اهمیت فراهم کردن مقدمات مقاربت


اهمیت فراهم کردن مقدمات مقاربت

مهم ترین مسئله در روابط جنسی و زناشویی ، آماده کردن مقدمات آن است. مردان و بویژه زنان همیشه آماده عشق بازی با فراغت کامل نیستند و باید مقدماتی را برای اینکار فراهم آورد.

به گزارش سلامت نیوز دکتر روت روان درمانگر و استاد دانشگاه نیویورک و دانشگاه پرنسیتون می گوید این قضیه به خصوص برای زنان بسیار مهم است چرا که کمک موثری در به ارگاسم رسیدن آنان می کنند.
این امر در زنان به دلیل اینکه اغلب تمایلات جنسی کافی ندارند، برای آماده شدن ذهن و بدن برای برقراری یک رابطه جنسی موفق بسیار ضروریست برای انجام یک رابطه جنسی بهتر باید زنان را در آغوش گرفت و بوسید و به او کمک کرد تا آمادگی لازم برای یک مقاربت آسان را پیدا کند.
 او همچنین می گوید: یک زن نیاز دارد، اطمینان عاطفی کافی از کسی که با او رابطه جنسی دارد داشته باشد. به دلیل اینکه جریان خون در آلت تناسلی زن و مرد بیشتر است و با تحریک آن می تواند به ارگاسم بهتری دست یافت .
بسیاری از زوج های از تحریک مناطق حساس و شهوانی جنسی خود خجالت می کشند نقاطی نظیر نوک سینه ها ، مقعد، پشت گردن و... اما باید به یاد داشته باشید. که تنها با مقدمه خوب می توانید به نتیجه برسید . تحریک و ارگاسم دومقوله جدانشدنی از یکدیگر هستند.

khosh bavar - ایران - کرمان
خیلی موضوع سخت و پیچده ای شد, عجب گرفتاری شدم, برای یک شب جمعه و انهم بمدت 666 ثانیه این همه رنج و خیال و زحمت !? دانشمندان بیکار, کار دستم دادید !?
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
این مسئله خیلی گسترده تر از این چند خط هست.همه باید شناخت علمی و کافی از بدن خود و جنس مخالف داشته باشند تا لذت واقعی سکس رو بچشند.این مهم فقط با تجربه به دست نمیاد.خوندن مقالات علمی کمک شایان توجهی میکنه
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
الان دیگه جونها بی حوصله شدن و دیگه وقتی برای مقاربت ندارند یک نکته بسیار جالب و شنیدنی پسرها هم *«پرده ب ک ا ر ت»* دارند!پس از مطرح شدن ادعای این پزشک سنتی، گمانه زنی ها در مورد درستی یا نادرستی آن آغاز شد و تحقیقات و بررسی ها توسط پزشکان غیرسنتی آغاز شد و در نهایت به صحت ادعای «وام تی هونگ» پی بردند. همین امر در نجات یافتن آن سه جوان نیز تأثیرگذار بود. به گزارش شبکه ایران، یک پزشک سنتی 54 ساله از کشور ویتنام که «وام تی هونگ» نام دارد، طی اظهاراتی ادعا کرد که پس از حدود ده سال تحقیقات به این نتیجه رسیده که پسرها نیز مانند دختران «پرده ب ک ا ر ت» دارند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
بخش 2.این پزشک سنتی در ادامه افزود: در سال دو هزار میلادی خانمی در منطقه ما مورد ت ج ا و ز سه فرد ناشناس قرار گرفت. پلیس پس از انجام تحقیقات، سه جوان را بازداشت کردند اما این سه جوان ادعا کردند که بی گناه هستند و تاکنون هیچ رابطه جنسی برقرار نکرده اند. «وام تی هونگ» گفت: پس از شنیدن ادعای این سه جوان که به نظر بی گناه می آمدند، تحقیقاتم را آغاز کردم و پس از چند سال متوجه شدم که بر روی آلت تناسلی پسرها لایه ای وجود دارد که تا زمانی که اولین رابطه جنسی برقرار نشده، این لایه وجود دارد و به محض برقراری اولین رابطه جنسی توسط فرد، این لایه برای همیشه از بین می رود.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
بخش 3. این پزشک سنتی همچنین افزود: پس از کشف این مسأله و رساندن خبر آن به وکلای این سه جوان بی گناه، آن وکلا توانستند به دادگاه ثابت کنند که این سه جوان تاکنون هیچ رابطه جنسی با کسی برقرار نکرده از همین رو آنان از اعدام نجات یافتند. منابع خبری از کشور ویتنام اعلام کردند: پس از مطرح شدن ادعای این پزشک سنتی، گمانه زنی ها در مورد درستی یا نادرستی آن آغاز شد و تحقیقات و بررسی ها توسط پزشکان غیرسنتی آغاز شد و در نهایت به صحت ادعای «وام تی هونگ» پی بردند. همین امر در نجات یافتن آن سه جوان نیز تأثیرگذار بود.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
در زمینه مسائل جنسی و سکس تنها چیزی که یه عمر تو گوش ما فرو کردند این بود که زشته و عیبه و بده و وقتی میبینیم یه نوجوان انگلیسی 60 تا مثل منو میذاره تو جیب ساعتیش از هرچی جهان سوم وکشورهای دینی و گیج فرهنگ حالم بهم میخوره
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
dokhtare_ariaei من شک دارم به این موضوع واسه پسرها.ولی نمیشه موضوع رو باز کنم.اما در مورد بی حوصلگی و نداشتن وقت واسه مقاربت,من میگم تعداد و مقدار سکس, بستگی به نوع شخصیت و خصوصیات هر فرد داره.یعنی ادمها تعیین میکنند که چطور از زمان استفاده کنند و واسه چی وقت بذارن و حوصله به خرج بدهند
سه‌شنبه 27 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
با این تفاصیل من دیگه از خیر ازدواج و تولیدنسل گذشتم, این دانشمندان با این تحقیقاتشون باعث شوک جنسی شدند. خر ما از کره گی دم نداشت !
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
پاندورا - آلمان - کلن اما من خیلی خوشحالم میشدم که کاشکی چنین قانونی که برای دختر هست برای پسرها هم اجرا میشد و موقع ازدواج پسرها هم بکارتشونو ثابت می کردند تا حق دخترها ضایع نمیشد. اما ......
سه‌شنبه 27 مهر 1389

m uk - انگلیس - منچستر
ارضا فقط ارضای روح وجسم در یک زمان نه فقط جنسی
سه‌شنبه 27 مهر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
مموتی و سدعلی گدا در این رابطه نظرشان چیست؟. آیا آنها با همسرانشان رابطه جنسی هم دارند یا اینکه این کار و تولید مثل را به عهده معاوننان و مسئول دفترشان واگذار میکنند........................ پس نتیجه میگیریم آقا مجتبی یک.ح......م زاده به تمام عیار است...
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . بریز دور این حرفهای کهنه رو.بکارت باید روی اخلاق و شخصیت و منش افراد باشه چه زن چه مرد
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . عزیزم هرکسی حق داره نظرشو بگه اما من در مورد اون کامنتو.<<ام تی هونگ» که به نظرم توهین به محققین هست, دو نکته باید بگم 1 برای تحقیق هر چیز در علم باید محقق ضمن تعریف کردن ان مورد, تعریف خودش رو هم ارائه کنه, تعریف بکارت در ویتنام ضرورتا در سایر کشورها یکی نیست, اینکه تعریفش پذیرفته شود بایددر یک کنفرانس علمی با حضور اساتید ان رشته نقد و بررسی شود2 نتیجه ان تحقیق: وکیل مدافع ان چند جوان ,خواسته یک دروغی سرهم کنه نجاتشان دهد. هیچ مبناعلمی ندارد. ویتنام کشوری است فقیر که در حد واندازه ای نیست که چیزی به دنیا ارائه دهد., هزار دلار استرالیا مساوی23 میلیون پول ویتنام است!!.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
sepher - استرالیا - سیدنی کلام شما هم متینه..موفق باشی
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

خرمگس سبز - ایران - تبریز
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان --- عجب کشفی کرده این «وام تی هونگ» ، دانشمندان قزوینی چند هزار ساله که در این مورد تحقیق می کنن و به نتایج بسیار مهمی هم رسیدن...
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
خرمگس سبز - ایران - تبریز میتونم سوال کنم چه کشفی کردن و ایا آخر به نتیجه رسیدن یا نه؟lol
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.