ماجرای زنده‌شدن زن مرده

 
ماجرای زنده‌شدن زن مرده

فرمانده انتظامی یزد اعلام کرد: مأموران پلیس یزد با پیگیری‌ و سخت‌کوشی جان یک زن که بیش از 48 ساعت در عمق یک چاه بود، را نجات دادند، این زن توسط همسرش مجروح شده بود.

سردار علی علی‌اکبریان  گفت: روز 5 آبان سال جاری شخصی به کلانتری مرکزی شهرستان ابرکوه مراجعه و اعلام می‌کند که دخترش دبیر آموزش و پرورش در دهستان اسفندآباد در مورخه فوق از منزل خارج شده و تاکنون مراجعه نکرده و تلفن همراه وی خاموش و کسی جوابگو نیست.

وی اظهار داشت: مأموران پلیس با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی رسیدگی به این پرونده را در دستور کار قرار دادند و چند تیم از پلیس‌های تخصصی تشکیل شد.

سردار علی‌اکبریان افزود: در بررسی‌های اولیه، پلیس به همسر سابق این زن مشکوک شدند، این فرد 39 ساله پزشک مرکز درمانی شهر مهر دشت بود و بر اثر اختلاف خانوادگی از یکدیگر جدا شده‌اند.

فرمانده انتظامی‌ یزد اعلام کرد:‌ نامبرده در تحقیقات پلیس از موضوع ناپدید شدن همسر سابقش اظهار بی‌اطلاعی کرد اما در بازرسی از منزل وی، لباس‌های متعلق به متهم که احتمال می‌رفت نامبرده جهت از بین بردن آثار و علائم احتمالی داخل ظرف آب قرار داده داخل حمام منزل وی کشف شد.

* کنجکاوی پسر بچه دست متهم را رو کرد

وی اظهار داشت: در ادامه از همسایگان پیرامون موضوع تحقیقات جامعی صورت گرفت و پسر بچه‌ای 8 ساله که با فرزند مظنون دوست و هم‌بازی بود در حضور مادرش به مأموران تحقیق گفت صبح روز حادثه برای بازی کردن با پسر مظنون به درب منزل آنها رفتم و چون درب حیاط را باز نکردند از شکاف بین در و دیوار که حیاط منزل قابل رؤیت بود مشاهده کردم که دکتر «ف» در حال کشیدن جسد یک زن از داخل ساختمان به حیاط است.

سردار علی‌اکبریان گفت: دخالت دکتر «ف» در ناپدید شدن همسر سابقش برای مأموران محرز شده بود اما مظنون به چیزی اعتراف نمی‌کرد. لذا به منظور جمع‌آوری دلایل و قراین چند تیم تحقیقاتی و عملیاتی به اطراف کوه گنبد عالی و قنات‌های متروکه و محل‌هایی که احتمالی وجود این زن می‌رفت اعزام و به جستجو پرداخت.

این مقام پلیس افزود: مأموران، مظنون را تحت بازجویی تخصصی قرار دادند، با توجه به شواهد و قراین موجود از قبیل اخذ پرینت مکالمات تلفن همراه و خانم آزاده و خراشیدگی صورت متهم و گواهی پزشکی قانونی مبنی بر ایجاد خراشیدگی به علت نزاع و گزارش برخورد خودرو متهم با جدول خیابان و آشفتگی و وضعیت ظاهری و شواهد و دلایل دیگر با تحقیقات و سوالات متعدد روز 7 آبان، متهم پیرامون محل احتمالی جسد زن گمشده مطالبی را به صورت پراکنده عنوان کرد.

وی اظهار داشت: مأموران به محل‌ها و محدوده اعلامی مورد نظر واقع در ضلع غربی دهستان اسفندآباد اعزام و به علت تاریکی شب نتیجه‌ای حاصل نشد و مجدداً به محض روشن شدن هوا از تمام قنوات متروکه با سخت‌کوشی بازدید که آثار لاستیک یک دستگاه خودرو در بالای دهانه یکی از چاههای قنات شک و ظن مأموران را برانگیخت.

* زن مرده، زنده شد!

سردار علی‌اکبریان در ادامه افزود: بلافاصله یکی از مأموران با کمک سایر پرسنل به وسیله طناب تا نزدیکی دهانه قنات رفته که صدای شیون و ناله زنی به گوش رسیده و با صدا زدن نام خانم صدای وی از داخل چاه که 18 متر عمق داشته به گوش رسیده و از مأموران درخواست کمک و آب می‌کند.

فرمانده انتظامی یزد با تشریح نجات این زن گفت: در ادامه مأموران برای نجات جان این زن یک بطری آب به داخل چاه می‌فرستند تا از تلف شدن به علت تشنگی زیاد جلوگیری شود و سریعاً با هماهنگی به عمل آمده عوامل آتش‌نشانی و اورژانس در محل حاضر و زن گمشده را که به صورت مجروح و بیش از 48 ساعت داخل چاه بود نجات دادند.

وی در ادامه اظهار داشت: با تحقیقات به عمل آمده مشخص شد به دلیل اختلاف خانوادگی، این زن مهریه‌اش را اجرا گذاشته و فرزند مشترک آنها نزد پدرش زندگی می‌کرده و هفته‌ای چند بار جهت ملاقات و سرکشی از فرزندش به منزل متهم مراجعه می‌کرده است، در روز حادثه در داخل منزل با دکتر«ف» درگیر می‌شود که متهم با دست گلوی وی را فشار می‌دهد و به تصور این‌که فوت کرده و فاقد هرگونه علائم حیاتی است وی را داخل صندوق عقب خودرو شخصی‌اش گذاشته و جسد را به طرف چاه‌های اسفندآباد برده وی را به داخل چاه می‌اندازد.

* شادمانی مردم از پیگیر‌ی‌های پلیس

فرمانده انتظامی یزد گفت: نجات معجزه‌آسای جان یک انسان پس از 48 ساعت توسط مأموران پلیس باعث شادی و شعف مردم و بستگان وی و اهالی محل شد، جمع و ترافیک سنگین خودرویی حاصل از ازدحام پورشور مردم در جلوی پاسگاه اسفندآباد به حدی بود که حرکت آمبولانس با مشکل مواجه شد.

سردار علی‌اکبریان تصریح کرد: اهالی محل با توزیع شیرینی وشربت از اقدام به جای کارکنان زحمت‌کش نیروی انتظامی تقدیر و تشکر ‌کردند.

banoyemehr - کانادا - تورنتو
اونوقت میگن چرا تو ایران شوهر کشی مد شده؟
شنبه 22 آبان 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
بله دربین نیروهای انتظامی ادمهای با شرف و وظیفه شناس و وطن دوست پیدا میشن اما متاسفانه کم هستند مانند اینها. خداوند اجرشان دهد و درود بی پایا ن برایشان باد.
شنبه 22 آبان 1389

zayandehroodi - دانمارک - کبنهاک
واقعا کار این ماموران انتظامی انسانی بود. دستشون درد نکنه. وخاک بر سر شوهر بی وجدان این زن واقعا شرم اوره.
شنبه 22 آبان 1389

parnyan - انگلیس - لندن
اینقدر شادی و ذوق نکنید اینا که یکی را نجات میدن در عوضش پنجاهتا میکشن نیروی افتظاحی.
شنبه 22 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
آقای دکتر ...ف...سوگند خورده بود که در کنار طبابت .همسرش را هم. سربه نیست کند..!
شنبه 22 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
گر نگهدار من است که من میدانم, شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد!. اقای دکتر زن رو کتک زدن خودش یه علمه! با کشتن یه فرد مسئله پاک نمیشه!. افرین به بروبچه های اگاهی یزد(استرامیس), پلیسهای ایران هر جا که مسئله سیاسی نباشه نشون دادن از بهترین گاراگاهان دنیاهستند, با محدودیت فراوانی که دارن واقعا جای تقدیره!.
شنبه 22 آبان 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
باین خبر ماله کشی . بکش ماله را ان هم تازه از ابرقو . اقای سر دبیر میخواد یگه که همه نیروهای پلیس مثل تهران خواب نیستند بلکه بعضی از انها تا ته قنات هم میرند و جنایت را پیگیری میکنند . جناب سر دبیر . ماله کشی را از کجا یادگرفتی . بکش . بکش ماله را تا سپاهیان اسلام سراغت نیامده . و چشم وچال این وب سایت ترا از حدقه درنیاورده . زودتر بکش ماله را
شنبه 22 آبان 1389

فراز_نروژ - نروز - تونسبرگ
البته که کار خوب باعث تشویق و قدر شناسی میشود و آفرین به آن پلیس ها که وظیفه شان را درست انجام دادند.
شنبه 22 آبان 1389

بهارخانم - کویت - کویت
واقعا....؟عجب دکتری...؟
شنبه 22 آبان 1389

KSD91022 - ایران - تهران
از ترس تکرار حادثه میدان کاج,پلیس سه سوته اقدام کرد.
شنبه 22 آبان 1389

karkas - ایران - اصفهان
فرق بین ادمهای دهستان اسفندآباد با ساندیس خورا چیه? هرگز نمیرد دلی که زنده شد به عشق/ ثبت است بر جریده عالم دوام ما ,
شنبه 22 آبان 1389

artosh - ایران - تهران
خیر سرت پزشک هم بودی. علائم حیات رو مشاهده نکرده و .. امیدوارم خوب به حسابت برسن. مردک وحشی..!
شنبه 22 آبان 1389

alexxx - اتریش - وین
ظاهرا" زمان الوداع این خانم هنوز نرسیده بوده, بدین جهت هم با فشار وارده به گلوی وی و افتادن به داخل چاه با عمق 18 متر کمتر کسی جان سالم بدر میبره مگر اینکه هنوز وقتش نرسیده باشه. و اینطوری توانسته به حکم عدالت کمک کنه و قاتل واقعی رو با کمبود اثار جرم محکوم کند. بامید پیداری عدالت
شنبه 22 آبان 1389

Fereshteh.p - اتریش - وین
عجب دکتر قلابی ایه، نفهمیده که زنش نمرده. تو این دوره زمونه خیلی ها با باج دادن دکتر میشن. ولی بعضی از زنها رو باید کشت لووول
شنبه 22 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
sepher استرالیا-سیدنی. زنو کتک زدن خودش یه علمه. جمله ی جالبی بود. میگم حالا شما که اینو خوب میدونی چرا دانشکده این علمو تاسیس نمی کنی؟ حداقل یه کتاب راجبش بنویس. حیفه ها
شنبه 22 آبان 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
parnyan - انگلیس - لندن مجبوری چرت بنویسی?مامورانی هستند که بسیار باشرف.انسان دوست.باوجدان و خدا ترس که با مهربانی و با شرافت به ملتشان خدمت میکنند.البته هستند مامورانی که نه شرف دارند نه مردانگی اما این دلیل نمیشه به همه انها توهین کنی PARNYAN.یادت باشد در هر مسجد و کلیسا یک یا دو توالت وجود دارد.
یکشنبه 23 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
sepher استرالیا-سیدنی. از محبت و جواب دادنتون ممنونم
یکشنبه 23 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
sapho - ایران - اصفهان . صفوجون نبودم ببخشین, راستش نبایداون جمله رومینوشتم نه اینکه اشتباه باشه نه, هرچیزی زمان و اندازه مشخصی داره, زنها اساسا خشونت طلب هستند و توانایی بالایی در خلق محیط ملتهب و خشونت دارن , اما ممکن گفتن این مسئله باعث بشه بهانه بدست نابخردان بیفته! حتما میدونی که با انفجار واتیش زدن یک چاه مشتعل نفت میشه چاه رو خاموش کرد, اما گفتن این مسئله نباید باعث بشه یه عده ای با انفجار واتش زدن هر چیزی بگویند داریم اتیش رو خاموش میکنیم ! بعضی چیزها رو نباید عمومی کرد! اینکه شما خودتون زنه هستید معنی اش این نیست که زنهارو کاملا می شناسید, بسیار بسیار زندگی کردن با یک زن نیاز به اگاهی و انجام تاتکتیک و تکنیک داره, و با یک تکنیک نمیتونید خانمتون رو خوشحال کنید! به یه مثال اکتفا میکنم: مرد: بس کن خانم, زن: خودت بس کن فلان فلان شده با اون مادر فلانت, مرد: میزنم توی دهنت, زن: تو ,تو میخواهی بزنه,مردش نیستی, تو اگه مردبودی...یعنی بزن! در چنین حالتی زن فقط به اتش هیزم اضافه میکنه, نباید مرد دردام عنکبوتی خشونتی که زن طراحی کرده گرفتار شود, بهترین واکنش خروج از دامه! .
دوشنبه 24 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
sepher استرالیا.سیدنی. سپهر جان عزیز من جدا جملتون به نظرم جالب اومد اصلا به طعنه و گوشه کنایه نگفتم. اتفاقا چند تا کامنت دیگه هم درین باره بعد گذاشتم که نمی دونم چرا تو این سایت منتشر نشد
سه‌شنبه 25 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.