۹ سال زندگی لوکس یک تروریست خطرناک در شمال تهران


۹ سال زندگی لوکس یک تروریست خطرناک در شمال تهران

به گزارش اشپیگل‌آنلاین "سیف العدل" رئیس احتمالی بخش نظامی شبکه تروریستی القاعده پس از ۹ سال اقامت در شمال تهران، به تازگی ایران را ترک کرده و به مناطق مرزی میان پاکستان و افغانستان باز گشته است.

سیف العدل (شمشیر عدالت) لقب این مرد است که سرویس‌های اطلاعاتی او را یک تروریست خطرناک می‌دانند.

اشپیگل‌آنلاین با تکیه بر منابع اطلاعاتی خود از سیف العدل به عنوان یکی از خطرناک‌ترین تروریست‌های جهان نام برده و نوشته است:«ردپای این تروریست درجه یک پس از عملیات تروریستی یازده سپتامبر ۲۰۰۱ گم شد، اما بعدا آشکار شد که او در شمال تهران، در شرایط رفاهی عالی تحت‌نظر است. همراه با ده‌ها یا احتمالا چند صد جنگنده طالبان و اعضای خانواده‌های آن‌ها، که پس از اشغال نظامی افغانستان به وسیله آمریکا، به ایران گریختند و مسئولان ایرانی از ادامه سفر آن‌ها جلوگیری کردند.»

 

عامل انفجار سفارتخانه‌های آمریکا

 

سیف العدل (شمشیر عدالت)، در واقع لقب مردی است که برپایه ادعای اشپیگل‌آنلاین، ورودش به مناطق مرزی میان افغانستان و پاکستان می‌تواند به تجدید سازمان ‌شبکه تروریستی القاعده کمک کند. آمریکائی‌ها این مرد را عامل بمب‌گذاری‌های سال ۱۹۹۸ در دو سفارتخانه خود در آفریقا می‌دانند. او، بعدا به یکی از رهبران نظامی مهم القاعده تبدیل شده است.

 

اشپیگل به نقل از "نومان بنوتمان" تحلیلگر بنیاد کویلیام لندن می‌نویسد:«اکنون قطعی است که سیف العدل اجازه یافته ایران را ترک کند، در ایالت وزیرستان شمالی مستقر شود و هدایت نظامی القاعده را به عهده بگیرد.» به نوشته اشپیگل آنلاین، نومان بنوتمان (لیبی‌تبار)، یکی از تحلیل‌گران معدود جهانی است، که ارتباطات القاعده را به خوبی می‌شناسد‌. نومان، پیش از آن که در سال ۲۰۰۲ تغییر موضع بدهد، در کمپ‌های چریکی افغانستان مجاهدین را آموزش نظامی می‌داد.

 

اطلاعات سرویس‌های مخفی

 

هفته‌نامه آلمانی، در ادامه گزارش خود می‌نویسد:«این تنها نومان نیست که بازگشت سیف العدل را به وزیرستان شمالی تایید می‌کند. کارمند یکی از سرویس‌های اطلاعاتی اروپائی نیز به اشپیگل‌آنلاین گفته است:«سیف العدل از ایران خارج شده و در حال حاضر در مناطق مرزی افغانستان و پاکستان به سر می‌برد. این ارزیابی وجود دارد که او به پایگاه‌های تروریستی پیوسته است.»

 

در بخشی دیگر از گزارش اشپیگل‌آنلاین آمده است:«تابستان امسال در یک روزنامه افغانی گمانه‌زنی شد که سیف‌العدل با چند دیپلمات ایرانی معاوضه شده است. اما این خبر زیاد پی‌گیری نشد. سرویس‌های اطلاعاتی آمریکائی دائما به این موضوع فکر می‌کنند که ممکن است ایران سیف‌العدل را برای انجام عملیات انتقامی علیه غرب خریده باشد. او این عملیات را ممکن است برای زمانی طراحی کند که تاسیسات اتمی ایران مورد حمله نظامی قرار گیرد.»

 

برپایه گزارش اشپیگل‌آنلاین یکی دیگر از اتهامات سیف العدل شرکت در عملیات انفجار سفارت آمریکا در عربستان سعودی است که در سال ۲۰۰۳ خسارات و تلفات زیاد به بار آورد.

baas - هلند - روتردام
و بیش از سی سال زندگی سگی ایرانیان از صدقه سر اسلام ناب محمدی .!!!!!!!!!!!!! مرگ بر تازی پرست .
جمعه 7 آبان 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
ان ترش تره ,میرزاقاسمی و ماهی ازاد کوفتت بشه .اب و هوای شمالم را الوده کردی, مزدور جنایتکار .
جمعه 7 آبان 1389

arian1 - ایران - ابادان
حکومت کثیف و شیطانی ولایت فقیه خون اشام فقط موجوداتی مثل خودشان را در کنارشان دارند و دار ودسته انها فقط از قاتلان وتروریستها تشکیل شده است. مرگ بر خامنه ایی ولعنت ونفرین ابدی بر او وخانواده اش-
جمعه 7 آبان 1389

sir.amir - انگلستان - منچستر
این تازه یکدانش هستش اصل کاری اون سید تازی شیره ای و باقی همکاراش از موسوی ادمکش تا محمود مشنگ والباقی مزدورشان در این سایت بموقعه اش گندش در میاد
جمعه 7 آبان 1389

klcc - مالزی - کوالالامپور
khosh bavar- ایران- کرمان:. عزیز دل برادر اگه دقت کرده باشی عنوان و متن گزارش میگه شمال تهران نه شمال ایران.!!. موفق باشی
جمعه 7 آبان 1389

kharabati انگلیس بیرمئگام - انکلیس - بیرمنگام
خامنه ایی بی شرف چه دمو دستگاهی هم براش فراهم کرده بود /نگران نباش خودتو احمقی نژاد و بقیه مزدورانت بزودی به تیم همین بی ناموسا می پیوندید تا مثل صدام از تو چاه مستراح بکشنتون بیرون.
جمعه 7 آبان 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
klcc - مالزی - کوالالامپور : دوست عزیز, میدانم, ولی فکر کنم شمال تهرانیها هم ترش تره, ماهی ازاد میخورند, مگه انها ادم نیستند ?! شاد و پیروز باشید .
شنبه 8 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
سیف العدل داشته توی شمال تهران خودش رو برای مدیریت(ترور و وحشت) جهانی مموتی آماده میکرده.
شنبه 8 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.