رسا : رقم بدهی دولت بالغ بر ۱۴۰ میلیارد دلار است


رسا : رقم بدهی دولت بالغ بر 140 میلیارد دلار است

رقم بدهی دولت بالغ بر 140 میلیارد دلار به بانک ها و نهادهای عمومی و بخش خصوصی است و این بالاترین رقم بدهی یک دولت در سالهای پس از انقلاب است در حالیکه این دولت از بیشترین درآمد نفتی برخوردار بوده است.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=c2oIy7iIsac

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
حیف از ایران که داره جلوی چشمانمون نابود میشه
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

salad shirazi - امارات - دبی
از مملکت امام زمان و حکومت عدل علی بیش از این انتظاری نیست...یا امام رضا خودت بدهی های ما را پرداخت بفرما..البته تنها راه چاره تکثیر بیشتر شجره نامه رهبر معظم انقلاب و دعای روحبخش کمیل و دعای حمزه ثمالی میباشد..(و من الله توفیق.دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی.مد ظله العالی)
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

ali bidin - ایران - تهران
آن رفسنجانی و خاتمی بدبخت با نفت بشکه ای 7 دلار خدا وکیلی هزاران پروژه پتروشیمی و صنعتی و کشاورزی و .. ساختند و این ا.ن بی لیاقت با نفت بشکه ای 85 تا 150 دلاری کل پروژه های کشور را بدون استثنا تعطیل کرد. جالب اینکه بدهی هم بالا آورده است! این پولها خرج کجا می شود؟ درد بگیرند انشالله، حرامشان باشد، نخورند... خدا کجایی پس بابا جان؟ آهای خدا خداییش کجایی؟ اینهمه ظلم رو می بینی؟ کمک کن خدا. بخدا تو فرودگاه از شرمندگی روم نمیشه جلد پاسپورتمو کسی ببینه. چرا باید اینجوری سر این مردم بیارن.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
کدام بدهی؟. در زمان دولت احمدی نژاد ایران دارای بیشترین ذخایر ارزی است. دروغ نگویید. خنده دار است واقعا شاید دروغگوترین دولت باشد در جهان. در روز هم میگویند که شب است و بروید بخوابید بیچاره مردم که فکر میکنند واقعا شب است
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
رقم بالائی نیست با جمعیت 70 میلیون و 30 سال تحریم .فنلاند با 5 میلیون .و کل اتحادیه اروپا شلوارشو نگهداشته .100 میلیارد یورو بدهی خارجی داره .با این همه بیکار .
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
کسانیکه مثل آب خوردن آدم میکشن از بدهی که ترسی ندارن!!! مال باباشون نیست که دلشون بسوزه. هر کی هم حرف بزنه سر از زندان و قبرستان در میاره. دولت مهر و نظام مقدس همینه دیگه.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

majid63 - فرانسه - پاریس
برید بابام جان اشتباه لفظی 30سال ضربدر 140 = گور تو گور هر چی آ خوند ! همش نمایش اگر خدا را ندیدی به دلیل عقل بشناس.چه نکردند !!!؟
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
oghab - فنلاند - هلسینکی --- اگه اروپا اونقدر بیچارست و بدهکارند و بدبخت ، تو یکی اونجا چیکار می کنی ؟ اگه سیاست های اقتصادی دولت ایرانو می پسندی و ازش دفاع میکنی ، پاشو بیا و از تورم و گرانی اینجا لذت ببر . براستی که نرود میخ آهنین بر سنگ..
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
oghab - فنلاند - هلسینکی . . فینلاند چقدرنفت داره? امیدوارم برای خوشحالی تو هم که شده بدهی علی چکه ای در زیرسایه اسلام رشد حسابی کنه.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عقاب هلسینکی ؟ جناب ساندیس خور این ارقام بدهی فنلاند رو ار کدوم سایت اخراج کردی اینک داری >؟؟ فنلاند پارسال 1.48 ملیارد پول به یونان قرض داد و الانم در بین کشورهای اتحادیه اروپا بدهیش از همه کمتره. مثل اربابت مموتی آمار دروغ نده . ایران بیش از هر کشوری نفت *سومین در جهان* و گاز * دومین *داره.؟؟ میشه بگی پولش کجا میره به جیب تروریست ها و ساندیس های ولایت وقیع. https://www.hs.fi/talous/artikkeli/Suomi+lainaa+Kreikalle+148+miljardia/1135256541864. اینم لینک معتبر الکی از خودت مثل اربابت ارجیف نباف دو روزه اومدی فنلاند بی سواد . https://www.taloussanomat.fi/kansantalous/2010/08/29/kuinka-paljon-velkaa-on-liikaa/201011861/12
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
oghab - فنلاند - هلسینکی -....!!! اخه مرد حسابی! ادم باشرف! ادم راستگو و مال حرام نخورده! این دلاور تو در کل تاریخ ایران بیشتر از هر دولت و حکومتی پول و قدرت و توان مالی کشور زیر دستش بوده و البته بهیچکس هم جوابگو نبوده! اینهم شده عاقبت بلایی که سر مملکت اورده که یه ساندیس خور مال حرام خور بیاد براش حاشا کنه و بگه چون فلان مملکت بدهکاره پس عیب نداره بذار ایران هم با اینهمه ثروت معلوم نشه ثروتها چی شده و بذار بدهکار باشه! بعد ببینم تو اگه فرزند خلف پدر محترمت هستی یه دونه سند در بدهی های فنلاند و زیر صفر بودنش بما نشون بده. یکی فقط.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

ahoora mazda - نیوزیلند - آوکلند
oghab - فنلاند - سفارتی ساندیسخور این امار دروغ دادن از ارباب میمونت یاد گرفتی. مرگ بر جمهوری فاشیستی اسهالی و عقاب فنلاند که ایرانزمین را به نابودی کشیدند
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

marjamak - نروژ - اسلو
دعوت به تظاهرات در آلمان و آمریکا. از تمام دوستان مقیم آلمان شهر مونیخ و دوستان در آمریکا ( واشنگتن و سان فرانسیسکو ) دعوت به عمل میاید که برای حمایت از دوستان پناهجو در ترکیه و یونان به ما در جلوی سفارت یونان و ترکیه در تاریخ ۳۱ اکتبر بپیوندید . They Don't Care About Us (آنها به ما اهمیت نمی دهند) دعوت به راهپیمایی برای حمایت از پناهجویان ترکیه و یونان ,کسانی که مایل به شرکت در این راهپیمایی هستند لطفا به ما اطلاع دهند. https://www.facebook.com/event.php? eid=133973033321911ref=mf
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
عقاب -فنلاند راست گفتی منم باهات موافقم .....
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

svenskpojke - سوئد - یمتلند
sumiska. فنلاندی چرا در روز روشن دروغ میگویی از همانها هستی که اگر روز روشن را بگویند که شب است قبول میکنی. تو مهاجری همه مهاجریم اگر فنلاند مثل ایران بود که تو انجا باید مثل یک افغانی شریف در ایران چاه بکنی .
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
mazda قراضه اگرمخالفان نظام امثال تو هستند .اره من بسیجی وساندیس خورم .شما ها ننگ ایرانی هستید .
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
zagros-finlandتو که از رو نمی ری .اون درباره اینکه گفتی فنلاند درسال 2008 و 2009 اول تا سوم بود .وحالا اگر واقعا شرف تو گفته هات داری زنگ بزن از رادیو suomiبپرس ویا از منابع رسمی.من برات ارسالمی کنم هر فنلادی 13000 یور بدهکاره .ولی زمانی که دیدی شهامت داشته باش ودیگه شرو ور نفرست .
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
odin در باره سندبه چشم برای همه میفرستم .ودر ضمن شما ها حتی از خلخالی ولاجوردی ها بدترید .چون اونها قدرت داشتن وادم میکشتن ولی شما ها اواره ها همیشه یک طرفه قضاوت می کنید .اگر اطلاعات درست داشته باشی میدونی با این شرایط بد اقتصادی دنیا 140 میلیارد برای ایران انقدر سنگین نیست .درود برشما ایرانیان متفکرین و روشن فکران با هر تفکر سیاسی وهر باورمذهبی.بجز خائنین به میهن ومردم ایران .
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
zagros جناب گوسفند چرون این اطلاعاتی که شما فرستادید هیچ اشاره ای به رقم بدهی فنلاند نکرده فقط مقایسه کرده با المان وایتالیا وگفته هنوز مال فنلاند انقدر بالا نیست .ولی جمعیت را ودرامد ارزی را حساب نکرده .من برای مخصوصا از پرروی تو برات موثق پیدامیکنم .تا کمتر نوکری کنی در ضمن وقتی فهمیدی شرف داشته باش واقرار کن
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
odinاگر کمی مسائل را واقع بیناتر بسنجیم هیچ وقت مملکت مان به این روز نمی افتاد .تک تک ما مقصریم .فقط ناسزا گوئی پرخاشگری .(بسیجی .ساندیس خور.مزدور.وطن فروش ...)تمام این اراجیف فقط به خاطره اینکه در محیطی که زندگی میکنید .از مسائل مهم روز مر هیچ اطلاعی ندارید .چون سوسیالی یا بهتر دست گدائی دارید .برای اون چوپونzagros فرستادم امید وارم توهم ببینی.
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
mazdaقراضه خدایش لازم نیست برای تو چیزی ثابت کرد .چون نمی تونی بخونی فقط زحمت بیهوده است.مخالفانی امثال تو .تضمین کننده بقای این نظام هستند .درود برشماایرانیان.متفکرین وروشنفکران با هرتفکر سیاسی وهر باور مذهبی وهر گویش .بجز .بجز بجزخائنین به میهن ومردم ایران .
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
zagrosحالا چشماتو باز کن وببین رقم اصلی بدهی فنلاند وبدهی هرفنلاندی وبعد دهانتو باز کن و مزخرف بگو suomen valtion velkaantuminen...خدائی این سایت شده پاتوق هرچی .. سوسیالی مثل تو ..
جمعه 30 مهر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
عقاب ؟مثل اربابان جنایت کارت بد دهن و بی تربیت و بی اخلافی دوما . مثل اربابان دروغگوت سوال رو با سوال جواب میدی و از وضعیت نابسامان. و اقتصاد آشفته، سیاست ویران جمهوری اسلامی رو میبندی به آمریکا و دیگر کشورها. بقول دوست عزیز اگر فنلاند ایقد وضعش بد چرا آمدی اینجا >!؟؟ چرا نمیری ایران زیر حکومت آخوندی لذت ببری؟؟ساندیست رو هم که داری. فنلاند فقظ نوکیاش رو ببین در میابی که چقدر پیشرفته است اگر سالهای قبل اول هم نشده جزو کشورهای رده برتر بوده امسال هم که اول هست. اما ایران زیر خکومت ملایان نادان با این همه امکانات چی _؟ در ردیف آخر با افغانستان و بورکینافاسو . آخه چقدر نادان باید باشی که این دو رو با هم مقایسه کنی . دیگر اینکه هیچ وقت از خودت الکی چرند نگو که من اینجام و رسوات میکنم. کشوری که بدهی داشته باشه به دیگر کشورها قرض نمیده. فنلاند به یونان پارسال 1.84 میلیارد یورو قرض داده.
جمعه 30 مهر 1389

oghab - فنلاند - فنلاند
zagrosخدایی از پروگی رو دست اخوند زدی حتمی ت رقابت فنی هم همینطورwww.suomen velkaantuminen.fiبرو ببین تمامی کاربران هم می تونن ببینن و قضاوت کنن .توکه خانه نه این است .بازی نه این است .
شنبه 1 آبان 1389

oghab - فنلاند - فنلاند
zagros من بارها به تو گفتم سعی کن حداقل با پول سوسیالی که میگری ... سعی کن زندگی بورژوازی را بیاموزی .(توکه خانه نه این است .بازی نه این است )
شنبه 1 آبان 1389

ali bidin - ایران - تهران
والا تفاوت شرایط زندگی تو ایران و فنلاند و دانمارک مثل تفاوت جهنم و بهشته. خیلی خیلی مسخره است. ... رفتی تو فنلاند با پول نفت این مردم بدبخت ایران بمب بذاری و خرابکاری کنی و حال کنی برا میلیونها جوون تحصیلکرده و بیکااااااااااار ایرانی نسخه می پیچی. به معنای واقعی کلمه ...مال یکخوردته.
شنبه 1 آبان 1389

odin - بلژیک - انتورپن
oghab - فنلاند - هلسینکی -عزیز جان در کامنت قبلی برات نوشته بودم که اگه راستگو هستی ..یه چیزی نشون بده که ثابت کنه بقول تو فنلاند بدهکاره!!! اما متاسفم برات که انگار نیستی! اما برای اطلاع بیشتر خودت میگم فقط به ماموریتی که گرفتی تا به فنلاند بری و ببینی اونجا چه خبره که دیپلماتهای ایرانی همه به اونجا میرن نگاه نکن، حداقل فرصت رو برای یه ذره یادگرفتن و ادم شدن قنیمت بدون. بدهکاری دیگران اگر هم باشن نون و اب نمیشه برای مردم ایران، زمان طاقوت به همه دنیا پول قرض میداد اما در زمان یاقوت به همه بدهکار شده! حالا بگو ببینم ان قلاب غیر از برای بدبخت کردن مردم برای چی لازم بود که الان امثال تو براش خودتون رو جر میدین؟ غیر از منافع شخصی برای شماها برای ملت چی داشته؟ غیر از اعدام و قتل و جنگ وبدهی ملی و سقوط اخلاقی افرادی مثل تو که بجای تحصیل در فنلاند میشینین زاغ هموطنهاتون رو بزنین؟
یکشنبه 2 آبان 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
ali bidinهم وطن درخت را اگر از خاکش در بیاوری دیگر هیچ کجا ان درخت نمی شود.لابد پیش خودت میگی چرا خودت نمیائی .بخدا سوگند من گیر بچه هام هستم .وگرنه ایران با این شرایط گنده اجتماعی اقتصادی وسیاسی باز خانه است.(این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست)
یکشنبه 2 آبان 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.