فال روز سه شنبه ۲۶ اکتبر - ۴ آبان

 
فال روز سه شنبه 26 اکتبر - 4 آبان

فروردین


به پیشروی ادامه دهید و پذیرای تغییر و تحولات آینده باشید. پس هر آنچه را در دل دارید به زبان آورید و از ادا و اصول در برابر خانواده جدا" خودداری کنید. تغییر و تحولی ناگهانی در شما ایجاد خواهد شد که لازم است در آن صورت با دقت به ندای دلتان گوش فرا دهید.

اردیبهشت


شما دارای انرژی زیادی هستید و از بودن با افراد مختلف لذت خواهید برد. اکنون شما خواهان آن هستید که کسی شما را همراهی کند و باعث شادی و خنده شما شده و بخش خوش قلب شما را نوازش کرده است. این جو برای استراحت و ریلکس شدن بسیار عالیست بخصوص اگر در حال حاضر هنوز نگران برخی زمینه های زندگیتان هستید.

خرداد


دیدارتان با یک دوست قدیمی تازه خواهد شد. بعضیها دست به خشونت زده و گروهی روحا" دچار ضربه گشته و از همه چیز سیر شده اند، در حالیکه اگر با ظرافت و سیاست دوباره شروع به نزدیک شدن به خانواده و دوستی و صمیمیت با آنها و همچنین فهمیدن و درکشان با توجه به موقعیت زمانی بکنند مسلما" به راه حل های معجزه آسائی میرسند.

تیر


لازم نیست در سکوت رنج بکشید. اکنون حق دارید از خودتان دفاع کنید و از فرصتهای پیش آمده بهترین استفاده را ببرید. هر استعداد و توانایی که از بدو تولد داشته اید، میتواند وسیله ای باشد برای لذت بردن از زندگی، در چند روز آینده فرصتی دارید تا به طور کامل از آنها بهره ببرید.

مرداد


تصمیم دارید کار خطایی انجام دهید بدون اینکه دیگران متوجه شوند اما شما نمیتوانید کاری کنید که دیگران متوجه نشوند بنابراین به این وسوسه توجه نکنید. افراد جدیدی را ملاقات میکنید البته ممکن است مدت زیادی با این فرد رابطه نداشته باشید و آشنایی تا برای مدت کوتاهی باشد.

شهریور


اگر فکر میکنید میتوانید هر کاری را به زور انجام دهید سخت در اشتباه هستید. البته گاهی این پافشاری باعث میشود تا کارها انجام شوند شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند. اما اگر هراز گاهی یک تغییر
کوچک ایجاد کنید اطرافیان هم خواهند پذیرفت.

مهر


بعد از چند سال تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآوردها را خواهید داشت. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیتهایی که از مدتها قبل در فکرتان بوده اند، خواهید داشت و خواهید توانست وقت بیشتری را با دوستان به شب زنده داری بگذرانید.

آبان


اگر فکر میکنید میتوانید هر کاری را به زور انجام دهید سخت در اشتباه هستید. البته گاهی این پافشاری باعث میشود تا کارها انجام شوند شاید دیگران تغییرات رفتاری شما را نپذیرند. اما اگر هراز گاهی یک تغییر کوچک ایجاد کنید اطرافیان هم خواهند پذیرفت.

آذر


ستارگان به کسانی که در موسسات بزرگ، بانکها و شرکتهای بیمه و مکانهایی مانند اینها کار میکنند، کمک خواهند کرد. یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود میبرید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند.

دی


حفظ خونسردی چندان ساده نخواهد بود و زمانی که یک نفر از حد خود تجاوز کرده و در اتهامات عجیب و غریب خود زیاده روی نموده شما نمیدانید به او بگویید که از این گفته ها دست بردارد یا اینکه کاملا سکوت اختیار کنید؟ اما بهتر این است که سعی نمایدد حواستان را جمع نموده و از سخن های تند و تیز پرهیز نمایید.

بهمن


امروز ناگهان متوجه یک موج فکری جدید میشوید که بایستی فورا به آن عمل کرده و یا متوجه شوید که چگونه از آن بهره مند شوید. هم اکنون شما بسیار تیزبینانه و هوشیارانه به فکر باشید که در حال حاضر بهترین موقعیت را در اختیار دارید.

اسفند


دوستانی دور شما را گرفته اند که هیچ شباهتی به دوست ندارند. اما امروز با شخصی آشنا خواهید شد که تحولی عظیم در زندگی شما ایجاد خواهد کرد. صحبتهایش به مذاق شما خوش نمی آید اما حقایق را بازگو میکند و راهگشاست بهتر است گوش فرا دهید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.