ویدیوی کامل صحنه دلخراش مرگ یک جوان در میدان کاج


ویدیوی کامل صحنه دلخراش مرگ یک جوان در میدان کاج

صحنه یک جنایت دلخراش است‏، جوانی به قتل می‌رسد که می‌توانست زنده باشد، مردی دیوانه‌وار جولان می‌دهد و فریاد می‌زند «خودم را خواهم کشت!» در چند قدمی‌اش مردی روی شکم به زمین افتاده و نای ایستادن ندارد. زنان و مردان زیادی تماشاچی یکی از هولناک‌ترین صحنه‌هایی هستند که می‌شد پیش از فاجعه به نجات جوان نیمه‌‌جان پرداخت.
خیلی‌ها با پلیس و اورژانس تماس گرفتند، جوان خون‌آلود شاید چند قدمی بیشتر با بیمارستان مدرس فاصله ندارد، اما مرد مهاجم چاقویی روی سینه‌اش گذاشته و تهدید می‌کند اگر کسی بخواهد قربانی‌اش را جابه‌جا کند، خودش را خواهد کشت!مرد جوان التماس می‌کند: «غلط کردم دیگه دخالت نمی‌‌کنم اجازه بده من رو ببرن بیمارستان، ببخش منو!» مرد انگار دیوانه شده است به سمت پسر جوان حمله کرده و لگدی به سرش می‌زند، همه ایستاده‌اند، فریادهای زنی شنیده می‌شود که از مرد چاقو به دست می‌خواهد دست از سر آن پسر بردارد، مرد فریاد می‌زند:

همه زندگی‌ام رو از من گرفته، می‌دونید چه بلایی سرم آورده، باید بمیره!

انگار کسی دل و جراتی برای نجات جان جوان زخمی ندارد، او هنوز سرحال است و حرف می‌زند، رو به تماشاچی‌ها کرده و التماس‌کنان می‌گوید:

تو رو خدا اورژانس رو خبر کنید. من دارم می‌میرم.

از اورژانس خبری نیست، ثانیه‌ها تندتر از همیشه می‌گذرند و مرد مهاجم که بنگاه مسکنی در میدان کاج دارد هنوز قدرت‌نمایی می‌کند، همه امیدوارند پلیس وارد ماجرا شده و امنیت را به همراه خود بیاورد. اما پلیس هم می‌آید و خود را در برابر تهدیدات مرد بنگاهدار به خودکشی و التماس‌های مرد خون‌آلود برای نجات می‌بیند.

همه می‌بینند ماموران کاری نمی‌توانند بکنند حتی دریغ از اینکه با اسلحه‌یی مرد جانی را نشانه رفته و وی را بترسانند. مرد بنگاهدار می‌خواهد مرگ کسی را که رقیب عشقی‌اش است به چشم خود ببیند، محمدرضا هنوز التماس می‌کند.

ماموران هم با بی‌سیم لحظه‌به‌لحظه مرگ پسر جوان را مخابره می‌کنند. عقربه‌ها از نیمه ساعت حادثه نیز گذشته‌اند و از اورژانس هم خبری نیست.

صدای التماس‌های «محمدرضا» ضعیف‌تر شده است، انگار پذیرفته در برابر بی‌تفاوتی‌های اطرافش باید مرگ را در آغوش بکشد.45 دقیقه گذشت و از جوان خون‌آ‌لود دیگر صدایی شنیده نشد، از ماموران یگان ویژه و حتی آمبولانس اورژانس نیز اثری نبود،‌ مرد بنگاهدار آرام شد و تصور کرد که «محمدرضا » کشته شده است.

وقتی پرسنل بیمارستان مدرس خارج از وظایف خود با برانکاردی خود را به محل حادثه رساندند، قاتل می‌خندید، انگار می‌دانست کار از کار گذشته است و محمدرضا هیچگاه نمی‌تواند چشم باز کند.همزمان با انتقال جسد «محمدرضا» به بیمارستان مدرس، ماموری به مرد جانی نزدیک شد، وی هنوز تهدید به خودکشی می‌کرد همه می‌دانستند جرات چنین کاری را ندارد و مشخص نبود چرا به جای نجات جان «محمدرضا» بی‌تفاوت به تماشا نشسته بودند.

عامل قتل خیلی زود چاقو را کنار گذاشت و تسلیم پلیس شد. شاید اگر 45 دقیقه پیش پلیس به جای اینکه تماشاچی این تهدیدات باشد به عملیات و اقدامی دست می‌زد، مرد جوان هنوز زنده بود، خانواده‌یی سیاهپوش نمی‌شدند و امتیاز منفی‌یی روی عملکرد پلیس و اورژانس ثبت نمی‌شد و با نگاشته‌شدن این گزارش، خبرنگاران از سوی پلیس و هر سازمان دیگری متهم به دیدگاه منفی نمی‌شدند.


متهم به قتل «یزدان» اعتراف کرد

مردی که مدعی است به خاطر یک زن مرتکب قتل شده، پس از اعتراف به جنایت، حادثه را تشریح کرد.

ساعت ۱۱ پیش از ظهر روز پنجشنبه ششم آبان ماه سال جاری اهالی یکی از خیابان های سعادت آباد با شنیدن صدای درگیری به خیابان ریختند و مشاهده کردند که یک بنگاه دار به نام یعقوب با چاقو به سمت مردی حدودا ۳۰ ساله هجوم برد و با وارد آوردن ضربه به ناحیه شکم این شخص، او را به شدت مجروح کرد.

پس از وقوع این حادثه و تماس مردم با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در جریان حادثه قرار گرفتند و بلافاصله قاضی محمد شهریاری بازپرس کشیک قتل پایتخت را از این جنایت باخبر کردند.

بازپرس ویژه قتل تهران زمانی در قربانگاه «یزدان» در خیابانی بالاتر از میدان کاج حضور یافت که این شخص به بیمارستان مدرس انتقال یافته بود، اما با توجه به شدت جراحت وارده، تلاش پزشکان نتیجه بخش نبود و نهایتا یزدان روی تخت بیمارستان جان باخت.

به دنبال این ماجرا، دقایقی بعد متهم خود را تسلیم ماموران کرد و به این ترتیب تحقیقات از وی آغاز شد.

یعقوب با بیان سرگذشت خود ضمن اعتراف به قتل، گفت: حدود سه سال قبل در کار معاملات مسکن با زنی حدودا ۲۸ ساله به نام سعیده آشنا شدم که تقریبا یک سال پس از آشنایی متوجه شدم شوهر و فرزندی ۱۳ ساله دارد. من عاشقش شده بودم و او هم به خاطر من از همسرش جدا شد.

وی ادامه داد: پس از آشنایی، دفتری به مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان در سعادت آباد خریدم و به خاطر علاقه ای که به سعیده داشتم، دفتر را به نامش کردم. آن زمان با هم زندگی می کردیم و رابطه مان ادامه داشت تا اینکه شروع کرد به بهانه گیری و در همین جریانات حدود شش ماه قبل طی شکایتی در مورد اختلافات مالی، من را به زندان انداخت.

متهم به قتل گفت: زمانی که زندان بودم با هم تماس داشتیم و هر بار من از او می خواستم اگر با کسی رابطه دارد یا می خواهد ازدواج کند، این موضوع را صادقانه با من در میان بگذارد تا دیگر سراغش نروم اما او هر بار می گفت چنین چیزی مطرح نیست و منتظر است تا من از زندان خلاص شوم.

یعقوب با اشاره به زمانی که از زندان آزاد شده بود، ادامه داد: وقتی آزاد شدم، فهمیدم او با یزدان در ارتباط است. به این موضوع شک داشتم تا اینکه خود یزدان با من تماس گرفت و گفت با سعیده ارتباط دارد و قصدشان ازدواج است.

دیگر نتوانستم تحمل کنم. روز پنجشنبه طی قراری که با هم گذاشتیم از یزدان خواستم به دفترم بیاید تا بیشتر صحبت کنیم.

وقتی آمد با چاقویی که همراه داشتم به طرفش حمله کردم و یک ضربه به شکمش زدم. بعد هم خودم را معرفی کردم. الان هم هیچ تقاضایی ندارم و فقط می خواهم اعدامم کنید چون چیزی برای از دست دادن باقی نمانده است.

با اخذ اعترافات این متهم برای وی به اتهام یک فقره قتل عمدی قرار بازداشت موقت صادر شد و به این ترتیب پرونده با صدور دستورات قضایی لازم از سوی بازپرس جنایی تهران جهت تکمیل تحقیقات در اختیار ماموران آگاهی قرار گرفت.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=TAzoE6SxXzU

pandora - آلمان - کلن
خااااااک بر سرت!تو به زنی که واسه هوس از شوهرش طلاق گرفته اطمینان کردی و میخواستی با تو بمونه??????خاک بر سر تو که الان قاتلی و تو که مقتولی!مقتول هم تازه اول راهی بوده که قاتل اخرشه.کسی که باید مجازات شه اون زن هرزه هست که چند نفر رو واسه زیر شکمش بدبخت کرده.البته قاتل و مقتول هم بی تقصیر نبودن.خلایق هر چه لایق !!!!!!!
جمعه 14 آبان 1389

omidjavan - هلند - رتردام
مرد دیوانه به خاطر یک زن هم خودشو و هم اون مرد بی‌چاره را کشت .. فقط به خاطر ،،، متأسفم برای همچنین مرد هایی
جمعه 14 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
اشغال میگه ناموسم رو از دستم گرفته.اخه عوضی تو مگه ناموس مردم رو از شوهرش نگرفتی?حیف کلمه ناموس که واسه یه هرزه به کار بره.اون زن ناموس کسی نبوده.تو که دم از ناموس میزنی وقتی نشستی زیر پای زنه تا طلاق بگیره,فهمیدی ناموس مردمه?تف به ذات کثیف اون زن و حماقت این مردها
جمعه 14 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
من که دل دیدنشو نداشتم
جمعه 14 آبان 1389

siavash siavash - بلژیک - انتورپ
حالا یکی بگه ببینم ایا ما فرهنگ داریم? ایا ما هنوز همون مردم زمان کورش کبیریم? همونی شدیم که اخوندای الدنگ میخواستن. تبریک میگم.
جمعه 14 آبان 1389

soltan969 - انگلیس - لندن
خاک بر سر پلیس ایران کنند اینجا یارو میخواست با اسلحه کمری خودکشی کنه پلیس تک تیر انداز اسلحه رو تو دست یارو زد بدون اینکه یارو یه خراش کوچولو برداره پلیس ایران فقط میتونه زنهارو با باتوم بزنه بی لیاقتها.
جمعه 14 آبان 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
خاک بر سر یکا یک حضار نا محترم.خاک بر سر سران مملکت امام ته چاه.
جمعه 14 آبان 1389

mashady - انگلیس - منچستر
خاک بر سر پلیسها
جمعه 14 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
خااااااک بر سرت!تو به زنی که واسه هوس از شوهرش طلاق گرفته اطمینان کردی و میخواستی با تو بمونه??????خاک بر سر تو که الان قاتلی و تو که مقتولی!مقتول هم تازه اول راهی بوده که قاتل اخرشه.کسی که باید مجازات شه اون زن هرزه هست که چند نفر رو واسه زیر شکمش بدبخت کرده.البته قاتل و مقتول هم بی تقصیر نبودن.خلایق هر چه لایق !!!!!!!
جمعه 14 آبان 1389

باریک بین - ایران - تهران
خوشم میاد از این تهرانیها که ادعاشون در مورد معرفت و مرام گوش خلق رو کر کرده ولی وقتش که میرسه جا میزنن. بی معرفت ها
جمعه 14 آبان 1389

3setareh - امریکا - ارواین
جناب قاتل: این ناموسی که ازش دام میزانی چقد بی ناموسی کرده!وقتی شوهر داشته با تو ریخته روهام. پس اون شوهره هم که تازه بچه ۱۳ ساله بی گناهی هم از خانوم با effat دشت باید تورو چاقو میزد؟. ببین از همون دستی که گرفتی پس دادی؟فقط ی ادامهام کشتی حالا قصاص میشی.اینم اه اون بچه بود که با نانش رابطه برقرار کردی و کانون خونوادشو پاشیدی.حالا اه پدرو مادر این پسری که کشتی بماند.وقان داممون گرم عجب ملتی هستیم.ملت هسته ای!تمدنمون بند شده به هسته.
جمعه 14 آبان 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
حالا هی بگین اعدام و سنگسار بده برای این بی عقلها....
جمعه 14 آبان 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
درود بر ملت قهرمان و همیشه در صحنه ایران! خوبی ما ملت اینه که همه چیز رو با هم داریم! مملکت‌مون هم متعلق به امام زمانه و ام‌القرای جهان اسلام و هم فرزندان و وارثان کورشیم و هم دارای تمدن چندین هزار ساله!!!
جمعه 14 آبان 1389

emam zaman - ایران - .قم
بچه سوسول تهرانو از این حرفا..
جمعه 14 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
باریک بین - ایران - تهران-لطفادوربرندار.....//اسلام روباخون نوشتند !!!
جمعه 14 آبان 1389

danialsabagh - انگلستان - لندن
چهمون شده? کجا داریم میریم?
جمعه 14 آبان 1389

abi6156 - مالزی - ابیو
خاک برسر پلیس بی لیاقت که فقط باازادیخواههامشکل دارد نه باجانیها. خاکبرسر قاتل وان زن پست فطرت اون بدبختم که خاک بر سرشدم
جمعه 14 آبان 1389

ahura - ژاپن - توکیو
pandora - آلمان - کلن. درود به شرفت . احسنت به منطقت و سپاس بخاطر دید انسانیت . حماقت ، نتیجه اش شقاوت میشه .
جمعه 14 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
جای تاسفه! خوشبختانه قاتل اصلی باز از صحنه گریخت! سعیده خانوم خسته نباشی! یادمه یه روز شرکت بودم تلفن زنگ خورد یه جنتلمنی هر چی از دهنش در امد گفت! بعد گفت میخواد منو ببینینه! وصیتم بنویسم و از این حرفها! باهش قرار گذاشتم رفتم دیدنش! خلاصه بعد از دست به یقه شدن فهمیدم برادر یکی از دخترهایی است در دانشکده چند بار سلام علیک داشتیم! اصلا دوستی با خواهرش نداشتم! خلاصه دعوا نشد و بعد دختر زنگ زد گریه, که چرا برادرم رو نزدی!!!! بهش میگفتم اخه دلیلی نداشت!!!. اینجاهم یک دختری رو میشناختم که توی دیسکو دعوا راه میانداخت! بعد به زندانی شدن پسرهای هموطنش میخندید! دور از جون خانهمای محترم! خیلی ازخانهما کیف میکنن از اینکه سرشون دعوا بوده بهم پز میدن !.
جمعه 14 آبان 1389

m uk - انگلیس - منچستر
ریک بین - ایران - تهران اقا لاته این بابا میگه ترکم دوما اگه تهرانی ها بیمرفعتن این ای دی عشقه تهران چیه?سوما اگه امسال تو نگن تهرانیم کل جمعیت تهرانی در تهران به 3میلیون نمیرسه حالا بماند هرکی یه هم ولایتی امسال تو در تهران داره میگه من بچه تهرانم ودر اخر همه جا خوب و بد داره من نمی دونم امسال تو کجاشون سوخته از بچه تهران ها قربون بچه های با مرام طهرون 3>.
جمعه 14 آبان 1389

pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
چیزی که سی‌ و دو ساله ارزشش رو تو ایران از دست داده، جون انسانه.
جمعه 14 آبان 1389

klcc - مالزی - کوالالامپور
وای وای واقعا تاسف بر انگیزه.. فارغ از نیت و سوء نیت قاتل و مقتول که منجر به اقدامی اینچنینی شده. واقعا بیخیالی ماموران جان بر کف نیروی انتظامی( سر بازان گمنام امام زمان) در انجام حداقلی وظیفه شان که برقراری امنیت و سپردن مجرم به چنگال قانون میباشد تحسین بر انگیز است.!!!!. واقعا اگه این یه مورد سیاسی بود مثل انچه سال پیش دیدیم هم همینطور بیخیال نظاره گر بودین فقط..؟؟!!. مملکت ما رو باش امنیتش دست کیا افتاده والا..
جمعه 14 آبان 1389

sare galin - انگلیس - لندن
ما شاهد مردن یک جوان فقط نیستیم!!شاهد بى احساسى او بیتفاوتى ،شاهد مرگ احساسات مردم ایران هستیم.چقدر راحت شاد مرگ یک جوان هستن بدون هیچ کمکى!!!شاهد قربانى شدن .... من در تعجب هستم دوستان ک اینجا کامنت میزارن بیشتر از ناموس حرف میزنن تا این فاجعه ک کسى در روز روشن قتل میکنه و همه ایستادن بیتفاووت تماشا میکنن!!!. کار ان خانم یا این قاتل او مقتول بگزاریم همه اشتباه بوده ولى ایا ما به قتل ناموسى به چشم دیگ باید نگاه کنیم؟ایا با این دید خودمان هم یکى از ان تماشاگرها نمیشیم؟همه اینها از فاجعه هاى این رژیم هست.
جمعه 14 آبان 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
ناموس این اقا یعقوب مثل عقیده فجاشین سایت میماند انوقت که انسانها به اینها میگویند اصل کشتن.وحشیگری.خود رایی.عدم رعایت حقوق انسانی مجکوم است پاچه میگیرند ومن نامسلمان را در ردیف بسیجی های ولایت میگذارند وخصلتهای اصیل عرب را به ایرانی منتسب میکنند. خواستار قبل عام و کشتارهای انچنانی میشوند و گمان میکنند هر کس وحشیتر بود ان برتری است.این وحشیگریها از ژن عرب و تازی است و باید توسط ما انسانها با قانون کنترل شود حال این وحشیگری از بسیجی باشد ساواکی باشد جندالله یا کمونیستهای استالینی از فحاش بی سلاح سایت یا اقا یعقوب ناموس!!! پرست.مسئله فرهنگی است و با شعارهای ابکی کیلویی مثل اخوند خوب اخوند مرده است و توهین به اندک کسانیکه امروز در برابر انحصارگرایی مقاومت میکنند فقط تعلق خود به گروه اقا یعقوب را نشان میدهند.ازادگی یعنی دفاع از حق
جمعه 14 آبان 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
دقیقا جنایات این تیپی نشانگر جامعه مرد سالار است !! که مردان برای تسخیر و تصاحب ماده ها (فقط جسم ماده ها ) به جان هم میفتند و با شاخشان خون یکدیگر را میریزند! من کمی از کلیپ رو دیدم که این مرد ابله فریاد میزد که این رفته با دوست دختر یا نامزد این قاتل خوابیده و ....!! خوب ابله ،خانومه که زنده هستش برو باهاش اگه دوستت داره و تو رو بیشتر میخاد زندگی کن ! اما نه ...مشکل این آقا جای دیگه هست !۲ نکته عجیب دیگر برای من یکی مقتول بود که سخت جان کند و دومی ماموران انتظامی بودند که در این شرایط به چه دردی میخورند!!؟ دوستان بدون متلک و بد بینی به شرایط ایران و ایرانی امروز و حتا حکومت نا لایق ایران گفته باشم که : جامعه ایرانی و کشور ایران در حال متلاشی شدن هستش.
جمعه 14 آبان 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
چی بگم?مملکت و مردم چرا اینجوری شدن.حق رو به کی باید داد?پلیس بی عرضه.اگر طرفدار موسوی بود اینطوری برخورد میکردن?وجدان و انسانیت کجا رفته?
جمعه 14 آبان 1389

pouriya - ایران - رودسر
یک کلام - فقر وحشتناک فرهنگی..
جمعه 14 آبان 1389

pad74 - ایران - تهران
pandora - آلمان - کلن. حرفتون تایید میکنم.
جمعه 14 آبان 1389

armin7 - هلند - روتردام
سلسله پهلوی در طول حیاتش با وجود ایرادهای که داشت ,خیلی سعی داشت روحیه ایثار جوانمردی راستی و صداقت امانتداری,ترویج کنه که واقعا هم موفق بود میشه نتایج 50 سال فرهنگ سازی اون دوره رو درزمان جنگ دید.حالا از اون حکومت اسلامی ترویج ریاکاری خیانت دروغگویی تفرقه که واقعا میتونیم ببینیم فرهنگ پستی و خاری چاپلوسی دروعگویی در همه جا رواج داره.واقعا غم انگیزه . روتردام
جمعه 14 آبان 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
خاک براون سرت که برای یک زن فاسد جون یک انسان رو گرفتی وخاک تمام دنیا بر سر پلیس جمهوری اسهالی !
جمعه 14 آبان 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
اینهم یک تراژدی دیگر در این شهر دیوانه. این ویدو یک سند تاریخی در جامعه شناسی فرهنگی ما ایرانیان است که با تاسف باید مورد بر رسی قرار گیرد. ناموس= زنی که با داشتن بچه یکسال محرمانه با این الدنگ بیرون میرفته و سر انجام از شوهرش طلاق میگیره و با این احمق زندگی میکنه و وقتی این میافته زندان با دیگری رابطه محرمانه بر قرار میکنه. عابر=تماشا گرانی که 45 دقیقه شاهد مرگ یک جوان در حال خونریزی با لبخند صحنه را شاهد هستند بدون اینکه کوچکترین کمکی به جوان در حال مرگ انجام بد هند . پلیس= مترسک سر جالیز البته اگر تو این جمع یکنفر یک شعار ضد رژیم میداد ظرف سه دقیقه خیابان پر میشد از پلیس ضد شورش و با باتوم بجان مردم میافتاد. اورژانس=چغندر
جمعه 14 آبان 1389

morteza00 - ایران - رشت
مصاحبه اختصاصی رسا بامهدی کروبی در13ابان-با3کیفیت. کلیپ بافرمتMP3وحجم6.72MB. کلیپ بافرمتWMWوحجم۴۰MB. کلیپ بافرمت3GPوحجم5.21MB. https://downloadfa2.blogfa.com/
جمعه 14 آبان 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
باریک بین-ایران-تهران. نمیدونم خودت بچه کدوم شهر هستی که تو تهران زندگی میکنی?. فقط میخوام اینو بگم در تهران چهارده میلیونی خیلی بچه تهران باشه شاید چهار میلیون. بقیه همه مثل خودت, خودشون را بچه تهران معرفی میکنن .
جمعه 14 آبان 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
تو این وسط فقط مقتول بیگناهه! خاک بر سر این زن حقه باز و قاتل!
جمعه 14 آبان 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
باریک بین - ایران - تهران مگه هر کی تو تهران زندگی میکنه تهرانیه?
جمعه 14 آبان 1389

gilak - المان - کلن
جالبه این اقا خودش با ناموس دیگرئ داشت زندگئ میکرد.بعد ادعا میکنه این جوان ناموس دزده.یکئ به این احمق میگفت خوب بود شوهر اول این زن هم این کار رو با تو میکرد.
جمعه 14 آبان 1389

a persian - سوئد - استکهلم
خاک بر سر خرت که به خاطر یه زن خراب که هر دم عاشق یه نفر میشده یه جوون بیچاره رو کشتی و خودت رو هم بدبخت کردی.حقته که اعدامت کنن.اعدام هم برای دیوونه بازی و حماقتت کمه باید پوستت رو بکنن.چقد دلم به حال اون جوون سوخت.کرم از درخت بوده و بعد دو تا مرد اینجوری با ناونی و تعصب تاوانش رو دادن
جمعه 14 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خاک بر سرت مرد که چاقو دستش نمیگیره دم از ناموس میزنه احمق گوساله
جمعه 14 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
ای وای از ادم ها بابا اگر زن هرزه بوده خوب چرا خودتون را تو دردسر میندازی ولش کن بزار بره به کثافت کاریش ادامه بده برای هر دوی اینها متاسفم راستی قضیه بچه ژاپن چی بود? بعدا این اتفاق در هر جای بود این همه ادم منتظر مرگ طرف هستن یه چوبی بیلی یه شلنگی میزدید تا دور شه و مردم این را راهی بیمارستان کنن بیچاره را حالا
جمعه 14 آبان 1389

saheb nazar - انگلیس - منچستر
دوستان. بحای اینکه از راه رفتن کسی ایراد بگیرید اول کفشهای طرف را بپوش و با ان یکساعت راه برو...ما اینجا با یک ادم روانی سر و کار داریم که به یک جنون انی مبتلا شده که در حال حاضر در مملکت ما چیز دوراز ذهنی نیست ولی نکته قابل اغماض عدم حضور نیروهای ویژه برای نجات جان انسانهاست که همین نیروها سال گذشته برای گرفتن جان انسانها از ساعتها قبل در محل حاضر بودند....دردناکه..نه????
جمعه 14 آبان 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
به همه مقدسات اینجا سه تا جوان شانزده هفده ساله داشتند یک دو چرخه می دزدیدند، آنهم شاید برای خنده و یا اذیت و آزار همکلاسی. به پلیس زنگ زدم پنجاه ثانیه بعد دو ماشین از چپ و راست با چهار نفر پلیس سر رسیدند. حالا یکی به من پاسخ بدهد، وطنم کجاست؟
جمعه 14 آبان 1389

mashkok - ایران - تهران
این دو نفر درگیر از بچهای پاین شهر هستند که از ژاپن مایه بردند دعوا فقط سر زن نیست امارشون در اومده
جمعه 14 آبان 1389

Saeed Rad - ایران - تهران
چیزی که سی‌ و دو ساله ارزشش رو تو ایران از دست داده، جون انسانه.
جمعه 14 آبان 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
اره! مثل خروس جنگی بیافتید به جون هم تا مشخص بشه کی بچه تهرانه کی بچه شهرستان! بعد که تهرانی‌ها سوا شدند مشخص کنید، کدوم‌ها بچه بالاشهرن و کدوم بچه پایین‌شهر! بالا شهری‌ها رو که در اوردید، در انتها باید با اصل و نسب‌ها از بقیه تفکیک بشن!!! اره، تا من و شما هستیم، احمدی‌نژاد و مقام عظما هم هستند، تا اونها هستند من و شما می‌تونیم از صحنه جنایایت همدیگه فیلم بگیریم، تا ما و اونها هستیم، مملکت خودمون بماند ، دنیا هم رنگ ارامش نخواهد دید!
جمعه 14 آبان 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
تمام مشکل از ناموس پرستی و با غیرت بودن ما ها است. ما ایرانیها واقعا باید 200 سال دیگر وقت برای مطالعه بگذاریم و جایگاه خودمان را پیدا کنیم . ما ادمهای باری بهر جهت که دنیا را از دریچه چشم تنگ خودمان میبینیم و ارزیابی میکنیم . حالا تا میتوانید از سکینه محمدی و از سنگسار او بگوئید . حالا تا میتوانید از دفاع ناموس پرستی ایرانیها سینه چاک کنید . این صحنه یکی از هزاران صحنه ای است که هر روز در ایران ما اتفاق میافتد . مشکل ما در ناموس پرستی ما است . زن مردم را از خانواده خودش جدا میکنیم .و برای حفظ ان رگ غیرت ما را کلفت میکنیم و از ناموس و غیرت حرف میزنیم . در حالیکه تنها چیزی را که نمیدانیم و نداریم همان ناموس است و همان غیرت . بهترین دلیل رفتار همین ناموس پرست نامی که سرگذشت انرا دیدید و خواندید . اره عزیزان . این ناموس پرستی ایرانیها اخر همه دنیا را بلجن میکشد . این که چیزی نیست
جمعه 14 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
این وسط 2 تا عقده ای عقب افتاده که معلوم نیست کجاشون میسوزه اراجیف در مورد بچه تهران مینویسند انقدر احمق هستن که نمیدانند تهران از همه اقوام ایرانی تشکیل شده عقل که نباشد جان در عذاب است
جمعه 14 آبان 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
Atheist-0 - کانادا - ونکوور. گل گفتی. pandora - آلمان - کلن. تو هم گل گفتی.
جمعه 14 آبان 1389

gilak - المان - کلن
عجب صبرئ بشر دارد.المان
جمعه 14 آبان 1389

آینه - انگلیس - لندن
باریک بین - ایران - تهران دوست عزیز به قول قدیمی ها گ.. چه ربطی به شقیقه داشت. از کجا میدونی همه تهرانی بودند? از ای دی شما هم که معلوم هست تهران هستی یا خواستی کلاست رو بالا ببری lol . mohsen_raja - ایران - تهران حرف حق رو زد که جواب نداره تا همسال شماها هست و شهر بندی و قوم بندی و محله بازی در میارید ما به هیچ جا نمیرسیم. در ضمن من تهرانی نیستم که فکر کنی برای این ازت ایراد میگیرم. امیدوارم راه منطقی بودن رو یاد بگیری.
جمعه 14 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
ahura - ژاپن - توکیو ,pad74 - ایران - تهران ممنون دوستان عزیزم.این جنایت ربطی به دین و قومیت و ...نداره.بحث حماقت و هوس و هرزه بودن چند نفره
جمعه 14 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
bawafa1385 - المان - هامبورگ-باسپاس ازشماهموطن.
جمعه 14 آبان 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
من میخوام در جند مرحله رابطه نامشروع خودم را با یک خانم ایرانی که زندگی منرا ازهم پاشید واسه دوستان توضیح بدم که بدونن زنی که خیانت بکنه خیانتکار میمونه. حتی اگر واست اشک بریزه و بگه خودم را واست میکشم وهیچکس جز تورا ندارم ونمیخوام. من این واقعیت را زمانی تعریف میکنم که حداقل 5نفر از دوستان با فرستادن مایل تمایل خودشون را به ان نشون بده.
جمعه 14 آبان 1389

A.Ahooraei - المان - کلن
به خدا موضوعش شبیه موضوع من هست با این تفاوت که من واسه بعدی باز کردم که این کی هست اما اون تصمیم داره باهاش ازدواج کنه ومن مطمئنم که این زن خراب از بیخ و بن. من همه گونه زندگی واسش گذاشتم و فقط بخاطر موقعیت کاریم یک ماه کمتر ازش دور بودم و با اولی خوابید. به فاصله 6ماه 5تا را عوض کرد و با منهم بود تا اینکه لو رفت.
جمعه 14 آبان 1389

ayoobirani - ایران - تهران
این که مرد،اون هم دستگیر شد، زنه چی میشه؟؟؟
جمعه 14 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
ahura - ژاپن - توکیو ,pad74 - ایران - تهران sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن / ممنون دوستان عزیزم.این جنایت ربطی به دین و قومیت و ...نداره.بحث حماقت و هوس و هرزه بودن چند نفره
جمعه 14 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
این چه حسادتیه بعضی هانسبت به تهرانیها دارند .تهرانی دیگه نمونده .اش هفت بیجار بگید .تازه اون یارو خودش میگه من تورکم.چه ربطی به تهرانی داره.که از قم وتبریز .. حمله کردید به بچه تهران .
جمعه 14 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
حالم بهم میخوره از اینهمه جنایتها .در کنار ِ اون قربون صدقه رفتنها .دوستت دارم ها . و فدا شدنهای پوچ و احمقانه شایع بین ِ ایرانیها...
جمعه 14 آبان 1389

Fereshteh.p - اتریش - وین
زن قحطیه؟ که بخاطرش ۳ تا مرد بیچاره شدند؟ امیدوارم پلیس این زنه فاسد را بگیره بلائی سرش بیاره که بقیه این مدل زنها عبرت بگیرند.
جمعه 14 آبان 1389

assyria_power - امریکا - مدستو
www.balatarin.com همه چیز معلوم میشه
جمعه 14 آبان 1389

siavash1 - انگلیس - لندن
من که این همه گفتم پس بزار بقیشو هم بگم. شماهایی که اینجا و انجا دم از نفرت از جمهوری اسلامی می زنید, پس عملتون کجاست. کنار گود ایستادن و لنگش کردن کار سختی نیست. شماهایی که میرین ایران و میاید, این کار شما خیانته. خیانت در حق اونایی که تا ترکیه هم به زور میرن. حتما با خودتون فکر می کنید که خوش شانسین و... اگه شما فامیل دارید, خدایی نکرده مادر مریض دارید, عروس دارید و هر چی! مگه اونایی که هم قسم شدند تا روز ازادی بر نگردند و این سختی و به جان خریدن تا مشت محکمی تو دهن اخوندای جنایتکار بزنن, خانه و خانواده و....ندارند. ازادی ایران نیاز به کمک تک تکمون داره و انسان اگه عاشقه باید ثابت و عمل کنه. حرف زدن کافی نیست.
جمعه 14 آبان 1389

siavash1 - انگلیس - لندن
شاید فکر کنید که این موضوع چه ربطی به حرف های من داره. اما اگه به عمق این ماجرا و صحبت های من نگاه کنید می بینید که بی تفاوتی مردم, پلیس باعث ریختن خون این جوون شده. جگر ادم میسوزه وقتی اون جوان این جوری التماس کمک میکنه, اما بی تفاوتی اونو تا پای جون دادن همراهی میکنه. همونطور که مملکتمون دست نیازشو به سوی ما بلند کرده و ما بی تفاوت فقط در انتظار معجزه ایم. این کلماتی که می نویسم بی اختیار تبدیل به جمله میشه و امیدوارم کسی را نرنجاند که هدفم جز خدمت و ازادی چیزی نیست و به خودم یاد اوری میکنه که مبادا جریان زندگی تو را از حقایق زندگی دور کنه.
جمعه 14 آبان 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
emam zaman - ایران - .قم /همین بچه سوسولها لات و لوتهای امام زمانو به نجاسات خوردن وا داشتند .
جمعه 14 آبان 1389

fagsh - کانادا - تورونتو
بابا یکی نبود سنگی یا چیزی به طرف قاتل پرتاب کنه کمی تحریکش کنند که کمی از صحنه دور شه بعد بیان اون جوون بدبخت رو نجات بدند.پلیس هم خیلی بی عرضگی کرده .بابا یک تیر به پای اون قاتل نامرد میزدند می افتاد بی هوش.حالا 2 نفر کشته می شوند.پلیس و مردم هم به بی عرضگی متهم هستند.
جمعه 14 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
آیا واقعا این مردمی که به تماشای این جنایت ایستاده اند مقصرند و یا مقصر نیستند؟!!! مقصر نیستند چون سالهاست که دفاع از حق را جرم معرفی کرده اند. سالهاست که کمک به مجروحان برابر با همکاری با دشمنان و منافقین و اراذل و اوباش و .. محسوب میشود. دلیلش هم اعدام پزشکانیست که به مجروحان تظاهرات خیابانی کمک کرده اند و .. مقصر نیستند چون سالها شاهد اعدامهای خیابانی و خونریزی حکومت (به هر دلیلی) توی خیابانها بوده اند. مقصر نیستند چون ... ولی از طرفی مقصرند چون سالها شاهد جنایت و خونریزی بوده اند ولی از ترس تکفیر شدن و متهم شدن و .. سکوت اختیار کرده اند و تن به ذلت داده اند. توی خیابون شاهد قتل سیاسیون و معتادها و قاچاقچی ها و .. بودند و تخمه آفتابگردان شکوندند و برای جان دادن انسانها(بله انسانها) الله اکبر گفتند و هورا کشیدند در صورتیکه قبل از سر بریدن گوسفند صلوات میفرستند و جرعه ای آب به او میدهند و حتما باید رو به قبله باشد. مقصرند چون هرکی اسلحه داشت و یا مثل این قاتل چاقو بدست بود حق داشت. مقصرند چون درد دیگران درد آنها نبود. مقصرند چون ...
جمعه 14 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
مردم ایران از این پلیسها میترسن?
جمعه 14 آبان 1389

goli jon - اسپانیا - اسپانیا
اولا این مساله ربطی‌ با بچه تهرون بودن نداره چون خدارو شکر اینقدر از اطراف وارد تهران شدن که دیگه خود تهرانی‌های اصیل از تهران فرار کردن رفتن ۲.واقعا اول از همه برا اون بچه متاسف هستم که حمصهین مادری داشته و بد برا اون خانم که شرافت تمام انسانها رو زیر سوال برد ولی‌ با تمام این حرفا یکی‌ از دوستان حرف خوبی‌ زد این مساله ربطی‌ به ناموس نداره مردم ما یاد گرفتن تا یه غلطی می‌کنن بحث ناموسو وسعت میکشن پس این قضیه بحث چیز دیگری بود نه ناموس و مردمو با این حرفا سر کار گذشتن ۳ و واقعا بگردم بر دل‌ پدر مادرا این بنده خدا که تا آخر عمر باید یاد فیلم قتل پسرشون بیفتن و زار بزنن.
جمعه 14 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
هنر نزدایرانیست وبس .خدایی شرم .وتف .تفتف .تف .به بی شرفی ناظران.
جمعه 14 آبان 1389

ALI ABADANI - بلژیک - بروکسل
این جهان کوه است و فعل ما ندا سوی ما اید نداها رو صدا
شنبه 15 آبان 1389

Ghooloo - ایران - آبادان
این اتفاق هر جای دنیا میتونست بیوفته نکته قابل توجه اینه که بستگی به اطرافیان وحضار داره که هیچ کدوم یه ذره جیگر قدر گنجیشک هم نداشتن. با این همه آدم (بی غیرت) که اونجا هست میشه خیلی کارا کرد...من خودم شخصا اگر اونجا بودم در مرحله اول دنبال یه چاقو گنده تر از خودش میگشتم پیدا نمیشد دنبال چوبی چماقی چیزی میرفتم و اگر چیزی در دسترس نبود سوار یه ماشین میشدم و میچسبوندمش به دیوار .. و باید بگم خاک بر سر اون گروه گی که فیلم گرفتند ولی یه ذره غیرت نداشتن ...در انتها واقعا متاسفم واسه پلیس یه مملکت...برید بمیرید ضعیف کشا..
شنبه 15 آبان 1389

طاطا - ایران - تهران
چی بگم؟ حالی دیگه نمونده . خسته ایم از اینهمه سقوط اخلاقی و بی مایگی. دلم برای بچه هامون میسوزه
شنبه 15 آبان 1389

sajad_1963 - ایران - شیراز
این حادثه تلخ وتکان دهنده نشان از عشقی یک طرفه داره ظاهرا فقط مرده عاشق. بوده وزنه احساسی وهوس ران نتیجه اش همین بود که دیدیم ودیدید خیلی از زنها. ارزش معشوق شدن رو به هیچ وجه ندارند
شنبه 15 آبان 1389

tehranester - انگلستان - منچستر
این پدر سوخته که خودش ناموس دزدئ کرده.
یکشنبه 16 آبان 1389

peace - انگلستان - لندن
....به ان غیرت و تعصب که جز حماقت وجهل هیچی نیست
یکشنبه 16 آبان 1389

golestan82 - ایران - تهران
همون بلایی که تو بر سر شوهر قبلی این زن آوردی عاقبت بر سر خودت بدترش اومد . به قولی تو که را کشتی که چنین کشته شدی زار
یکشنبه 16 آبان 1389

aks2424 - کویت - کویت
هر کی انجا وایستاده بود نگاه می کرد مرد نبود. مرد هم مردهای قدیمی
یکشنبه 16 آبان 1389

aks2424 - کویت - کویت
واقعا این حقش اعدامه
یکشنبه 16 آبان 1389

lloyds tsb - انگلستان - لندن
دوستان میدانم که همه شما با دیدن این ویدئو به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اید ولی ما نباید این یک مورد را سنگ مهک شهامت و شجاعت همه تهرانیا و حتی قصور ان پلیس ها را به حساب کل پلیسهای ایران بگذاریم. فراموش نکنیم که تهران از تعداد زیادی شهرستانی که درچنددهه اخیر به تهران. امده اند تشکیل شده است. مثلا اگر شخصی در این دخالت میکرد و کشته می شد دوباره ما مگفتیم:در اثر درگیری. بین سه نفر تهرانی,یکی کشته ویکی زخمی ودیگری....شده است. از قبیل حوادت این روزها متاسفانه در همه جا مشاهده میشود. من از شما بیشتر از موضوع ناراحتم چون مقتول از دوستان من بود.
دوشنبه 17 آبان 1389

goli jon - اسپانیا - والنسیا
للیدس انگلستان لندن‌واقعا متاسف شدم خدا فقط به پدر و مدرسه صبر بده و همینطور به شما و باقی‌ دوستان.
دوشنبه 17 آبان 1389

1983 - ایران - تهران
آخه اگه تو ناموس سرت می شد به ناموس دیگران تجاوز نمی کردی در ضمن خاک بر سرت آخه یک زن هرزه که به خاطر هوی و هوس شوهر و بچه اش رو ول می کنه ارزش این کارها رو داره به نظر من جفتشون حقشون بود که این بلا سرشون بیاد
دوشنبه 17 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.