پیروز قربانی و مربی تیم مس در فرودگاه کرمان بازداشت شدند


پیروز قربانی و مربی تیم مس در فرودگاه کرمان بازداشت شدند

بازیکن و مربی تیم فوتبال مس کرمان در فرددگاه این شهر بازداشت شدند.

به گزارش  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در حالی که کاروان تیم پرسپولیس پنجشنبه شب در فرودگاه کرمان منتظر سوار شدن به هواپیما برای بازگشت به تهران بود، درگیری لفظی شدیدی میان پیروز قربانی و ساکت الهامی بازیکن و مربی تیم مس کرمان با یکی از هواداران پرسپولیس روی می‌دهد که این مسئله موجب دخالت نیروی انتظامی می‌شود.

داستان از اینجا شروع می‌شود که یکی از هواداران تیم پرسپولیس در سالن انتظار به نبی الله باقری‌ها که در فصل‌های گذشته در پرسپولیس بازی می‌کرد اعتراض می‌کند که چرا به عنوان یک پرسپولیسی سابق به شادمانی با پرچم حریف در زمین پرداخته است، این هوادار رفتار باقری‌ها را با کار بازیکنان تیم بحرین در بازی برابر ایران مقایسه می‌کند. هوادار دیگری نیز وارد بحث شده و به تصمیم‌های داوری را در این بازی اعتراض می‌کند.

در این میان پیروز قربانی و ساکت الهامی وارد معرکه شده و الفاظ نامناسبی را در پاسخ به این هوادار به زبان می‌آورند. با تداوم جر و بحث‌های این سه نفر که فضای نامناسبی را در محیط عمومی ترمینال فرودگاه کرمان به وجود آورده بود، نیروی انتظامی وارد عمل می‌شود و پیروز قربانی، ساکت الهامی و هوادار پرسپولیس را بازداشت می‌کند.

پس از بازداشت این افراد حبیب کاشانی که از ابتدا سعی در آرام کردن اوضاع و حل مسئله داشت در گفت و گویی با سرهنگ زندی آبادی معاونت عملیات سپاه فرودگاه ایشان را مجاب می‌کند که سه نفر بازداشتی را با وساطت وی رها کنند. اتفاقی که در نهایت منجر به رهایی افراد ذکر شده و حل مشکل آنها در فرودگاه کرمان می‌شود.

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا چرا گریه میکنید? چرا دعوا میکنید? جرا جنبه باخت ندارید? بازم که می گید داور اله و بله! بابا صمد جون خونش ابیه! داور هم که با خودتون اومده بود, تو یک هواپیما بودید!
جمعه 21 آبان 1389

$persian$ - ایران - تهران
فقط مونده بین استقلالیا خاجه حافظ شیرازی لنگ و پاره کنه،اخه میگن خاجه اس اسی بوده
شنبه 22 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.