زن هندی زبان نوزاد همسایه را برید!

 
زن هندی زبان نوزاد همسایه را برید!

زن هندی پس از توصیه یک مرتاض به امید این‌که بتواند ثروتمند شود، زبان دختر 4 ماهه همسایه‌اش را برید.

به گزارش ایسنا، مانجو دوی 35 ساله ساکن روستای سیسوان در هند ادعا کرد مرد مرتاضی که طی چند هفته گذشته دائم به خانه این زن می‌رفته، مقصر اصلی این اقدام است چون به مانجو توصیه کرده که اگر این کار را انجام دهد، پولدار می‌شود.

 ساکنان روستا نوزاد بیچاره را در حالی که در نزدیکی اجاق خوابانده شده بود، پیدا کردند.

به گفته پلیس، نوزاد نگون‌بخت زمانی که مردم او را پیدا کردند بشدت خونریزی داشت و هم‌اکنون در بیمارستان بستری شده اما حالش وخیم است.

پاندورا - آلمان - کلن
خدای من خرافات و حماقت این مردم تمومی نداره
شنبه 1 آبان 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
و اینهم داستان جدیدی از زنهای احمق !!! ببخشید
شنبه 1 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
یعنی پول اینقدر کثیفه؟! که حاضرن به خاطر پول دست به هر کاری بزنن... خاک بر سر بی رحمشون
شنبه 1 آبان 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
با یک تیر 2 نشان میکردی ای زن ابله ! عوض زبان, ختنه اش میکردی, هم این معصوم میشد مسلمان و تو هم میشدی پولدار ( خانم دکتر ختنه کن ) !
شنبه 1 آبان 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
این زن رو بدن دست من تا اول برای تمرین نشانه گیری یکی دو روز اسلحه هامو امتحان کنم و در اخر بایک تیر دردهانش خلاصش کنم. اخه بیسوادی و خرافات هم حدی داره.حیوانات مزرعه من از این ها عقلشون بیشتره.
شنبه 1 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
Black Chador - امریکا - ولدن. اسلحه داری!!!مزرعه هم داری تازه حیوونم که داری!!علاقمند شلیک به هدف هم که هستی نکنه یول براینری یا چارلرز برونسونزی ?? ;)))
شنبه 1 آبان 1389

DUSJUN - اسپانیا - مادرید
بلکچادر امریکا بابااسلحه دار بابا مزرعه .حیوانات خانگی . مایه دار فهمیدیم بولداری
شنبه 1 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
tamara .s - انگلیس - لندن . . میدونم در انگلیس داشتن اسلحه کارغیر عادی هست ولی در امریکا مخصوصا قسمتی از امریکا که من زندگی میکنم داشتن اسلحه مخصوصا سانی کهمزرعه دار هستند یک چیز عادی هست.
یکشنبه 2 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
DUSJUN - اسپانیا - مادرید . . ایکاش پولدار بودم. داشتن مزرعه و حیوانات خونگی مثل سگ .گرب.خر.مرغ و خروس که دلیل پولداری نیست. این دلیل ساده زیستی هست. اگر پولدار بودم ماشین 12 ساله نمیروندم. من ترجیح میدم ساده با حیواناتم زندگی کنم و به با کاشتن و مصرف بیشتر مواد غذاییم سالم تر زندگی کنم. در ضمن چرا بجای صحبت در مورد من راجع به فاجعه دردناک حرف نمیزنی که از روش زندگی من خیلی مهمتره.
یکشنبه 2 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
مهمه اینه که در هیچ فیلم هندی این موضوعات رو نمیگن! همه مردم دنیا هند رو با رقص و اواز و خونه های ویلای و مردمی مهربان میشناسن, اما ایران مردمی فقیر و وحشی و تهاجمی, و گرسنه ودزد معتاد هستند, سینمای ایران مایه ننگ کشور ماست. جالب است بدانید در هند چیزی به نام رقص هندی وجود نداردو این رقص فقط ساخته وپرداخته سینمای هند است و دخترکان رقاص بیشتر از کشورها مجاور مثل ایران(مریم ذکرییای) و اروپای شرقی وارد میشوند. .
یکشنبه 2 آبان 1389

tamara .s - انگلیس - لندن
Black Chador - امریکا - ولدن. دوست عزیز شوخی کردم ولی به هر حال ممنون از توضیح تون و باید بگم به سبک و روش زندگیتون حسودیم میشه,خوش و سلامت باشی
یکشنبه 2 آبان 1389

homa-ir - المان - هامبورک
Dokhtare-ariei- ایتالیا -- بنظر من پول کثیف نیست . پولیکه از راه درست و کار شرافتمندانه و زحمت و یا ارث میرسد . و اشخاص با سواد علمی و روشنگر. ازان استفاده میبرند . خیلی هم خوشبخت هستند . اما اشخاص مفتخور و تنبل ( که لقمه حاضر واماده در دهانشان را میخواهند)- و بیسواد و دنبال روی. با نداشتن پول و فقر و بدبختی, پول رمال و فال و مرتاضی میدهند. و بدنبال. چنین باورهای پوسیده و خرافات دینی و مذهبی هستند. هم فقر و بدبختی. گریبانگیرشان است و هم بدنبال چنین جنایتی باید بود.
یکشنبه 2 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
homa-ir - المان - هامبورک منم با شما کاملا موافقم آفرین خیلی زیبا گفتی
یکشنبه 2 آبان 1389

black chador - امریکا - ولدن
tamara .s - انگلیس - لندن . . دوست عزیز در خونه من بر روی همه بازه مخصوصا ایرانی ها.البته زندگی کردن به اینسبک خیلی سختر از رفتن به مغازه و فست فودها ولی سالمتره
دوشنبه 3 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.