قاتل جوان ۲۰ ساله در میدان ۴۵ دستگیر شد

 
قاتل جوان 20 ساله در میدان 45 دستگیر شد

2 ماه پس از وقوع جنایت در شرق تهران ، ماموران پلیس آگاهی با کمین در محل رفت‌وآمد جوان ورزشکار ، او را در مترو دستگیر کردند.

به گزارش «جام‌جم» ، متهم 20 ساله که در یکی از رشته‌های رزمی فعالیت می‌کند، بارها با ایجاد وحشت و ضرب و جرح مردم، مانع از شکایت علیه خود شده بود.

شامگاه روز 7 تیر به دنبال تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاعی در میدان 45 نارمک، ماموران کلانتری 147 گلبرگ با عزیمت به محل متوجه جوانی شدند که از ناحیه پهلوی چپ مجروح شده بود و با خونریزی شدید، در یک قدمی مرگ قرار داشت. جوان مجروح هنگام انتقال به بیمارستان، به ماموران گفت از سوی فردی به نام محمد مورد حمله قرار گرفته است.

مرگ در بیمارستان

ساعتی پس از انتقال جوان مجروح به بیمارستان، ماموران اطلاع یافتند وی بر اثر شدت جراحات و خونریزی، جان خود را از دست داده است.

با گزارش موضوع این جنایت به بازپرس شعبه 11 دادسرای جنایی، بازپرس عموزاد، دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و پرونده در دستور کار ماموران شعبه 10 پلیس آگاهی قرار گرفت.

با شروع تحقیقات از شاهدان حادثه، آنها عنوان کردند عامل جنایت فردی به نام محمد است که در میدان 45 با چوب به محمدعلی (مقتول)‌ حمله‌ور شده و هنگامی که وی خواسته مانع حمله شود، محمد (متهم)‌ با چاقو او را مجروح کرده و متواری شده است.

فرار متهم

با به دست آمدن این اطلاعات،‌ ماموران با شناسایی محل سکونت متهم، متوجه شدند وی پس از اطلاع از مرگ محمدعلی (مقتول)‌ از محل سکونت خود متواری شده است. با پیگیری و تحقیقات بعدی، محل رفت‌وآمد متهم کنترل و مشخص شد، عامل جنایت بیشتر اوقات خود را در مترو سپری می‌کند.با جمع‌بندی اطلاعات، سرانجام روز 27 مهرماه، متهم در متروی گلبرگ به محاصره کارآگاهان پلیس درآمد و دستگیر شد.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در تحقیقات مقدماتی به قتل اعتراف کرد و گفت: ساعت 22 به اتفاق دوستانم در میدان 17 نارمک حضور داشتم که فردی با من تماس گرفت و پس از ناسزا، عنوان کرد؛ برادرم را چنان کتک زده که اکنون در بیمارستان است. این فرد گفت، اگر جرات دارم به میدان 45 نارمک بروم.

متهم اضافه کرد: پس از این تماس تلفنی، به برادرم تلفن کردم و متوجه شدم او در بیمارستان است. بشدت عصبانی شدم و با چوب و چاقو به میدان 45 نارمک رفتم و مشاهده کردم محمدعلی (مقتول)‌ روی نیمکت نشسته است. به سمت او رفتم و می‌خواستم با دسته چاقو به سرش بزنم که او بلند شد و من نیز با چاقو، ضربه‌ای به او زدم و محل را ترک کردم و به بیمارستان رفتم.

عامل جنایت افزود: پس از 2 ساعت از طریق دوستانم متوجه شدم محمدعلی کشته شده است و من نیز از ترس متواری شدم.

در پی این اطلاعات، دستور بازداشت موقت متهم صادر و تحقیق از وی درخصوص زوایای پنهان این جنایت آغاز شده است.

سرهنگ لیراوی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در ارتباط با این خبر به «جام‌جم»‌ گفت: متهم در یکی از رشته‌های رزمی دارای مهارت بالایی بوده اما متاسفانه از مهارت خود در نزاع و درگیری استفاده می‌کرده و بارها افراد مختلفی را مورد ضرب و شتم قرار داده اما به واسطه ترسی که از او وجود داشته، شکایتی علیه وی مطرح نشده است.

سرهنگ لیراوی افزود: با اعترافات متهم، تحقیق از وی در شعبه 10 پلیس آگاهی ادامه دارد.

homa-ir - المان - ّهامبورک
وای خدای من هرثانیه در ایران ما - خبر قتل - تجاوز - اعدام - اعتیاد - دزدی -. فحشا - فروش بچه و فروش کلیه - سرقت - زندانی جوانان و دلیران میهن- گرانی - فرار مغزها - اخه تاکی ماکه درخارج نشستیم و میشنویم دلمان به درد میاد. پس چرا اینهمه ملا و اینهمه مساجد که اخوندها بالای ان روضه میخوانند دلشان ازاینهمه درد و بدبختی دلشان نه تنها بدرد نمیاد بلکه بیشتر و بیشتر داغ بر دل مردم میگذارند. ای ملای طمع کار و حریص ...31 سال بس نیست . هرچند میدانم جیب ملا از تو تا نوک. انگشتان پاهایشان دراز است . و جیب کت یک وجب است -
یکشنبه 2 آبان 1389

porharfi - هلند - آرنم
اینروزها ورزشکاران ِ کشور را چی میشود؟؟!!..
یکشنبه 2 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.