صحبت های علی دایی در برنامه نود این هفته که منجر به ممنوع المصاحبه شدنش شد - ویدیو


صحبت های علی دایی در برنامه نود این هفته
که منجر به ممنوع المصاحبه شدنش شد


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=BhHz_JkZOFY

بخش اول : صحبت های علی دایی که منجر به محرومیتش شد . وی از مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی به شدت انتقاد کرد و گفت سرمربی تیم ملی نوجوانان ( اکبر محمدی مجری سابق برنامه ورزشی شبکه دو ) با باند بازی انتخاب شده و در ادامه سوتی بزرگ تاج (نایب رئیس فدراسون فوتبال ) در مورد بازی ایران با سوئد در دورانی که سرمربی تیم ملی بوده را فاش کرد و تصویر تاج که وقتی راجب این موضوع ازش سوال میشه به فیلمبردار میگه فیلم نگیر !
بخش دوم : تماس تلفنی فردوسی پور با دایی و گفتن این جمله از زبان عادل که : "این خلاف آزادی بیان هست٬‌ می تونستند شما رو ۱۰ جلسه محروم کنند٬ اما اینکه بگویند که شما درباره فوتبال حق ندارید حرف بزنید خلاف آزادی بیان هست. آزادی بیان حق طبیعی هر شهروندی است! " و پاسخ قاطع علی دایی که من تا روزی که باشم از حقم دفاع می کنم و راجب حقم صحبت می کنم اما در مورد فوتبال باید قیچی کنم ! و نیز به سخره گرفتن حکم محرومیت توسط فردوسی پور و دایی .
بخش سوم : در پایان برنامه عادل در مورد خبر نامزدی سعیدلو برای نایب ریسی AFC صحبت کرد و گفت " که قبلا آقای صفایی فرهانی بوده که بطب الان نمیتونن باشن " و نیز با خواندن خبر مشخص شد که علی سعید لو نامزد احراز تمامی پست ها شده از جمله عضو زن کمیته اجرایی AFC !!!


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=JAeL3XcAHu8

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دایی مدتیست بازی نمیکنه و ضربه های توپ به سرش نخورده تازه داره عقلش میاد سر جاش.دیگه با تسبیح و استخاره حرف نمیزنه!!!!!!یواش یواش بهتر هم میشه.البته اگر بهش ساندیس ندن و بازم نچاد.امیدوارم هر روز حالش بهتر و بهتر بشه تا بفهمه همین چند ماه پیش چقدر گند زده بود و دنیا را شگفت زده کرده بود که ملا را چه فوتبال !!!!!! البته امیدوارم از ملت بابت کارهای احمقانه قبلش هم پوزش بخواد.انسان موفق انسانیست که به اشتباهات خود گی برده و در رفع آن کوشا باشه.موفق باشی دایی عزیز.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

pashmakjon - امریکا - المو
با با یکی به این تخم کفتر بده زبونش راه بیفته
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

henryaaaa - امریکا - لا
وای چقدر فرهنگ پایین و خاله زنکی . من سالها از ایران دورم باورم نمی‌شه اینقدر خاله زنکی رو..
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
با اینکه از علی دائی خوشم نمیاد ولی دمش گرم خوب پته های بعضی هارو ریخت رو اب
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
چی شد علی دایی دو کلام حرف حساب زد !حتمآ پشت پرده یک خبرهایی هست.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

شمبلیله - انگلیس - لندن
عضو زن کمیته اجرایی AFC .. همین یه پست براش کافیه ! lol
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

iranesabz - هلند - امستردام
دایی افتخار فوتبال ایران بوده هست و خواهد بود.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

saman911 - ایران - تهران
دمت گرم دایی با شجاعتت رسواشون کردی
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

kalkal - ایران - تهران
این همون دایی هست که چند وقت پیش شما به اسم آخوندزاده و این چیزا چقدر بهش بدو بیراه گفتید و جه بی ادب هست و هار شده و این چیزا و دستتون میرسید خفه اش می کردید.حالا برا محروم شدنش یقه خودتون رو چاک میدید. بابا به بوقلمون گفتید زکیییییی. کم کم دارید پوز آفتاب پرست رو هم میزنید با این رنگ به رنگ شدنتون.به خاطر خودتون هم شده یه کم رو حرفاتون وایسید جعبه مداد رنگی 36 تایی!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
اینجا رو خوب اومدی علی دایی جان درود بر شما. . خندم گرفت تو بازی رسمی با ماژیک رو پیراهن تیم ملی نوشته بودند وای چه افتضاحی !!!!!! ها ها ها اداره مملکت آخوندی همینه مملکتی که احمدی نژاد رئیس جمهورش باشه که بهتر از این نمیشه.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
درودبردایی عزیز مثل همیشه حرف حساب زد...
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

kokex - آلمان - فرانکفورت
علی دائی واقعا دوست دارم ای وطنپرست و مرد شجاع
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
خداوکیلی درست گفت.دمتگرم دائی شجاع...همین تاج تو عمرش حتئ دنبال بز هم ندویده رئیس تماشاگران سپاهان بود فقط بخاطر بسیجی بودنش اینجاست
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

bavaffa - .اذربیجان - باکو
درود بر سلطان علی دایئ .
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
kalkal - ایران - تهران --> برای اینکه بعدها سو تفاهم پیش نیاد و نگی ریا کاری و دو رنگیه, من قبلا گفتم, الآن هم میگم, بعدا هم خواهم گفت: مرگ همراه با خفت و خواری و دریوزگی بر سید علی سگ دست, رهبر مفت خور و حروم زادت و تمامی کاسه لیسان ولایت زپرتی وقیه, اگه خواستی کامنت منو Save کن تا خدای نکرده بعدا ریا کاری و دورنگی در حرفهایم نشه. این را هم بدان که دیر یا زود این دجالان اسلامی و سفیران مرگ و نکبت و سیاهی و جهل و نادانی و عوامفریبی و دروغ و ریاکاری از بین خواهند رفت و سرنگون خواهند شد, امیدوارم که آنروز دور نباشد, زنده باد آزادی و پاینده و جاوید باد ایران عزیزم.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

shahab46 - المان - هانوفر
الان هم مشکل مالی با فدراسیون داره اینجوری میگه والا میره رو پله اول.این مشکلات 30 سال گریبان گیر فوتبال ماست چرا الان انتقاد میکن مسئله مادی
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

amir pishro - ایران - تهران
اصلا ازش خوشم نمیمد با صحبت ها یی که کرده فعلا خوشمان امد؟
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

mina_sabz - انگلستان - انگلستان
افرین مرد
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

ItsMeWT - آلمان - کلن
دوستان شرافتا بهش بد و بیراه نگید. وجود داشت پته همه سازمان تربیت بدنی احمقی نژاد رو ربخت رو آب. دمش گرم. از این جور آدمها کم پیدا میشند این دوره زمونه. من ترک نیستم ولی اینجا یه بار دیگه یه ترک ایرانی به بقیه ایرانیها نشون داد چه جوری باید با اینا تا کرد.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا لنگیه. چون منفعت خودش داره از بین میره این حرفها رو میزنه! مگه این حرفها تو ایران تازگی داره? چرا اون موقعی که خودش همه کاره تیم ملی بود لال بود? یعنی اون موقع از این حرفها تو ایران و یا تو فدراسیون نبوده? بابا ساندیس خوره! pashmakjon -امریکا-المو- دمت گرم زدی تو خال! از اظهار نظرت کلی خندیدم.
جمعه 21 آبان 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
عجب یکبار دهنت باز شد و حقیقت را گفتی البته تو فیفا میری و میای میدونی چه ابرویی از ایران بردند و خونت جوش اومده و حرفتو زدی ما چی بگیم این همه سال ذلالت و خواری ایران عزیز را در این کشورها می بینیم و مثل عقده شده که نمیتوانیم با این همه هجمه بجنگیم خدا پدر شاه وخاندان پهلوی را بیامرزه که یک ذره اشنایی وخاطره خوش برای اروپاییها از اون زمانه تازه این دایی که فقط ممنوع مصاحبه شده هر کس دیگه بود زیرابش تا الان میزدند بعد با این اوصاف میگه ما ابرقدرت شدیم وفقط در مورد مسائل مهم جهانی بحث میکنیم ای زکی.
جمعه 21 آبان 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
واقعا لیاقت میخواد مملکتی که به ارزش ها وایدول هاش بها بده .ماچند قهرمان داریم که رکورد جهانی برای ایران اورده.باغبان باشی حبیبی نصیری دائی رضازاده.بهتر نیست جدا ازحکومت ادمخوار اسلامی ماقدر ارزش هامانرا بدانیم .نذاریم این درما تقویت بشه که ملت قدر نشناسی هستیم.زنده باددائی که زبان به انتقاد ازاین حرامزادهای بیکفایت گشود.نابودبادارتجاع زنده باددمکراسی.
جمعه 21 آبان 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
علی آقا بیکاری خودتو تو دردسر میندازی این حرفا تو گوش اینا نمیره مگه نشنیدی که اون فیلسوف گرانقدر موقع درس به شوخی به شاگرداش چی میگفت : این سخن ها کی رود در گوش خر ، گوش خر بفروش و دیگر کوش خر
جمعه 21 آبان 1389

mardas - دانمارک - آغوس
هیچوقت به خاطر پاچه خواری ها وتسبیح دست گرفتن هات برام قهرمان نیستی ولی بعضی وقتا مثل این مصاحبه دلم روشن میشه که فهمیدی اون راه قبلی به دل مردم نمیرسید . فقط یه عذر خواهی کوچولو هم از مردم مونده که بری به جایگاهی که قبلا کریمی و مهدوی کیا رفتن . یعنی قلب مردم و تاریخ
جمعه 21 آبان 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
pashmakjon - امریکا - المو. سعی نکن کسی را مسخره کنی تو هم هزار عیب داری.سعی کن یکم از فرهنگ اونجا استفاده کنی ...
جمعه 21 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
بابا وقتی خمینی با پارتی بازی آیت الله العظمی بشه، رهبر ان قلاب(ولی وقیح) با پارتی بازه رهبر بشه، رئیس جمبورش با پارتی بازی و جنایت سر کار بیاد، وقتی .. دیگه سرمربی تیم ملی نوجوانان دیگه چیزی نیست که!!! خانه از پایبست ویران است خواجه ....
جمعه 21 آبان 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
من همیشه گفتم باز هم میگم: پرسپولیس عددی نیست.
جمعه 21 آبان 1389

amin_uk - سویس - بادن
زمانی که گل میزد همه سینه چاکش بودن. وقتی مربی شد همه فشش دادن. حالا که محروم شد همه متاسف شدن بعضیامیگن ادم شده دائی. ایا خودتونم ادم شدید. اصحاب باد
جمعه 21 آبان 1389

Green_Fighter - ایران - اکرج
خوشم اومد خداییش! دمت گرم علی‌ جون که اینو خوب امدی!.
جمعه 21 آبان 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
shahram khosh maram - ایران - تهران. همیشه ادمهای که از همه جا ترد شدن مثل تواین حرفها را میزنن.خدا شفات بده
جمعه 21 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.