تصاویر جدید چاقوکشی تماشاگران در ورزشگاه تختی آبادان


تصاویر جدید چاقوکشی تماشاگران در ورزشگاه تختی آبادان

در حالی که باشگاه نفت آبادان و مسئولان این شهر چاقوکشی تماشاگران در دیدار با استقلال را انکار می‌کنند خبرگزاری فارس تصاویر جدیدی از این اتفاق تلخ را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی انتشار عکس‌های چاقوکشی در جریان دیدار نفت آبادان و استقلال از سوی شماری از هواداران آبادانی در ورزشگاه تختی این شهر در خبرگزاری فارس به تازگی عکس‌های جدیدی به دستمان رسیده است.
این تصاویر و همچنین عکس‌های قبلی گویای این است که درگیری رخ داده مربوط به تماشاگران آبادانی در ورزشگاه تختی است. در چند عکس چاقو مشخص نیست و تصاویر، درگیری را نشان می‌دهند که در آنها چاقو در پشت فردی که مقابل دوربین ایستاده پنهان شده اما مربوط به همان صحنه‌های درگیری است.

این در شرایطی است که باشگاه صنعت نفت اعلام کرده اتفاق رخ داده در ورزشگاه تختی هنوز برایشان محرز نشده و فرمانده انتظامی آبادان نیز در اظهار نظری عجیب گفته این عکس‌ها ساختگی است اما به گفته شاهدان عینی و شواهد موجود کاملا مشخص است که این درگیری با چاقو در جریان بازی نفت و استقلال رخ داده است. ضمن اینکه زمان دقیق و روزی که عکس گرفته می‌شود ثبت شده و غیر قابل تغییر است. بدین ترتیب هیچ دلیل منطقی وجود ندارد که عکس‌های چند سال پیش، امروز منتشر شود و ساختگی باشد و تنها کسانی این اظهار نظر را می‌کنند که چندان با کار رسانه آشنایی ندارند.

shahrnoosh - سنگاپور - سنگاپور
آبادان و عشق است.
دوشنبه 17 آبان 1389

atenaa962 - لندن - ریجموند
ولک تهرانی به شهر ابادان خوش امدی
دوشنبه 17 آبان 1389

shir del - انگلیس - نیوکاسل
من استقلالی هستم ولی متاسفانه رسانه ها برد یک تیم شهرستانی را برابر تیم پر ستاره تهرانی با این حرکت کمرنگ کردن واین درگیرها همه جا هست ولی امروز سوزه خبر گزاریها شد تا برد نفت ابادان کمرنگ شود
دوشنبه 17 آبان 1389

peyman milani - ایتالیا - ونیز
دمتون گرم .. خوب مهمون نوازی میکنید .. اینم ابادانیا که میگفتن مهمون نوازن
دوشنبه 17 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
خودملت هم مشکل دارند,دردیکی دوتانیست که!!!انتظارهم نبایدداشته باشیم ورودخانمها به استادیوم هاازادباشه, فحاشی کم بودچاقووقمه کشی هم اضافه شد ارازل های بی خاصیت ..
دوشنبه 17 آبان 1389

romano - ایران - تهران
چاقوی چینی دونه‌ای 2000 تومان، یک عده جوان بد،بدخت فقیر که فقر فرهنگی هم از چهرشون داد می‌زنه هزار تومان از باباشون گرفتن تا به استادیوم بیان. حالا سوال اینجاست اونهایی که در کشورهای دیگر گروههای رقص در زمین میارن و بین دو نیمه نمایش اجرا می کنن احمقند؟ نه مطمئنا این تنشها رو کم می کنن. این بچه‌ها حتی نسبت به فقیرهای امروز برزیل بد بختتر نشون می‌دن. نه آینده‌ای نه دختر ی بیرون استادیوم منتظرشونه نه کاری نه هیچی. فقط خودتیو بدبختیو یک چاقو و هزار تومن پول. مردم خوزستان الان سالهاست حتی یک کنسرت ندیدن. کنسرت یعنی فوتبال، خوشی یعنی فوتبال، کار یعنی فوتبال، نان، زن و زندگی یعنی فوتبال.
دوشنبه 17 آبان 1389

arash7000 - سوئیس - برن
خاک تو سرتون .... نامرد
دوشنبه 17 آبان 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
خاک بر سرها چند نفر به یک نفر!!!قیافه های نحسشون چندش آوره. ماشالله ملت همیشه در صحنه باز هم که نشستند و تماشا میکنند.. ما ایرانی ها هم فقط بلدیم ادعا کنیم..حتما اینه بنی آدم اعضای یکدیگرند نه؟خاک بر سر مسئولانی که مثلا تماشاگران رو بازرسی کرده اند.
دوشنبه 17 آبان 1389

haaji_611 - ایران - اهواز
از این چیز ها که زیاد اتفاق می افته. از این همه 1 دونش رو این خبرنگار دیده
دوشنبه 17 آبان 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
katrina - اسکاتلند - گلاسگو ...اراذل نه اراذل...در ضمن اراذل خودش جمعه واراذل ها غلطه...
دوشنبه 17 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
متاسفانه بعضی ها تو طویله بزرگ شدند دست خودشان نیست اینها را فقط باید پلیس چنان کتک بزنه که راه شمال وجنوب را تشخیص ندهد
دوشنبه 17 آبان 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
katrina - اسکاتلند-گلاسکو ,شما تنهایی نرو ورزشگاه ابجی,خودم اسکورتت میشم به مولا,مخلص هر چی پرس پلیسی ام دربست
دوشنبه 17 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
اینو بهش میگن وجود بچه تهران .تک وتنهابین این همه بی وجود.چاقو بدست .اصولا کسی چاقو دست میگیره که در دوران بچه گی یا نوجوانی .ازار جنسی دیده باشه ........شدید .
دوشنبه 17 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
shir del - انگلیس - نیوکاسل . ببینم نخاع شما یا برادر محترمتون قطع میشد بازم همین حرف میزنی!? فرهنگ فوتبال ندارین حق ندارین بازی کنین! اگر چه به جرئت میشه از روی قیافه چاقوکشان صنعت ابادان پی برد از چه کشوری به ایران مهاجرت کردند ,اما این حکایت همه مردم ماست! بازی و دوستی و عشق و نفرت شون ودشمنیشون اخر به قتل منجر میشه! واقعا فلج شدن اون جون اینقدر بی ارزشه? تا اخر عمر توی رختخواب مادرش براش لگن بزاره چون یه نفر ذوق زده شده از توپی?. بایدلیگ رو باطل کنن ! .
دوشنبه 17 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
poriyaye_vali - قطر - دوحه-( اراذل) درسته حق باشماست ,,ولی معلم جان درست درس بده بالاخره چی شد اراذل یااراذل?!:)///1qaz - استرالیا - سیدنی-مرسی بامعرفت ,, برای دربی مزاحمت میشم دوست گل پرسپولیسی ام..
دوشنبه 17 آبان 1389

Ghooloo - ایران - آبادان
آبادانه دیگه بچه هاش از بچگی یاد میگیرند از خودشون دفاع کنند. شما هم زیاد سخت نگیرید یه چند نفری به هم گیر دادند و دارند دعوا میکنند تا حالا دعوا ندیدید ولک؟ تو این مملکت هر روز هر گوشه و کنارش دارند همدیگر و میخورند تازه تو کشورهای پیشرفته دنیا هم طرفدارهای فوتبال از این بدتر به جون هم میوفتد...حالا چرا این عکسها رو بعد از چند سال پخش کردند؟؟؟
دوشنبه 17 آبان 1389

sara_k - سوئد - سوئد
عکس شماره اخر با دقت نگاه کنید باسن یه بدبختی ححححححححح
دوشنبه 17 آبان 1389

daniall - فرانسه - نانت
چیزی که مشخصه اینه که ورزشگاه ابادان هست هیچ فرقی هم نمیکنه کی اتفاق افتاده.متاسفانه ازین نخاله ها تو ابادان هست که از محله هایی مثل کشتارگاه گله ای میان ورزشگاه و اونجا هم جای مشخصی دارن و از قیافه هاشون معلومه برای همین کسی نمیره اونجا ها بشینه حالا این دیوونه تنهایی رفته وسط این همه وحشی.در ضمن همه جا همینه ابادان که یکی از شهرهای سوییس نیستش که اینقدر شلوغش کردن.از اول سال فقط گیر دادن به نفت ابادان یک بازی در میون محرومش میکنن اخه تو این سالهای بعد از جنگ برای این مردم چه کار کردن که حالا این همه انتظار دارن ازشون.خیلیها پول مدرسه رفتن ندارن خونه نداشتن یک عمر اواره ی این شهر و اون شهر بودن الانم که هیچ تفریحی ندارن.
دوشنبه 17 آبان 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
صفا و اراده بچه های تهرون که تک وتنها وسط یه مشت آبادانی بی مرام , دست خالی قد علم میکنن , هیبت فقط مال بچه تهرونه بس . اون موقعی که سربازای عراقی ریخته بودن تو شهرتون چاقوهاتون کجا بود ?!!! همین جیگر دارای تهرونی شهرتون رو پس گرفتن . شیر مادرت حلالت که نشون دادی بچه های تهرون سلطانن .
دوشنبه 17 آبان 1389

odin - بلژیک - انتورپن
این رفتار ددمشنمنه ، ددشمنشنماننه، ددمنش منم ، این اقایان اراذل را محکوم میکنیم. بسه دیگه چقد شماها ددشمنمنید؟ اما خودمونیم دوستان ابادانیمون از مردانگی و مروت و معرفت خودشون و بچه محلها و همشهریها شون یه چیز دیگه تعریف میکردن، ما هم یه چیز دیگه تصور میکردیم. اما پنداری همش دروغ بود. مگر اینکه ابادان بزودی ثابت کنه که اینها از اونها نیستن. بیچاره تهرانی! تو خدمت، فوتبال، مسافرت هر جا که بریم بچه های شهرهای دیگه بچشم رغیب بهمون نگاه میکنن و میخوان هرطور شده ثابت کنن بهترن یا بقول خودشون پوززنی کنن.
دوشنبه 17 آبان 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
باز بگید لاف میزنند ! هی وولک میکوشمت ! هی وولک بادت میکنم بری بالا !
دوشنبه 17 آبان 1389

traffic - ایران - آبادان
آبادان عروسیه،تهران ک...سوزیه
دوشنبه 17 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
قیافه چاقو کش به خودی خود ترسناک هست حالا شما نگاه به دور و بری هاش بکنید تورو خداچرا اینطوری هستند؟زبونشونو چرا بیرون اوردند؟ تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
دوشنبه 17 آبان 1389

Ghooloo - ایران - آبادان
oghab - فنلاند - هلسینکی . وسط شهر تهران یه جوان 45 دقیقه خونریزی میکنه و میمیره ادعا میکنی چه ربطی به تهرانی داره اونوقت با دیدن چندتا عکس تشخیص دادی اون شیردل یه تهرانی با وجوده؟ نکنه خودت اونجا بودی که اینقدر با اطمینان تشخیص دادی...واسه اینکه یه خورده روشن بشی کسی که چاقو خورد یه بچه آبادان بود اونهم از پشت و نخاعش هم قطع شده...در مورد چیزی که اطلاع نداری نظر نده لطفا چون نظرهایی از این قبیل فقط باعث تفرقه میشه. یه چیز رو تو زندگی یاد بگیر: همه جای دنیا خوب و بد داره...موفق باشی.
دوشنبه 17 آبان 1389

tara26 - آلمان - فرانکفورت
انقدر تهرانی‌ و آبادانی...تهرانی‌ و شهرستانی...تهرانی‌ و بقیهٔ دنیا نکنید!!!تمام ما انسانیم و هموطن انگار یادمون رفته زمان جنگ وقتی‌ خوزستانی‌ها به شهرهای دیگه پناه آوردن چه به روزشون آوردن!!این فقط فقر فرهنگی و دوستمون....romano- ایران - تهران ... خیلی‌ قشنگ توضیح دادند....و بیفرهنگ تر از اونها کسانی‌ هستند که در مهد تمدن زندگی‌ می‌کنن و هنوز تهرانی‌ و شهرستانی می‌کنن، باعث تاسفه
دوشنبه 17 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
خانه از پایبست ویران است!فرض کنید تماشاگران تا اخر فصل هم محروم شدند,so,what?اینهمه محرومیت مگه دردی رو دوا کرده?من کاملا نسبت به بهبود اوضاع فرهنگی جامعه ایران بدبینم.نشدنیه!این روزها همه جزو اراذل میشوند,شما چطور?!!
دوشنبه 17 آبان 1389

arash-s - انگلستان - لندن
ابادان برزیلته. دمتون گرم بچه ها
دوشنبه 17 آبان 1389

amir münchen - المان - مونیخ
شمائ که میگی بچه تهران و زدن نه داداش اون اقا خودش بچه ابادن هستش.....انهای که با نامردی ریختن سرش زدنش از عربهای هستند که طی 30 سال حکومته اسهالی شهر نشین شدن و بوئ از انسانیت نبردن .در ضمن نباید فراموش کرد که مرحوم پرویز دهداری معلم اخلاق و ررزش ائران از ابادان بودند
دوشنبه 17 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
واقعا تاسف اوره مردم وحشی شدن اقای عقاب از فنلاند این درگیری بین خودشونه بچه تهران کجا بوده!!!
دوشنبه 17 آبان 1389

javaad - ایران - تهران
یه مشت نفهم جوگیر.
دوشنبه 17 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
فرماندار آبادان در واکنش به حاشیه‌های اخیر دیدار تیم‌های نفت آبادان و استقلال تهران گفت: تبدیل یک حادثه کوچک به خبر ملی جای سؤال دارد. سید خلف موسوی در گفت‌وگو با فارس در آبادان اظهارداشت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد جوسازی‌های مختلفی در خصوص حاشیه‌ها‌ و اتفاقات بازی تیم‌های استقلال و نفت آبادان در سطح کشور به وجود آمده است. وی افزود: اینکه یک حادثه کوچک در ورزشگاه تختی که هنوز به طور کامل محرز نشده، به یک خبر در سطح ملی تبدیل و با انجام تحلیل‌های مختلف در این خصوص از آن به عنوان یک معضل اجتماعی در آبادان یاد شود سوال‌برانگیز است. فرماندار آبادان ادامه داد: مردم آبادان مردمی با فرهنگ هستند و ایجاد چنین اتفاقاتی به دور از شان مردم آبادان است. موسوی تصریح کرد: در روزهای اخیر آنقدر به این موضوع دامن زده شد که شیرینی پیروزی بزرگ نفت آبادان در برابر یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت به کام مردم این و هواداران این تیم تلخ شد.وی اضافه کرد: بازی تیم‌های نفت و استقلال یکی از کم حاشیه‌ترین بازی‌های این فصل بود که در آن تماشاگران آبادانی به گفته ماموران نیروی انتظامی کمال همکاری را انجام دادند.
دوشنبه 17 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
وی اضافه کرد: بازی تیم‌های نفت و استقلال یکی از کم حاشیه‌ترین بازی‌های این فصل بود که در آن تماشاگران آبادانی به گفته ماموران نیروی انتظامی کمال همکاری را انجام دادند. فرماندار آبادان خاطرنشان‌کرد: به نظر می‌رسد هدف اصلی از ایجاد این حاشیه‌ها پس از این پیروزی مقتدرانه نفتی‌ها تخریب جایگاه هواداران و فوتبال دوستان آبادانی است. موسوی افزود: در بسیاری از ورزشگاه‌های دیگر نیز درگیری‌هایی بین تماشاگران بر سر مسائل مختلف اتفاق می‌افتد اما هیچ یک از آنها به این شکل پرداخته نمی‌شود. وی تصریح کرد: آبادان مهد فوتبال ایران است و تماشاگران آبادانی نیز جایگاه ویژه‌ای در جامعه فوتبال دارند. فرماندار آبادان اضافه کرد: اگر هم تعداد معدودی از تماشاگران درگیری‌ها و تنش‌هایی را ایجاد کرده باشند نباید این مسئله را به همه جامعه فوتبال آبادان و هواداران پرشور این تیم نسبت داد. .
دوشنبه 17 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
فرماندار آبادان اضافه کرد: اگر هم تعداد معدودی از تماشاگران درگیری‌ها و تنش‌هایی را ایجاد کرده باشند نباید این مسئله را به همه جامعه فوتبال آبادان و هواداران پرشور این تیم نسبت داد. .
دوشنبه 17 آبان 1389

efrati - ایران - آبادان
وولک آبادانیین دیگه , یه روز دعوا نکنن روزشون شب نمیشه !
دوشنبه 17 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
***نکته: 50% این حیوونا زبونشون بیرونه.توجه کنید!!. ___ مطلب قبلی هم که در این مورد بود زبونا بیرون بود...!
دوشنبه 17 آبان 1389

amir münchen - المان - مونیخ
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس جو سازی نکن اقای محترم اون اقا بچه ابادان هستش.اونهای که نامردی ریختن سرش زدنش ,عربهای هستند که ابروی مردم ابادان را بردن زیر?فراموش نکن مرحوم (پرویز دهداری)معلم اخلاق و ورزش ایران از ابادان بودند.
دوشنبه 17 آبان 1389

daniall - فرانسه - نانت
XMAN2 - ونزوئلا - اقای کاراکاس اون یارو هم خودش ابادانیه خوب وقتی نمیدونی چرا میای غزل قورتکی یک چیزی میگی?اقا جون شاید سر جای نشستن حرفشون شده از کجا میدونی اخه.حالا نمیشد تو یک موضوع دیگه این حرفها رو در مدح رشادتهای تهرانیها میگفتی?مگه بازی ایران ژاپن تو ورزشگاه 11 نفر زیر دست و پا خفه نشدن?البته که کار این افراد اخر بی فرهنگی بود ولی تا اونجایی که از سایتهای دیگه متوجه شدم این درگیری مربوط به الان نیست و مربوط به بازیهای لیگ 1 هستش.خبرگذاری فارس چرا تاریخ عکسها و تاریخ ارشیو کردنشون رو نشون نمیده چرا اگه این چاقو خورده عکسشو نشون ندادن نکنه کارت مموری عکاس فول شده بود.چرا اگه واقعا کارش به قطع نخاع کشیده از ورزشگاه با امبولانس نبردنش چون اگه برده بودن حتما با اون همه عکاس الان تصویرش بود.
دوشنبه 17 آبان 1389

tondar67 - انگلستان - لندن
traffic - ایران - آبادان بدو تا دیر نشده یه سبیلی دود بده...ولک
دوشنبه 17 آبان 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
از برکت حکومت ادمخوار اسلامیست .وقتی انسانها را در زندان وملا عام اعدام میکنن دیگر حرمت انسانی ازبین میره واین صحنه ها پیش میاید.این روزها درجهان شعر مولا که میگه ازدیوو دد ملولمو انسانم ارزوست به جاندارم ارزوست .حالا ببینید این ادمخواران اسلامی چه برسر ملت گل وبلبل اوردن که اینقدر حرمت انسان رااز بین میبرند.نابود شید که ملتی رااینقدر حقیر کردید.
دوشنبه 17 آبان 1389

daniall - فرانسه - نانت
ظاهرا من هم اشتباه کردم درگیری مربوط به همین بازی بود.آبادان نیوز:نادر شرفی، هوادار مضروب تیم فوتبال صنعت نفت که از افراد حاضر در تصاویر به شمار می‌رود در همین خصوص به فارس گفت: ما هوادار تیم فوتبال صنعت نفت بودیم که برای تماشای بازی تیم محبوب شهرمان به ورزشگاه رفته بودیم ولی متاسفانه عده‌ای که با هدفی به غیر از این در این محل حاضر بودند اتفاقاتی را باعث شدند که به هیچ عنوان خوشایند نبود. وی از بهبود یافتن حال مصدومان این حادثه خبر داد و یادآور شد: خوشبختانه حال عمومی دوستان بنده که در این درگیری مضروب شده بودند رو به بهبودی است و از بیمارستان مرخص شده‌اند. این هوادار آبادانی با انتقاد از مسئولان باشگاه صنعت نفت اضافه کرد: در حالی که پنج شنبه شب را در بیمارستان سپری کردیم، هیچ خبری از عیادت مسئولان باشگاه صنعت نفت و دلجویی آن‌ها نبود.وی در ادامه افزود: به شدت پیگیر این موضوع بوده و از افراد خاطی و شرور شکایت می‌کنیم.
دوشنبه 17 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس . زیاد جو نگیرتت !!!شما امدید ابادان خرمشهر جلو عراقیها روگرفتید چون اتیشش روهم خودتون روشن کردید اگر نریخته بودین تو خیابون و اون هندی زاده رو نیورده بودین ابادان الان این روزو نداشت اینو بدون تو بچه تهرون و بقیه استانها به خوزستان مدیون هستید همیشه به خوزستان ظلم شده!فقط نفت و گازشون خوبه!!!!
دوشنبه 17 آبان 1389

saharrr - امریکا - فلوریدا
اااااااه چقدر زشت تشریف دارن همشون
دوشنبه 17 آبان 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تقصیر به گردن این حکومت بی کفایت است که قکری برای آموزش و پرورش و امکانات تفریحی شهرهای محروم نمیکند. اینها هرچه هستند ایرانی هستند و باید از آموزش درست بهره مند باشند. شهری که روی نفت خوابیده ولی مردمش اینگونه گرسنه و بی فرهنگ بار آمده اند. پولهای نفت صرف تروریستهای لبنانی و عراق میشود، مردم مرز نشین ایران باید اینگونه در نداری دست و پا بزنند. نمیدانم این پتروشیمی آبادان زیر بهره برداری است یا نه ولی هرچه هست افراد بومی را استخدام نمیکنند. این بیچاره ها شهر و زندگیشان را درجنگ از دست داده و بسیاریشان هم در جنگ کشته شده اند.
دوشنبه 17 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
به اینا میگن سگ زی..!. بد بختی ما از دست ایناس که هنوز مثل حیوون زندگی میکنن...!. دلیل دیکتاتوری و سواری اعراب به مه نادانی امثال ایناس که کم هم نیستن!
دوشنبه 17 آبان 1389

abadan_boy - المان - هامبورگ
خیلی تاسف خوردم که این صحنه ها رو دیدم ولی باید بگم توی این فشاری که تو ایران روی ملت است این چیزا طبیعی هستش...رفتن به اسادیوم در ایران برای خالی کردن خود...به هر حال سرایم ایران , عشقم ابادان
دوشنبه 17 آبان 1389

abadan_boy - المان - هامبورگ
peyman milani - ایتالیا - ونیز...دوست عزیز اینها ابادانی نیستند,اینها از روساهای عرب نشین اطراف می ایند که من به انها میگفتم تازیها...در ضمن اگه در مهمان نوازی ما ابادانیها شک داری من حاضرم دعوتت کنم المان و ازت مهمان نوازی بکنم...شاد باشی
دوشنبه 17 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
خانه از پایبست ویران است!فرض کنید تماشاگران تا اخر فصل هم محروم شدند,so,what?اینهمه محرومیت مگه دردی رو دوا کرده?من کاملا نسبت به بهبود اوضاع فرهنگی جامعه ایران بدبینم.نشدنیه!این روزها همه جزو اراذل میشوند,شما چطور?!!.
دوشنبه 17 آبان 1389

HiDD3N - بلژیک - اهواز
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس . کمتر آب شنگولی بزن کمتر خالی میبندی عزیزم , از اون جیگر دارای تهرونی که میگی دیگه چیزی باقی نمونده, تهرونی اصیل اهل حرف زدن نیست مثل شمای بازار مشترک, خوزستان به دست مردم خودش آزاد شد.... اگر بچه تهرون سلطان بود دختراتون عاشق بچه جنوب نبودند ! پول نفت ما رو میخوری کرکری میخونی. odin - بلژیک - انتورپن . دوست عزیزم از شما بعیده دیگه ! من هم زیاد شنیدم که میگن بچه تهرون سوسوله و البته به چشم هم دیده ام, برعکس اینکه به لات و لوتی و با مرامی شنیده بودم! باید بگم دروغ بود؟ باید بگم ثابت کنید؟ جمع بستن از شما بعید بود !
دوشنبه 17 آبان 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش راستی در این سی سال چه کاشتیم که داریم چاقو درو می کنیم ؟ شاید دارن برای مقابله با دشمن مانور میدن ؟
دوشنبه 17 آبان 1389

unique0 - انگلستان - لندن
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس, شخصی که اونجا درگیر شده بچه اهوازه نه تهران. در ثانی تو چه میفهمی که وقتی جنگ شروع شد چه اتفاقاتی افتاد. فقط و فقط بچه های شهر به مدت ۳۸ روز از شهر دفاع کردند چون آقایان نمیگذاشنتد نیرو اعزام بشه به دلایل مثلا تاکتیکی. من که هیچوقت وجودی در شما .. تهرانی ندیدیم. ما مثل شما اهل زبون بازی نیستیم. حرف مفت بزنی کتک میخوری. در ضمن وظیفتون بود اگر جنگیدید. چون یه مملکت داره از پول نفت خوزستان میچرخه و خود ما از همه فقیرتر. ...
دوشنبه 17 آبان 1389

Ghooloo - ایران - آبادان
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس. بهتره احترام خودت رو نگهداری و حرفای گنده تر از دهنت نزنی...واسه خودت میگم چون اونوقت اگر ازت سوال کنند کجای آبادان و بلدی یا تو کدوم منطقه جنگیدی اونوقت فقط میفهمی که هوا را کثیف کردی. نمیدونم چند سال داری و اصلا جنگ رو از نزدیک دیدی ولی حاضرم ندید قسم بخورم یه بچه ننری که از آب گلالود سعی میکنه ماهی بگیره...سلطانیشون هم تو میدون کاج دیدیم خیلی رو داری بابا...تفرقه پراکنی نکن...
دوشنبه 17 آبان 1389

amir münchen - المان - مونیخ
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس جو گیر نشو بچه با مرام.....اگه شما مرام داشتین اون جوون توی میدان کاج.................... مرامممممممم خنده داره.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

iman.uk - آبادان - آبادان
ااینا چشم ابادان و ابادانی رو ندارن خب حالا هم که بعد مدتها فوتبالش داره جون میگیره میخوان با این عکسا دوباره همه دلخوشی مرمشونو خراب کنن.من فقط بگم همه ی ایران داره با نفت ابادان تامین میشه هیچ امکاناتی هم ندارن.همش هم به خاطر اینه که مردمش زیر بار زور نرفتن.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

iman.uk - آبادان - آبادان
ااینا چشم ابادان و ابادانی رو ندارن خب حالا هم که بعد مدتها فوتبالش داره جون میگیره میخوان با این عکسا دوباره همه دلخوشی مرمشونو خراب کنن.من فقط بگم همه ی ایران داره با نفت ابادان تامین میشه هیچ امکاناتی هم ندارن.همش هم به خاطر اینه که مردمش زیر بار زور نرفتن.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

bastam.persian - اتریش - وین
آخه چاقو کشیدن هم مرام می‌خواد،نامردها چند نفر به یه نفر، اون هم از پشت داره چاقو می‌زنه. خدا وکیل این آدمی‌ که من دارم میبینم اگه تک به تک میومدن جلو هماشون رو تیک پره میکرد....
سه‌شنبه 18 آبان 1389

iman.uk - آبادان - آبادان
XMAN2-چبه نوکی تو اگه تاریخ فوتبال ایران رو میخوندی میفهمیدی که سالار وهیبت فوتبال ایران ابادان بود نه تهران. بول نفت شهرمون خرج تو و امثال تو میشه که زبونت دراز بشه وشعر تلاوت کنئ.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

pouriya - ایران - رودسر
فرهنگ بی رحمی و خشونت تازی یک مشت آشغال کله - همین لات ها و اوباش هستند که حاضرند به خاطر یک ساندیس سر ببرند.. و صد البته که اینها نماز و روزه و سینه زنیشان هرگز ترک نمیشه..
سه‌شنبه 18 آبان 1389

amir-0631 - ایران -
توی بازی ایران-ژاپن در ورزشگاه آزادی تهران مگه 7 نفر نیفتادند رو همدیگه مردند؟‌ مگه توی اصفهان یه سرباز توی درگیری کور نشد ؟ میدون کاج هم که جدیدا اضافه شد به آرشیو ! حالا هی از ..آبادان بوخورید‌!ایران هرچی داره از خوزستان داره !
سه‌شنبه 18 آبان 1389

amir-0631 - ایران - ایران
saharrr - امریکا - فلوریدا اگه نمیپسندی خوشگلاشو واست میاریم . شما فقط بگو چی میخوای ؟
سه‌شنبه 18 آبان 1389

دوستدار وطن - بلژیک - انتورپن
به کودکان پابرهنهء شهرم،به شهدای خونین کفن آبادان،به غیرت جوانان غیور آبادانم،به عرق جبین کارگران زحمتکش شهر خدا ......سوگند می خورم که وامدار هیچکس نیستم به جز .......آبادان
سه‌شنبه 18 آبان 1389

دوستدار وطن - بلژیک - انتورپن
XMAN2چبه نوکی - ونزوئلا - کاراکاس. پس زیاد تهران تهران نکن. نادر شرفی، هوادار مضروب تیم فوتبال صنعت نفت که از افراد حاضر در تصاویر به شمار می‌رود در همین خصوص به فارس گفت: ما هوادار تیم فوتبال صنعت نفت بودیم که برای تماشای بازی تیم محبوب شهرمان به ورزشگاه رفته بودیم ولی متاسفانه عده‌ای که با هدفی به غیر از این در این محل حاضر بودند اتفاقاتی را باعث شدند که به هیچ عنوان خوشایند نبود. . وی از بهبود یافتن حال مصدومان این حادثه خبر داد و یادآور شد: خوشبختانه حال عمومی دوستان بنده که در این درگیری مضروب شده بودند رو به بهبودی است و از بیمارستان مرخص شده‌اند
سه‌شنبه 18 آبان 1389

unique0 - انگلستان - لندن
pouriya - ایران - رودسر . تو راحت باش رودسری !! شماها که دیگه از تهرانیها هم دل خوشی ندارید. دلیلشم خوووووب میدونی :) بیسواد تنها شهرهایی که زمان انقلاب مثل بز نریختن توی خیابونها خرمشهر و آبادان بودند. یادش بخیر ۲۰-۲۵ سال پیش میگفتن خوزستانیها کرم میخورند نمیدونستند میگو چیه !.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

unique0 - انگلستان - لندن
saharrr - امریکا - فلوریدا. - شرط میبندم از اون دخترای هستی که حتی برای خریدن ۱ گیلو سبزی خوردن با ۵ گیلو آرایش میری بیرون :)
سه‌شنبه 18 آبان 1389

Ghooloo - ایران - آبادان
unique0 - انگلستان - لندن بعضی هاشون هم میگفتند اینا ملخ میخورند واقعا نمیدونستند میگو چیه...
سه‌شنبه 18 آبان 1389

esfanie - آلمان - بو خوم
حالا بازم بگین آخوند‌ها برای این ملت خوب نیستند.حالا بازم بگین ما فرهنگ ۲۵۰۰ ساله داریم.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

pouriya - ایران - رودسر
unique0 - انگلستان - لندن - خواستم برای اراجیفت که نشان دهنده ذهن کور و کدرت میباشد جوابی بگذارم - لیکن به این نتیجه رسیدم که ارزشش را ندارد و نداری - همین..
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
اینها عربها هستند و از صدقه سر جمهوری اسهالی چنان جسور و پررو شدند که دست به هر عمل ناشایست میزنند. اگر بازی با کویت یا عراق بود ابادانیها باید از خودشون دفاع میکردند.
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

unique0 - انگلستان - لندن
pouriya - ایران - رودسر. قربون تو آدم فرهیخته روشنفکر. یه حرفی زدی حالا هم توش موندی . سعی کن همیشه مودب باشی و همه رو با یه چوب نرونی تا اینجوری حالت گرفته نشه . خوب ؟
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
pouriya - ایران - رودسر// دقیقا همینطوره که شما فرمودید. گواهی آن ادعای فرماندهی نیروی انتظامی که ادعا کرد؛ میزان جرم و جنایت در ماه رمضان و محرم کاهش چشمگیری پیدا می‌کنه! نتیجه؛ بله، اقایون اراذل و اوباش، سارقین و قاتلین انسانهای بسیار معتقدی هستند!
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

soltan969 - انگلیس - لندن
واقعا که ,قیافه هارو ,زبونهاشون چرا همه بیرونه ,این جانورها عابروی ابادان رو بردند لللللوووووولللللل هر کس تو این سایت از اینها طرفداری کنه معلومه از طایفه همین جونورهاست. `
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

navidt - انگلستان - لیدز
A.Ahooraei - المان - کلن . لطفا دست از نژاد پرستی بردار. همانطور که مملکت ما را اکثرا ترکها تشکیل میدهند ( مثل خود شما ) عرب و بلوچ و کرد و .. هم جز همین خاک هستند. قضیه از آنجایی بالا گرفت که یکسری از دوستان اهل تهران شروع به مظلوم نمایی کردند و فرد قرمزپوش را به خودشون نسبت دادند. آنهم با الفاظ ناشایست در حالی که شما در هیچ کجای ایران نمیتوانید به اندازه تهران آدم خلاف و بی خانواده پیدا کنید . همیشه حرف حق را بزن دوست من. من خودم اهل سنندج هستم و فکر نمیکنم مهمان نوازتر از خوزستانی ها بتوان پیدا کرد. حال چه عرب چه عجم.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

navidt - انگلستان - لیدز
pouriya - ایران - رودسر. ادبیاتی که شما در کامنت اولتان بکار بردید قابل مقایسه با دومی نیست. گفتن جمله ؛ یک مشت آشغال کله تازی؛ زیبنده مردم یک استان نیست. اگر دنبال احترام هستی سعی احترام بقیه را هم نگه داری . حتی من که اهل آن شهر نیستم از کامنت شما دلخور شدم.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
اقای navidt من بچه خوزستانم و وسط اینها بزرگ شم و تا پدر پدربزرگم خوزستانی و اهوازی بوده. شما بمن نگو اونجا چه خبر من پارسال اونجا بودم و با توحش خاصی روبرو شدم که فکرش واسم مشکل بود. من ترک نیستم و با اونها هم مشکل ندارم. اما میدونم تو شهرهای خوزستان چی میگذره جایی که نمونهای از تمدن دیرین ایرانیهای پاک سرشت بود.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

poya1364 - ایران - تهران
ولی خدای نشون داده بچه تهران همه دارن میزننش ولی بازم کم نمیاره اون هم میزنه
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

alind - عراق کردستان - اربیل
خونریزى وشرارت کشورهاى عربى به بعضى از هموطنان ما که همجوار کشورهاى عرب هستند اثر کرده
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

پریشان - ایران - صدرآباد
هر چی باشه اینا هم عرب هستند و .........
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

daniall - فرانسه - نانت
soltan969 - انگلیس - لندن فکر میکنم چند ماه پیش بود که اینجا یک ویدئو از محله ی خاوران شهرتون گذاشتن که 20 نفر داشتن 2 تا دختر رو کتک میزدن.بگرد پیداش کن تو همین سایت هستش.من خودم چند سال تهران زندگی کردم تو ایران دهاتی بزرگتر از تهران وجود نداره.
پنج‌شنبه 20 آبان 1389

daniall - فرانسه - نانت
navidt - انگلستان - لیدز دوست عزیز اگه همه مثل شما فکر میکردن که وضعییت مملکت این نمیشد.اینها مثلا ادمهای تحصیل کرده هستن که طرز فکرشون اینه البته به نظر من جواب دادن به اینها اصلا فایده ای نداره چون نمیخوان بفهمن شاید بتونن ولی اینجور راحت ترهستن.در ضمن اگر دقت کرده باشی بیشتر ادمهای سرخورده و عقده ای و بی سواد دنبال این بحثهای قومی و نژادی هستن.موفق باشی.
جمعه 21 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.