انتصاب یکی از فرماندهان سپاه بعنوان مدیرعامل بهشت زهرای تهران


انتصاب یکی از فرماندهان سپاه بعنوان مدیرعامل بهشت زهرای تهران

جرس: بنا به شنیده های خبرنگار جرس از تهران، سردار پاسدارعلی اکبر توکلی نژاد که از فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی بوده، طی روزهای اخیر به سمت مدیر عاملی بهشت زهرا منصوب گشت؛ سمتی که که پیش از این اسد الله فاضل عهده دار بود.


بنا به این گزارش، سازمان بهشت زهرا از سازمانهای مهم شهرداری تهران است که نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، قضایی و همچنین سپاه، "تردد، اِعمال نفوذ و همچنین اعلام نظرهای بسیار زیادی" در آن محل دارند، از جمله در موارد "دفن افرادی که اعدام می شوند، جنازه هایی که شکنجه شده اند و آثار شکنجه بر روی جنازه باقیست، دفن کشته شدگان داخل زندانها از جمله اوین وکهریزک و بازداشتگاهها"، که همگی به قبرستان بزرگ بهشت زهرا در جنوب تهران ختم می شود.


این گزارش ضمن اشاره به دفن اجساد دهها تن از جانباختگان گمنام و ناشناس حوادث بعد از انتخابات، که در تاریکی شب در بهشت زهرا به خاک سپرده شدند، خاطرنشان کرده "در دفعات متعددی اجساد کشته شدگان گمنام و ناشناس در گروه های بیست الی پنجاه نفره در نقاط مختلف بهشت زهرا به خاک سپرده شده اند."


بنا به گزارش خبرنگار جرس، انتخاب یک فرمانده نظامی و سپاهی در این جایگاه، با توجه به ملاحظات امنیتیِ فوق صورت گرفته است و انتصاب یک سردار سپاه به عنوان مسئول یک قبرستان، باید معنای ویژه ای داشته باشد و مطمئنا به معنی آمادگی جهت اقداماتی در آینده و حفظ اسرار جنازه ها، کشته شده ها، اعدامیان و شکنجه شده ها می باشد.


گفتنی است سال گذشته سایت نوروز گزارش داده بود که در تیرماه گذشته، ٤٤ جسد که هویت شان معلوم نبوده، فقط با شمارۀ جواز دفن، در قطعۀ ٣۰٢ بهشت زهرا به خاک سپرده شده اند.


مهدی محمودیان، عضو زندانی جبهه مشارکت، که نقش مهم و اساسی در افشای جنایت کهریزک داشت، نقش بزرگی نیز در انتشار اسامی بالغ بر ۷۰ تن از شهدای پس از انتخابات و همچنین فیلم منتشر شده از دفن پنهانی و دسته جمعی شهدای جنبش سبز در قطعه ٣۰٢ بهشت زهرا ایفا کرد، که به همین دلیل به زندان محکوم گردید.


همچنین سال گذشته حمیدرضا کاتوزیان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفته بود: "این موضوع که افرادی در بهشت ‌زهرا دفن شده و روی محل دفن آن‌ها شماره دفن، به جای نام آن‌ها حک شده صحت دارد".

homa-ir - المان - هامبورک
خدای من بهشت زهرا را هم سپاه پاسداران تصاحب کرد . این رژیم حتی از. مرده های ملت وحشت دارند.
جمعه 30 مهر 1389

mehrin - ایران - تهران
پست فطرت‌ها این کارو کردند که جنایتها و قتلها و دسته دسته اعدامی هارو خاک کنن بدون اینکه کسی‌ بفهمه..بی‌ شرفهای بی‌ناموس..امیدوارم به زودی خامنه‌ای و دارو دستش رو تو همین بهشت زهرا خاک کنن روش قبرش هم توالت عمومی‌ بسازن. اعصابم خورد شد ...اه..قاتل‌های جانی روانی‌.
جمعه 30 مهر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
اگه می دونستید چه بازاریه این بهشت زهرا و چه کاسبی توش میشه و چه پولای میلیاردی توش جا به جا میشه تعجب نمی کردین.پورسانت یه رقم واردات کفنش شده 700 میلیون تومن.قبر 32 میلیون توی قطعات قدیمی معامله میشه
جمعه 30 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
سپاه میگیرد، زندانی میکند، شکنجه میکند، میکشد ، .. و بالاخره سپاه دفن میکند. البته اینها فقط در زمینه جنایت بود ولی سپاه در بخور بخورها و کثافتکاریهای دیگه هم شرکت میکند. مرده شور همتون رو ببره با اون قیافه نحس و لاشخوری که دارید. نابود باد رژیم جهل و جنایت ولی وقیح. پاینده ایران
جمعه 30 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
یعنی بعد از اعدام هم باز از مرده میخوان بازجوئی کنند ??
جمعه 30 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
دیگه گورهای بی نام و دست جمعی چند برابرمیشه.توی محل کار نکیر و منکر هم سردار پاسدار گذاشتن !
شنبه 1 آبان 1389

ahoora mazda - نیوزیلند - آوکلند
ساندیس خورای بی غیرت کجا هستن نظر بدن. وطن فروشا عقاب فنلاند سفارتی حال می کنی هم وطنانت دسته جمعی می کشند و گور می کنند. ساندیس بهبهان کدوم گوری هستی
شنبه 1 آبان 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مزدوران رژیم کجا هستید؟ زیتون بهبهان, DKDK دانمارک, یک مهندس شیراز, عقاب هلسینکی, بلور استار بسیجی, پسر شجاع و بقیه مزدوران سایبری و نوکران اسلام که توی این وب سایت کامنت میگذارید. بیایید نکبتی را که اسلام و جمهوری اسلامی برای کشور آریایی ما به ارمغان آورده ببینید. پاک کردن رد قتل عامها و کشتارها و شکنجه ها در دستور کار رژیم منحرف اسلامی قرار گرفته. آیا جنایتی هست که این اسلام نکبت بار در حق ایران و ایرانی انجام نداده باشد که شما طرفداران سینه چاک این جانیان هستید. ننگ بر شما مزدوران رژیم و نوکران اعراب
شنبه 1 آبان 1389

ahoora mazda - نیوزیلند - آوکلند
این رژیم سفاک قاتل خون خوار تجاوز گر بی ناموس بی همه چیز اهریمنی خیلی کثیف هست ولی از اینها نجستر این ساندیس خوارهای وطن فروش هستند که خیلی خیلی خیلی بی ناموسند
شنبه 1 آبان 1389

ali bidin - ایران - تهران
خوب ببینید واقعیت اینه که الان دهها هزار نفر از بی لیاقت ترین و بی تخصص ترین و پست فطرت ترین افراد کارمند سپاه هستن و حقوقهای بسیار بالای ماهیانه می گیرن چه کار بکنند و چه کار نکنند که البته من خودم از نزدیک شاهدم که 99% اونها حتی شرح وظایف کاری هم ندارند و فقط برا روز مبادای رهبری پول می گیرند. خوب حالا یکی از این مفتخورها به یه پستی گماشته بشه حداقل به نفع بیت الماله. اینها 35 ساله دارن آدم می کشن و با بود و نبود رییس بهشت زهرا چیزی عوض نمی شه. مهم این مردم بی غیرت ایرانن که اجازه دادن یک مشت هندی و عراقی مثل شاهرودی و لاریجانی بیان اینطور هموطنامونو قتل عام کنن بقیه داستانه و بهانه بابا جان واقع بین باشیم.
شنبه 1 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.