زن خوب از دید تلویزیون و صدا و سیمای یه جا !!!!


زن خوب از دید تلویزیون و صدا و سیمای یه جا !!!!

زنی که آدامس بجود حتما یا قاچاقچی است یا روسپی!
 
زن خوب کسی است که با استفراغ اعلام حاملگی کند.
 
زن خوب کسی است که در منزل فقط پیراهن مردانه می پوشد .
 
زن خوب کسی است که صبح از اتاق دیگری بیرون بیاید و به همسر خود صبح بخیر بگوید.
 
زن خوب کسی است که فقط وقتی جلوی آینه بایستد که بخواهد گریه کند!
تبصره : این آینه حتما باید در مستراح باشد نه آینه آرایش!
 
زن خوب کسی است که جلوی دوربین نمی دود.
 
زن خوب کسی است که لباسش حداقل 3 الی 4 سایز بزرگتر باشد!
 
مجری خوب زن هرگز اسم کوچکش افشا نمی شود!
 
زن خوب کسی است که در صحنه های عروسی فقط لبخند بزند و مردان اجازه دارند حداکثر در جا دست بزنند،
 
زن خوب کسی است که اگر متأهل باشد حتما خانه دار است، اما اگر مجرد باشد می تواند شاغل باشد!
 
زن خوب کسی است که اگر در خیابان با مردی تصادف کرد، حتما تا قسمت آخر سریال با او ازدواج کند!
 
زن خوب کسی است که هرگز مانتو نمی پوشد، عینک آفتابی نمی زند، اسم عربی دارد، اگر بالای چهل ساله باشد یا در حال ظرف شستن است یا لباس دوختن، زن خوب هرگز در حال مطالعه نیست .
 
زن خوب کسی است که غیر از لباس سیاه، قهوه ای یا خاکستری نپوشد
 
زن خوب کسی است که اگر شوهرش ازدواج مجدد کرد، در پایان او را ببخشد.

naghme 77 - سوئد - گوتنبرگ
پس من چقدر بدم, نمی دونستم ;)
دوشنبه 26 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
با اینکه تکراری بود اما بازم جالب بود.مخصوصا مورد 4 و 11@ اما واقعا باید خندید یا گریه کرد?این تنها نظر صدا و سیما نیست.نظر خیلی از عقب مونده های ذهنی هم هست که کم هم نیستند
دوشنبه 26 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
دختر خوب دختری که بدون اجازه ی باباش آب نمیخوره و چادرش تو دشتشویی از سرش نمیفته. یادمه پارسال تلویزیون یه سریال میذاشت دوستام راجبش حرف میزدند من بشون گفتم کی میذازه من ببینم یکم حرص بخورم!!!! این صحنه رو فراموش نمیکنم که یه آقایی به دختره میگفت دخترا خیلی بابایی اند واسه ازدواج و عمل جراحی اجازه ی پدر میخواد. مردک خشونت محرومیت از سن استقلالو اینطور توجیه میکنه که دخترا بابایی اند!!! من همیشه به تمسخر میگفتم میخوام ببینم خواهر خودت واسه انجام کاری اجازه میخواد که این حرفو می زنی
دوشنبه 26 مهر 1389

bavar88 - هلند - امستردام
چرت بود همین .. هههه
دوشنبه 26 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
کتک خوردن و 9 ساله عقد شدن از قلم افتاده!
دوشنبه 26 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
جالب بود بخصوص این جمله *زن خوب کسی است که در منزل فقط پیراهن مردانه می پوشد * منم اینطوریم
دوشنبه 26 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
پاندورا. آلمان_کلن یه بزرگی می گه بعضی مسائل انقدر جدی هستند که از شدت جدیت باید به آن ها خندید. من هم این کارو می کنم
دوشنبه 26 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
تقدیم به تمام دختران ایران *می تونی مراقبتش رو در شکل یک خواهر احساس کنی*, *می تونی حرارتش رو در شکل یک دوست احساس کنی. *,*می تونی احساساتش رو در شکل یک معشوقه احساس کنی. * , *می تونمی تونی الوهیتش رو در شکل یک مادر حس کنی* , *. می تونی برکت وجودش رو در شکل یک مادربزرگ احساس کنی. * , *در عین اینکه محکم و استواره * , * . قلبش مهربونه* , *شیطونه* , * دلچسب* , *صمیمی و همدل* , * ملیح. * , * او یک زن است* , . او زندگی است….
دوشنبه 26 مهر 1389

aks2424 - کویت - کویت
اگر کسی انطور زن پیدا کردن بگه می خوام باش عروسی کنم
دوشنبه 26 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
درسته که این نوشته یک طنز است ولی درحقیقتا هم همینطوره وباید یکباره بگویند زن خوب زنی است که مُرده باشد ، این چه ترس وحشتی است که این دین از زن دارد ،مرتب به زن بشکل یک دشمن یک گناه و هوس نگاه میکند که برای گمراه شدن مرد در سر راه او قرار میگیرد، برای همین زن باید در زندان پارچه ای حجاب محبوس شود که مرد در امان بماند و بگناه آلوده نشود .تمام تعلیمات آن از اول تا آخر خلاصه شده راجع به زن و کارهای مربوط به او ، ظاهرا این دین فقط برای هدایت زنان بوجود آمده .
دوشنبه 26 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . شوخی کردی دیگه?ادم جلوی پدر و برادر و در اینده همسر,اگه لباس گشاد نپوشه,دختر بدی هست?البته اکثر دخترا توی خونه برخی چیزها رو رعایت میکنند مثل خواهر خودم.البته که نظر منم همینه اما نه دیگه در حد لباس مردونه یا گشاد !
دوشنبه 26 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
ولی ریش و سیبیل رو نگفت " طفلک این فاطی کماندوها ناراحت میشن .
دوشنبه 26 مهر 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
پس ازدواج با خواست پدر چی؟! پاندورا - آلمان - کلن دوست عزیز گل گفتی. sapho - ایران - اصفهان تعجب نکنید اینکه گفتید واقعیتهای تلخ جامعه ی ماست که هنوز این نوع فرهنگ ضد زن در میان بسیاری از خانواده ها مرسوم است. حالم از جامعه ی مردسالار زن را مترادف با موجودی ناقص العقل, شیطان و خلاصه سر تا پا عیب و ایراد است.
دوشنبه 26 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
چرت ننویسید.زن خوب زنیست که...1 باشعور باشد.2 با حیا باشد.3 فهمیده باشد.4 باوفا باشد.5 احترام گذار باشد.6 پاک باشد.7 بی قل قش باشد.8 با شرف باشد.9 مهربان باشد.10 فداکار باشد.11 زیبای سیرت داشته باشد.12 کد بانو باشد و.....دیگه چطوری نباشد را نگفتم چراکه اگر صفات بالا را دارا باشد خودبخود چیزهای بد و منفی از او دور خواهد بود.البته برای من معتقد بخداوند باشد نیز بسیار مهم است.در یک جمله بخواهم بگویم اینه تنها تنها انسان باشد.یعنی تمام صفات انسانیت را دارا باشد.انوقته که مرد میتواند ادعا کند خوشبخت است.چرا که بزرگترین خوشبختی مرد داشتن زن خوب و بزرگترین بدبختی داشتن زن بد است. و بالعکس.
دوشنبه 26 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
چند تا جمله‌ی دیگه هم از قلم افتاده: زن خوب کسی است که با حجاب کامل به رختخواب تک‌نفره‌ی خودش می‌رود! - زن خوب کسی است که اگر چیزی از دستش افتاد آن را برنمی‌دارد چون زشت است که زن دولا شود! - زن خوب کسی است که با حجاب کامل اسلامی وارد دریا می‌شود! - زن خوب سیگار نمی‌کشد فقط زن‌های شیطان‌صفت سیگار می‌کشند! - زن خوب کسی است که شیک‌پوش نباشد، زن شیک‌پوش حتما فاسد است! - اصولا از نظر اسلام عقب‌مانده‌ترین زن بهترین زن محسوب می‌شود البته اگر اصولا در اسلام برای "بهترین زن" لغتی وجود داشته باشد!
دوشنبه 26 مهر 1389

arash javan - کانادا - ادمونتون
خیلی موضوع مسخره ای بود.اتفاقا زنهای ایران توی فیلمها و سریالها خیلی خوشگل و خوش پوش هستند..
دوشنبه 26 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
زن خوب کسی هست که خود را مسلمان نداند.
دوشنبه 26 مهر 1389

nahid amid - فرانسه - پاریس
یدفعه بگو ، زن خوب اونیکه. دراز به دراز توی قبرش می خوابد و دیگر صدایش هم در نمیاید// همه قوانین که برگشته به ۱۴۰۰ سال پیش ، جای تعجبه ، چرا مثل عربهای وحشی اونزمان کسی صاحب دختر میشه ، بخت برگشته رو زنده بگور نمی کنند؟؟؟!!!
دوشنبه 26 مهر 1389

high class - کانادا - ونکوور
. تقصیر خودمون است که اقایون در موردمون اینطوری فکر می کنند
دوشنبه 26 مهر 1389

pacifism - ایران - بهبهان
ااا چه جالب منم به رنگهای تیره علاقه دارم ولی خوب نیستم !!!چون مانتو می پوشم عینک آفتابی میزنم مردای خائن رو هم نمی بخشم
دوشنبه 26 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان : خیلی زیبا گفتی و جهت تکمیل فرمایش شما: زن خوب کسی است که ترش تره را خوب درست کند و زن خوب کسی است که وقتی نان اور خانه از سرکار برمیگردد, به نان اور خانه کمک کند که کتش را در بیاورد و پایش را با اب گرم بشوید و کرم بزند !
دوشنبه 26 مهر 1389

ezatdf - ایران - تهران
بیچاره دلم براش سوخت چقدر نشسته با دقت سریالهای آبکی تلویزیون رو نگاه کرده
دوشنبه 26 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
زن خوب کسی است که متضاد همه اینها و تمامی دستورات اسلامی و ایه های منفور عمل کند و زندگی کنند
دوشنبه 26 مهر 1389

farzad_s - ایران - تبریز
و آخرش با مانتو روسری به تختخواب میرن و میخوابن
دوشنبه 26 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
لباس مردونه بعضی وقتها خیلی بهشون میاد! بخصوص وقتی یه پیراهن مردونه یقه باز میپوشن باچکمه و موهای باز و بدون شلوار! خیلی خواستنی میشن!.
دوشنبه 26 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
پاندورا - آلمان - کلن اره عزیزم منم از اون دخترهای هستم که جلوی برادرم رعایت می کنم ولی به قول شما نه دیگه لباسهای گشادو مردونه در حد معمولی البته جلوی داداشم راحت رعایت می کنم اما جلوی خواهرم حتما مانتو و روسری می پوشم چون من خیلی حساسم lol.
دوشنبه 26 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
sapho - ایران - اصفهان . اون بزرگ درست گفته,شما هم کار درستی میکنی. SarayeAzadi - انگلیس - لندن --- مرسی عزیز.اما کاش اینجوری نبود
دوشنبه 26 مهر 1389

sapho - ایران - اصفهان
و نکته ی جالب تر این که اکثر سریالای farsi 1 هم کمی ندارند. سریالای کره ای ترکی مکزیکی و کلمبیایی این شبکه معمولا اینطورند دختران به دو دسته ی دختران متین گرفتنی و شرور مرد شکار کن تقسیم می شند که داستان از این قراره که سر یه مرد خوب دعوا دارند و اگر آخر سریال مثل سریالای ایرانی پایان خوب باشه مرد خوب زن شرور را فحش کش می کنه و سراغ زن پاک معصوم می ره و این گونه نور بر ظلمت پیروز میشه!!!! باز خوبه این شبکه یکم سریالا جمهوری اسلامی رو کم طرفدارتر کرد هرچند خودشم مفت نمی ارزه.
دوشنبه 26 مهر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
فرق ایران عزیز عقب افتاده با دنیای درست و حسابی حق انتخابه . همه دنیا میدونند چه صفاتی خوبه و دلخواه وصلیقه ای عمل میکنند ولی در ایران بزور خانواده و پلیس و حکومت باید همه مثل هم در محدوده خط قرمزی بسیار تنگ حرکت کنند
دوشنبه 26 مهر 1389

saasaan - ایران - شیراز
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . سلام عزیزم.اون جمله های بالات خیلی قشنگه ممنون.
دوشنبه 26 مهر 1389

mehr47 - ایران - تهران
مرد خوب تو سریال ایرانی حمید حامد محمد میثم رضا کریم... مرد بد بیژن بهروز اسفندیار رستم جهانگیر... مرد خوب فقیر اما دل صاف مرد بد پولدار و شریر مرد خوب به بابا می گه اقاجون به مامان میگه عزیز مرد میگه پدر مادر!!!! مرد بد ماکسیما و سانتافه داره مرد خوب اتوبوس نهایتا پراید قسطی.. یک کلام.. مرد بد ایرانی مرد خوب از بیخ عرب.
دوشنبه 26 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
saasaan - ایران - شیراز سلام به شما دوست عزیز خوبی؟ممنونم ساسان جان نظر لطف شماست همیشه شاد و سلامت باشی
دوشنبه 26 مهر 1389

sahel_libra - ایران - اصفهان
نه فقط دل برای ادمهای کوته نظر میسوزه که جگر هم کباب میشه :(
دوشنبه 26 مهر 1389

arash-eindhoven - هلند - ایندهوفن
زن خوب زنیه که 17 ساله باشه .....همون طور که 38 سال پیش بودش !!?
دوشنبه 26 مهر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
bavar88 - هلند - امستردام. dkdk - دانمارک - اسلیس . شما دو تا مخبط اسلامی و مامور رژیم حرفهای محمد و علی در مورد زن رو که دیگه نمیتونید انکار کنید! این شماها هستید که چرت مینوسید. از نهج البلاغه علی: ** زنان ناقص عقل و ناقص بخت و ناقص ایمان هستند ** کجای این جمله احترام اسلام به زن را میرساند؟ شما مسلمانان تهی مغز که مدام ادعا میکنید اسلام بیشترین احترام را برای زن قائل است و احادیث جعلی همچون (بهشت زیر پای مادران است) را بلغور میکنید کافی است سری به نهج المزخرفنامه علی بزنید تا ببینید که اسلام چطور زن را تحقیر و زیر پا له میکند. این هم یکی دیگر از سخنان گه هر بار علی امام مخبطان جهان: " همه چیز زن بد است و از همه بدتر اینکه از همدمی (بخوانید همخوابگی) با او گریزی نیست! " حالا باز هم مزخرف بنویسید تا علی جوابتون رو بده! یا علی زرششککککک!
دوشنبه 26 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان- چه متن زیبایی خانوم خانوماااا مرسییی نازگلم,درضمن عزیزدلمم پیراهن مردانه اتفاقا تو تن خانمها خیلی جذاب هست اگرهم مدلی که دوست عزیزمون sepehr-استرالیا-گفتن باشه دیگه حرف ندااااره من تاحالا امتحان نکردم !من توخونه راحتم بقیه بایدرعایت کنند4دیواری اختیاری lol
دوشنبه 26 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
پاندورا - آلمان - کلن-حالا زیادت خودتو ناراحت نکن زن خوب زنی هست که مستقل باشه وروی مردتسلط کامل داشته باشه ..
دوشنبه 26 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
katrina - اسکاتلند - گلاسگو خواهش می کنم قابل شما رو نداشت..اگه بدونی از کامنت شما چقدر خندیدم چقدر باحال و ناز گفتی ای ول خیلی نازی فدات عزیزم خیلی از کردار و رفتارات خوشم میاد معلومه از اون دخترهای پر شور و با اشتقیاق و پر هیجان و خونگرمی ای ول کاترینا جان اخه دخترهای مهری مثل من اصولا دوست دارن لباسهای مردونه بپوشن هر چند که این دورو زمونه دیگه دختر پسر نداره پسر ها هم ابرو می گیرن مو بلند می کنن ریمل میزنن در کل شدن اوا خواهر اووه یکی می خواد این جور پسرهای لوسو با عشوه رو جمع کنه کی میره این همه را هو درست نمی گم کاترینا جان؟lol
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . اررررره مثل ژ...ا جووووون:))
سه‌شنبه 27 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
عمو گل فروش!! هرچی دسته گل داری خریدارم! چون دو تا از کابرهای خاله زنک این سایت در فرستادن شاخه گل و باز کردن نوشابه بدجورى پوز زنی و کل کل راه انداختن و از طریق یک کانال سه فاز High Voltage از همدیگه التماس دعا دارن و با این حجم عظیم ماچ و بوسه بادکنکی میترسم Material کم بیارن پس خواهشا شما دسته گل ها رو دو قسمتش کن یکی به مقصد میلان و یکی هم به مقصد گلاسکو! عمو گل فروش! جالبه بدونی که اگر وسط این همه قربون صدقه و ماچ و بوسه و فدایت شوم, پای رقابت بر سر تصاحب یک پسر مورد علاقه طرفین وسط بیاد چنان معرکه اى از گیس کشی و کتک کارى و چنان کلکسیونی از فحش هاى آبدار و چنان فستیوالی از افشاگری های خانمان برانداز در معرض دید عموم برپا بشه که CNN هم برای ارسال خبرنگار اعلام آمادگی کنه!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
ContractorQatar - قطر - دوحه . :))باحال نوشتی اما با نیمه دومش موافق نیستم.لا اقل کاترین رو اونقدر میشناسم که بگم یدونه از کارهایی که گفتی نمیکنه.الهام هم دختر خونگرم و مهربونی هست.اما به طور کلی حرفهات صدق میکنه واسه خیلی از ادمها چه 2 دختر چه 2 پسر !
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . . بخصوص اینکه بدونیم اون پیراهن جین Wrangler زغالی مات باشه! و اتفاقا(کاملا اتفاقی شک نکن!) از کمد بنده هم کش رفته باشن! :-( وما به به و چه چه کنان که: چه بهتون میاد!!! :-) - Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان -دختر پسر نداره!!? من قدیمی فکر میکنم , :-) همون دختر بهتره! شماها جونیت! خونتون گرمه دنبال ماجراجویی هستید! ;-).
سه‌شنبه 27 مهر 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
تعریف خوب و بد چیست؟ چه کسی خوب و بد را تعریف میکند؟ چطور خوب و بد تعریف میشود؟ مگر خوب و بد و تعریف ان, در گرو نوع تربیت, فرهنگ, و باور نیست؟ انچه که صدا و سیما خوب و بد مینامد مگر عمومیت دارد؟ انچه که شما خوب یا بد مینامید مگر مطلق است؟ عجب! اصلا خوب و بد مگر معنی دارد؟!! صفایی در سر ماست. بدون سئوال پیش بسوی سحر!!! جانتان خوش.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
ContractorQatar - قطر - دوحه-بازهم اینجااختلاف نظرداریم وموافق باهاتون نیستم صدسال به گفته شما برای تصاحب پسر گیس کشی یاکتک کااری نمیکنم شما اقایون هم فقط کردید خودتون روتحویل بگیرید...راستی به عموگل فروشت بگو یک دسته گل رز قرمزبه مقصدمیلان بفرسته ,ازمن دلخوری الکی کامنت نذارمرسی دوحه..
سه‌شنبه 27 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان-فداات بشم نازگلمم شماهم خیلی خونگرم وشادپرازانرژی هستی..عزیزم تازه الان دخترهاازادکلن مردانه هم استفاده میکنندپسراوا هم خوب اومدی تازه ماسک زیبایی لایه برداری پوست و...خیلی کارهای دیگه هم میکنندهفته ای 3-2ساعت وقت ارایشگاه میزارندlol..
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
sepher - استرالیا - سیدنی . فقط یه مشکلی هست.این مدل لباس به هر زنی نمیاد و البته هر پیرهنی و هر رنگی هم به هر کسی نمیاد.خدا میدونه پیراهن ذغالی شما به تن کی خوب بوده که به بقیه توصیه میکنی lo0ol
سه‌شنبه 27 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
sepher - استرالیا - سیدنی-درودسپهرجان افرین سلیقه ات خوبه حالا زحمت بکش خودتون چندتاازاون پیراهن خوشگلهات برام بفرست تانیومدم خیلی اتفاقی ازکمدت برنداشتم:)//پاندوراااا -المان -کلن- مامان نمونه واقعی زن مقتدرهست الگوی خوبی هست برایم..
سه‌شنبه 27 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
پاندورا - آلمان - کلن // این مسئله بین دخترها زیاده یعنی لامصب ها رحم و انصاف ندارن و بیش از اینکه به پسرها نارو بزنن به خودشون نارو میزنن! دیده شده که خواهرى شوهر و یا دوست پسر خواهرش رو تور کرده. پسری با دختری دوست بوده و بعد توسط یکی از دوستان همون دختر قاپش دزدیده شده و یا دختری که طلبه رفاقت با یک پسره ولی میدونه که شانسى نداره پس با یه دختر خوشگلتر رابطه برقرار میکنه و خودش نقش واسطه رو براى ایجاد رفاقت بین اونها بازى میکنه تا سر فرصت بتونه خودش مخ پسره رو بزنه!دختری رو میشناختم که قهرمان شنای بازیهاى بانوان کشورهای اسلامى بود! عین قرص ماه و هیکلی داشت که همه رو اعم از دانشجو (پسر یا دختر!!) و استاد و بخش اداری و .. شهید کرده بود چند تا دوست پسر داشت که همدیگه رو میشناختن یعنی خودش همیشه دوست پسرهای جدیدش رو به قدیمی ترها معرفی میکرد! ولی چنان تیکه و لوند و خواستنی بود که پسرها برای از دست ندادنش با این قضیه کنار میومدن و روزهای هفته رو با هم تقسیم میکردن! خودش میگفت که حداقل به چهار مرد احتیاج داره!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
. katrina - اسکاتلند - گلاسگو -عزیزم انتخاب اینکه کدوم ها رو برات بفرستم خیلی مشگله ,شما هر کدوم رو بپوشی خوشگله! باید همه رو برات بفرستم! من همون روزهای اول گفتم جان بخواه از من ای سیه گیسو! متاسفانه از voucher خودت استفاده نکردی expire شده :-)
سه‌شنبه 27 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
پاندورا - آلمان - کلن ,عزیزم شما راست میگی, اما من چند تا تی شرتXXL هم دارم in case اگه منظورت oversize بودن دوستان هست ! lool. katrina - اسکاتلند - گلاسگو -."عزیزم تازه الان دخترهاازادکلن مردانه هم استفاده میکنندپسراوا هم خوب اومدی تازه ماسک زیبایی لایه برداری پوست". اون ادکلن Homo هستش مثل ژوپ وگرنه شما اگه تونستی از دیزل مشتfistبزن!?اساسا عطرهای فرانسوی شیرین هست و دخترادوست دارند عطرهای ایتالیایی تند وPeper مردانه است, . در ضمن پوست ادم صاف وتمیز باش بده? من بعضی وقتا یه ترکیب درست میکنم -از Zinc Q10 و البته A +D که بوست صورتم رو تازه کنه! همه باید اینکار بکنن!
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
به به,به به...چشم من و مهندس و داداشی روشن
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
به به,به به...چشم من و مهندس و داداشی روشن
سه‌شنبه 27 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
katrin---dokhtare_ariaei. اونجور پسرا در اصل دختر هستند,فقط نیاز به تغییر در قسمتی از بدن دارند!البته اونم نه همشون,بعضی همین تغییر هم نمیخوان
سه‌شنبه 27 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
katrina - اسکاتلند - گلاسگو اره خوب اخه ادکلن مردونه از زنونه خوشبوتره منم همیشه ادکلن مردونه میزنم شما چطور؟؟؟اره کاملا درسته حق با شماست فقط تو ارایشگاهان یا به قول معروف مد عالی جیب خالی حاضرن از نون شبشون بگذرن اما از زیباییشون نه دیگه نمی دونم چی بگم lol
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
به به چه خبره!!! مثل اینکه داره یه اتفاقاتى می افته! یه سری offer و road show با نوربالا از سیدنی داریم ولی customer مورد نظر از گلاسکو فعلا off هستن یعنی no respond با نورپایین فلاشر احتیاط میزنه. حالا سیدنی oversize warning میده و کد رمز ارسالی هم xxl است که فعلا نامفهومه لطفا چند لحظه روی خط باشید! رمزگشایی شد مفهومش اینه: چشمهات مهوش موهات پری وش هیکلت سیاوش! حالا سیدنی off road میره و پیام میاد پوست شفاف در برابر سیه گیسوان! خوشبویی در برابر چشمان شهلا! عجب پس پیام محتوای deal داشت باشه ثبتش کردیم! اینجا دوباره تاکید میکنه "عزیزم" مفهوم واضح است و coding نداره! اینجا پیام بعدی رسید مفهوم Meet داره و محل ملاقات فرانسه یا ایتالیاست آدرسش هم اینه: A+D Zink Q10 که رمزگذاری شده و نامفهومه! لطفا چند لحظه روی خط باشید! رمزگشایی شد آدرس اینه: آجودانیه چهارراه دلبر زیرگذر نیما کوچه کاکاوند شماره 10 !! ای بابا این که آدرس تهرانه! عجب مارمولکیه این سیدنی! سیگنال از گلاسکو خیلی ضعیفه! احتمالا مشکل فنی داریم! نه مثل اینکه میلان پاش رو گذاشته روی سیم نمیذاره سیگنال بیاد!
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
sepher - استرالیا - سیدنی پس با ابن حساب شما سوسول و امروزی نیستی ؟؟ lolبهتون نمیاد ها من فکر میکردم شما هم سوسول باشید..موفق باشی سپهر جان
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
پاندورا - آلمان - کلن افرین اینو خوب اومدی ای وووووووووووووووووووول
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
sepher - استرالیا - سیدنی-اره مرسی سپهرجان همه روبفرست تاانتخاب کنم ,عزیزم من کاملاموافق اینکه ابرومرتب باشه یا پاکسازی پوست وغیره هستم چون اراسته بودن یک مردرونشون میده شماهم بهترین کارروانجام میدهیدالبته یکی هم مثل داداش من زیاده روی میکنه وکرم پودربعضی وقتها استفاده میکنه:)ازعطر های شیرین هم خیلی متنفرم !hugoهمچنین versaci مردانه اش بدنیست .
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
پاندورا - آلمان - کلن ای ول اینو خوب اومدی با شما موافقم
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
sepher - استرالیا - سیدنی پس با این حساب شما سوسول نیستی سپهر جان lol
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان-عزیزم خوبی اینجورمردهااینه که همیشه مرتب هستندودیگه لازم نیست کلی کلنجاربروی مثلا مسواک بزنندوغیره. درموردعطرهم موافقم خوشگلم..
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
katrina - اسکاتلند - گلاسگو - عزیز جان. اشگال نداره یدونه ازشون برام خودم بردارم!? in case رفتم بیرون از خونهlool در موردپوست: افتاب استرالیا و محیط مرطوب و بادهای خشک وسرد اینجا پوست درختهارومیکنه !!! بسیار محیط خوبی برای رشدباکتری است از اونطرف Air condition و اشعه کامپیتور خسته میکنه پوست رو, ولی من فکر نمی کنم ابرو دست زدن کار درستی باشه و درد سر بزرگی میشه, کرم پودر برای پوست خوب نیست عمر پوست کم میکنه پیری زودرس میاره, گفتم ایتالیایی دوست داری, بجای hugo من دانهیل بلومیزنم!
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . عزیزم این چیزا نسبی است, من استایلم خیلی مردونه است یه خورده سوسول باشم به قول دوستام کمتر هراس ایجادمیکنهlool نمیدونم سوسول توی ذهن شما یعنی چی? اما اب و هوای نیمکره جنوبی خیلی خشن هست, باید مواظب بود, اما اگر منظورت اینه که در نگاه اول چی به نظر میایم, یه مرد با هیکل کشیده (نظامی), که خیلی هم به خودش مطمئنه! . میشه به این گفت سوسول?
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
ContractorQatar - قطر - دوحه . عزیز جان ,انقدر روزنامه کیهان نخون! معلومه زیادی درس خوندیlool بامزه بود, نه عزیز رمز و رموزی نیست! خوشتر ان باشد که سر دلبران گفته , اید ,در حدیث دیگران!
چهار‌شنبه 28 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
sepher - استرالیا - سیدنی سپهر جان منظور من از سوسول یعنی پسر کاملا امروزی طبق مد رور باشه موهاشو بلند کنه با کش ببنده ,شیک پوش و با کلاس باشه,..گردنبد طلا یا نقره یا انگشتر طلا گردن و انگشت کنه ,ساعت دست راست کنه ,موقعی که تو خودروش میشنه آهنگی که گوش میده تکنو با شه به دخترهای مردم متلک نندازه , عطر یا ادکلن دیانجی بزنه و ............................lol شما این خصوصیاتو داری؟؟؟؟؟/
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان-عزیزمم اگراین مدلی دوست داری بایدبگم نهایت تفاهم رومن وشماداریم دقیقااااگلمم //sepher - استرالیا - سیدنی-سپهرجان موافق شدیدرسیدگی به پوست صورت هستم.ابروهم مرتب باشداونقدرهاهم بدنیست high five..شادوسربلندباشیددوستان عزیزم.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
katrina - اسکاتلند - گلاسگو الهی که قربون حرف دهنت برم من کاترینا جان بخدا گل گفتی..ای ول که خوش سلیقه ای و مثل من عقیده داری که ادکلن مردونه خوشبوتره وایی بازم تفاهم..امیدوترم خوشبخت بشه با نامزدت
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان-خدانکنه عزیزم,,, واقعا برام خیلی جالب هست اینقدرشبیه هم هستیم !!!امیدوارم شماهم خوشبخت بشی طرف لیاقتت روداشته باشه, فدات بشم من که فعلا سواره هستم حالا بذاریکمی پیاده روی کنه هروقت به من رسیدتازه نامزدیم lol 
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان . این تعریفها اینجا معنی نداره, مد روز اینجا معمولا یه تی شرته بدونه مارکه یه شلوارک جین و کفش معمولی, این مشخصه جوانها استرالیایی هست ودر عرض این 10 سال که من دیدم, همه اونهایی هم که گفتی بجز ساعت دست راست! بسته به شرایطش داشتم اما سوسول نیستم! katrina - اسکاتلند - گلاسگو -Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان , راستی مگه این تاپیک مربوط به زن خوب نبود!?? باز اخرش ربطش دادین به مردا :-)lool.
پنج‌شنبه 29 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.