فال روز جمعه ۲۹ اکتبر - ۷ آبان

 
 فال روز جمعه 29 اکتبر - 7 آبان

 

فروردین


وقتی مسئولیتهای خود را به موقع انجام دهید احساس رهایی و خوشبختی خواهید داشت. هیچ لذتی بالاتر از یک نمره ی بیست در کارنامه ی زندگی شما نیست. باید در زندگی همیشه سعی کنید این نمره را همراه داشته باشید. شرایط فعلی خود را در محیط کار حفظ کنید. تغییر و تحول در این مقطع زمانی برای شما مفید نیست. با افراد خانواده بحث و جدل نکنید چرا که ممکن است باعث دلخوری یکی از آنها شوید

اردیبهشت


زحمت شما زیاد میشود، و این مقدمه ای برای حرکتتان در یک مسیر دلخواه است. فعالیتهای فرهنگی میتواند اصل وجودی شما را به اطرافیان بشناساند، ضمن آنکه خودتان را نیز خوشحال میکند. همچنان بعضی از کارها را در هم و برهم و آشفته است و این آشفتگی باعث پریشان شدن ذهن شما میشود و انرژی شما را پراکنده میکند. باید روی کارهایی که انجام میدهید تمرکز داشته باشید تا بتوانید به پیروزی برسید.

خرداد


کار سخت و طاقت فرسا انسان را از پا در میآوردباید هر ازچندگاهی به استراحت یا تفریح پرداخت تا انرژی کافی برای ادامه کار داشته باشید. امروز خبر خوشی به شما خواهد رسید. بیهوده میکوشید تا خود را فریب دهید و این فریب را باور کنید. در مورد اعمال خود سختگیر و جدی باشید و از شناخت عیبهای خود نترسید. شما خود را اصلاح کنید بهتر از آنست که نقصها بر سایرین مشخص شود.

تیر


ازداواج عجولانه ای که اینروزها برای معدودی پیش آمده باید به مسیر عاقلانه تری رهنمون خواهد گردید به آن دسته از این افراد که ندانسته به مسیر بدگویی و غیبت و دشمن تراشی کشیده میشوند توصیه میگردد زودتر مسیر خود را تغییر بدهند وگرنه به دردسرهایی دچار خواهند شد.

مرداد


شرایط کنونی شما از نظر حرفه ای و خانوادگی به گونه ایست که برای رسیدن به تعادل با مشکل روبرو هستید. در این رهگذر، نسبت به برخی تصمیمها، روابط و دگرگونی های رفتاری خود در محیط کار و درون خانواده، در امروز و روزهای آتی نیاز به دقت و بردباری بیشتری دارد که باید به خرج دهید.

شهریور


با پیش آمدن بعضی حوادث، عده ای از متولدین این ماه دچار پشیمانی شده و خود را در ایجاد این حوادث مقصر میدانند. در حالیکه در اصل چنین نیست و باید این را بپذیرند که این مسائل در هر حال پیش میاید. هدیه ایی را از اقوام نزدیکتان دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان خواهد نمود.

 مهر


توقع عزیزان و دوستان و آشنایان از متولدین این ماه همیشه زیاد است، البته چنین روحیه ای تنها بدلیل امکانات و فداکاریهای متولدین این ماه بوجود آمده است، بسیاری از پدر و مادرها که فرزندی متولد این ماه دارند خوشبخت هستند و درضمن فرزندانی هم که پدارانی متولد این ماه دارند در صف خوشبخت ها قرار دارند.

آبان


در رویارویی با فردی که میتواند در کنارتان قرار گیرد، هرگز قادر نخواهید بود، احساس درونی و تمایل عاطفی خود و هیجانات ناشی از آن را نادیده بگیرید. ادامه تلاش شما، سرانجام عشق را از قلبتان دور میکند. بگذارید که رها باشد. یک پیشنهاد عالی و تعیین کننده از نظر کاری به شما خواهد شد.

آذر


آنچه اینروزها سبب هیجانات و شلوغی هائی در زندگی خیلی از متولدین این ماه شده، در اصل مقدمه حوادث آینده است که خوشبختانه بیشتر آن مثبت و سازنده خواهد بود. اگر از ریشه به حوادث زندگی این ماه نگاه کنیم می بینیم که اکثریت آنها هیچگاه زندگی آرام و بدون سر و صدائی نداشته اند، یعنی در واقع با چنان شیوه ای عادت ندارند، همین مسئله بروی روحیه آنها تاثیر مثبت داشته، درصد بالائی از آنها از رویدادهای منفی و شکست ها نیز برای خود مسائل مثبت میسازند.


دی


عشق در ذات خود، میتواند با امنیت و آرامش روح همراه باشد و این به این معناست که در صورت نیاز به سویش دست دراز کنیم و به تبع آن، تنهایی را به دست فراموشی بسپاریم. از طرف دیگر شما به طور بالقوه به جهت عکس حرکت میکنید و متاسفانه این باعث میشود که احساس دلپذیر و گرم برآمده از عشق را نزد طرف مقابل، از میان بردارد!

 بهمن


برای قانع نمودن دیگران در رابطه با هدفها و نقشه هائی که برای آینده دارید، گرفتار مشکلات زیادی خواهید گشت. کسی در اطراف شما وجود دارد، همکلاسی، همکار و یا قوم و خویشی که با شما زندگی میکند، دوست ندارد که شادی شما را ببیند و بهمین دلیل نیز هر کلامی از دهانتان بیرون بیاید، به هر اقدامی که دست بزنید، مورد انتقاد او قرار خواهید گرفت، سعی کنید نگذارید این مسائل ناامیدتان سازند .

اسفند


با پیش آمدن بعضی حرفها و مسائل در جمع خانوادگی متولدین این ماه، کدورتهایی پیش آمده که اگر بموقع در رفع آن اقدام نشود احتمالا" بصورت یک مشکل درخواهد آمد. همبستگی های فامیلی و خانوادگی در میان این گروه بسیار محکم و قوی است و نباید بدلایلی از هم بپاشد.

mosi tiger - انگلستان - گلاسگو
با سلام و عرض ادب عضو جدید هستم
جمعه 7 آبان 1389

zilan.zarza - ترکیه - استانبول
سلام خوش امدی
جمعه 7 آبان 1389

foruzan - ایران - تهران
mosi tiger خوش اومدی ، منم عضو جدید هستم . بیا برای همدیگه ارزوی موفقیت کنیم . هه هه هه
جمعه 7 آبان 1389

Bahram Shid - انگلستان - لندن
mosi tiger سلام. منم عضو جدیدم. امیدوارم خاطره های خوبی با هم در این سایت داشته باشیم.
جمعه 7 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
mosi tiger - انگلستان - گلاسگو سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدی به جمع ما بچه ها
جمعه 7 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
ای ول پس من خوشبختم ...مرسی iranianuk. pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا شاید تو شهر شما فال و با لازانیا میخورن اما ما ها اینطوری نیستم
جمعه 7 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.