از بست اراجیف خواندم دیگه چیز به فکرم نمی رسه با اجازه دوستان آقای عسگراولادی ، هاشمی ، رهبر خریت و میمون های نظام اسلامی از من دربیاری ، تاریخ مصرف شما گذشته بوی تعفون همه جا رو گرفته شما مثله یک انگلی می مانید که اگر میزبانی نداشته باشید چیزی برای گفتن ندارید.
دوشنبه 24 آبان 1389

Pezhman - اتریش - وین
کدومشو؟.
دوشنبه 24 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
شناسنامــــه را بی رفسنجانی کنند !! شَوَدخندان پسته رفسنجان!!در. رقابت با پسته دامغان..!!
دوشنبه 24 آبان 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
همه مثل همدیگه دارن توی این منجلاب متعفن مرض بار مسموم نجس می لولن که بوی تعفنش دنیا رو گرفته نی فقط ایران, تا دنیا دنیاست دیگه ایرانی از اینا گول نمی خوره
دوشنبه 24 آبان 1389

Pezhman - اتریش - وین
آثار تریاک وشربت شفنتوس بر چهره نامبارکشان هویداس.
دوشنبه 24 آبان 1389

مهدی ایرانی - ایران - تهران
مردک یهودی الا صل خفه اینقدر واق واق کردی همه صدای نحستو میشناسند.
دوشنبه 24 آبان 1389

dara20 - ایران - تهران
این ...اصلا شناسنامه ندارد خودش را باطل کنید. این عسگر الاغی نامسلمان را نیز وارونه دار باید زد.
دوشنبه 24 آبان 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
من تمام عمرم ندیدم یک فرد مدعی مذهب خقیقت را بگوید. اقای عسکر اولادی اصلا نمیداند یا نخوانده است یا خودش را به بلاهت میزند که اخوند جماعت اصلا شناسنامه ندارد و شناسنامه نمیخواهد . مگر همین واعظ بهلول ان فاجعه معروف مسجد گوهر شاد را راه انداخت بخاطر همین شناسنامه نبود . مگر ان ملا نرفت سر منبر داد نکرد و بیک مشت حیوان مستقر در گوهر شاد نگفت . ای مردم مسلمان این رضا خان دارد شناسنامه میدهد که در ان نام زن ما . مادر ما دختر ما را مینویسند . اینها دارند ناموس ما را ناموس اسلام را از بین میبرند . که با گفتن همین جملات ان واقعه معروف مسجد گوهر شاد پیش امد و اینها عامل کشتار و مسبب انجا شدند . رضا شا بزرگ پس از شنیدن بوجود امدن فتنه در مشهد تلگراف رمزی بفرمانده لشکر مخابره کرد که ... ...تو انجا چه ... میخوری . و فرمانده لشگر با دیدن این تلگراف اولا شلوار خودش را خیس کرد و انگاه انجام وظیفه نمود . روحت شاد رضا شاه . اینها از اول بدون شناسنامه بودند
چهار‌شنبه 26 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.