سه ایرانی به جرم قاچاق مواد مخدر در فرودگاه مالزی بازداشت شدند


سه ایرانی به جرم قاچاق مواد مخدر در فرودگاه مالزی بازداشت شدند

دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: پلیس مبارزه با مواد مخدر مالزی از دستگیری سه ایرانی به جرم حمل و قاچاق مواد مخدر معروف به متامفتامین خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از خبرگزاری رسمی مالزی (برناما)، رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر ایالت سلانگور مالزی ضمن اعلام این خبر افزود: این افراد که از طریق بحرین به مالزی پرواز داشتند به جرم جاسازی 2 کیلوگرم مواد مخدر در چمدان در فرودگاه بین المللی مالزی دستگیر شدند.

نورالدین غدیر گفت: بعد از بازرسی چمدان توسط پلیس، این مواد کشف شد. افراد بازداشت شده  26 ،27 و 43 سال دارند و برای اولین بار است که به مالزی سفر کرده اند.

پلیس افزود: این افراد با ایرانی دیگری در ارتباط بودند که از سال 2009 تا کنون 5 مرتبه وارد مالزی شده است.

غدیر در ادامه اعلام کرد که روز یکشنبه هفته جاری پلیس مالزی همچنین یک شهروند هندی 36 ساله را نیز به جرم قاچاق 2 و نیم کیلوگرم متامفتامین جاسازی شده در 4 قاب عکس بازداشت کرد.

این هندی که خیاط است از ژانویه سال جاری تا کنون  12 بار از فرودگاه "ال سی سی دی " وارد مالزی شده بود.

بر اساس این گزارش، پلیس مبارزه با مواد مخدر مالزی طی 2 روز گذشته 5 و نیم کیلوگرم مواد مخدر به ارزش تقریبی یک میلیون رینگیت را کشف و ضبط کرده است.

تحقیقات و بازپرسی متهمان تا 7 نوامبر سال جاری تحت بند 39 قانون مبارزه با مواد مخدر سال 1952 که کیفر مرگ دارد، انجام می شود.

pelle - سوئد - استکهلم
واقعا که این آدمها فقط باعث ننگ و بی آبروی ایران و ایرانی هستند . هر روز باید خبر دستگیری چندتا از این انگلها را در فرودگاههای کشورهای خارجی بجرم مواد مخدر در روزنامه ها خواند.
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
همینه که تو فرودگاهای اینجا تا فی خالدون ایرانی ها رو می گردند . .فقط باید سرمون از خجالت به زیر باشه.. اینم از ثمرات انقلاب کوفتی
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
2-3 ماه پیش تلویزیون مالزی نشون می داد پلیس مالزی یه زوج ایرانی رو گرفته بودند تو خونشون که خیلی هم بزرگ بود یه لابراتورای ساخت مواد روان گردان و مخدردایر کرده بودند(اینها خودکفا بودنداز ایران جنس نمی اوردن)کلی از دوستهای خارجیمون خجالت کشیدیم.
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
مامورهای فرودگاه امام خمینی رو با پول میخرن , مالزی گیر میکنن . دمش گرم مالزی حکمش اعدامه , این برزوها رو باید اعدام کنن . چه پلیس با ادبی هم داره مالزی , جلو اسم این آسمون جولها هم از .Mr استفاده کرده .
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

ham-safar - ایران - تهران
ببینید ملتی که پیشرو فرهنک علم و مدنیت در دنیا بوده به جه روزی افتاده. آقای احمدی نزاد به جای کمک به افغانستان لبنان عراق ونزوئلا بولیوی و غیره این پولها را صرف اشتغالزائی کن تا جوانها از بیکاری رو به قاچاق نیاورند و آبروی این ملت را نبرند
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

Rahsaba - اتریش - کلاگنفورت
پول مگه چقدر ارزش داره که آدم با آبروی نداشتۀ کشورش بازی کنه؟ همه یه پا قاچاقچی شدن تو اون مملکت
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

kalkal - ایران - تهران
اینایی که دری وری میگید به اینها چرا خودتون رو نمی گید. اینا هم یکی مثل شما. تازه ما نمیدونیم چرا شما فقط معضلات ایران رو تو بوق می کنید؟؟؟؟؟ انگلیس و آمریکا و ...... هر قبرستون دیگه مشکلات نداره؟
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

high class - کانادا - ونکوور
اگر این سه نغر قاچاقچی افغانی می بودند ودر کشور جمهوری اسلامی دستگیر می شدند بی برو برگرد اعدام می شدند.
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

mashkok - ایران - تهران
خدا به دادشون برسه
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

rezanl - هلند - امستردام
kalkal - ایران - تهران . عزیز ما ایرانی هستیم نه انگلیسی یا امریکائی.
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
kalkal - ایران - تهران اخه داری از مملکتی صحبت میکنی سرشار از انرژی هست ببین عربستان را یک مقدار با دقت نگاه کن در اخر بیچاره خانوادهاشون ..اسلام جز فقر و بدبختی و فساد و دوروغ چیزی دیگر عاید ایرانی ها نشده
چهار‌شنبه 12 آبان 1389

hossein75 - مالزئ - .سلانگور
2-3ماهئ بود که خبرئ نبود , 42نفر رو تو 10 روز گرفتن 8ماه بیش , باهل ترین هم 2تا کچل بودند که تو 10تا قوطئ اسبرئ مو جاساز کرده بودند روزنامه استار همیشه این خبرها رو تو صفحه اول میده و باعث میشه اکثریت افکار عمومئ بدبین بشن ....سلانگور
جمعه 14 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.