۲ زن قربانی مامورنمای آزارگر

 
2 زن قربانی مامورنمای آزارگر

مرد جوانی که به اتهام آزار و اذیت 2 زن و سرقت اموال آنها تحت تعقیب پلیس آگاهی رباط‌کریم قرار داشت، دستگیر شد و در بازجویی به جرم سیاه خود اعتراف کرد.

به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده هنگامی در دستور کار ماموران آگاهی شهرستان رباط کریم قرار گرفت که چند هفته پیش زنی با حضور در مرکز پلیس از گرفتار شدن در دام شیطانی یک مامور قلابی خبر داد.

شاکی در این باره به پلیس گفت: قبل از ظهر زنگ در خانه‌مان به صدا درآمد و مردی با معرفی خود به عنوان مامور انتظامی از من خواست دم در بروم تا درباره یکی از همسایه‌ها اطلاعاتی در اختیار وی قرار دهم.

زن شاکی یادآور شد: وقتی دم در رفتم، مرد غریبه پس از گفتگو و طرح سوالاتی، از من خواست مدرک هویتی‌ام را به او نشان دهم. برای برداشتن کارت شناسایی‌ام به خانه بازگشتم که ناگهان او را در اتاق نشیمن دیدم.

زن شاکی افزود: با دیدن وی شوکه شدم که در این هنگام او با چاقو مرا تهدید کرد و پس از آزار و اذیت و سرقت‌ پول و طلایم مرا در اتاقی زندانی کرد و متواری شد.

شاکی اضافه کرد: پس از چند ساعت شوهرم به خانه آمد و مرا نجات داد.

پس از شکایت این زن، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و چهره‌نگاری رایانه‌ای از متهم فراری انجام شد و جستجوهای پلیسی برای دستگیری وی ادامه یافت.

دومین شاکی در دام متهم

در حالی که ماموران در جستجوی شرور فراری بودند؛ چند روز بعد زن دیگری با حضور در پلیس آگاهی رباط کریم شکایت مشابهی را ارائه کرد.

ماموران پس از ثبت اظهارات شاکی پی بردند او نیز مانند شاکی دیگر در دام متهم گرفتار شده و دزد آزارگر پول و طلای وی را به ارزش 1.5میلیون تومان به سرقت برده است.به این ترتیب تصاویر رایانه‌ای متهم فراری در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت تا شرور آزارگر هرچه سریع‌تر دستگیر شود.

هوشیاری ماموران متهم را گرفتار کرد

جستجوهای پلیسی ادامه داشت تا این‌که روزهای پایانی هفته گذشته ماموران گشت انتظامی رباط کریم در شهرک آلارد شهرستان رباط کریم مرد رهگذری را دیدند که مشخصات ظاهری وی با متهم تحت تعقیب پلیس مطابقت داشت.

بنابر این وی را تعقیب و با هماهنگی قضایی هنگام ورود به خانه‌ای دستگیر کردند. مرد آزارگر به نام علیرضا (31 ساله) به پلیس آگاهی رباط کریم منتقل شد و در بازجویی‌های پلیسی پس از اظهارات ضد و نقیض، عاقبت در مواجهه حضوری با 2 زن شاکی به جرم سیاه خود اعتراف کرد.

اعتراف دزد آزارگر

سرهنگ حسن‌آبادی، فرمانده انتظامی رباط کریم در این باره گفت: در تحقیق از متهم معلوم شد وی یک دزد سابقه‌دار است که با جعل عنوان پلیس و مامور اداره برق و آب وارد خانه‌های مردم شده و با تهدید به مرگ زنان، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و طلا، پول، دوربین فیلمبرداری، گوشی تلفن همراه و کارت‌های اعتباری را از منازلشان سرقت کرده است.

سرهنگ حسن‌آبادی یادآور شد: مرد آزارگر با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برد. تحقیقات تکمیلی برای افشای دیگر جرایم متهم ادامه دارد.

1983 - ایران - تهران
باید این حرومزادهها را طوری ادب کنیم دیگر هیچ کسی به خودش جرات چنین کاری را ندهد البته بعید می دانم در کشوری که پلیس هواخواه دزد- قاتل-جنایتکار است چنین کاری انجام شود
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - .انگلستان - منچستر
مملکت اسلامی یعنی همین اخر عقب افتادگی و نا امنی kalkal کلات را بگیر بالاتر مزدور وزارت اطلاعات
یکشنبه 16 آبان 1389

اینترنت ندیده - ایران - کرمان
اسمش علیرضا بود . محمد بیجه . عبدالمالک . علی کفتار و و و و و اینان آبروی اولیا و اوسیاه و ووو برده اند به داد اسلام برسید !!
یکشنبه 16 آبان 1389

kalkal - ایران - تهران
ای جز جیگر بزنید مامورین نیروی انتظامی . الهی کورک بزنید ماموران آگاهی. مگه شما آزار دارید این قاتلای بدبخت شریف رو میگیرید. ننه گناه دارن به خدا. ای خداااااااااا ببینید تو ایران چطوری حقوق بشر پایمال میشه و چطوری جوونای قاتل ما را به جرم فقط یکی دو تا قتل دستگیر میکنند.مگه چیکار کرده بنده خدا؟؟؟ حالا یکی دوتا رو هم کشت گناه که نکرده حتما اونا یه کاری کردن که این کشتدشون . مرگ بر ظالم مرگ بر دیکتاتور مرگ بر ظلم و استبداد و استکبار و طاغوت و طاغوتیان و همه اونایی که به مردم قاتل ظلم می کنند.
یکشنبه 16 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
خب چرا خجالت میکشید بگید که این متهم جزو نیروی افتضاحی و یا لباس شخصی ها بوده!!! اینکه دیگه خجالت نداره!!! همه میدونن که این جور افراد از موقعیت خودشون بیشترین بهره رو میبرند. تازه اگه سهم بیشتری به بالادستی خودش میداد الآن بجای بازداشت، ارتقاء درجه هم داشت.
یکشنبه 16 آبان 1389

mahdi1988 - اتریش - وین
باید اعدامش کنن...
یکشنبه 16 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.