از حضور در تیم‌های ملی خودداری کنید، از همه فعالیت‌ها محروم می‌شوید


از حضور در تیم‌های ملی خودداری کنید، از همه فعالیت‌ها محروم می‌شوید

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به بازیکنانی که از حضور در تمرینات تیم‌های ملی خودداری کنند هشدار داد و گفت: این افراد از حضور در کلیه فعالیت‌های فوتبال محروم می‌شوند.

 مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی درباره عدم حضور بازیکنان در تیم‌های ملی گفت: هیچ بازیکنی حق ندارد از حضور در تمرینات تیم ملی امتناع کند. اگر باشگاهی از حضور بازیکنانش در تمرین تیم ملی امید امتناع ورزد من براساس مذاکراتی که با شخص غلامحسین پیروانی دارم در صورت ارائه گزارش از سوی سرمربی تیم، این بازیکن را کنار خواهیم گذاشت چرا که مسئول باشگاه در تیم ملی به صورت عصاره دیده می‌شود به همین دلیل باید باشگاه‌ها در موفقیت تیم‌های ملی تلاش و همکاری‌های لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد: براساس آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال ماده مستقلی را برای عدم حضور یک بازیکن در تیم ملی در نظر گرفته‌ایم که اگر بازیکنی از حضور در تیم ملی امتناع کند رسما مجوز حضور بازیکن در تمرینات را از او می‌گیریم چه برسد به اینکه بخواهد در مسابقه حضور داشته باشد. در این گونه موارد اعلام رسمی سرمربی تیم ملی یا سرپرست مبنای تصمیم گیری از سوی کمیته انضباطی خواهد بود.

romano - ایران - تهران
عصاره یا شیره، می‌گم تو میدون فلکشون کنین براتون اقتدار بیشتر داره. بطری نوشابه هم انتخاب جالبیه‌ها
دوشنبه 10 آبان 1389

bluestar - ایران - تهران
از همه فعالیتها یعنی چی؟؟؟ اصلا این حرف و این ادعا غیر قانونیه. حوزه اختیارات کمیته انضباطی فقط در حد لیگهای داخلیه و اجازه نداره در امور تیم ملی دخالت کنه.
دوشنبه 10 آبان 1389

hhaammiidd - ایران - تهران
مجید جان مسئول باشگاه نه ! محصول باشگاه .
دوشنبه 10 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
همه جای دنیا ورزشکارها با رغبت و علاقه زیاد در تمرینات تیم ملی شرکت میکنند ولی در ایران با تهدید و ایجاد رعب و وحشت!!!! برای همینه که روز به روز در همه زمینه ها رشد سریع داریم!!! مدیریت جهانی به این میگن دیگه
دوشنبه 10 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.