نزاع ۴۰۰ ایرانی براثر خطا در مسابقه فوتبال

 
نزاع 400 ایرانی براثر خطا در مسابقه فوتبال

درگیری و زد و خورد  محلی در گرگان میان اهالی منطقه سرخن کلای با مردم  روستای همت آباد، با ورود نیروی انتظامی پایان یافت.

به گزارش آخرین نیوز؛ ماجرا از آنجا آغاز شد که در یک مسابقه فوتبال خطایی روی یکی از بازیکنان تیم فوتبال روی داد که با ادامه بحث های حاشیه ای موضوع تبدیل به یک نزاع محلی شد.چند شب پیش اهالی روستای همت آباد در ادامه دعواهای لفظی در زمین فوتبال ،  موتورسیکلت یک ساکنین سرخن کلا را آتش و صاحب آن را بشدت کتک زدند.

 در پاسخ به این اقدام  سه شنبه شب طایفه و هم محلی های فرد مضروب به روستای همت آباد رفتند و علاوه بر ضرب و شتم یکی از افراد این روستا، موتورسیکلت وی را آتش زدند و با اهالی روستا درگیر شدند. این افراد با بستن جاده اقدام به کتک زدن کلیه خودروهای عبوری از روستای همت آباد کردند.

از این حادثه بیش از 4 نفر در این درگیری ها زخمی شدند. این غائله که نزدیک به 400 نفر با چوب و چماق و تبر و اسلحه شکاری درگیری حضور داشتند با ورود نیروی انتظامی خاتمه یافت و مهاجمان نیز متفرق شدند.

گفتنی است؛ هفته گذشته نیز در یکی از مناطق اطراف گرگان درگیری مشابه ای روی داد که ماموران نیروی انتظامی برای پایان دادن به درگیریهای خشونت بار و خونین اهالی دو روستا مجبور به دخالت و تیراندازی شد و شماری از مقصران را بازداشت کرد. در این درگیری نیز شماری از دوطرف زخمی شده بودند.

bluestar - ایران - تهران
امثال این افراد حقشون احمدینژاد نیست؟
جمعه 30 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
چی بگم جز:))):(((
جمعه 30 مهر 1389

banoyemehr - کانادا - تورنتو
مردن برای چیزای مهم تر نزاع کنن؟. خلایق هر چه لایق
جمعه 30 مهر 1389

abiabi - انگلستان - لندن
خوب خاکبرسرتون کنند . شما اگر میتونین 400 نفر را با چوب و چماق به جون هم بیاندازید برید و به جون این اشغالگرهای عرب که مملکت را اشغال کردن بیافتید و این اخوندا را بندازید بیرون
جمعه 30 مهر 1389

goli jon - اسپانیا - والنسیا
تا زمانی‌ که مردم کشور ما بر سر این مساله با این سادگی‌ باهم بجنگن ما همچنان به عقب باز میگردیم.
جمعه 30 مهر 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
تو مملکتی که 24 ساعت صحبت از زدن مشت محکم و آرزوی نابودی ملت های دیگر است و افتخار به شمشیر فلان شخصیت و یا شهادت دلاورانه فلان کس است وفقط موسیقی رزمی حلال است و پرونده های قضائب 10 سال در نوبت هستند و دست آخر به نتیجۀ درستی هم نمیرسند انتظار دارید این مردم با هم گفتمان کنند؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 30 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.