زنان بعد از مقاربت جنسی چه چیز دوست دارند ؟

 
زنان بعد از مقاربت جنسی چه چیز دوست دارند ؟

در یک مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زنها لیستی از مواردی که آنها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است.

به گزارش سلامت نیوز باید  توجه داشت که گروههای مختلف خانمها تمایلات متفاوتی داشته و حتی ممکن است چیزهای موردعلاقه عده ای در این لیست وجودنداشته باشد.بعبارت دیگر موارد زیرقابل تعمیم به کل جامعه زنان نیست.

1 - درآغوش گرفتن:

تقریبا" همه خانمها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی ،توسط مرد درآغوش گرفته ونوازش شوند.در آغوش گرفتن و حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن میبخشد.حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید،دستهایتان را بدور اوحلقه کرده چندکلمه محبت آمیز به او بگویید وبعد بخوابید!

2 - هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند.

درمقابل گروه قبل،عده قلیلی از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی ،دیگر هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند.این افراد اظهار میکنند که آنهابقدری تحریک شده اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آورخواهدبود.البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست.آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنهاباشند،پس آنها را درک کنید.

دربرخوردبا این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید:«عزیزم حالت خوبه؟آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟» و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام مقاربت با او،زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.

3 - صحبت کردن:

هرچند اکثرمردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند.در این مواقع فقط باید گوش خود را به اوبسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش ازرابطه جنسی با شما می پردازد.اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!

همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند،این امرکاملا"طبیعی است.ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.

پاندورا - آلمان - کلن
یه بنده خدا رو میشناسم بعد از سکس تازه انرژی میگیره,اهنگ میذاره میرقصه و دوست داره با اهنگ بلند رانندگی کنهp: مورد اول رو نه تنها زنها که اکثر مردها هم دوست دارند!خواب مردها هم حقیقته.به نظر من رابطه ایی کامل هست که بعدش توانی واسه 2طرف نمونده باشه!ممنون از جسارت سایت در بیان این مطالب و جسارت کسانی که زیر این مطالب کامنت میدن.باید تابوی ممنوعیت بیان مسایل جنسی شکسته بشه
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
اما فکر کنم بعد از خستگی آمیزش جنسی یک خواب شیرین بچسبه
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
پاندورا - آلمان - کلن منظور از بنده خدا یعنی (شما دیگه )راحت باش اینجا iranianuk و ما بچه ها خودمونی هستیم خجالت نکش :D. ;) اعتراف کن loooooooooooool
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
البته من با این متنم قصد جسارت به خانمها و حتی خودموندارم فقط برای اینکه با هم خوش باشیم وگرنه منظوری ندارم *نتایج یک نظرسنجی انگلیسی نشان می‌دهد که زنان حداکثر تا 34 ساعت قادرند یک راز را نزد خود نگه دارند و پس از این مدت زمان آن را به فرد دیگری می‌گویند. بر اساس این تحقیق آقایانی که در تلاش برای اثبات این مسئله اند که زنان رازدار نیستند خوشحال باشند. نتایج نظرسنجی یک تیم تحقیقاتی از کافی شاپهای زنجیره ای انگلیس بر روی چهار هزار زن نشان می‌دهد که زنان واقعا رازدار نیستند. در شرایطی که یک زن بخواهد نهایت رازداری خود را نشان دهد حداکثر پس از 34 ساعت راز را به فرد دیگر می‌گوید. اما در یک دهم موارد، زنان موفق نمی‌شوند دهان خود را بیشتر از 45 دقیقه بسته نگه دارند. این نظرسنجی نشان می‌دهد حتی زنانی که قسم می‌خورند که راز شما را به هر قیمتی نگه دارند پس از چند ساعت قول خود را فراموش می‌کنند. نتایج این بررسیها حاکی از آن است که زنان به طور متوسط هر 41 دقیقه یکبار یک شایعه را منتشر می‌کنند.
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
بخش 2*بیشتر مسائل مورد گفتگو درباره کار (در 57 درصد از موارد)، غصه های دوستان(55 درصد)، زندگی خصوصی دوستان (54 درصد) و همکاران (50 درصد) است. براساس گزارش دیلی اکسپرس، نتایج تحقیق دیگری که در سال 2009 بر روی 3 هزار زن بین 18 تا 65 سال انگلیسی انجام شد نشان داد که حداکثر مقاومت زنان در حفظ یک راز 47 ساعت است. این نشان می‌دهد که رازداری زنان در طول یکسال گذشته به میزان 13 ساعت کاهش یافته است.*.
جمعه 30 مهر 1389

masoud tanha - المان - هامبورگ
به نظر من بعد از سکس یه نخ سیگار با یه موزیک لایت می‌چسبه اگه هم سیگاری نیستی‌ بگیر بخواب بابا پستو ریزه
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
آ‌موخته ام که …… *وقتی که عاشق هستید عشق شما در ظاهر نیز نمایان می شود * ,*که این عشق است که زخمها را شفا می دهد نه زمان *, . *که هیچ کس در نظر ما کامل نیست تا زمانی که عاشق بشویم*, *که زندگی مثل یک دستمال لوله ای است هر چه به انتهایش نزدیکتر می شویم سریعتر حرکت می کند *, *تنها کسی که مرا در زندگی شاد می کند کسی است که به من می گوید : تومرا . شاد کردی * , *که نمی توانم احساسم را انتخاب کنم اما می توانم نحوه بر خورد با آنرا انتخاب کنم* , *که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که زندگی را تماشایی می کند* , *که گاهی تمام چیزهایی که یک نفر می خواهد فقط دستی است برای گرفتن دست اوست و قلبی است برای فهمیدن وی *
جمعه 30 مهر 1389

emiliyano - اکراین - کیف
بد از سکس تازه فکر میکنی قبلی سکس بهتری داشته یا بعدیه که هنوز اشنا نشدی)))
جمعه 30 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
dokhtare_ ariaei - ایتالیا - میلان . پس با توضیحات خوب شما نتیجه میگیریم که بعد از مقاربت جنسی سریع بگیریم بخوابیم تا یکوقت هوس نکنیم رازی رو درمیون بزاریم و بعد باقی ماجرا .......
جمعه 30 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
اگر میپرسیدید که مردان بعد مقاربت جنسی چی دوست دارند سوال بسیار علمی و منصفی کرده بودید که آنها در جواب میگفتند: سکس ! ؛ ) .
جمعه 30 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
هیچگونه تماس عاطفی و جسمی دقیقا درسته ! یک دوش اب گرم و یک مقدار شراب قرمز و خواب بهترین چیزه !
جمعه 30 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
با عرض معذرت, تجربه من از دوستم این بود که بعد از کار خلاف, شروع میکرد به جمع و جور کردن اشپزخونه و اتاق نشمین و و ! سوال من از خانمها یا اقایان: شما هم چنین تجربه ای کردید یا نه ?!
جمعه 30 مهر 1389

dara - ائران - ایران
مقاربت یعنی چی اا
جمعه 30 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
dokhtare_ariaei. نههههههه من نیستم.دخترهD:
جمعه 30 مهر 1389

mehrdad_35 - سوئد - مالمو
والا بنده عادت به کلی گویی ندارم برای همین هم کاریی به دیگر آقایون و خانمها ندارم . من خودم با رضایت دوست دخترم همیشه عادت داریم سکس مان قبل از خوردن شام باشه. چون ممکنه هر دو ما بعد از سکس خسته بشویم و بخواهیم بخوابیم بدون اینکه دوش بگیریم. اما چون هر دو ما عاشق غذا نیز هستیم حاضر نیستیم به هیچ قیمتی گرسنه بخوابیم و چون با بدن بو گرفته و عرق کرده هم نمی شه غذا خورد بنابرین یه دوش دو نفره هم می گیریم و بعدش غذا خوردن چه حالی می ده و تازه بعد از آن اینقدر ارژی داریم که یه فیلم هم نگاه کنیم. شما هم امتحان کنید.
جمعه 30 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
دختر اریایی, حالا خودت رازدار هستی ?! چرا به من قبلا از این نتایج انگلیسی چیزی نگفتی !?
جمعه 30 مهر 1389

z.e.molla - ایران - ایران
زنها مرموزترین موجوداتی هستند که خدا خلق کرده.کشف و شناخت یه زن کار هر کسی نیست و برای همین هم خدا هیچ وقت شریک برای خودش نساخت حتا از این نوع نرم تن که صددرصد فکر و ذهن ما مردهارو در روز بخودش مشغول میکنه.
جمعه 30 مهر 1389

zari goli - ایران - کرمانشاه
پاندورا - آلمان - کلن D; لوووووووووووول
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
iranjp - ژاپن - توکیو مرسی دوست خوبم که با من هم عقیده ای lol
جمعه 30 مهر 1389

mahtabam - آلمان - مونستر
dokhtare_ ariaei - ایتالیا . وای از دست تو، اینقد بلند خندیدم که دخترم از خواب پرید...کاملا باهات موافقم، متاسفانه این یه نقطه ضعف هست که ما خانوم‌ها گریبان گیرش هستیم....همین دیشب یه راز بزرگ رو که همسرم ازم قول گرفته بود به کسی‌ نگم فاش کردم :(( با خوندن متن تو عذاب وجدان گرفتم ...
جمعه 30 مهر 1389

Delbar_be - بلژیک - زمین
Iranjp_بعد از خوندن کامنت شما کلی‌ خندیدم خیلی‌ جالب نوشته بودید، راستی‌ دوستان من تازه واردم..............
جمعه 30 مهر 1389

minus - بلژیک - لیژ
بنظر من بعد از یک سکس خوشایند زن و مرد باید در کمال ارامش به انچه که لحضاتی پیش در میانشان گذشت بپردازند البته با همان لذت اولیه,و از لطافت و نرمی و انعطافی که وجود داشت به زیبایی یاد کنند,چون با این عمل زن و مرد دوباره می توانند انرژئ از دست رفته باز یابند و تحریکات هورمونی در انها ایجاد شود و وقتی که هورمون شروع به ترشح میکند میل جنسی در زن یا مرد نمایان می شود.
جمعه 30 مهر 1389

h.k - دانمارک - اودا
همه هموطنان ازدیدن موضوعاتی مثل,,سکس,,گل رویشان بازمیشود.سکس هم مثل سایر نیازهای انسان ,,غذا,,لباس,,کار,,تفریح,,وغیره وهمه حاصل سکس هستیم..ونیاز به انداریم.به نظرمن سکس هم ماننددیگرچیزهاصلیقه ای است.بعضی خوش صلیقه بعضی بدصلیقه.و80درصدمردم مابه علت اکراه دراینمورد یاایجادشرم.صلیقه بدی دارند.ولی خانمهارانمدانم.تنهادررازداری خانمهاکاملن برعکس اقایان هستند.طوری که رازخودشان راکامل نگه میدارند ,,بسیارمحکم وسفت,,ورازدیگرانرادرکمترین واولین,,حتی فرصت می افرینند,,وبازگومیکنند.ولی مردهارازدیگرانراسفت وسخت نگهمیدارندامارازخودرابه سادگی بازگومیکنند.
جمعه 30 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
khosh bavar - ایران - کرمان آره بابا من راز دار خوبیم فقط بعد از 5 ثانیه فاش میشهlol
شنبه 1 آبان 1389

khalif-abad - ایران - تالش
مبحث جالبیه ! یکم توضیحاتتونو ریزتر کنید.
شنبه 1 آبان 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
mahtabam - آلمان - مونستر سلام هموطن خوبم ..قربون شما برم اخی الهی از طرف من روی دختر گل و نازتو ببوس..خوب به خاطر اینکه خانمها خیلی ذوق و شوق دارن خبر رسانی کنن و کاملا طبیعی پس معلومه یک خانم پر شوری هستی امیدوارم همیشه خنده رولبات بشینه وپاینده باشی به خانواده محترمتان سلام برسونید
شنبه 1 آبان 1389

agh mirza - ایران - رشت
khalif-ariaei ایران -تالش از این توضیح بیشتر دیگه چی می خوای!!!!!
شنبه 1 آبان 1389

mohsenam - ایران - پایتخت
خدا وکیلی رازداری چه ربطی به موضوع این مقلاله داشت دختر جون
شنبه 1 آبان 1389

yavaram - المان - کلن
من مدتهاست تصمیم گرفتم با کسی نباشم چون بعد از سکس حتی یک لحظه هم نمیتونم اون طرف رو تحمل کنم حتی اگه قبلش عاشقش بودم
شنبه 1 آبان 1389

yavaram - المان - کلن
پیش معروفترین روانپزشک و مشاور روانی تو کلن رفتم و بعد از چند جلسه صحبت به این نتیجه رسید که دلیل اینکه واقعا نمی تونم عاشق یک نفر بشم
شنبه 1 آبان 1389

yavaram - المان - کلن
اینه که وقت نوجوونیم خیلی زیاد (تقریبا هر روز )خود ارضایی می کردم. اونجا فهمیدم یه ادم جهان سومی به تمام معنا هستم هرجای دنیا که باشم....
شنبه 1 آبان 1389

mahtabam - آلمان - مونستر
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . قربون تو عزیز مهربون برم من، مرسی‌ از اینهمه لطفت به من ، پاینده باشی‌
شنبه 1 آبان 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
منم مشکل دوستمونyavaramالمان کلن رو دارم دقیقا بعد از مقاربت با طرف مقابل که شایدعاشقش باشم برام غیر قابل تحمل میشه به حدی که با کوچکترین واکنش از طرف او شاید کار به کتک کاری هم بکشه از اینرو واقعا از ازدواج میترسم دوستانی که میتونن کمکم کنند لطفا تجربیاتشون رو در صورت امکان در اختیارم بگذارند....شاد باشید
شنبه 1 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
KHOSH BAVAR -کرمان-ایران کلی از دستت خندیدم ....... چه دوست جالبی داری؟
یکشنبه 2 آبان 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
kian ahvaz - ایران - اهواز : خوش تیپ جان, میبینی, این موضوع جنسی مثل باتلاق هست, که با 1 یا 2 خط نمیشه بهش جواب داد, پس از مسئولان محترم web site تقاضا کن در یک تاپیک جدید " مشکلات جنسی " درست کنند, تا این تابوها شکسته بشه و خانمها و اقایان به هم نزدیکتر شوند ! اگر خیلی عجله داری, میتونی از اخوند اهوازی سوال کنی !!! مگه در اهواز اخوند نیست, که بشما راه و چاه ! را نشانتان بدهد ?!
یکشنبه 2 آبان 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
kian ahvaz - ایران - اهواز -yavaram - المان - کلن. عزیزان از خواص خوب خود ارضایی اینست که فرد با تصورش عشق میورزد و هر بار چیز تازه ای در ذهن خود خلق میکند که تصورش را قبلا نکرده بود, وطبیعی است که در واقعیت هیچ فردی کیفیت ان تصوراتت دل پذیر راندارد. راهش ساده است از تخیل دست بدارید و قبول کنید که سکس مبنای رابطه دو جنس نیست, با شخصیت فرد اشنا شوید و از نوع نگرش فرد و تفاوتش و و تفاهمش با خودتان لذت ببرید, باور کنید بزرگترین لذت دنیا در ربطه عاطفی است که به سکس ختم شود.قالب توجهraha1984 - المان - هامبورگ !.
یکشنبه 2 آبان 1389

behrad_magmag - اوکراین - کی یف
بابا این زنا خودشونم نمی دونن چی می خوان!!!
یکشنبه 2 آبان 1389

sheyda67 - ایران - تهران
خیلی خیلی استفاده کردم از مطالب سایت. فوق العاده آموزنده بود . منو نامزدم هردو به سکس خیلی اهمیت میدیم و سعی میکنیم بیشتر در رابطه باهاش اطلاع کسب کنیم.خیلی مطالب مفید بود.ممنون
یکشنبه 2 آبان 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور : همیشه دلتان شاد و لبتان خندان باد !
یکشنبه 2 آبان 1389

m73ir - ایران - تهران
تست ارسال نظر
یکشنبه 2 آبان 1389

leyli maman - مالزی - کوا لا لا مپور
khoshbavar- ایران -کرمان :شما هم شاد و سر بلند باشی کامنتتون همیشه با مزه ست.مرسی
یکشنبه 2 آبان 1389

rabi3 - ایران - تهران
واقعن موافقم.خود زن ها هم خودشون نمی دونن چی می خوان !!
یکشنبه 2 آبان 1389

مهتاب زیبا - انگلستان - لندن
ایکاش شوهر سابق من به این سایت دسترسی داشته باشه تا شاید یک چیزی یاد بگیره.
یکشنبه 2 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.