سید حسن نصراالله:در ایران چیزی بنام تمدن ایرانی وجود ندارد! موسس جمهوری اسلامی یک عربِ فرند عرب است


سید حسن نصراالله:در ایران چیزی بنام تمدن ایرانی وجود ندارد!
موسس جمهوری اسلامی یک عربِ فرند عرب است

بلکه در ایران تمدن اسلامی وجود دارد...موسس جمهوری اسلامی یک عرب فرند عرب است ...در ایران بدنبال سقوط نظام اسلامی در حوادث اخیر بودند ولی من تاکید میکنم که ایران به برکت وجود رهبری امام خامنه ای از این دشواری بسلامت بیرون آمده است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

 https://www.youtube.com/watch?v=dytPutppA1U

Azadikhah - هلند - تکسل
از جیره خوار احمدی نژاد و دولتش بعید نیست این حرفها.نصرالله ننگت باد
یکشنبه 16 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
خفه شو پاپتی الدنگ,تروریست بی همه چیز,اسم ایران رو میاری دهنت رو اب بکش
یکشنبه 16 آبان 1389

esfahan - انگلیس - لندن
گاو
یکشنبه 16 آبان 1389

Neda02 - کانادا - اتاوا
تو خفه شو حیوان بی تمدن. حسن خرس الله
یکشنبه 16 آبان 1389

soogol - نروژ - اسلو
خفه بمیر مردک نجس, تو اون دهن کثیفت , واسه یه مشت الاغ تر از خودت داری ضر میزنی و اونا هم دارن برات دم تکون میدن. آخه من موندم حیرون جز چرت و پرت هیچ چی تحویل این مردم نمیده, مرتیکه الدنگ.
یکشنبه 16 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
این مرتیکه دنبه خبر نداره اگر سلمان فارسی خائن نبود .اسلام تو همون عربستان مدفون میشد .در ضمن اینگونه اراجیف .انسجام ملت ایران را برای نابودی خرافه گرائی بیشتر میکنه .دمت گرم بگو که شاید گوسفندان کمتری به عزاداری قاتل ایرانیان حسین بن علی برن .یا حسیییین .میر حسییین .
یکشنبه 16 آبان 1389

amir münchen - المان - مونیخ
خفه شو سوسمار خور ..........
یکشنبه 16 آبان 1389

اتیلا - ژاپن - توکیو
خفه شو مرتیکه زاپاس به سر ،، خوک صفت دروغگو قاتل مردم ایران ،. ! بهتره تا دیر نشده امام خامنه کودن خودتان را ببرید به لبنان ،چونکه در روز قهر مردم حتی خدا نیز نمی تواند نجاتش دهد !!
یکشنبه 16 آبان 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
چو بخت عرب بر عجم چیره شد/همه روز ایرانیان تیره شد//جهان را دگرگونه شد رسم و راه/تو گویی نتابد دگر مهر و ماه//ز می نشئه و نغمه از چنگ رفت/ز گل عطر و معنی ز فرهنگ رفت//ادب خوار گشت و هنر شد وبال/ببستند اندیشه را پر و بال//کنون بی غمان را چه حاجت به می/کران را چه سودی ز اوای نی//به جایی که خشکیده باشد گیاه/هدر دادن اب باشد گناه//ز شیر شتر خوردن و سوسمار/عرب را بجایی رسیده است کار//که تاج کیانی کند ارزو/تفو بر تو ای چرخ گردون تفو//دریغ است ایران که ویران شود/کنام پلنگان و یران شود//
یکشنبه 16 آبان 1389

kio - نروژ - برگن
این اسم امام انقدر نچسب است که با یک خروار سریش هم به این چلاق نمیچسبد!!!!!
یکشنبه 16 آبان 1389

amoo uk - انگلیس - لیدز
تو و امثال تو لجن با سرمایه و خون مردم ایران اینطور گوشتی شدی و مثله وحشی هم نوع فاسدو جنایتکار تو با نعره تائید میکنی تروریست عرب
یکشنبه 16 آبان 1389

Parviz1 - انگلیس - کترینگ
برو گمشو مرتیکه شیپش..
یکشنبه 16 آبان 1389

Pezhman - اتریش - وین
پس سهم چنگیز خان مغول واسکندر مقدونی و بقیه زحمتکشان تاریخ چی؟.
یکشنبه 16 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
درد اور و باورنکردنی ! بزرگترین اهانت بما , فرهنگ ما و اجداد ایرانی !? از یکطرف راضی هستم که امثالی مثل این یابو تروریست اعتراف کرده که چه شناختی از ایران داره !? Bavar88 , زیتون بهبهان, kalakal , benyamin2009 , برادر ساندیسی و خواهر کماندویی, کجاست ان غیرت ایرانیتان, که با خاک و فرهنگ ایران, که اجداد شماها از ان مانند رستم در حفاظت ان کوشیدند, اینطور برخورد میکنند که هیچ اصالتی در کشورت و فرهنگت نمیبینند ?!
یکشنبه 16 آبان 1389

atalmatal2202 - ایران - اهواز
پاندورا از آلمان، نظر دومی، ....با این نظر دادنت آبروی ایران رو که بدتر بردی تو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 16 آبان 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خفه شو احمق بی تمدن
یکشنبه 16 آبان 1389

mehraeen - ایران - تهران
بیچاره ها برای سرکوب عقده های بی تمدنیشان باید همین را بگویند
یکشنبه 16 آبان 1389

bahram-freedom - ایران - تهران
این یارو تا پارسال گاز می گرفت حالا جفتک هم میندازه.
یکشنبه 16 آبان 1389

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
عنتر عوضی!!
یکشنبه 16 آبان 1389

koorosh-ir - ایران - تهران
منشور کوروش یعنی تمدن ایرانی تخت جمشید یعنی تمدن ایرانی و....زنده بگور کردن دختران و هزار جور کثافت کاری دیگر که همه می دانند یعنی تمدن عرب.اگر روزی پول ایرانی برای این اقا ارسال نشود کشور ایران را هم منکر میشود.
یکشنبه 16 آبان 1389

sankari - فنلاند - تامپره
فقط خفه شو مرتیکه تروریست بی سواد.....حیف که نمیشه القابی که تو لایقش هستی اینجا نوشت....
یکشنبه 16 آبان 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
اون به اصلاح امام خمینی چه گلی بر سر ملت زد که این امام چلاق می خواد بزنه!!
یکشنبه 16 آبان 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
سیّد مارمولک پلو دم کشید ، برو تا دهن گشادت رو باز کردی بزن به بدن...اما اینکه خمینی و خامنه ای و همۀ این حرومزاده ها عرب هستند باید بگم : اینو خوب اومدی حاجی
یکشنبه 16 آبان 1389

klcc - مالزی - کوالالامپور
سخنی از مادر عروس..!!
یکشنبه 16 آبان 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
خفه شو بی پدر مادر کثافت ,عرب پابرهنه سوسمار خور ,کاسه لیس امیدوارم که اسراییل با خاک یکسانتون کنه که شر وجود کثیفتون از دنیا پاک بشه زالوهای پست
یکشنبه 16 آبان 1389

aks2424 - کویت - کویت
من مثل بعضی ها دوست ندارم چشمانم را بر حقیقت ببندم . اگر حزب الله نبود الان ده بار اسرایل به ایران حمله کرده بود ما هم مثل غزه بودیم.
یکشنبه 16 آبان 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
نجس.از همین جا اعلام میکنم نصر الله یک موجود نجس است.
یکشنبه 16 آبان 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
اتفاقا حرف درستی زد! چیزی که مشخصه، موسس جمهوری اسلامی ایرانی نیست! بعد از اون؛ امروز چیزی از فرهنگ و تمدن ایرانی در این کشور باقی نمونده و این نکبتی که امروز ما ملت به اون گرفتار شدیم محصول و ارمغان همون تمدن اسلامی‌ست! این مردک مفتخور و تروریست بخوبی تشخیص داد که هدف اصلی مردم در حوادث بعد از انتخابات سرنگونی این ناجمهوری و اسلام بصورت توامان بود! فقط در مورد جمله آخری ایشون یه کم پهن‌خوری زیادی فرمودن!
یکشنبه 16 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
بهرحال دروغ نگفت, گفت بنیان گذار و رهبر امروز حکومت اسلامی ایران یک عرب است از طایفه قوریش و هاشمی .
یکشنبه 16 آبان 1389

alind - عراق کردستان - اربیل
خدا لعنتت کند تیروریس حرمزاده از نوشیدن خون مرم خود سیر نشدى حالا از مردم ما جه میخواهى.موسس جمهورى اسلامى ,عرب نیست, هندیزاده است .
یکشنبه 16 آبان 1389

gomgi - ایران - تهران
برای این حرومزاده یه آرپی جی7 باید براش اختصاص چون گلوله این حیونو به درک واصل نمیکنه....
یکشنبه 16 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
مرتیکه مزدور بی همه چیز،مطمئن باش بعد از سرنگونی حکومت ولی وقیح از توهینی که به ایرانی ها کردی پشیمان خواهی شد. این یابو علفی نمیدونه که حتی علت بوجود آمدن مذهب شیعه در ایران بخاطر مخالفت با عربها بوده و ایرانیها همیشه خود را از عربها جدا میدانسته اند و عرب زدایی کرده اند. به هر حال از جیره خور و مزدور ولی وقیح و مموتی بیش از این انتظار نمیره. در ضمن کشتار مردم ایران توسط مزدورهای شما در وقایع سال 88 نیز از یاد نرفته اند و انتقام آنرا خواهیم گرفت. نابود باد رژیم فاسد و جنایتکار ولی وقیح و حامیان داخلی و خارجی اش. پاینده ایران و تمدن ایرانی
یکشنبه 16 آبان 1389

wetraco - آلمان - کلن
کثافت مزدور تو غلط میکنی‌ که با اون دهان نجست اسم ایران را میاری. مزدور ، پول مردم بدبخت ما را می‌خوری زیر مفت هم میزانی‌؟ مرگ بر تو و اون عنترینژاد و علی‌ گدا بیاد که همتان تروریست هستید.
یکشنبه 16 آبان 1389

nejaat2006 - انگلستان - لیدز
آفرین به اسپانیایی ها که اسلام را با لگد از کشورشون بیرون انداختند. ننگ بر جمهوری اسهالی که از این مرتیکه زشت حمایت میکنند.
یکشنبه 16 آبان 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
حیوان کثف.عرب ملخ خور خوک بی شرف. خدایا گناه کار و روسیاه هستم در درگاهت, ولی خودت فرمودی که بخشندهای. فرمودی از من بخواهید تا به شما بدهم, دعا کنید تا اجابت کنم. دعای ما ایرانیها این است که دست این اعراب کثف را از س ایران قطع کنی . امین
یکشنبه 16 آبان 1389

siavash siavash - بلژیک - انتورپ
کاشکی یه چند روزی دوستان در ایرانیان یو کی دست ما را باز میزاشتن تا یه مشت ....حسابی به اینا ....تا دلمون خنک بشه.
یکشنبه 16 آبان 1389

yavaram - المان - کلن
بچه ها کسی kalkal خوشگلیه منو این دورو ور ندیده؟ میخوام یه کم اب بریزم اونجاش که سوخته بود
یکشنبه 16 آبان 1389

$persian$ - ایران - تهران
kili_patilaki - قطر - دوحه . سوسمارت زیادی کرده .... ما ایرانیا رو نوش جان میکنی؟پولامون بستت نیست.....
یکشنبه 16 آبان 1389

alis431 - المان - برلین
من عموما حال کامنت گذاشتن ندارم ولی راست گفتن یا رب مپسند که لوتیان خوار شوند ....خنجر به دست وارد میدان شوند ...حالا حکایت توست بوفالو جانا
یکشنبه 16 آبان 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
دز اینکه سران کنونی حکومت فاشیستی جمهوری اسلامی تازی و عرب زاده هستند راست میگن اگر عرب نبودند که میلیون میلیون به این تروریست های لبنانی و فلسطینی پول تو گونی نمیدادند.
یکشنبه 16 آبان 1389

delmorde - سوئد - یوتوبوری
وقتی مشتی خائن به مردم ایران حکومت را بدست گیرند غیر از این نمی شود انتظار داشت این مردک خیکه پر از .... تا زمانی که حکام اخوند و طرفداران دزد و خائنشان خروار خروار پول تو حلق کثیفش می کنند مثل سگ واق واق می کنه بعد که صاحبش عوض شد و کسان دیگر شکمش را سیر کردند برای انها دم تکان می دهد و میرقصد به جرندیات این بی ارزش اهمیت ندهید.
یکشنبه 16 آبان 1389

pelle - سوئد - استکهلم
درست میگوید تمدن اسلامی آخوندهای هوسبازدرست برابربا تمدن اسلامی دختران سکسی و نیمه برهنه لبنانی با تاتوهای روی باسنشان است. بیشرف اگر خامنه ای امام است و به همت باتون و اسلحه و مزدوران لبنانی توانست مردم مظلوم ایران را سرکوب کند چرا نمیبریدش لبنان تا کمی این دختران آنچنانی لبنان را هدایت کند ،مردکه دلال محبت تازی.
یکشنبه 16 آبان 1389

farid turkeh - ایران - تهران
یک ضرب المثل معروف هست که میگه پول ...ون دادن خرج بواصیر میشه.حالا هی ساندیس بخورین ....شعر تناول کنین.یکی نیست بگه الاغ لبنانی ها عرب نیستن .مصری ها هم عرب نیستن.فقط زبونشون عوض شده.وگر نه اصلیتشون عرب نست.
یکشنبه 16 آبان 1389

reza_persian - نروژ - تنسبرگ
خفه شو.حرومزاده
یکشنبه 16 آبان 1389

mohase - ایران - تهران
بلانسبت همگی عزیزان ، ایشان .... زیادی خورده اند
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
ای کسانی که دم از اسلام میزنید بیاید جواب این حیوان 2 پا را بدهید من گوشه های از تحقیر ایرانیان توسط اعراب برایتان بنویسم بعد باز بگو اقا توهین میکنی خطبه عقد و ازدواج بزبان عربی توهینبزرگی به شخصیت زن میباشد که بر اثر عدم آگاهی و آُشنایی ما بزبان عربی سالهاست مورد استفاده قرار گرفته است. در پی تازش تازیان به ایران پس از وفات پیامبر اسلام دختران و زنان ما بعنوان غنیمت جنگی و با نام کنیز و با توجیه قرآنی ما ملکت ایمانکم مورد تجاوز اعراب قرار میگرفته اند و پس از استفاده نخست خودشان آن عزیزان را به عقد دیگران در می آورده اند با دریافت وجهی که تعیین مبلغ در ازدواج نیز از همین شیوه بد تازی آمده است بدین رو در خطبه عقد تازی از دو واژه انکحتک و زوجتک استفاده میشود که انکحت از نکح می آید و نکح یعنی گاوی و یا شتریسوار شتر دیگری شدن و با او کار جنسی انجام دادن.و آنگاه که ملا میگوید انکحتک و زوجتک لموکلی یعنی من چنین کاری را بوکالت موکلم انجام دادم زیرا واژه زوج نیز یعنی جفت شدن و آن کار را انجام دادن.
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
ای کسانی که دم از اسلام میزنید بیاید جواب این حیوان 2 پا را بدهید من گوشه های از تحقیر ایرانیان توسط اعراب برایتان بنویسم بعد باز بگو اقا توهین میکنی :من که امروز میخواهم این مسئله را بنویسم و شرح بدهم شرمنده ام و نمیتوانم بیش از این این مسئله را باز کنم حالا شما در نظر بگیرید که چهارده قرن است پدران و مادران ما را با این واژه های توهین آمیز عقد کرده اند.اصلا چرا باید در بهترین لحظه زندگی یک زن و مرد از واژه های زشت جفت شدن و سوار هم شدن استفاده کرد آنهم کسی دیگر این کار را بوکالت انجام بدهد نامهای تازی میان ایرانیان آماری که اخیر در ایران منتشر شده است کتابهای تاریخی که در ایران چاپ و پخش میشود حدود 40 درصد از بازار کتاب را به خود اختصاص داده است. یعنی ایرانیان توجه بسیار بالا و بزرگی به تاریخ و پیشینه و گذشته خود داشته و جستجوگر شناخت گذشته خود می‌باشند
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
البته چون زبان عربی زبان مادری مردم ما نبوده است و هجوم بیگانه موجب شده بود تاخودآگاه برخی از واژه‌ها و نامهای نادرستبر تاریخ و فرهنگ و جوامع و خانواده‌های ما تحمیل شود!مثلاً غلام نامی است و . اما غلامعلی و غلامحسین و غیره درمیان ما ایرانیان بسیار رایج بوده است!هرگز یک عرب را غلام بنامند! این بدین خاطر است که اعراب معنی غلام را می‌دانند و ما نمیدانسته‌ایم. غلام از ریشه غلم می‌آید که به معنای بهره‌وری جنسی است! و غلام به پسربچه‌هایی می‌گفتند که اعراب از آنها استفاده جنسی می‌نموده‌اند! (لغت غلمان -حوری و غلمان که در بهشت نوید می دهند- هم از همین ریشه است ب.ا) ب غلط به ما گفته‌بودند که غلام یعنی نوکر وبرده و بنده! درصورتیکه درزبان عربی، عبد میشود برده و نوکر را خادم میگویند! غلام وکنیز همطراز و همراهند!! از کنیزان نیز بهره جنسی وخانگی می‌برده‌اند و از غلام بچه ها نیز!بسیاری از نامهای عربی که درمیان ما ایرانیان رایج است درمیان اعراب اصیل ابداً متداول نیست! هرچند امکان دارد که این نامها درمیان شیعیان مورد استفاده قرار بگیرد.
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
بسیاری از نامهای عربی که درمیان ما ایرانیان رایج است درمیان اعراب اصیل (عربستان سعودی، کشورهای خلیج فارس..) ابداً متداول نیست! هرچند امکان دارد که این نامها درمیان شیعیان مورد استفاده قرار بگیرد. آنهم بعنوان عشق وتعصب ویژه‌ای که نسبت به برخی ازشخصیتهای تاریخ اسلام داشته و دارند. اما بدون شک اگر پدرومادری باریشهاین گونه نامها ومعنای آنها آشنایی میداشته‌اند هرگز نامهای نازیبا را بعشق شخصیتهای تاریخی برروی فرزندان خود نمی‌نهادند.با هم به معنی چندنام نگاهی می‌اندازیم که نتیجه سالها پژوهش و کنکاش می‌باشد:ام کلثوم: ام یعنی مادر و کلثوم به فرزند خیکی و چاق اطلاق میشودحفصه: هسته خرما و یا زن سیاه و زشتخدیجه: به سقط جنین شتر میگویندبتول: زنی که هوس مرد و همخوابگی داردسمیه: از سم می آید و به اندازه زهری که در چیزی باشدمیگویند. سکینه: که مسکین نیز با این نام هم خانواده می‌باشد. به بانوی گدا و خوار و بیچاره میگویندرقیه: که از ریشه رق می‌آید، به معنای افسون و جادو و نیرنگ است.عذرا: به هرآن چیزی که سوراخ نشده باشد میگویند.جعفر: ماده شتری که شیر بسیار داشته باشد.
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
. ذبیح: به هرچارپایی که گلویش را ببرند میگویند. ذبح شده یعنی گلو بریده. باقر: که از خانواده بقره می‌باشد به گاو نر چاق میگویند و اعراب جاهلی به کسی که خیلی چیز می‌فهمیده است نیز میگفته. باقرالعلوم یعنی طرف همچون گاو چیز میداند.حیدر: این نام مخلوطی است از عربی و پارسی، حی یعنی زنده و در یعنی دریدن! حیدر به کسی گفته اند که انسانها را زنده زنده پاره میکرده است.صغری: کوچک و پست و اصغر نیز از همین خانواده و ریشه صغرا است. به معنای کوچکتر!سید و سیدی آقا و آقاییالبته نامهای دیگری چون کلب علی، کلبحسین و غیره نیز رایج بوده است که کلب یعنی سگ و کلب علی یعنیسگ علی و سک حسین و غیره. اینها نمونه اندکی بود ازمعنی برخی از نامهای تازی که درمیان ما ایرانیان قرنها رایج است. ما کمتر از معنی آنها آگاه بوده ایم و کلاً این گونه نامها نوعی توهین وتحقیر بوده است برای هرعنصر ایرانی همچنانکه درقرنهای نخست هجوم تازیان به ایران، ما را برده و موالی میخواندند و خودشان را مولا! و براساس همین تفکر و اندیشه بودکه نامهای نازیبای عربی را نیز برما تحمیل کردند!
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
سید و سیدی آقا و آقاییالبته نامهای دیگری چون کلب علی، کلبحسین و غیره نیز رایج بوده است که کلب یعنی سگ و کلب علی یعنیسگ علی و سک حسین و غیره. اینها نمونه اندکی بود ازمعنی برخی از نامهای تازی که درمیان ما ایرانیان قرنها رایج است. ما کمتر از معنی آنها آگاه بوده ایم و کلاً این گونه نامها نوعی توهین وتحقیر بوده است برای هرعنصر ایرانی همچنانکه درقرنهای نخست هجوم تازیان به ایران، ما را برده و موالی میخواندند و خودشان را مولا! و براساس همین تفکر و اندیشه بودکه نامهای نازیبای عربی را نیز برما تحمیل کردند! همچنانکه با رایج نمودن واژه و لقب و یا عنوان آقا که عربی آن میشود سید!! به طور غلط به ما فهماندند که سید بودن یعنی نواده پیامبر اسلام بودن! یک پنجم درآمدهر ایرانی نیز در بست باید دراختیار تازیان قرار بگیرد و چون سید بودن یک برتری اجتماعی و اقتصادی را از آن دارنده این عنوان میکرد، تعداد سیدها نیز در تاریخ ما فراوان شد و تا به امروز برجای مانده است. وکلاً نوعی تبعیض اجتماعی میان تازی و ایرانی برعنصر آزاده ایرانی تحمیل شده است!
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
همچنانکه با رایج نمودن واژه و لقب و یا عنوان آقا که عربی آن میشود سید!! به طور غلط به ما فهماندند که سید بودن یعنی نواده پیامبر اسلام بودن! یک پنجم درآمدهر ایرانی نیز در بست باید دراختیار تازیان قرار بگیرد و چون سید بودن یک برتری اجتماعی و اقتصادی را از آن دارنده این عنوان میکرد، تعداد سیدها نیز در تاریخ ما فراوان شد و تا به امروز برجای مانده است. وکلاً نوعی تبعیض اجتماعی میان تازی و ایرانی برعنصر آزاده ایرانی تحمیل شده است! دررابطه با نادرست بودن نسبت این همه سیدها با پیامبر اسلام و نوادگان دختری ایشان (فرزندان فاطمه) اخیراً در ایران تحقیقاتی بعمل امده است .در این پژوهش آمده است که کلاً پیامبر اسلام پسری نداشت که بعنوان وارثایشان تداوم بخش نسل ایشان باشد! خانم فاطمه همسر امام علی مادر امام حسین و امام حسن بوده‌اند. امروزه از تبار امام حسن را طباطبایی میخوانند و از تبار امامحسین را حسینی، ثابت شده ست که ریشه بسیاری از این خانواده‌ها به مدینه و فرزندان فاطمه نمی‌رسد.
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
پیامبر اسلام پسری نداشت که بعنوان وارث نسل ایشان باشد! خانم فاطمه همسر امام علی مادر امام حسین و امام حسن بوده‌اند. امروزه از تبار امام حسن را طباطبایی میخوانند و از تبار امامحسین را حسینی، درهمین پژوهش و تحقیق تاریخی آمده است که سیدهای بسیاری باعنوان موسوی هستند که گفته میشود نوادگان امام موسی کاظم می‌باشند. چنانچه درتاریخ آمده است و همه مورخین نیز آنرا گواهی کرده‌اند، امام موسی هرگز همسری دائمی و عقدی نداشته است. زیرا ایشان از جوانی به زندان رفته است و درزندان نیزچشم از جهان فروبسته است.در این پژوهش آمده است که بسیاری از ثروتمندان و روسای قبایل و زورمندان وفرماندهان سپاه خود را سید خوانده گواهی‌نامه‌هایی را نیز تدوین نموده‌اند تا اولاً از موالی بودن به مولا شدن ترقی پیدا کنند و هم از عدم پرداخت خمس که یک پنجم درآمد بوده است بهره‌مند شوند و از آن سو یک پنجم درآمد دیگر ایرانیان را نیز از آن خود سازند.اینارو من از نوشتهای استاد سیاوش نوشتم برای تو دهنی به این تازی امیدوارم هم وطن استفاده کرده باشید اهورامزدا نگهدار ایران وایرانی باد
-------------
کاربر گرامی
لطفا از نوشتن نظرات طولانی و سریالی خودداری فرمائید.
با تشکر
یکشنبه 16 آبان 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
مردک تروریست آدمکش دزد و مفتخور، خودت در کشورت اضافه هستی و بجز شیعه ها هیچکس چشم دیدنت را ندارد، تو کی هستی که درباره ایران و تمدن ایرانی نظر میدهی؟ باید هم از خیزش و خودآگاهی ایرانیان بترسی چون اگر بساط اسلامگرایی که شما در ایران پهن کردید جمع شود یک پول سیاه هم گیرتان نمی آید. کی میشود اسراییل دوباره حمله کرده و دودمانتان را درهم بپیچد و شهرهایتان را با خاک یکسان کند.
یکشنبه 16 آبان 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
خواهشا" قسمت دوم سریال مختارنامه رو ببینید . من این سریال رو اتفاقی دیدم واقعا" فقط میشه به حال مردم اون دوران گریه کرد و لعنت به عرب و کسانی که به ایرانی خیانت کردن فرستاد تازه این سریال محصول اخونداست یعنی سانسور به نفع عرب بوده .
یکشنبه 16 آبان 1389

farzad_s - ایران - تبریز
ما که در سه دهه از تمدن اسلامی بجز اعتیاد و فقر و وفحشا چیزی ندیدیم ---سید لجن نصر الله مایه ننگ لبنان
یکشنبه 16 آبان 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
پولای مفت ملت ما رو گرفته بایدم خودشو تیکه پاره کنه ولی نگران نباشید دوستان همین روزها از چاقی میترکه!
یکشنبه 16 آبان 1389

odin - بلژیک - انتورپن
من برعکس همه دوستان باین مردک حقیر و بدبخت حق میدم که از این گ. ها بخوره.وقتی تو مملکت ما خود اخوندها و سرداران سپاه همین حرفها رو میزنن از این مزدور گدای عرب چه انتظاری دارین؟ این اشغال با زدن این حرفها نه تنهاکسی تو دهنش نمیزنه، بهش جایزه هم میدن و تا الان دهها میلیارد دلار سرمایه های این ملت رو که این داره از پشتشون میخوره دادن باین و اوباش دور و برش.خوب انتظار دارین هار نشه؟ انتظار دارین از این بدتر هم بهمون نگه؟
یکشنبه 16 آبان 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
قربون شکلت. راست گفته دیگه چرا وقتی واقعیت رو می شنوید ناراحت میشین؟ کجای خمینی ایرانی بود؟ کجای جمهوری اسلامی ایرانیه؟ مگه غیر از اینه که ما می خوایم اسلام در ایران سذنگون بشه و دموکراسی ایرانی جایگزین بشه و هنوز که هنوزه زورمون به خامنه ای نرسیده؟
یکشنبه 16 آبان 1389

mohsenmohsen - ایران - تهران
خفه شو عرب زاده تروریست الدنگ
یکشنبه 16 آبان 1389

pouriya - ایران - رودسر
شوربختانه این خونخوار تازی درست میگوید و این بر تک تک ما فرزندان آریابوم است که با استمرار مبارزات خود بر علیه این اشغالگران تازی میهن خود را از چنگال آلوده این اهریمنان رهائی دهیم.
یکشنبه 16 آبان 1389

sam78 - سوئد - سوئد
ببند را......با این توپو تانکت طاهره خانم........
یکشنبه 16 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ببند دهان کثیفت را تازی متعفن حرام زاده متجاوز که پدر خودت را باید در ش.....نو جستجو کنی درست مثل سران جمهوری اسهالی
یکشنبه 16 آبان 1389

amir_persian - هلند - اوترخت
شپشو اشغال کثافت اسم ایران رو نیار بی ناموس . تو روح تو وخمینی و خامنهی وپیامبر حوس بازه کثیفتون
یکشنبه 16 آبان 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
بابا چرا ناراحت میشین این بدبخت فلک زده به بیماری الزایمر مبتلا است و حالا هم که این دریوریها را میگه قرص هاشو نخورده , بذارین قرصهاش که بدلیل محاصره ی غره و لبنان تو راهه و تأخیر کرده از تونلهای زیر زمینی بهش برسه ببینین که چطوری شروع میکنه به گله معلق زدن و جای دوست و دشمن با یه سوت براتون نشون میده . فعلا" تا اطلاع ثانوی بذارین بحال خودش باشه ....
یکشنبه 16 آبان 1389

fv007 - المان - دوسلدورف
یک روزی میاد که ما ایرانیها و اسرائیلی ها تو و همه حزب الله را ,....اویزان کنیم. به امید ان روز.... . المان دوسلدورف
یکشنبه 16 آبان 1389

ali moosavi - انگلیس - لندن
درود,,,,ایرانها به هوش باشید,>>پول نفت تتان را که به انها میدهند هیچ. پولهایی که در خدا هم میدهید(خمس,زکات,پولهای امامزاده ها,صدقات) به این بی خردان میرسد. خواهشا دیگر پول نده ,,احساس مسئولیت را بهتر نشان بده. *ما هستیم با پرچم ایرانی شیروخورشید نشان
یکشنبه 16 آبان 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
آدم چی بگه به تو که حیفش نیاید به همون اسلامی که تو قبولش دارید اسم حیوان هم نجس میکنی. آخه انگل مدفوع. ننگ باد اون اسلام و دین و ایمان تو و هر چی آدم تروریست.واقعا افسوس که تو انگل عرب زبان هستی وگرنه چیز خوبی بارت میکردم .فقط دعا کن رژیم آخوندی ضد بشر سقوط نکند چون تو زالو دیگه هیج جا آسایش نداری. هر چند که الان هم از ترس اسراییل مثل موش تو سوراخ توالت گیر کرده ای.
یکشنبه 16 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
atalmatal2202 - ایران - اهواز . اره راست میگی,کم فحش دادم,یکم ملایم بود! اخه نمیشد با کلمات حق مطلب رو ادا کرد !!!!!!!!
یکشنبه 16 آبان 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
عمو حسن این چه...بود که خوردی
یکشنبه 16 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
مرگ بر خامنه ای
یکشنبه 16 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
مرگ بر مموتی
یکشنبه 16 آبان 1389

salar187 - ایران - تهران
اسلام = عرب = تروریست = انزوا ____ متاسفم که ناخواسته مسلمان نامگذاری شده ام_____ من که دیگه بیخیال این دین شدم. مرگ بر اعراب
یکشنبه 16 آبان 1389

gggfff - ایران - ایران
kio - نروژ - برگند. دمت گرم گل گفتی موفق باشی عزیزا
یکشنبه 16 آبان 1389

mahdi1988 - اتریش - وین
مردکه بی شعور بی همه چیز چاپلوس...پول مفت از خامنه ای می گیره بایدم این چرت پرت ها رو بگه! حالا خوبه تمدن ایران تو همه جا شناخته شده هست...
یکشنبه 16 آبان 1389

sami_rad - انگلیس - لندن
اشغال سوسمار خور.
یکشنبه 16 آبان 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
مش نصر الله شما اول در مورد اون TATTOO که اونجات زدی صحبت کن ،همون جات که کل پسورد و دلیل ارادت و سیستم پاچه مالیدن تو رو روشن میکنه ،همون که کلمه( اردک ) خالکنی کردی روش ، که وقتی دخترای لبنانی رو تو بیکینی میبینی یه مرتبه خونده میشه :(امام رو دعا کنید ).تا بعد در مورد کلماتی مثل مدیر ،مدبر ،شجاع که میچسبوندی به حجه السلام خامنه ای(که از چشم ملت ایران افتاده ) با هم صحبت کنیم! به زودی دیگه مجبور خواهی شد برا تامین مخارج عاشق و حال خودت و ترورهای نوچه هات بری کفشای نفت فروش های خلیج رو واکس بزنی و پا بوسی کنی ،چون که دیگه از ایران هیچی به تو نخواهد رسید. عجب ....!حرفای چیزم خیاریه حکومت تقلبی ایران رو این (تک اسپیک) باور کرده .
یکشنبه 16 آبان 1389

ghom.666 - ایران - قم
درست میگه چرا دارید میسوزید...
یکشنبه 16 آبان 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
با شنیدن این حرف باید به کتابی از نویسنده لبنانی مراجعه کنم تا بدانیم که منشا و سر رشته اخوند لبنانی از کجاست. پس از مهاجرت اعراب فلسطین به لبنان زنان فلسطینی به دلیل فقرو بیخانمای دست به خودفرشی زدند و از انجا استفاده از داروهای ضد باردای حرام بود به یکباره هزاران زن حامله که هیچکدام راضی به سقط جنین نبودند و پس از زایمان هم فرزند را حرامزاده میدانستند فرزندان خود را در خیابنها رها میکردند تعداد این کودکان رها شده به حدی رسید که دولت لبنان مجبور به احداث چند ییتیمخانه در حومه بیروت شد.فراموش نکنیم که کلیه این کودکان سنی زاده بودند .
یکشنبه 16 آبان 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
در ان زمان اخوندهایی که با رژیم پادشاهی در ایران مشکل داشتند اکثرا درامد و رفت در لبنان بودند یکی از همین ملایان به نام شیخ حسن ترابی با دیدن این یتیم خانه ها به فکر میافتد و با نوشتن چندین نامه به مراجع تبلیق خواستار حمایت مالی و در عوض ترویج شیعه گری ودر نهایت کار به انجا کشید که کلیه پسران این یتیم خانه ها طلاب شیعه شدند از جمله سید حسن نصراالله یکی از این کودکان بود. البته در ایران هم اکثریت طلاب پیش ازانقلاب ازهمین طبقه و اکثرا کودکان محله های بدنام شهرها بودند که تمامیشان جذب حوزه های علمیه میشدند.
یکشنبه 16 آبان 1389

mimik - ایتالیا - رم
این دیگر کیست? میشود یکی از دوستان مرا مطلع سازند?
یکشنبه 16 آبان 1389

sabzazad - ایران - تهران
بالاخره عوض کیسه های پول که گرفته باید از علی شیره ای تعریف کنه دیگه V
یکشنبه 16 آبان 1389

dara20 - ایران - تهران
خفه شو تن لش حرامزاده عرب بی ناموس انگل وحشی لگن بسر بی خاصیت.
یکشنبه 16 آبان 1389

oldboy - انگلستان - لندن
امیدورام اسراییلیها این حیوون تروریست رو زودتر مثل سگ هار بکشه.اینجور انگلهایی رو باید با سمپاشی از بین برد.
یکشنبه 16 آبان 1389

shahab46 - المان - هانوفر
تف تو گور بابای تو ودوست داران اسلامت
یکشنبه 16 آبان 1389

peji1234 - برکینا فاسو - الانگو
خواهر وبرادران عزیز بر اعصاب خود مصلطکنترل داشته باشید اگه فحشی جا مونده بگید من بگم
یکشنبه 16 آبان 1389

tehranester - انگلستان - منچستر
این یارو راست میگه. ایران دست عرب هاس الان و تمدن ما 30 سال پیش مرد. مردم خودشون خواستن حالا هم بکشن.ناراحتئ تداره که.
یکشنبه 16 آبان 1389

alexxx - اتریش - وین
اینقدر دولت مردان عرب پرست و تازی صفت ما خودشون رو به ....این شتر چرونهای سوسمارنشان چسبوندن که اینها هم باورشون شده, اونقدر که این مردیکه کودن, کفتار پیر تمدن ایران را کتمان میکنه. ببینید حزباللهی های لبنان چه بدبخت و حقیرند که یه همچون احمق الحماری رئیسشونه !!! دوستان همواره برقرار و پاینده باشید.
یکشنبه 16 آبان 1389

dreamcatcher - ایران - تهران
حیوون حروم زاده عوضی
یکشنبه 16 آبان 1389

Hoja Verde - ایران - تهران
خفه شو خرس الله حرامزاده. لعنت به خودت و جدوآبادت. خودتان اعتراف کرده بودید که پول از رژیم کثافت پرور می گیرید. اما اینقدر هار شده اید که به ایرانی توهین می کنید. اسرائیل خوب کاری می کند که شما را لت و پار می کند.
یکشنبه 16 آبان 1389

pejmanfrance - فرانسه - پاریس
من یه چیزی تو مخم نمی ره کسی اگر جوابی داره بهم توضیح بده. در خبرها خوندم که این چرندیات را ژوئن 2009 بلغور کرده پس چرا حالا منتشر شده؟
یکشنبه 16 آبان 1389

Pezhman - اتریش - وین
aks2424 - کویت - کویت... زمان شاه چند بار اسرائیل به ما حمله کرد ؟!!.
یکشنبه 16 آبان 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
انتظار داشتید ملا نصر المال در مورد اربابش غیر از این بگوید؟ ننگ بر مزدوران و کاسه لیسان رژیم ولایی. ملا خرس الله, باش تا ملت بزرگ ایران پاسخ اهانتت را بدهند. « نه غــزه نه لبنـان / جـانم فدای ایــــران » « پول نفت چی شده / خرج مزدوران شده »
یکشنبه 16 آبان 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
بله. درسته. موسس جمهوری اسلامی یک عرب بود ولی موسس ایران که عرب نبود. ساکنین ایران که اکثریت عرب نیستند. زبان فارسی درست است که مثل زبان اسپانیایی از عربی تاثیر پذیرفته ولی همچنان فارسی با عربی از زمین تا آسمان فرق دارد. از کدامیک از این دو حرف می زند؟ ایران یا جمهوری اسلامی؟ در ضمن, ایشون باید یک مقدار گلستان سعدی بخونند که گفته: پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد. این فکر می کنه چون این و خامنه ای نسل بیستم محمد هستند دیگر از هفت دولت آزادند که هر کثافت کاری بکنند.
یکشنبه 16 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
sir.amir - انگلستان - منچستر : امیر جان دستت درد نکنه و 100 افرین بر شماها, که با تمام وجود برای اگاهی مردم میکوشید, شاد و پیروز باشید !
یکشنبه 16 آبان 1389

milanahwaz - سوئد - نورشپینگ
سید قریشی از نظر علمی‌ و نسب شناسی‌ درست است.تمام سید‌ها از تبار قریش هستند.
یکشنبه 16 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تف به شرف هر چی تازی بی ناموس تو دهان این باید سرب داغ ریخت دم اسرائیل گرم هر چی از این اشغالها بکشه باز هم کمه
یکشنبه 16 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
khosh bavar - ایران - یزد سپاس از مهر شما گرامی من وقتی شما را می بینم دلگرم و امیدوار میشوم. و اما مسئولین محترم باسپاس از زحمات شما برای این تازی فکر کنم لازم بود
دوشنبه 17 آبان 1389

siamakk - المان - بن
خفه شو شتر!!!
دوشنبه 17 آبان 1389

sam78 - سوئد - سوئد
مهرداد فرهنمند خبرنگار بی بی سی فارسی در بیروت در باره این ویدئو در صفحه فیسبوک خود نوشته است: «صدای این ویدئو دو قسمت است. قسمت اول که در مورد تمدن ایرانی صحبت می شود هیچ ربطی به تصویر ندارد و کاملاً هم واضح است که صدا و تصویر هماهنگ نیستند. قسمت دومش از جایی که می گوید در چند هفته اخیر عده ای خیال کردند که می توانند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند درست است و صدا و تصویر از آنجا با هم هماهنگ می شوند. من این سخنرانی زنده تلویزیونی را در همان وقتی که ایراد شد تماشا کردم و صد در صد اطمینان دارم که بخش مربوط به تمدن ایرانی در آن نبود.: سخنرانیهای سید حسن نصرالله سالهاست که به شکل تلویزیونی و زنده انجام می شود و او سخنرانی ای نکرده که فقط صدای آن ضبط شده باشد. همه این ویدئوها هم در سایت المنار آرشیو قابل دسترسی است.او در مورد ایران خیلی حساب شده حرف می زند و معمولاً هیچ اظهارنظری در مورد مسائل داخلی ایران نمی کند.
دوشنبه 17 آبان 1389

ramintak - آمریکا - لس آنجلس
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست
دوشنبه 17 آبان 1389

Aryakish - اتریش - وین
با درود. ایا نظر این مردک اینقدر برای شما مهمه.هر مزدور دیگری هم یقینن همینگونه میگفت.
دوشنبه 17 آبان 1389

black or white - ایران - ایران
اونقدرها بیراه نمیگه ، بیش از سی سال هست که این کشور اشغال شده و حکومت آخوند ها حاکم هست نه حکومت ملت ایران . aks2424 - کویت - کویت من به سید حسن نصرالله چیزی نمیگم چون تقریبا حقیقت را گفته ولی تو یکی ...
دوشنبه 17 آبان 1389

lloyds tsb - انگلستان - لندن
من از او ناراحت نمیشوم ,چون دروغ نگفته.فقط نمیدانم در موقع حمله اعراب به ایران. ایرانیان کجا و مشغول چه کاری بودند?. دوستان به جای عصبا نیت و دشنام گوئی بیائید فکر راه حل باشیم. ایرانیان برای فرزندان خود از اسمهای عربی میکنند,میلیوننها تومان از پولهای ایران را به. جیب خانواده ال سعود در عربستان با رفتن به مکه می ریزیم, در حالی انها به ما به چشم نجس نگاه میکنند و با پولهای خودمان به خرید جدیدترین سلاحها می پردازند و. خدا میداند که کی به اتفاق چند کشور دیگر عربی و....به ایران حمله کنند.
دوشنبه 17 آبان 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
توی خوک ...زیادی میخوری موش خوار.حق داری ازاین ادمخواران حمایت کنی .ملت ما حلبی اباد شده ارزوی خیابان نشینانش وخوک های عرب پروار میشن .نابودشید که دنیارادارید به طمع استعمار امریکا وانگلیس به نابودی میکشید.بنیاد گرائی ارزوی استعماره.
دوشنبه 17 آبان 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
oghab - فنلاند - هلسینکی مزدور نوکر رژیم -- این کامنت تو در دفاع از عنتری نژاد در همین وب سایت نیست؟ (( oghab - فنلاند - هلسینکی. ای ول بنازم به این شیر مرد اقتدار ایران )) !!! خجالت بکش بسیجی ساندیس خور دروغگو! چقدر رنگ عوض میکنی؟ تمام کامنتهای تو در دفاع از رژیم در این وب سایت هست؟ ... میر یزید هم یکی از عوامل همین رژیم و عامل سرکوب آزادیهای فردی و اجتماعی در دوران صدارت خود و یکی از عوامل اعدامهای دهه 60 بود. تو عقاب ...نوکر رژیم از یک طرف میگی اگر سلمان فارسی نبود اسلام به ایران نمی آمد و از آن طرف میگی یا حسین میر حسین؟!...
دوشنبه 17 آبان 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
(با سپاس از: sir.amir - انگلستان - منچستر ) . یه سوالی دارم اگر دوستان ساندیس خور جوابم را بدهند سپاسگزار میشوم: در سراسر تاریخ ایران برهه ای را سراغ دارید که اسراییل به ایران حمله کرده باشد؟ حتا زمانی را میشناسید که اسراییل به ایران و یا ایرانیان توهین کرده باشد؟ کی اسراییل و یا یهودیان آسیبی حتا خیلی کوچک به ایران وارد کردند؟ آیا این تنفر بیدلیل شما قسمتی از شستشوی مغزی نیست که آخوندای تازی پرست در شما پروراندند؟ بقول دوست خوبمون آفرین به اسپانیایها و بقول اون یکی دوستمون . یک روزی میاد که ما ایرانیها و اسرائیلی ها تو و همه حزب الله را ,....اویزان کنیم. به امید ان روز
دوشنبه 17 آبان 1389

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تو روح مرده و زنده هر ملا مخوصا این یکی دزد بیناموس جنایتکار .....
دوشنبه 17 آبان 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
اعراب دو عصر تاریخی برای خود مقرر میشوند : جاهلیت و اسلام . اسلامشان که رسوای خاص و عام شده است تصور کنید جاهلیت شان چه نکبتی بوده است ! فقط همین مونده بود که این بشکه فضولات راجع به تمدن ما نظر بده.
دوشنبه 17 آبان 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این مردک عمامه بسر که روزی یک گوسفند خوراکش میباشد اگر یکبار تو زندگی ننگین خودش حرف راست را زده همین حرف است . واقعا سر دمداران فعلی ایران ما از قوم عرب تازی و از تبار انها است در این شکی نداریم سید. این یکی را واقعا راست گفتی .
دوشنبه 17 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
sir.amir - انگلستان - منچستر . . درود امیر جان و بسیار سپاسگذار از روشنگریتون, باور کنید کسی که پدرش را بشناسد اسامی بیگانه بر کودک خود نمینهد! تا چه رسد به اسم نوکر و کلفت و اجناس جنسی کشور های بیگانه! وقتی ملتی زبون است شایسته تحقیر است . صد بوسه ز مهر تقدیم تو باد! سپهرداد.
دوشنبه 17 آبان 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
sam78 - سوئد - سوئد . اولا بی بی سی در این مدت ثابت کرده که دلاک حموم زنونه جمهوری اسلامیست شما هم که معلومه به کیسه کشی مشغولی.
دوشنبه 17 آبان 1389

KOREA - کره جنوبی - سئول
مرگ برتو و علی گدا و انتری نژاد
دوشنبه 17 آبان 1389

salarkhan - آلمان - هامبورگ
Afshin London - انگلستان - لندن من بجای دوستان ساندیس خور جوابتو میدم علت دشمنی جمهوری اسلامی(نه ایران)و خمینی گجستک(نه مردم) با اسرائیل دو چیزه یکی اینکه اسلام از دوره پیامبر از یه زمانی به بعد که خرجشو از یهودیها جدا کرد و قبله رو عوض کرد و به قبایلشون حمله کرد به یهودیها دشمن شد اما جمهوری اسهالی و خمینی گجستک واسه این با اسرائیل بد هستند که اون امام همام!! دنباله رو اون ...!!
دوشنبه 17 آبان 1389

kili_patilaki - قطر - دوحه
سید حسن نصرالله عزیز تمدن ایرانی وجود دارد.
دوشنبه 17 آبان 1389

samythekid - آلمان - گیسن
دوستانی که در فیس‌بوک هستین در پاسخ به حسن نصرالله در این کامیونیتی عضو بشین : We, Iranians hate Hassan Nasrallah
دوشنبه 17 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
Afshin London - انگلستان - لندن و sepher - استرالیا - سیدنی .خواهش میکنم سپاس از مهرتان بله ما باید دست در دست بچه ها را نجات دهیم از این دین متجاوز باور کنید همه نیاز دارن به این حقیقت اسلام خود من هم در اشتباه بودم
دوشنبه 17 آبان 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
sir.amir - انگلستان - منچستر . sepher - استرالیا - سیدنی . khosh bavar - ایران - یزد . دوستان عزیز. تعصب ما نسبت به ایران قبل از اسلام زیاد منطقی نیست. چراکه اولا بسیاری از ما اصالتا از اقوام ترک-کرد-عرب ... هستیم ثانیا تاریخ بسیار دوری است که بایستی از ان اموخت نه اینکه از ان برای گسترش تنفر استفاده کرد!. اینکه دلیل اصلی فروپاشی ساسانیان چه بود خیلی مهم تر از اینست که دیگران را ملامت کنیم! همین الان در قرن 21 مگر فرانسه مثلا بدش میاید که قسمتی از انگلیس را بگیرد؟ سید حسن تقی زاده یک کتابی دارند بعنوان تاریخ قوم عرب. ایشان در این کتاب با بررسی ریشه های قوم عرب به این نتیجه میرسند که اعراب نیز ریشه ایرانی دارند. من نمیخواهم از سخنان سید حسن نصرا. حمایت کنم چون قدری تند بنظر میرسند دلیلش هم اینست که ایشان دارند برای کسانی صحبت میکنند که تعصبات عربی دارند ولی هدف ایشان درکل ایجاد اتحاد است. عرب-ترک-کرد-بلوچ-ترکمن-لر-.... همه و همه ایرانی هستند.
دوشنبه 17 آبان 1389

1983 - ایران - تهران
بابا تو یابو سوار که از زمان تاسیس کشورت چند صد سال می گذره که نباید درباره کشور ایران با تمدنی چند هزار ساله نظر بدی برو که اگه همین ایران نبود الان داشتی عین الاغ کار می کردی مرتیکه موفنگی کثیف عربی
دوشنبه 17 آبان 1389

بچه تهرون - ایران - تهران
sam78 - سوئد - سوئد. با پوزش از شما دوست عزیز امیدوارم از اشتباهی که کردم مرا ببخشید.
دوشنبه 17 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
saeed1 - کانادا - تورونتو .گرامی شاید از نظر شما شاید اسلام توهین نیست ولی از نظر من توهین هست من اون خدای را که زن را میگه نصفه مرده قبولش ندارم راجب دین نیاکانمان قبل از اسلام انها یکتا پرست بودن اسلام چیزه تازه ای را نیاورد برای ما
دوشنبه 17 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
saeed1 - کانادا - تورونتو : دوست عزیز, من بنوبه خود یک خط از تاریخ ایران را نمیدانم و احتیاجی در ان نمیبینم که باید از ان اطلاع داشته باشم, هرچند اطلاعات مانند ابزار برای پیدا کردن راه حل خوب هستند ولی اگر شما به ان کشورت کانادا نگاه کنی, مانند تمام کشورهای جهان اول, هم سیاستمداران و هم مردم عوام به اندازه 2 خط شما و امثالی مثل zebelkhan و یا benyamin2009 سواد تاریخی و سیاسی ندارند یعنی سواد شماها = یک کتاب و سواد سیاسی جهان اول = 2 خط ! ولی انها Rational ( علاقانه ) به مشکلات سیاسی و روزمره شان میرسند و به احساس باطنیشان گوش میدهند و تصمیم به کار میکنند, و اگر اشتباه شد, چون " دگم " نیستند, فوری یک برنامه ریزی دیگری میکنند و جامعه انها مانند موش ازمایشگاهی هست !
دوشنبه 17 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
saeed1 - کانادا - تورونتو : قسمت 2 ): دوست عزیز, اگر نویسنده کتاب حق داشته باشه, که نمیدانم در چه زمانی انرا نوشته, باید در این مقطع زمانی به خواسته های " دل " مردم گوش داد, که حتا از خدای خودشان نفرت دارند, زیرا اخوندها همه چیز را به لجن کشیدند, و در این مقطع زمانی شما چطور میتوانید ابراز حقیقت بکنید, مانند انکار گالیله از حرکت زمین بدور خورشید !? امیدوارم دوستان دیگر جواب شما را از " جنبه تاریخی " توضیح بدهند !?
دوشنبه 17 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
saeed1 - کانادا - تورونتو . . سعید جان, موضوع به این سادگی ها هم نیست, جریانی که اداره امور کشور را در دست دارد به صراحت میگوید که هدفش نابودی اسرائیل است و اگر در اثر بمباران وموشکهای اتمی اسرائیل همه ایرانیان کشته شوند به بهشت رفته اند! اعمال انان ثابت میکند که به ایران اصلااعتقادی ندارند, غیرت هم ندارند البته اگه یک زن عرب مشلی داشته باشد چرا غیرتی میشوند, اما خانمی از هیت ایرانی نصف شب در لبنان ناپدید شود و سحرگاه برگردد مشگلی نیست.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
saeed1 - کانادا - تورونتو . ادامه-- اقای تقی زاده نه متخصص ژنتیک است و نه باستان شناس. عرضه الحالی نوشته برای خانوادش. اعراب اصیل مثل ملک عبدالله یا ال مخدوم چون پدرشان مشخص است نیاز ندارند خوش رقصی کنند برای حرامی زادگان لبنان! به این گفته ملک عبدالله بسنده کنم : نمیترسید ایران ویران شود? به مردم کشورتان فکر نمیکنید? پاسخش را حتما میدانی چه داد!. نصراله نه تاریخ دان است نه تحصیل کرده ,چون اهل کار نبود لباس روحانیت به تن کرد که روزگار به تن پروری و مفتخوری بگذارند. سعید جان اگر تست ژنتیک ثابت کند که مثلا من عرب تبار هستم مطمن باش هیچ تغییری نمیکند در عشق به وطنم ومردم کشورم و اصول منشور هخامنشی حقوق بشر که با احترام به حقوق ادیان و ازادگی است . فراموش نکن انسانیت و ازادگی حکم میکند که دروغ به هر نامی و هر چند مقدس محکوم شود.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

javid.ur - ایران - ارومیه
سید حسن خان باشه آسیاب به نوبت.انشاله نوبت شما هم می رسد.از همون اولش عرب ها ایران و غارت کردن الان هم می کنن.وای به حال مردم ما که هنوز هم به نام اسلام افتادن دنبال عرب ها.
سه‌شنبه 18 آبان 1389

دوستدار وطن - بلژیک - انتورپن
روزی که تمدن شما داشت دختران را زنده زنده زیر خاک میکرد ،تمدن ایرانی از همان خاک اولین لوح حقوق بشر را بوجود آورد
سه‌شنبه 18 آبان 1389

دوستدار وطن - بلژیک - انتورپن
روزی که تمدن شما داشت دختران را زنده زنده زیر خاک میکرد ،تمدن ایرانی از همان خاک اولین لوح حقوق بشر را بوجود آورد
سه‌شنبه 18 آبان 1389

وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن
دوستان با نهایت معذرت این بیت را از قول مرحوم مهندس بازرگان نقل میکنم که روزگاری به امثال این آقا فرمود : " کسی که به ما... بود , کلاغ---دریده بود ! " همین مونده بود که ایشون هم راجع به تمدن و تاریخ ما اظهار فضل کنند!!!. آقا سید حسن ! . ز شیر شتر خوردن و سوسمار عرب را به جائی رسیدست کار. که تاج کیانی کند آرزو تفو بر تو ای چرخ گردن تفو
چهار‌شنبه 19 آبان 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.