دهکده سرطان؛ خانه‌های سرطان‌زای روستای توزکوی ترکیه


دهکده سرطان؛ خانه‌های سرطان‌زای روستای توزکوی ترکیه

اهالی روستایی در منطقه آناتولی ترکیه مدهاست که به علت‌های مشابهی جان خود را از دست می‌دهند. حدود نیمی از ساکنان روستای توزکوی به نوعی کمیاب از سرطان مبتلا شده‌اند. گفته می‌شود ترکیب موادی که خانه‌های این روستا از آن ساخته شده باعث ابتلا به این نوع سرطان است. حالا دولت ترکیه به دنبال پیدا کردن راه حلی برای آن است.

نفیسه کوهنورد گزارش می‌دهد.

salar187 - ایران - تهران
ما هم داریم به خاطر پارازیتی که جمهوری اسلامی برای ماهواره ها پخش میکند سرطان میگیریم..!
پنج‌شنبه 13 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
عاجزانه از خدا میخواهم مهندس عزیز ما رو صاحب خانه ایی در این روستا کند! باشد که جماعتی اسوده شوند!
پنج‌شنبه 13 آبان 1389

hamidtantan - اتریش - وین
(فرع مطلب)اهالی روستایی در منطقه آناتولی ترکیه مدهاست که به علت‌های مشابهی جان خود را از دست می‌دهند. حدود نیمی از ساکنان روستای توزکوی به نوعی کمیاب از سرطان مبتلا شده‌اند. گفته می‌شود ترکیب موادی که خانه‌های این روستا از آن ساخته شده باعث ابتلا به این نوع سرطان است. حالا دولت ترکیه به دنبال پیدا کردن راه حلی برای آن است.!!(((اصل مطلب)))اهالی مردم ایران در منطقه در اسیا مدهاست که به علت‌های مشابهی جان ,مال ,اعصاب, ,ارزو,امید,هدف,ازادی,انسانیت, وارامش خود را از دست می‌دهند .حدود نیمی ازساکنان این سر زمین از بخت برگشته به نوعی کمیاب از نوع سرطان فکری مبتلا شده‌اند.گفته می‌شود ترکیب موادی مثل اخوند,اسلام,خرافات,کمبود عقل و خرد,جن,روح. ,پری,حوری,جوب شراب,عزرائیل,فال قهوه, سینه زنی,زیارت عاشورا,سفره حضرت ابوا الفضل العباس پارتی.باعث ابتلا به این نوع سرطان است.حالا کی,و چه کسی راه حلی پیدا کنه معلوم نیست.
پنج‌شنبه 13 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
به قول آذری زبانها که میگن آده باسن وای وقتی اسم این سرطان لعنتی رو میشنوم نا خداگاه تنم میرلرزه به امید ریشه کن شدن این بیماری
پنج‌شنبه 13 آبان 1389

ساعت 12 - ایران - تهران
salar187 - ایران - تهران سالار جان این پارازیت ها بشدت باعث سقط جنین زنان حامله هم شده نمونه اش یکی از آشنایان ما بود که این اتفاق برایش افتاد و دکترش علت مرگ را پارازیتهای حکومت مغولی ایران بیان کرده بود.
جمعه 14 آبان 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
خدانکنه!!! مهندس سلام رسوند !!!امیدوارم همگی بیماران سلامتی شون روبازیابند.
جمعه 14 آبان 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ساعت 12 - ایران - تهران , salar187 - ایران - تهران : اینها چون شپشی هستند از پارازیت هم بدشون نمیاد !?
جمعه 14 آبان 1389

esfahan_20 - ایران - اصفهان
پس خدا کجاست اینها همه که مسلمانن.
جمعه 14 آبان 1389

farzad_s - ایران - تبریز
ساعت 12 - ایران - تهران---اتفاقا واسه فامیل ما در تهران همین مورد اتفاق افتاده --خدا بر باعث وبانیش که همون مموتی ودارو دسته اش لعنت کنه-----Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان ----چه اصطلاح جالب و در خوری به کار بردین یعنی اسمش گم وگور شه
جمعه 14 آبان 1389

pandora - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . هر گردی گردو نیست ,هر سبیلویی هم بابات نیست!من خودمم مهندسم.خودم رو گفتم.جسارتی به عزیز شما نکردم ناز بانو :) داداشی پیغام ها رو کامل برسون.. الهی امین!
جمعه 14 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.