زندگی حیوانات از دریچه دوربین ۱ - عکس


زندگی حیوانات از دریچه دوربین 1

khosh bavar - ایران - یزد
کلک رشتی " طبیعت " را متوجه شدید ?! که قیافه همه توله ها و جوجه ها مانند چهره نوزادان " رحمین " دیده میشوند, تا بزرگترها یا والدین انها را بخاطر " رقابت " نکشند ! و از ابن طریق ( کلک رشتی ) تونسته طبیعت به " بقای " خودش ادامه بدهد = راز بقا !
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

tehranester - انگلستان - منچستر
اینا از ادمائ تو ایران بهتر زندگئ میکنن به خدا. هد اقل ازاد هستن.
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

saman-uae - امارات - دبی
خیلی قشنگه مخصوصا اون پروانه ها ولاکپشت
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

pelle - سوئد - استکهلم
شکار لحظه ها .
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
عکس سیزده شباهت عجیبی به اون ملا مکاره !بهشت و جهنمیه داره!!
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

dj_sina - عراق - اربیل
خیلی زیبا مخصوصا اون جوجه اردکه
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

robinhoodd - استرا لیا - ملبورن
لووووول جغدا چی باحالن عینه مامورای اطلاعاتن...
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

atenaa962 - لندن - ریجموند
این هم کار احمدی نزاده 100 %
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

alind - عراق کردستان - اربیل
جالب بود
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

dooste khob - ایران - تهران
هیچ حیوونی مثل مموتی نمیشه.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
من تو همه اینا دلم فقط دلم واسه گربهه ضغف رفت خیلی ناز خوابیده بقیشون خوشگل نیستند. یادمه تا چند سال پیش خیلی از گربه میترسیدم طوری که اگه تو کوچه یا خیابون از نزدیک گربه میدیدم جیغی میزدم که ملت فکر میکردند تصادف شده!!! از وقتی با یکی دوست شدم که عاشق گربه هاست و خودش همیشه چند تا گربه تو اتاقش نگهداری میکنه و همیشه عکسو فیلماشو به من نشون میده و قربون صدقشون میره این دختره رو منم تاثیر گذاشت طوری که نمیترسم هیچ دوستشونم دارم ولی متاسفانه هنوز جرئت نزدیک شدن پیدا نکردم. خودمم خیلی دوست دارم گربه باشم طوری که یه مدت انقدر بش فکر میکردم که خواب دیدم گربه شدم آخه بعضی دوستامم خیلی میگند صورتت شکل گربست
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
sapho - ایران - اصفهان : یک شوخی با شما : پس موش دیگه در خونه شما شانسی نداره ! ولی چه خوب گفتی, ترس از گربه, ترس از تاریکی و و و ! پس نتیجه میگیریم ترس ناشی از نادانی هست ! ولی خودم هم از مار خیلی میترسم و چندش میشم, زیرا تابستانها توی باغمون پر از مار بود و وقتی در باغ توی علفها بازی میکردم, گاهی اوقات روی مار قدم میگذاشتم ! میدونی چقدر وحشتناک و چندش اوره ?!
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

tuti_lol - ایران - تهران
sapho - ایران - اصفهان یک گربه کوجکی هست اینجا هی گربها اون را زخمی میکنند جیکار باید کرد!؟
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

odin - بلژیک - انتورپن
من با دیدن هر کدوم از این عکسها یاد یه بخشی از رژیم افتادم! از بالا 1- خامنه ای که دنیا رو اب ببره ایشون سر از بافور و کلمه دشمنش برنمیداره. 2 اقا زاده ایشون بعد از ولو شدن کنار منقل!.3-خلبانهای شجاه سپاه و هواپیماهای جنگیشون!. 4هرکاری کردم دیدم عکس شیر و اردک بهیچکدوم از این اقایون نمیخوره.یکی از قشنگی اونیکی از متانت و شجاعت هیچ سنخیتی با اخوند نداره.6- احمد جنتی و پسرش.7- اینهم اقا مجتبی در حال خمیازه سوسماری از سر خماری.8- احمدینژاد در حال حل مسائل جهان!.9 اینهم رحیم مشاعی و خانم هدیه تهرانی.10اقای دهنمکی و بسیجیها دعوا سر ساندیس.11فرمانده نیروی انتظامی در محاصره مردم.12ردار محصولی در هنگام بلعیدن مال مردم.13حمد خاتمی در نماز جمعه.14بسیج و سربازان گمنام اطلاعات. اخری هم که اهو اصلآ ربطی به اخوند و دزد جماعت نداره.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
khosh bavar ایران.یزد- درسته به خاطر تصور اشتباهم از گربه بود که دارم سعی می کنم دیدمو عوض کنم نترسم . راستی میگم شاید مارم خیلی موجود غیر دوست داشتنی نباشه نه؟ بش نزدیک شو امتحانش ضرر چندانی نداره فوقش ما تو این سایت دیگه خوش باور ندایم jk
جمعه 21 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
tuti-lol ایران-تهران اگه یه آدم مهربون گربه دوست و با حوصله اونو adopt کنه و تا کوچیکه مواظبش باشه تا بزرگ بشه و قوی و بتونه از خودش دفاع کنه خوبه آخه گربه اگه ناخوناش کوتاه باشه خیلی گناه داره نتونه از خودش دفاع کنه میخوای واسش ناخون مصنوعی بذار lol دوست داری هم بیارش اصفهان شاید دوست من به فرزند خوندگی گرفتش jk باورت نمیشه محبتی به اینا داره مادر به نوزادش نداره بچه گربه ها رو شبا تو دلش میخوابونه از این که موهاشون رو لباسش باشه کیف میکنه میگه رنگش قشنگه و اینطوری نمیمیره از دلتنگیشون هی قربون صدقشون میره
جمعه 21 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
sapho - ایران - اصفهان : اینو جدی که نگفتی , گفتی ?! من خوش باورم ! مارهای شمالی بخاری ندارند, خیالت راحت باشه, به این اسانی نمیتونی از دستم در بری !?
جمعه 21 آبان 1389

alexxx - اتریش - وین
واقعا" زیبا و دیدنیست, ضمنا" خانمهایی که واسه زیبایی اندامشون رژیم میخوان بگیرن اون چیزایی رو بخورن که توی عکس اخری این دوتا غزال یا اهو نمیدونم دقیقا چیه اسمشون , میخورن. ببینید چه اندام خوشگل و خوشتراشی دارن 20.
جمعه 21 آبان 1389

KHANOOM - کویت - کویت
خیلی قشنگه .مخصوصا جوجه اردکه .
شنبه 22 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
khosh bavar ایران.یزد خدا منو بکشه معلومه که شوخی کردم
شنبه 22 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
sapho - ایران - اصفهان : خدا دشمنان ما را از بین ببره, که با خیال راحت در کنار هم, مرد و زن, پیر و جوان, کافر و مسلمان, hetero و homo و و و به زندگی شیرینمان بپردازیم ! به امید پیروزی مردم ایران بر ضحاکان ماربدوش اسلامی ایرانی !
یکشنبه 23 آبان 1389

sapho - ایران - اصفهان
khosh bavar ایران.یزد آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمیییییییییییییییییییییییییییییییییییین
دوشنبه 24 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.