وضعیت افتضاح در کشتی‌ ، از زبان عباس جدیدی - ویدیو


وضعیت افتضاح در کشتی‌ ، از زبان عباس جدیدی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=HOdfKYY6u6w

khosh bavar - ایران - کرمان
گریه اوره, باورنکردنی و غیر قابل هضم و تصور ?! همه کشورها وعده پول به ورزشکاران میدهند, که برنده بشوند و مدال بگیرنند, و این احمقی نژاد پهلوان پنبه, از کیسه خلیفه می بخشه ?! وای بر ما, که با رشوه دادن به دولتهای فقیر و پست, چه امتیازاتی از انان در سطح بین الملی گرفتند, مانند اقرار نصرالله ال وزغ که از کمک 1 میلیارد دلاری پهلوان پنبه سخن میگه و به کارزای افغانی 700 میلیون دلار میده و و و !? bavar 88 و زیتون بهبهان این پولها بشما هم تعلق داره, نظرتان چیست ?!
شنبه 8 آبان 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
وضعیت افتضاح در کشتی, پس از طوفان نوح شروع شد! همه حیوانات سوار کشتی شدند و کشتی به گل نشست! خودتان با فتحه یا ضمه ایی که دوست دارید بخوانید. نمیدانم دقت کرده بودید که در ایران کشتی گیرها تماما ترک تحصیلی بودند؟ بچه های افتاده و نجیب بسیاری در میان این جماعت بود, اما بعد از انقلاب اراذل هم به کشتی روی اوردند. خیلیها هم میرفتند تا گوشهایشان بشکند و پف کند, تا در خیابانها باج بگیرند یا با قمه بالا و پایین بپرند. عباس جدیدی هم راننده تاکسی بود که البته دیگر نیست. فرهنگ کشتی دیگر در ان مملکت نهادینه شده و ملت ایران همه به نحوی کشتی میگیرند, یا با دولت و رژیم, یا با دیگران و یا با خودشان و زندگیشان. دقت کرده اید که ملت ما تا چه حد به تشنج, درگیری, کشمکش و بحران علاقه دارد؟ انگار که زندگیش بدون این چیزها نمیگذرد. حتی خامنه ایی هم اینرا میداند و در هر سخنرانی 40 بار میگوید "دشمن!!" بساطیست. سلامت و شادی برایتان ارزو دارم.
شنبه 8 آبان 1389

reza70 - سوئد - استکهلم
دروغ و دزدی و بی احترامی باجگیری کلک و ... ملت و مملکت در گرو و گروگانگیرهای اسلامی به نام دین و الله و با نقشه روباه پیر انگلیس کبیر چند صد سال است مردم ما و کشور ما را بازیچه قرار دادند . کافیست و مردم را باید اگاه و اطلاع رسانی فرهنگی کرد . پاینده ایران و ایرانی .
شنبه 8 آبان 1389

echose. - انگلیس - منچستر
تا اومد حرف بزنه سریع با گوشی به مجری اطلاع دادن که بپر وسط حرفاش و نزار که ادامه بده بعدش هم که پخش گزارش و ماس مالیه جریان. ای تف تو زات کثیف صدا و سیمای حکومت
شنبه 8 آبان 1389

nima21jpn - ژاپن - توکیو
سلام به آقای عباس جدیدی واقعا دامت گرم که حرف دلتو گفتی‌ برات آرزوی موفقیت می‌کنم. این مجری احمق کیه که نمیذاره طرف حرفشو بزنه اول باید ببینید بچهای کشتی‌ گیر چی‌ میکشند بعدا بگو شرایط کشتی‌ در چه وضعیت هست. برای همهٔ ورزشکارن محترم در هر رشتی‌ آرزوی موفقیت می‌کنم. توکیو ژاپن.
شنبه 8 آبان 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
خانه از پای بست ویران است.
شنبه 8 آبان 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
اگرمیذاشت چند دقیقه دیگر حرف بزنه، اینم میگفت گور بابای پدر احمدی نژاد و آخوندها با این کشورداری و مملکت امام زمانیشون.
شنبه 8 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
ده فرومایه بزار حرف بزنه عوضی بیچاره فرزندان ایران باید حقه اشون را از کی بگیرن...
شنبه 8 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
آقای جدیدی اصلا خودت رو ناراحت نکن. این کثافتکاریها فقط در فدراسیون کشتی و اساسا در ورزش نیست بلکه این حکومت همه جای ایران رو به گند و کثافت کشیده. شما هم مواظب باش تا بجرم وابستگی به استکبار جهانی و بیگانگان سر از شکنجه گاه های رژیم ولی وقیح در نیاری تا به مجرم مادر زادی بودن خودت اعتراف کنی. بجای این حرفها از رشد بسیار بالای ورزش تحت مدیریت مسئولان دلسوز و زحمتکش بگو.
شنبه 8 آبان 1389

irani.ir - ایران - تهران
رژیم و تمام مسئولان کشور ولشگری و خود کثیفش سیدعلی گدا با ان گوربه گوری دجال جماران دزد و بی شرف بودند و هستند. کجای دنیا گوشت کیلوئی 20دلار است با این حقوق چندرقاز.کجائ دنیا ائدولوژی بالاتر ازمنافع مردو م است, بجز ایران و کره شمالی!!!کجای دنیا این همه مردم دو رو و خرافاتی دارند !!!
شنبه 8 آبان 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
اخوند برای علم و ورزش و هنر هیچ ارزشی قائل نبوده و نیست, اخوند اهمیت میده فرهنگ شهادت در مدارس تدریس بشه, پستی اخوند انتها نداره
یکشنبه 9 آبان 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
دمت گرم خود فروش نیستی به تو میگن پهلوان
یکشنبه 9 آبان 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
مملکت خر تو خر , وقتیکه آخوند رهبر باشد و عنتری رئیس جمهور و میخواهید معجزه بشه و مملکت بشه گلستان . تا این اراذل و اوباش سر قدرت هستند وضع در تمامی شئون اجتماعی سیاسی بین المللی همینگونه خر تو خر یا بقولی دیگر ملا در ملا خواهد بود و تنها راه برای ایران آباد و آزاد و سرافراز همبستگی ملی و سرنگونی کاخ خلیفه سد علی یدسته .
یکشنبه 9 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.