دستگیری قاتل۳ نفر پس از ۷ سال

 
دستگیری قاتل3 نفر پس از 7 سال

مردی که به اتهام کشتن 3 نفر تحت تعقیب پلیس کرمانشاه بود، پس از 7 سال زندگی پنهانی در محمدشهر کرج شناسایی و دستگیر شد. عامل جنایت پس از به قتل رساندن دوست خود، هنگام فرار یک مامور انتظامی و یک مامور شهرداری را با شلیک گلوله کشت و یک پلیس دیگر را نیز فلج کرد.

به گزارش «جام‌جم»، روز دوشنبه ماموران پلیس آگاهی کرمانشاه با ارائه حکم قضایی مبنی بر دستگیری یک متهم به قتل فراری به پلیس آگاهی استان تهران، از ماموران خواستند در دستگیری این متهم که سال 82 علاوه بر کشتن 2 نفر، یک مامور انتظامی را هم به شهادت رسانده بود، با آنها همکاری کنند.

ماموران آگاهی استان تهران با اطلاع از وضعیت پرونده شرور مسلح، در قالب یک گروه عملیاتی همراه ماموران آگاهی کرمانشاه به محل تردد متهم فراری به محمدشهر اعزام شدند.

دستگیری قاتل فراری

گروه‌های عملیاتی پلیس با زیر نظر گرفتن آن محل، مردی جوان را مشاهده کردند که به متهم تحت تعقیب پلیس شباهت داشت، بنابراین با اطمینان از این که او همان قاتل فراری است، وی را دستگیر و به پلیس آگاهی استان تهران منتقل کردند.

متهم جوان در بازجویی‌های پلیسی پس از اظهارات متناقض، عاقبت به قتل 3 نفر در سال 82 اعتراف کرد.

پایان فرار 7 ساله

رضا ـ عامل جنایت ـ در تشریح ماجرا به پلیس گفت: سال 82 همراه 2 نفر از دوستانم برای تفریح به رودخانه الهیه کرمانشاه رفتیم. در کنار رودخانه مشروب الکلی مصرف می‌کردیم که گشت انتظامی متوجه حضور ما 3 نفر در این محل شد. وی افزود: از ترس دستگیری سراسیمه به داخل رودخانه پریدیم تا با شنا کردن از آن محل دور شویم. یکی از همراهانم شنا بلد نبود و پیراهن مرا گرفته بود تا غرق نشود.

قتل دوست برای فرار

متهم به قتل یادآور شد: در همین موقع ماموران با اخطار از ما می‌خواستند زودتر از رودخانه خارج و تسلیم شویم. اما هر کدام سعی می‌کردیم زودتر از دیگری از دست ماموران فرار کنیم، به همین دلیل دوستم را که مانع شنا کردن من می‌شد، با چاقویی که همراه داشتم زخمی کردم و او در رودخانه غرق شد.

عامل جنایت اضافه کرد: پس از 10 دقیقه شنا کردن همراه دوست دیگرم به حاشیه رودخانه رسیدیم و با خروج از محل به منازلمان بازگشتیم و قرار شد ماجرای حادثه را برای کسی بازگو نکنیم.

متهم ادامه داد: روز بعد شنیدم که ماموران جسد دوستم را در حاشیه رودخانه کشف و دیگر همراه مرا دستگیر کرده و متوجه شده‌اند که من مرتکب جنایت شده‌ام و جست‌وجو برای دستگیری مرا آغاز کرده‌اند.

تیراندازی مرگبار

متهم به قتل ادامه داد: با اطلاع از این موضوع سراسیمه از خانه خارج شده و در حال فرار در خیابان بودم که ماموران گشت انتظامی مرا شناسایی کردند. برای فرار با سلاحی که همراهم بود به سوی ماموران شلیک کردم که 2 نفر از آنها زخمی شدند و خودرویشان نیز در حاشیه خیابان متوقف شد.

عامل جنایت تصریح کرد: در حال فرار بودم که یک مامور شهرداری متوجه حادثه شد و قصد داشت راهم را سد کند که به او نیز شلیک کرده و متواری شدم.

متهم اذعان کرد: به خاطر این که گشت‌های انتظامی در جست‌وجوی من بودند، شبانه از کرمانشاه خارج شدم. پس از چند ماه سرگردانی و از این شهر به آن شهر رفتن، از طریق یکی از اقوام پی بردم در جریان تیراندازی به ماموران انتظامی یکی از آنها به شهادت رسیده و مامور دیگر قطع نخاع شده و مامور شهرداری هم بر اثر اصابت‌ گلوله کشته شده است.

سردار اکبرشاهی، فرمانده انتظامی استان تهران در این باره گفت: متهم به قتل با اعتراف به 3 جنایت با تجدید قرار قانونی در اختیار ماموران آگاهی کرمانشاه قرار گرفت تا پس از بازسازی صحنه‌های جنایت روانه زندان شود.

poriyaye_vali - قطر - دوحه
به یکی جرعه که ازاره کسش در پی نیست,,,,,زحمتی میکشم از مردم از نادان که مپرس...
جمعه 21 آبان 1389

fdsa60 - ایران - تهران
این جانور هم مانند یک انگل اجتماع باید از بین برود بهر حال ایران باید یک پاکسازی نژادی از این حیوانات وحشی بشود.
جمعه 21 آبان 1389

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
این بدبخت بینوا اگر تو خونه می موند و به عرق خوری می رسید اینقدر دردسر درست نمی کرد و کلی خانواده را هم یتیم نمی کرد. شاید پدر و مادر هاشان اجازه عرق خوری در خانه را به اینها نمی دادند ای خانوادها اجازه خوردن گاه گاهی را به بچه ها بدید تا قاتل نشند ولی مرگ بر دولتی که از یک جوان عرق خور بی نوا یک قاتل ساخت. ختم کلام
جمعه 21 آبان 1389

sadeghol - مالت - مالتا
بزا عشقشونو کنن مشروبشونو خورده بودن الان هم همه داشتند خوشو خورم زندگیشونو میکردند
یکشنبه 23 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.