رهبر القاعده شبه جزیره عربستان، مسلمانان را به حمله به ایران فراخواند


رهبر القاعده شبه جزیره عربستان، مسلمانان را به حمله به ایران فراخواند

شاخه القاعده در عراق به شیعیان هشدار داده که تازه آغاز کار است و باید منتظر روزها و شبهای خونبارتری باشند

انور عولقی، روحانی یمنی که به عنوان رهبر شبکه القاعده در شبه جزیره عربستان شناخته می شود در پیامی ویدئویی مسلمانان را به مبارزه با ایران فراخواند.

پیام ۲۳ دقیقه ای انور عولقی در آغاز با فراخوان به حمله به آمریکا آغاز می شود. این روحانی یمنی در پیام ویدئویی خود تأکید می کند برای حمله به آمریکاییها، نیازی به صدور فتوای دینی نیست و مسلمانان می توانند بدون مشورت و جویا شدن نظر مراجع مذهبی علیه آمریکا وارد عمل شوند.

وی که خود متولد آمریکا است و دارای تابعیت آمریکایی نیز هست سپس می افزاید که منطقه از سویی با آمریکا و اسرائیل درگیر است و از سوی دیگر با ایران و "چیزی نمانده که ایران هم سهم خود را از این کیک بردارد".

به گفته این روحانی یمنی، رهبران ایران به دنبال خدمت به اسلام نیستند بلکه طرحی"رافضی" (شیعی) و "فارسی" را دنبال می کنند که نخستین قربانی آن مردمان کشورهای حاشیه خلیج فارس خواهد بود.

انور عولقی که مخفیانه در یمن زندگی می کند و تحت تعقیب است، در پیام ویدئویی خود ایران را متهم کرد که در حال پراکندن باورهای انحرافی در کشور یمن است و از روحانیون اهل سنت انتقاد کرد که چرا وقتی "رافضیان" همچنان در عراق حضور دارند به مقابله با دولتمردانی که امکان چنین حضوری را فراهم می کنند بر نمی خیزند.

پیام انور عولقی در روزی منتشر شده که بامداد آن، اتوبوس حامل زائران ایرانی در کربلا هدف بمبگذاری قرار گرفته و دست کم سه زائر ایرانی جان خود را از دست داده اند.

سه شنبه شب گذشته نیز محلات شیعه نشین بغداد ظرف بیست دقیقه شاهد چندین انفجار پی در پی در قهوه خانه ها، غذاخوریها و مجالس سوگواری شد که ۶۴ کشته و حدود ۳۶۰ زخمی بر جای گذاشت.

پس از این انفجارها، شاخه القاعده در عراق با صدور اطلاعیه ای مسئولیت حملات سه شنبه شب را به عهده گرفت و با لحنی تند به شیعیان هشدار داد که این اقدام تازه آغاز کار است و باید منتظر روزها و شبهای خونبارتری باشند.

mardin delfani - انگلیس - برادفورد
این اسلام بهترین مشروعیت دهنده برای جنایت و فساد اخلاقی و نژادپرستی(از این نوع القاعده و صدام برضد ایرانی و ضد یهودی )و حکومت استبدادی مخوف مثل ملاهای فاشیست کشور خودمان و طالبانهای بربر و تمامی گروههای اسلامی و مدافع این دین است پس مطمئنا این دین بزرگترین تهدید برای آرامش بشریت است و دنیا را به سوی تاریکی و وحشت پیش میبرد
سه‌شنبه 18 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
چه شما سوسمار خورها بخواهید یا نخواهید .تلنگتون در رفته .مرتیک خر
سه‌شنبه 18 آبان 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
فقط جان هرکسی که دوست دارید الزاما از 3 پاه 4 نعلان و قرارگاههای خاتم الانبیاشان شروع کنید. التماس دعای آقا فرج حمومی. موفق باشید. دست بریده عباس پشت سره تون. بیمه ابوالفضل با شماست,,اگر شاید یک موقع کم و کسری از هر جورش را داشتی خود رژیم آخوندها استقبال میکنند چرا??? چون الاغ علی خودش از این کمکهای بشر دوستانه زیاد به. تروریستهای لبنان و فلسطین اهداء میکند هر چی باشد شما هم حق آب و گل دارید,,جان مموت اینطور نیست جنتی بمیره راست گفتم.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
من میگم کارخونهُ امام سازی که راه انداختیم و داریم امام تولید می کنیم همه هم سید و از نسل عرب، چی میشد یه کارخونه پیامبر سازی هم را بندازیم و مثلا خامنه ای رو بکنیم پیامبر جدید اسلام و خلاصه تو این زمینه هم خودکفا بشیم. خداییش بهتر از پرستش اسلام عربی هزاروپونصد سال پیشه
سه‌شنبه 18 آبان 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن ای زدی تو خال پسر
سه‌شنبه 18 آبان 1389

sajad_1963 - ایران - شیراز
این جماعت از کافر کافرترند کودک وزن ومرد بیگناه ودور از صحنه های اضافه خواهی. شما چرا باید تاوان پس بدهند لعن ونفرین خدا برشما گستاخان بی حیا
سه‌شنبه 18 آبان 1389

kalkal - ایران - تهران
بعضی ها تو این سایت فکر می کنند من از عربا خوشم میاد . من میخوام سر به تنشون نباشه حالم بهم میخوره ولی این دلیل نمیشه که ما ایران رو دودستی به خارجی ها بدیم. شما ها فکر میکنید عقل کل هستید.شما با حرفاتون به شعور ایرانی ها توهین میکنید یعنی بلد نیستید مملکت داری کنید بزارید ما از منچستر و کانادا و سوئد بیاییم براتون آقا بالا سر بشید. زرششششششششششکککککک . این عربها هم اگه می بینید ایران باهاشونه به خاطر ترس از همونایی است که شما ازشون حقوق میگیرید
سه‌شنبه 18 آبان 1389

sonet - ایران - تهران
..اقای عولقی الحق الاغی .اگه ...داری حمله کن همچین خدتو هفت جدتو از کره ی زمین وردارن خودت نفهمی اگه تا حالا کاری باهات نداشتن چون کاری با اونا نداشتی مردمو چی کار داری.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
وای به حال این اخوندا از سوئی عربها و از سوی دیگر غربیها حالا اینا کدوم گوری میخوان در برن?
سه‌شنبه 18 آبان 1389

saaami - سوئد - استکهلم
کسی که به ما ... بود. کلاغه ..دریده بود.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
والا ماهم خیلی کشته مرده اسلام شما نیستیم. زورکی مسلمونیم. خیلی لطف می کنید اگه دینتون رو بردارید ببرید پیش خودتون تا ماهم یه نفسی بکشیم. آقا مال بد بیخ ریش صاحبش.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

dara20 - ایران - تهران
نام اسلام در همه حال خشونت و جنایت و تروریسم را در یاد انسان تداعی میکند. یک مشت ابله خرافه پرست ریاکار که برای جنایت متوسل به خدا و مزخرفات دینی شده اند.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

dook - مارات - دبی
ااگر راستت میگن چرا خانواده رئیسشون تو یکی از مجللترین وویلاهای طهران زیر محافظت ایران هستن. عاقلان دانن...ا
سه‌شنبه 18 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
همدیگرو بکشید....به جون هم بیفتید...!. حکم قتل صادر کنید...!. ___بمب بگذارید....!. ____ترور______________*****این است اسلام ناب محمدی*****
سه‌شنبه 18 آبان 1389

experthoney - منامه - بحرین
فعلا که به اسم دین سوار ملت شدن، . ولی خداییش این القاعده که وهابی ان دیگه آخر عقل و تفکرن، صد رحمت به خر،
سه‌شنبه 18 آبان 1389

alexxx - اتریش - وین
kalkal - تو چند سالته عزیزم, مدرسه میری هنوز?
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.