رحیمی: صدای شجریان حلقوم بیگانه است


رحیمی: صدای شجریان حلقوم بیگانه است

معاون اول رئیس جمهور در مشهد گفت: از استاد کریم‌خانی تقاضا می‌کنیم با صدای رضوی خود در مقابل آن صدایی که از حلقوم بیگانگان برخاست ربنایی برای روزه‌داران رضوی بخواند!

به گزارش فارس، محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور طی سخنانی در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)‌ که دوشنبه‌شب در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیمای مشهد برگزار شد با اشاره به مولودی‌خوانی استاد کریم‌خانی گفت: این صدا، صدای رضوی است که از این استاد تقاضا می‌کنیم در مقابل آن صدای بشری که از حلقوم بیگانگان برخواست ربنایی را برای روزه‌داران رضوی بخواند.

معاون اول رئیس جمهور همچنین تصریح کرد: از استاد کریم‌خانی درخواست می‌کنم صلوات خاص امام رضا (ع) را به طریق زیبا و با آن صدای خوب خود بخواند تا از هواپیما‌هایی که زائران حضرت را جابجا می‌کنند بخواهیم به محض ورود به فضای مشهد این صدا را پخش کنند.

رحیمی ادامه داد: استاد کریم‌خانی همچنین مرحمت کرده و در کنار اذان مرحوم مؤذن‌زاده اردبیلی اذان جاودانه دیگری نیز بخواند.

    
آلبوم «آب، نان، آواز» شجریان ارزیابی می‌شود   
آلبوم «آب، نان، آواز» با آهنگسازی علی قمصری، آواز همایون شجریان و اشعاری از مولانا، هاتف اصفهانی، شفیعی‌کدکنی و علی غضنفری در دومین نشست نقد و بررسی موسیقی شهرکتاب ارزیابی می‌شود.

به گزارش ایسنا،در این نشست که ساعت 16:30 روز شنبه اول آبان برگزار می‌شود، محمدرضا فیاض، آهنگساز و منتقد و عضو هیئت مدیره کانون پژوهشگران خانه موسیقی، به همراه آهنگساز اثر، آلبوم یاد شده را بررسی خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند به مرکز فرهنگی شهرکتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم مراجعه کنند.

nooshin tehrani - ایتالیا - رم
منم از شچریان بدم میاد. از دسته مخملباف و شرکاست.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

saaami - سوئد - استکهلم
بیگانه توئی عرب تازی کثافت که بوی تعفنتون ایران رو برداشته.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
گفتی بیگانه، از مادر عربت چه خبر؟ پدرت که معلوم نیست کیه. تازی سوسمارخور
سه‌شنبه 27 مهر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
آقا چرا به استاد کریم خانی زحمت می دهی. شما که خودت به این قشنگی مدرک دکترا از آکسفورد گرفته ای بقیه هنرهایت را هم رو کن و خودت بخوان. هر کس هم گفت بد خواندی بدان دشمن است من نشنیده قبولت دارم.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

kian ahvaz - ایران - اهواز
خدا نکنه این رحیمی اخم بکنه و گرنه صدای استادشجریان هم مثل صنعت فرانسه از بین میرزه ندیدیدبا اخمش چه به روز کارخانه پژو اورد؟فرانسوی ها دست به دامن ولایت فقیه شدند که این اخم نکنه....................
سه‌شنبه 27 مهر 1389

porharfi - هلند - آرنم
معاون اول و آخر!!...به تشییع جنازه بانوی بزرگ آواز نگاه میکردم .سپس.این اراجیف. ترا میخونم!! ..قدر خوش آوازان را در سرزمینی که ملایان روباه صفت دیگر برایش. چیزی باقی نگذاشتند .بدانیم.!!هزاران کریم خانی ها ..هم بخوانند..شجریان*. شجریان است ..همانگونه که اذان ِ مرضیه خوش آواز آهنگ ِ صدای ِ بانو مرضیه . است...
سه‌شنبه 27 مهر 1389

2oktor - ایران - قم
شما اصلا میدونی هنر چیه ؟ به نظر من استاد در مقابل شما چنین میگویند : من با خو ک کشتی نمیگیرم چون اولا نجس می شوم دوما چه برنده باشم چه بازنده خوک از این کار لذت میبرد و حکایت شما احمدی ها و دارو دسته تان همش همین است // چون محبوبیت را فقط برای رهبر نادانتان میخواهید و نه برای دیگری که اتفاقا برعکس هم هست // شما بی هنران عرب زده را چه به این حرفا؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 27 مهر 1389

hassan5 - ایران - تهران
5 میلیون تومان رشوه بهر نماینده مجلس برای تائید کردان در مجلس قبلی هزینه کردی خدا و پیغمبرت کجا بود؟؟؟حالا بدنبال صلوات خاص امام رضا هستی.حقا که دست شیطان را از پشت بسته اید.ولی بدان که این حرفها در افراد بالای سیکل تاثیری نداره
سه‌شنبه 27 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
یتقان زده..
سه‌شنبه 27 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
اخ چقدر به خون این حرومزاده تشنه ام این از جمله کسانی که برای پول و مقام حاضره از زن و دختر و مادرش پارتی بده
سه‌شنبه 27 مهر 1389

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
جدیدا من یک تک آهنگ بسیار قشنگ در وصف الاحضرت سید علی سگ دست خامنه ای ساختم که واقعا کم نظیره و با سازهای بادی ساخته شده, و قصد دارم از طریق آقای رحیمی برای بیت ولی وقیه ارسال کنم, فقط خواهشم از علی جووووووووون اینه که این آهنگ را تنهائی گوش بده و حالشو ببره, یه وقت نکنه جلوی خانم بچه ها گوش کنی ها, ممکنه بوش اذیتشون کنه !!!!!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
به استاد کریمخانی نیز بگو با آن نوای رضوی یه سوره ی والشمس هم برای سر قبرت بخواند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sima84 - نروژ - اسلو
وقیح تر و بی شرم تر از اینا خودشونن . بدم میاد از همشون
سه‌شنبه 27 مهر 1389

سیروس کمال - امارات - دبى
و صداى تو خود بیگانه .. تازى پرست بیشعور ، خود فروخته به اعراب . از استاد شجریان تقاضا دارم که آهنگها و ترانه هایى که براى عربها خوانده است از آرشیو خود حذف کند و در آینده هرگز در مدح اینها نخواند ..
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
کار بجایی رسیده که این رحیمی' دیپلم ردی ' به شجریان ایراد میگیره!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

vezveznazi - ایران - تهران
بیگانه هفت جد و ابادته .مفت خور تازی نژاد تو هم مثل خمینی هندی زاده بیگانه هستی.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
بنظر من با عرعر یک دزد سابقه دار و وطن فروش چیزی از ارزش استاد کم نمیشه . کور شود هر انکه نتواند دید .
سه‌شنبه 27 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
میگویند مقنی ای را گذر به بازار عطر فروشان افتاد و تاب بوی خوش نیاورد و از هوش برفت.مردم و کسبه به کمکش شتافتند و کافور بر بینی اش گرفتند و هر چه کردند مرد هوش نیامد که نیامد.رهگذری که مقنی را میشناخت جمعیت را کنار زد و مقداری پهن زیر دماغ مرد مدهوش گرفت و...مرد به هوش امد.جناب رحیمی تو برو پهنتو بو کن.اینهمه مداح دولتی داری.تو را چه به استاد شجریان.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

kharabati انگلیس بیرمئگام - انکلیس - بیرمنگام
بعد از اینکه دکتری تقلبیش رو شد خیلی ضایع شده/بیگانه تویی یه ننه صدتا البابا.گور بابای هر چی تازی زاده و پاچه خاره.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

2oktor - ایران - قم
منم نظر دادما!!!1
سه‌شنبه 27 مهر 1389

dara20 - ایران - تهران
و بی شک واق واق کردن تو نیز کرنش نوکر دون مرتبه و بی خاصیتی است که برای خوش امد اربابش سگ وار دم تکان میدهد و سرمستانه زوزه میکشد. اینها قلاده شما سگهای هار رژیم مهوع وقاحتی را صاحب پدر سگ سگ باز افلیجتان باز کرده تا هم زوزه بکشید هم انسان بدرید. صدای شجریان ناله ملتی در بند و اسیر در دستان خون اشامان زمان است.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
واقعا افسوس که تو بچه یک شهری هستی که اونهم جزء. استان کردستان باشد خوب دیگه همه جا خوب و بد پیدا میشه تو یکی دیگه از اون حرامزاده هایی که تو شهر قروه شیطان پرست هستند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Ezhaq - ایران - تهران
تف به این زمانه کی به کی می گه بی گانه .
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
استاد شجریان با گفتن حق از یک اسطوره موسیقی به یک اسطوره مبارز فرهنگی مردمی تبدیل شد وبا پاچه خواری نکردن محبوبیت استاد شیر دل صدها برابر بیشتر شد. بیگانه رژیم خون خوار جمهوری اسهالی هست که ایران رو به اعراب واگذار کرده
سه‌شنبه 27 مهر 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
شما دوستان در اینجا دیگه واقعا دارید دریوری مینویسید!! آقا ایشان درست میگن ! صدای شجریان حلقوم بیگانه است و کاملا درست فرمودهاند !! منظور ایشان ازحلقوم بیگانه همان مردم ایران هستند! این نوع خزندگان در تنبان. چاپلوسی و چرندگان سفره (اقا )های زور چپونی و درندگان خوش خدمت ، همیشه مردم را خطر و بیگانه میدانند . من در ضمن فقط از چند تا آهنگ شجریان خوشم میاد و نمیتونم زیاد گوش کنم.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

immortal1977 - هلند - امرسفورت
آقا شما که قرار بود به اقتصاد فرانسه اخم کنی‌، چی‌ شد که فحش کشیدی به استاد ؟واقعا به استاد شجریان افتخار میکنم که به تنهایی تونسته کل این نظام بی نظم رو سردرگم کنه که هر روز مجبورشون میکنه حرف های مزخرفی مثل این بزنن که این نشونه زجری هست که دارن میکشن. استاد شجریان صدای مردم ایران هست.ملت ایران عاشقش هستن.در زر زرگر شناسد. فدر گوهر گوهری. اینا از هنر چی میدونند که حا لا بخوان برای هنرمندی چون استاد ارزش قائل شوند خلایق هر چه لایق
سه‌شنبه 27 مهر 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
اینا از علم و سیاست و هنر به یک میزان سررشته دارن ، معیارشون برای تائید یا تقبیح ، فقط پاچه خواریه و بس ...
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
poriyaye_vali-قطر.دوحه/یاطاقان-بیسواد.یادته یه بارنوشته بودم (خفط)غلط املایی مرا گرفته بودی.این به اون در.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

MasihRaddi - ایران - تهران
راست میگه بابا شجریان آدم باحالی نیست الانم که تو جریان فتنه رفته فقط خودشو خراب کرده .
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

emadr - ایران - کرج
بنگرید این رزیلان را که محتویات شکمشان را بالا می آورند و نامش را هنر می نامند .چه کنند که هنری بالاتر از همخوابگی با زنان ندارند .
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

پریشان - ایران - صدرآباد
نون مفت هوای مفت امکانات مفت -حرف مفت را هم به دنبال خواهد داشت.بدبختها بیگانه شمایید که در میان مردم جایگاهی ندارید.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

مشتعل - سوئد - استکهلم
مه فشاند نور و سگ عوعو کند هر کسی در فطرت خود می تند.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

shnasahand - دوبی - الاهلی
ایاحلقوم شجریان صدای بیگانه است ؟گیریم که باشد اختلاس کننده ویا عامیانه ترش دزد میلیاردی و خالی کننده شکم ملت وبچه های صغیر خودی که نیست جزای یک قاری چه میتواند باشد؟؟؟؟کیفر یک دزدوغارتگر چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

shima.landan - عراق - سلیمانیه
سلام من تازه اینجا عضو شدم .از اشنایتون خوشحالم. این طرفدارایه احمقى نزاد همشون عین خودش اعحمقن
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
این همون رحیمی نیست که میخواست زنش رو خفه کنه و دخترش از دستش بخاطر ازارهای جنسیشبه اون فرار کرد رفت سوئد یا المان? اگر خودش هست پس حق داره در مورد پیغمبر و امامهای شیعه ها نظر بده چون نماینده همون تازی هاست.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
درود برشجریان وتمام هنرمندان مردمی.
جمعه 30 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
black chador جان اوشون کلهر نام داشتند و با ایشون فرق دارن.
جمعه 30 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.