احمدی‌نژاد به طالب‌لو سفر حج هدیه داد


احمدی‌نژاد به طالب‌لو سفر حج هدیه داد

رئیس جمهوری ایران به دلیل ازدواج دروازه‌بان استقلال، به وی و همسرش سفر حج هدیه داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حاشیه بازی دوستانه فوتسال شب گذشته محمود احمدی نژاد و مورالس رئیس جمهوری بولیوی به همراه بازیکنان پرسپولیس و استقلال، احمدی نژاد به وحید طالب لو هدیه ای ویژه اهدا کرد.
حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس در حالی که بازیکنان پرسپولیس و استقلال را به احمدی نژاد معرفی می کرد وقتی نوبت به وحید طالب لو رسید اعلام کرد این دروازه بان به تازگی متاهل شده است.
رئیس جمهوری نیز با شنیدن این خبر ضمن تبریک به وی و آرزوی موفقیت برای او و همسرش از علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی خواست به عنوان هدیه ازدواج مقدمات اعزام طالب لو و همسرش به حج عمره را فراهم کند.

bavar88 - هلند - امستردام
مخالفان احمدی نژاد خوب نگاه کنید که بین ریس جمهور محبوب و ورزشکاران چه صفا و صمیمیتی وحود داره....حالا همه را تحریم کنید...افتخاری.شریفی نیا.طالب لو.دایی. باقری.و.و....اصلا چطوره همه مردم ایران به خاطر احمدی تحریم کنید..یا به نشانه اعتراض شیشه خونه خودتون را بشکنید..ههههههه وای خدا مردم از خنده.
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

طراوت - ایران - تهران
من اعتراض دارم انگار سفر حج ماله اینه که به کسی هدیه میده یعنی چی یه عمره خیلی ها تو صفند بعد این میاد این کارو میکنه...
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

طراوت - ایران - تهران
از طرف خودش بیت المال رو به به هر کی بخواد هدیه میده..
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

man_iraniam - هندوستان - میسور
از جیب کی؟؟؟
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
سفر حج سفر روان پریشان اسلامی به سرزمین اجدادی خود از این حماران بی رگتر و خل و چلتر در جهان نیست خاک بر سر کسیکه پول ایران را به جیب عربهای بی پدر مادر عربستان می ریزد و افتخار هم می کند ننگ بر شما جرثومه های فساد.
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

ciooc20 - ایران - تهران
این مردک از کیسه خلیفه می بخشه می خواد اسمی تو اسمها دربیاره خجالت نمی کشه که عده ای از مردم برای حج عمره ثبت نام کرده اند و تو داری حق این عزیزانی که ثبت نام کرده اند را از بین می بری بتو میشود گفت مسلمان ای آدم متظاهر و دروغگو
چهار‌شنبه 5 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
ماه عسل در حج? چقدر خنده داره. بدبخت عروس و داماد تا اخر عمر اینو یادشون میمونه. فقط از چشمه زم زم اب نخورید چون بچهاتون ناقص و عقب افتاده میشن.
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
bavar88 - هلند - امستردام ..تو چی میگی ..
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
تا زنده ام به حج نخواهم رفت حتی اگه وضعیت مالی بسیار مناسبی پیدا کنم...فقط وفقط کمک به نیازمند رو عشقه همین وبس
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

artosh - ایران - تهران
طراوت - ایران - تهران/ یکی هم یه سفر بده به ایشون...! ویزای امریکا که نداده!
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
bavar88 - هلند - امستردام نمیخواد از خنده بمیری. تو باید از شرم شکنجه ها و تجاوزهای جنسی و اعدامها و کثافتکاریهای احمقی نژاد و ولی وقیح بمیری. مرده یا زنده تو مهم نیست که!!! انسانهای پاکی که بدست این حکومت ضدبشری از بین میرن مهم هستند.
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

perspolisi - استرالیا - سیدنی
برو بچه‌های سایت به این باور ۸۸ توجه نکنین. اینم مثل اربابش توهّم داره. از حرف هاش هم می‌شه حدس زد که یکیه مثل دامبول توی قهوهٔ تلخ که نقش خندوندن شاه رو داره، دلقکی بیش نیست، خودتون رو ناراحت نکنید.
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

فدایی - ایران - تهران
به وحید طالبلو بخاطر ازدواج و هدیه با ارزشی که گرفته تبرک میگم . خدا کنه همه یاد بگیریم چگونه تفکراتی را که با نظرات و بینش ما همخوانی ندارد را تحمل کنیم و اگر احساس می کنیم که بر حقیم باید با ایجاد فضایی که همه به صادقانه عمل کردن باور داشته باشند برسیم وگرنه با ایجاد فضای جنجالی و زدن تهمت و انگ به دیگران قادر به القای تفکراتمان نخواهیم بود
پنج‌شنبه 6 آبان 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
bavar88 - هلند - امستردام --- می بینی که خودت هم دست کمی از ولی نعمتت نداری ، کامنتها رو بخون ببین چه محبوبیتی توی این سایت داری...
شنبه 8 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.