آیت الله خامنه ای: صحنه گردانان اصلی فتنه به دنبال تسخیر ایران بودند

 
آیت الله خامنه ای: صحنه گردانان اصلی فتنه به دنبال تسخیر ایران بودند

آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی، روز چهارشنبه باردیگر مخالفان و معترضان به انتخابات سال گذشته را متهم کرد که در راستای «طراحی پیچیده» دشمنانی گام بر می داشتند که به دنبال «تسخیر ایران» بودند.

آیت الله علی خامنه ای گفت که «صحنه گردانان اصلی فتنه سال ۸۸ در طراحی پیچیده خود، به دنبال تسخیر ایران بودند» و «عوامل فتنه که اکثر آنها ندانسته وارد این ماجرا شده بودند، بدون آن که خود متوجه باشند، در جهت اهداف طراحان اصلی حرکت می‌کردند و این موضوع نیازمند تحلیل‌های دقیق روان شناختی است که چگونه عده‌ای ندانسته به دشمن کمک کردند.»

رهبر جمهوری اسلامی به همراه دیگر مقام های دولتی، از زمان آغاز اعتراض ها به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران، معترضان را «فتنه گران» می خوانند و همزمان نیروهای لباس شخصی بارها به دفاتر و منازل رهبران مخالفان دولت حمله کرده اند.

آیت الله خامنه ای همچنین گفته است:« فتنه سال گذشته که فتنه بزرگی بود و سال ها بعد مشخص خواهد شد که چه توطئه خطرناکی در پشت آن نهفته بود، به همت حضور پیشگامانه جوانان در صحنه، شکست خورد.»

رهبر جمهوری اسلامی
پیشتر هم در قم گفته بود:«پایداری و هوشیاری مردم در مقابل فتنه ۸۸ موجب واکسینه شدن کشور و مردم در مقابل میکروب های سیاسی و اجتماعی شد.» 
      
این سخنان واکنش میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از رهبران مخالفان دولت و معترضان به نتایج انتخابات را در پی داشت و هر دو گفتند که «به مصلحت نیست که شهروندان ایران میکروب نامیده شوند.»

آقای خامنه ای همچنین در قم گفته بود «حضور ۴۰ میلیونی ملت در انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری را رفراندومی ملی در ابراز وفاداری و اعتماد به نظام اسلامی خواند و گفت: «دشمن عصبانی، سعی کرد با فتنه گری، آثار آن حضور ملی را خنثی کند، اما مردم در مقابل فتنه نیز ایستادند و دشمن بار دیگر ناکام شد.»

به گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، آیت الله خامنه ای به مراسم روز سیزدهم آبان در سال گذشته در ایران اشاره کرد و گفت:« آن جمعیت محدودی که در ۱۳ آبان سال گذشته، در خیابانهای تهران بر ضد این مناسبت شعار دادند، در واقع به دنبال زنده کردن هیمنه آمریکا، پنهان کردن سلطه طلبی آن و زیر سوال بردن حرکت عظیم ملت ایران در مقابل ظلم بزرگ آمریکا بودند، که البته شکست خوردند.»

مراسم روز سیزدهم آبان، سالگرد حمله به سفارت آمریکا در تهران است که به گروگانگیری ۴۴۴ روزه دیپلمات های آمریکایی منتهی شد. در سال گذشته که چند مراسم راهپیمایی، مقارن با حضور معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفت، شعارهایی خارج از آنچه از آن «خطوط اصلی نظام» یاد می شود، از سوی معترضان داده شد.

آیت الله خامنه ای با تاکید بر مخالفت جمهوری اسلامی با آمریکا گفته که به رغم «سخنان به ظاهر دوستانه روسای جمهور آمریکا در دوره‌های مختلف» و گرچه این سخنان در ظاهر نرم است اما در باطن، همان پنجه چدنی در زیر دستکش مخملی است.
Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
مردکه متوهم دروغگو حسابیترسیده
جمعه 14 آبان 1389

Ezhaq - ایران - تهران
اگر در این مدت اتفاقات پیشامده فتنه بوده باید این فتنه را به فال نیک گرفت، دست کسانی که این فتنه را براه انداختن را می بوسم که دست شما دجالان بیگانه را نتنها برای ایرانیان داخل و خارج کشور که برای تمام دنیا اشکار کرد. زنده باد خرد زنده باد دوستان زنده باد عزت نفس زنده باد ایران و ایرانی زنده باد خودم.
جمعه 14 آبان 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
خاک بر سر خامنه ای و طرفدارانش. امیدوارم بزودی خودش و اون مجتبی..به درک واصل بشن
جمعه 14 آبان 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
ای ملعون چلاق و الاغ فعلا که تو و آخوندهای مفتخور جنایتکار 32 سال مشغول فتنه و آشوب آموزش تروریستها هستید و ایران عزیز را .تسخیر. تصرف. اشغال. کرده اید به جان بی ارزش عزیزت مجتبی قسم. فقط روزی برسد که سقوط کنید بعد ببیند چه بلاهایی که سر مردم آوردید بدترش در انتظار شما کثافتاست.فعلا که زندگی ایرانی به میل و کام تو میچرخد وای به روزیکه تسویه بشی
جمعه 14 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
آیت الله خامنه ای: صحنه گردانان اصلی فتنه 1357 به دنبال تسخیر ایران بودند !
جمعه 14 آبان 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
چند جمله از این آخوند : من از پنجره قطار بیرون پریدم برا نماز !! رهبر ایران شخصی است فیلسوف و فرزانه و .....(خودش رو میگفت تو همین سفر آخری به قم ) ! ملت رو میکروب و ویروس خوند و ....! و خیلی از این نوع مهملات و خر غلت ها پشت میکروفون ! جالب اینه که این حجه السلام عکسی داره که تو همین iraniauk نشون دادن ،که ۲ تا (!!) دستاشو تو هم گره کرده بود و با یه لبخندی(به ضد سبک قاجاری ) بر لب هم چسبانده بود که در آخر بگوید بنده به قول اطراف یاانم همان اش کشک خاله هستم که به پای این ملت ایران پیچیده ام و ....!! آقای خامنه ای ملت ایران به کسی تا به امروز وفا نکرده و نمیکند ! رهبران و پیشوایان خودش را مثل شرت و تنبان دائم در حال تغیر و تکفیر است !تا دیر نشده پول ملت را برگردانید و جانتان را نجات بدهید!هموطن محترم سر پیری معرکه برای خودتان و خانواده اتان نگیرید!بر حذر نیستید که ملعون ملت ایران نشوید.
جمعه 14 آبان 1389

iranprotect2011 - ایران - تهران
درود بر رهبر ما خامنه ای.... مرگ بر آمریکا و عواملش در داخل
جمعه 14 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
iranprotect2011 - ایران - تهران : چرا دشمنان خارجی نه ?! زورت به انها نمیرسه !?
جمعه 14 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
برو بمیر بابا .. کثافت جنایتکار.
جمعه 14 آبان 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
باز این بابا شکر زیادى خورده افاضاتى از خود ترشح فرمودند
شنبه 15 آبان 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
تمام دیکتاتورهای دنیا در سالهای آخر عمر به توهم و مالیخولیا و بیماریهای روانی دجار میشوند. این سگ علی عظمی ولی امر معتادان و مخبطان عالم اسلام هم به همین وضع دچار شده و هر روز هذیان میگوید.
شنبه 15 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.