علی دایی، یکی از ۵۰ اسطوره زنده فوتبال جهان


علی دایی، یکی از 50 اسطوره زنده فوتبال جهان

مجله معتبر ورلدساکر ، علی دایی را به عنوان یکی از  50 اسطوره زنده فوتبال جهان انتخاب کرد.
 
به گزارش  واحد مرکزی خبر:

در میان این اسطوره‌ها نام پله، ماریو زاگالو، زیکو و روماریو از برزیل؛ فرانس بکن‌باوئر، گرد مولر و کارل هاینس رومنیگه از آلمان؛ میشل پلاتینی و زین‌الدین زیدان از فرانسه؛ دیه‌گو مارادونا، ماریو کمپس و دانیل پاسارلا از آرژانتین؛ پائولو روسی، دینو زوف و فرانکو بارزی از ایتالیا؛ مارکو فان‌باستن از هلند؛ بابی چارلتون از انگلیس؛ اوزه‌بیو از پرتغال؛ و رائول از اسپانیا دیده می‌شود.

مجله انگلیسی ورلدساکر یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین نشریات ورزشی دنیاست.

آنها هر سال بهترین بازیکن و مربی فوتبال دنیا را هم انتخاب می‌کنند.

ورلدساکر برای سالگرد پنجاهمین سال انتشارش، 50 اسطوره زنده فوتبال جهان را انتخاب کرده و با آنها مصاحبه کرده است که علی دایی، اسطوره فوتبال ایران و مربی پرسپولیس هم یکی از آنهاست.
(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
اینبار دمش گرم.
دوشنبه 26 مهر 1389

salad shirazi - امارات - دبی
علی دایی باعث افتخار ایرانه و در این شکی نیست اگر چه عیب هایی هم داره ولی به خاطر گلهایی که میزد و باعث خوشحالی ما حتی پدر مادر پیرم میشد امیدوارم 120 سال عمر کنه و همیشه سالم و تندرست باشه..
دوشنبه 26 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
این انتخاب باعث افتخار تمام ایرونی هاست
دوشنبه 26 مهر 1389

khosrow60 - سوئد - سوئد
زنده باشی .وبقول ترک زبانان یاشاسن .
سه‌شنبه 27 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
یاشاسین دایی
سه‌شنبه 27 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
من این افتخار را نمیخوام. علی دایی= چاپلوس=ضعیف کش= طرفدار رژیم=عوام فریب=نامرد. حالا 4تاگل به بولوی, تیم سوم کره, لبنان, فلسطین, عمان و از این قبیل تیمها زده. لطفا احساساتی نشوید. در فوتبال قلیچ خانی را فراموش نکنیم
سه‌شنبه 27 مهر 1389

بابا فیروز - ایران - اصفهان
ما هم با گلهایی که میزد خیلی کیف میکردیم امیداوارم سلامت باشه ، ولی خب خیلی هم پوله این مملکت رو مفت به جیب زداااااااا
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Pezhman - اتریش - وین
گرچه به ترکها توهین کرد ولی خب دنیا ارزش این حرفها را ندارد .همینکه کل مملکت را در نظر دارد از بعضی تند خویهایش باید صرفه نظر کرد.زیر فشار شدید روحیست.خونش به جوش میآد.حرفهای تندی میزنه روی هم رفته دمش گرم.صدوپنجاه سال عمرکند.انشالله پولهاش هم هزار برابر بشه. شایدمریضی ضعف اسکناسش برطرف شه .خودش وخانواده اش هم صحیح وتندرست باشند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

oldboy - انگلستان - لندن
واقعا هم حقش هست.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
درود بر علی دایی افتخار ایران.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
علی دایی برای فوتبال این مملکت زحمت کشیده و در دنیا فوتبال ایران را با نام دایی می‌شناسند. نمی‌دونم چرا تو مملکت ما خیلی‌ها به این فوتبالیست خوب توهین می‌کنند. اونهایی که توهین می‌کنند کدومشون تاج بزرگتری به سر ایران زده‌اند؟
سه‌شنبه 27 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
علی دایی با اینکه لنگی هست و اخلاقش خوب نیست ولی واقعا شناسنامه فوتبال ایران هست و فاصله بازیکن دوم, که مهدوی کیاست با او خیلی زیاد هست. علی دایی توانست با تلاش خودش, خود را از پایین ترین سطح فوتبال ایران به بالاترین سطح فوتبال اروپا برساند و باعث پیشرفت فوتبال ایران شود. فقط ای کاش در چاهی که برایش کنده بودند یعنی مربیگری تیم ملی نمی افتاد. با اینحال ادمی مقاوم, بی نیاز از پول و شهرت, باجربزه, باهوش, جوان و دارای کاریزماست. ویژگیهایی که میتواند 10 سال دیگر او را به قویترین مربی تاریخ ما تبدیل کند. خوشحالم که پرسپولیسیها بعد از باخختشون به سرورشون, باز هم دایی را تشویق کردند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
از وقتی عکسش رو روی قندون زدم دیگه قند نمیخورم. شما هم یک بار این کار رو بکنید. بهترین روش برای رژیم گرفتنه
سه‌شنبه 27 مهر 1389

reza.shiraz - اسکاتلند - گلاسگو
irani.ir - ایران - تهران ,آخه تو نیست بچه ای یادت نیست به آث میلان از روی پای بهترین مدافع اون روز جهان {مالدینی} و2 تا به تیم چلسی که بازیکنان استفراق آرزو دارن توپ جمع کن این تیمها باشن اگر فوتبال ایران اعتباری داره از صدقه سره امثال دایئ زنده باشی افتخاره ایران
سه‌شنبه 27 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
irani.ir - ایران - تهران . . همیشه دوتا عقده ای باید باشند که از سربلندی کسی یه جاشون بسوزه.اخه اگر همین دائی ایرانی نبود به به و چه چه میکردید.لااقل او یک افتخاری برای کشور و مردمش بدست اورد. 4 تا مثل تو چی?در اخر با اینکه عیبهایی داری اما دم شرف و غیرتت گرم که جدا بعضی از خارجیها ایران را با دائی شناختند.دمت گرم افتخار وطن.ما میدانیم گل بی عیب خداست.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
من فقط زمانی که بازیکن بود ازش خوشم میومد. اما حالا که مربی هست فهمیدم که یه جورایی طرف این رژیم کثیف هست. یادمان نره یکی از دلایل اصلی نرفتن تیم ملی به جام جهانی علی دایی بود (زمانی که 1 سال مربی تیم ملی بود و تجربه کافی نداشت).
سه‌شنبه 27 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
به عنوان بازیکن بله بهترین گل زن تاریخ ایرانه میلان و چلسی رو هیچکس یادش نمیره ولی بعنوان مربی مفت گروونه،ثابت شده است آخریشم همین جمعه بود:)
سه‌شنبه 27 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
مگر شماها نبودید تا دیروز هرچ فوش بود نثار دائی و مدافعان دائی میکردید. لیاقت همین ملت دورو ملا میباشد. https://ir-uk.com/article.php?id=36472. https://www.persiamovie.com/article.php?id=33969. https://www.tehranlondon.com/article.php?id=35901
سه‌شنبه 27 مهر 1389

ایرانی ایرانی باش - ایران - تهران
دایی آدم قودیه واین قودیشه که اونو به اینجاها رسونده بازم دمش گرم
سه‌شنبه 27 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
*دااااایی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران*
سه‌شنبه 27 مهر 1389

MasihRaddi - ایران - تهران
irani.ir - ایران - تهران . ساکت شو. برات متاسفم. مردشی آدرس بده بیام ...
سه‌شنبه 27 مهر 1389

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
irani.ir - ایران - تهران . $persian$ - ایران - تهران . bluestar - ایران - تهران. IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان . هر چهارتا مزدور هستید. دیگر همه میدانند علی دایی مخالف با این رژیم کثیف است. دیگر این ملت علی دایی را شناخته و 4 تا جیره خور مثل شما نمیتوانید علی دایی را تخریب کنید. به قران مردن از گرسنگی بهتر از مزدوری و وطن فروشی است. قدر زندگی را بدانید و با مزدوری تباهش نکنید. زندکی باارزش ترین نعمت افرینش است.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
متاسفم برای این ملت که از یک رژیمی دفاع میکنند. همان علی خامنه ای لایق این ملت است.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
امیدوارم در کنار این همه افتخاراتی که داره یکمی هم با مرام بشه اونموقع دیگه واقعا" ایول داره . اخلاقش واقعا" دلچسب نیست .
سه‌شنبه 27 مهر 1389

طاطا - ایران - تهران
عاشقشم . حقشه هر کی هم میگه طرفدار رژیمه حرف مفت میزنه. کسایی هم که میگن به تیم های خیلی درپیش گل زده خب توی همین اروپا و آمریکای جنوبی هم تیم درپیت زیاده چرا از اونجا کسی آقای گل نشده. ما ملت حسودی هستیم وقتی که علی دایی با طحال آسیب دیده بازی میکرد و گل میزد بهش این انگ ها رو نمی چسبوندین. ما ملت هیچوقت روی خوشی و سعادت را نمی بینینم من نمیگم که علی دایی ایرادی نداره ولی کمی انصاف داشته باشیم
سه‌شنبه 27 مهر 1389

طاطا - ایران - تهران
راستی توی این لیست اسم باجو افسانه ای و باتیستوتا هم هست؟؟؟؟ اگه نباشه که فایده نداره
سه‌شنبه 27 مهر 1389

طاطا - ایران - تهران
راستی توی این لیست اسم باجو افسانه ای و باتیستوتا هم هست؟؟؟؟ اگه نباشه که فایده نداره
سه‌شنبه 27 مهر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
bluestar - ایران - تهران// برادر! شما چرا نقد رو ول می‌کنید می‌چسبید به نسیه، هر چی باشه پرویزخان به شما می‌رسه! عکسش رو بزنید رو همون قندون، قول می‌دم قند که نمی‌خورید هیچی، هر چی هم تا حالا خوردید، گلاب به روتون بالا می‌ارید!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
MasihRaddi - ایران - تهران / تو مردشی ادرست را بده.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
MasihRaddi - ایران - تهران / مزدور و ساندیسی (بسیجی) اولا که تو وامسال ساندیسیهائی مثل تو را .... ثانیا ... ساندیسی تو ادرس بده. ENSAN-ZAMIN - هند - پونا اقای محترم من از مزدوران ناراحتم و خودم مزدور نیستم. من هم قبلاها طرفدار سرسخت این خائن بودم. تا برام مشخص شد که چقدر این بی غیرت و چاپلوس است. از پیروزی مثل موش توگل رفته بیرونش میکنند ان وقت میبنیمش.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
من از دوران دانشگاه میشناختمش, بچه خوبی بود, البته دوست یکی از دوستان مشهدی من بود, اما فوتبالش رو نه, دوست نداشتم , ولی استرس توی زمین خیلی بالاست از دور قضاوت کردن درست نیست, باعث افتخار کشور هست.
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

ENSAN-ZAMIN - هند - پونا
irani.ir - ایران - تهران . علی دایی چکار کرده که بی غیرت شده? صد در صد میدانم که مزدوری و این حیله جدید حکومت کثیفتان است که از بدنامی خودتان برای تخریب علی دایی استفاده میکند با حکومتی نشان دادنش. برو ساندیست را بخور و بدان که امروز در ایران روستایی ها بیشتر از شهریها و بالعکس اخبار را دنبال میکنند و حداقل همه مردم ایران از حمایت علی دایی از شیر اذربایجان مهندس موسوی باخبرند. کسی که 100 میلیون تومان علنا به ستاد مهندس موسوی کمک مالی کرد بی غیرت و چاپلوس است? همچنین در استان اردبیل عکس علی دایی با مهندس موسوی چاپ شده بود. برو مزدور بدبخت. بی غیرت و خائن تو و افرادی مثل تو هستید که همه چیزتان را به چند تا ساندیس فروختید و هنوز هم میفروشید.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

irani.ir - ایران - تهران
ENSAN-ZAMIN - هند - پونا / عجب شیری که به خلقش(اذربایجانی ها) توهینم میکنند و روباه میشه و جواب نمیده.خود اذربایجانی ها میگند که از دفتر اذربایجان اسم این خائن حذف کردن و میگند علی خاله و یا خاله جون. یادت باشه تو ایران ساندیسها بدونه امتحان مدرک مهندسی میگیرند مثل خاله جون. ولی معلوم خیلی کم داری که عاشق القاب هستی.
جمعه 30 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.