سومین دروغ بزرگ قهرمان در طی ۶ ماه , رضازاده:‌ کسی به این اسم نمی شناسم!


رضازاده:‌ کسی به این اسم نمی شناسم

«عماد احمدیان را نمی‌شناسم.» این جواب حسین رضازاده به مشاور کمیته ملی المپیک است. احمدیان، مشاور کمیته ملی المپیک دوشنبه شب در برنامه 90 وقتی با این سوال روبرو شد که آیا سابقه مدیریت ورزشی دارد، ادعا کرد که سال‌ها است که کنار رضازاده بوده است. اما رضازاده، سرپرست فدراسیون وزنه‌بردار در گفت‌‌وگو با ایلنا آشنایی‌اش را با احمدیان تکذیب کرد.

آقای احمدیان گفته‌اند که مدت‌ها کنارشما بوده‌ است.
من اصلا احمدیان را نمی‌شناسم. نه او را دیده‌ام و نه تا به امروز او کمک مالی به من کرده است. احمدیان تا به حال اصلا وارد فدراسیون وزنه‌برداری هم نشده است. من قبلا هم او را ندیده‌ام.

اما سال قبل ما به اردوی وزنه‌برداری آمده‌ بودیم که او هم در اردو بود و با شما صحبت می‌کرد.
نه من تکذیب می‌کنم. اصلا تا به حال او را ندیده‌ام. به خاطر حضور این افراد در ورزش است که ورزش ما پیشرفت نمی‌کند(!)

اگر این طور است چرا کمیته ملی المپیک او را به عنوان مشاور انتخاب کرده است؟
من چیزی دراین باره نمی‌دانم. این سوال را باید از آقای افشارزاده بپرسید.

گفته‌اند که فدراسیون بین‌المللی هفته آینده رای سعید علی‌حسینی را اعلام می‌کند. این موضوع صحت دارد؟
فعلا خبری نیست. اما من خیلی امیدوارم و احتمالا مشکل او حل می‌شود.

به نتایج وزنه‌برداری در بازی‌های آسیایی امیدوارید؟
من نمی‌دانم که در گوانگ‌ژور چه نتایجی به دست ‌می‌آید، ما کار سختی آنجا داریم. اما مطمئن هستم که مدال‌های طلا و نقره سنگین وزن به ایران می‌رسد.

 سومین دروغ بزرگ حسین رضازاده در شش ماه

در حالی که حسین رضازاده دهمین ماه حضورش را در فدراسیون وزنه برداری پشت سر می‏گذارد، با افزایش بیان مطالب خلاف واقع و به مدد پیگیری اهالی رسانه، عدم صداقتش به اثبات رسیده، اعتبار باقی مانده وی در مقام یک کارگزار نظام در خطر از دست رفتن کامل قرار گرفته، تا آنجا که برخی از چهره های ورزشی نقدهای تندی نسبت به او وارد کرده و دیگر رکورددار وزنه برداری جهان را در جایگاه یک اسطوره مورد خطاب قرار نمی‏دهند و این مسئله با انتشار سومین دروغ بزرگ رضازاده شدتی مضاعف گرفت.

به گزارش سرویس ورزشی آینده؛ حسین رضازاده برخلاف توصیه های متعددی که به وی و مسئولان سیاسی و ورزشی دولت حاکم شد، روزهای انتهایی سال 88، سکان هدایت فدارسیون وزنه برداری را به دست گرفت تا به نوعی اعتبارش را که به واسطه برخی رفتارهایش لطمه دیده بود، در معرض حراج قرار دهد. این قهرمان که سابقه مدیریت مجموعه ای بزرگ در کارنامه اش وجود نداشت، فدراسیونی را تحویل گرفت که به واسطه مشکلات فراوان، حکم آتش زیرخاکستر را داشت و البته انتظار عموم نیز مدال آوری وزنه برداری ایران با وجود تمامی این مشکلات بود؛ مشکلاتی که پس از حضور رضازاده دو چندان شد.

او در هنگامه‏ای سرپرستی فدراسیون وزنه برداری را برعهده گرفت که حتی خبری مبنی بر محرومیت مادام العمرش بر روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت و بحث دوپینگ سعید علی حسینی مطرح شد. این جانشین رضازاده هرچه عامل دوپینگش را رضازاده خواند، رضازاده منکر شد و حتی رضازاده خبر محرومیت وزنه برداری ایران را در ادامه به کلی انکار کرد و مدعی شد وزنه برداری ایران به هیچ عنوان محروم نشده است. اما دم خروس به سرعت بیرون زد و نامه ای از رضازاده منتشر شد که خطاب به سعیدلو نوشته بود: «...به پیوست نامه واصله از فدراسیون بین‏المللی وزنه برداری IWF مربوط به اعلام تصمیم هیات رئیسه فدراسیون مذکور مبنی بر رفع تعلیق و صرفاً اخذ جریمه 500000 دلاری فدراسیون وزنه برداری ایران تقدیم می‏گردد...» و این نخستین دروغ بینی بود که توسط سرپرست جوان وزنه برداری شاید با توجیه کنترل اوضاع بیان شده بود اما او در ادامه نیز با صداقت پیش نرفت.

دومین اظهارنظر صریح رضازاده
که مبدل به دروغ بزرگ دیگری شد، در خصوص پاداش میلیونی اسطوره سابق به خودش بود. در شرایطی که اسناد در اختیار رسانه ها از پرداخت پاداش رضازاده، به خودش، نایب رئیس و همچنین یکی از مربیان تیم ملی وزنه برداری به درخواست نایب رئیس فدراسیون و دستور رضازاده حکایت داشت، سرپرست فدراسیون وزنه برداری رسماً منکر چنین پرداختی می‏شد و تاکید می‏کرد که مبالغ میلیونی را تحت عنوان پاداش از فدراسیون دریافت نکرده است.

او در این باره عنوان کرد: «هیچ پرداختی تحت عنوان پاداش نشده است. من توقع دارم که با وجدان کاری برخورد کنید و با حرف این و آن خبری درج نشود. چه کسی گفته پرداخت کردیم؟ هرکس اینها را گفته، سندش را بیاورد. دو یا سه میلیون پاداش پرداخت نشده و هر کاری کردیم دقیقاً قانونی است. حسین رضازاده و شما یک روز هستیم و یک روز می رویم اما باید جوابگوی خدا باشیم و بنده در همه امور این اصل را لحاظ می‏کنم.» حال آنکه پس از انکار رضازاده اسناد چنین پرداخت هایی رسانه ای شد و مشخص گردید رضازاده حتی دو بار برای خودش هم برخلاف عرف معمول دستگاه های مختلف پاداش بریده بود.

این خبر با واکنش جدی افکارعمومی روبرو شد که فارغ از بحث تخلف یا قانونی و غیرقانونی بودن، چنین پرسش بزرگی برایشان به وجود آمده بود که چرا اسطوره وزنه برداری ایران و جهان به رسم برخی مدیران متکی بر رفتارهای خارج از چهارچوب اخلاق، دروغ به خورد مردم داده و ابراز تاسف هایی که نسبت به این واقعه شد، حسین را بیش از پیش در شیب تند سرسره اعتبارش قرار داد تا او سیاست سکوت و پیگیری این مسائل از کانال هایی دیگر را در دستور کار قرار دهد و تلاش کند از استمرار انتشار چنین اخباری جلوگیری کند و برخلاف انتظار تلاش نکرد به گونه ای گفتار و رفتارش را پشت میز مدیریت، مدیریت کند تا به حیثیتش لطمه وارد نشود.

برنامه 90 هفته گذشته، سومین مرتبه بود که نام حسین رضازاده به میان کشیده شد و باز هم یک دروغ کار را خراب کرد. عماد احمدیان، سرمایه داری که بارها در کنار حسین رضازاده دیده شده بود، با توجه به آن که مدتی پیش از سوی کمیته ملی المپیک، به عنوان مشاور کمیته در امور تیم ملی امید منصوب شده بود، در گفت و گویی که در 90 گذشته پخش شد، حملات تندی به غلامحسین پیروانی کرد و خواستار جایگزینی یک مربی قدرتمند به جای وی شد و همچنین توانمندی های نصفه و نیمه قطبی را نیز به کلی زیر سوال برد و تاکید کرد قطبی با تیم ملی قهرمان آسیا نخواهد شد. این سرمایه دار که صرفاً هدف از انتصابش به عنوان مشاور تیم امید، کمک مالی به این تیم بود، هنگامی که از سوابق ورزشی اش جویا شدند، تلویحاً به کمک مالی به رضازاده اشاره کرد.

حسین رضازاده با وجود آنکه بسیاری او را در اردوی تیم ملی با احمدیان دیده بودند و حتی این سرمایه دار با دادن سکه های فراوان به این قهرمان سابق وزنه برداری از خجالتش درآمده بود، در عین ناباوری به کلی منکر شناخت عماد احمدیان شد و در گفت و گویی که هفته پیش منتشر شد، اظهار داشت: «من اصلا احمدیان را نمی‌شناسم. نه او را دیده‌ام و نه تا به امروز او کمک مالی به من کرده است. احمدیان تا به حال اصلا وارد فدراسیون وزنه‌برداری هم نشده است. من قبلا هم او را ندیده‌ام. به خاطر حضور این افراد در ورزش است که ورزش ما پیشرفت نمی‌کند(!)» و این با سکوت  طولانی احمدیان همراه نشد تا سرمایه دار خشمگین آبرویی برای قهرمان وزنه برداری نگذارد.

او که حتی در حضور اصحاب رسانه، به رضازاده پاداش های کلانی پرداخت کرده و حتی ماجرای اهداء گردن بند سکه او به حسین هم رسانه ای شده بود، هفته پیش اظهارنظری کرد که امروز رسانه ای شد. عمادیان که تنها مشکلش سادگی و عدم برخورداری از فن بیان است، در  ضمن ابراز تاسف از رفتارها و ناسپاسی‏های رضازاده با اشاره به اینکه ده هزار نفر از ارتباطش با این قهرمان خبر داشته و دارند، گفت: «امیدوارم او در نظر بیاورد کمک های مالی را که من در سال‌های گذشته به او کرده‌ام. امیدوارم یادش بیاورد وقتی به او قول داده بودم در صورت کسب مدال در المپیک، به او 100سکه طلا می‌دهم، به قولم وفا کردم و با توجه به اینکه در المپیک شرکت نکرد، باز هم پاداشم را به او دادم... مگر من قتل یا دزدی کرده بودم که رضازاده می‌گوید من را نمی‌شناسد. او فکر کنم اکنون کوروش باقری را می‌شناسد که تا چندی پیش با حرف‌های رکیک همدیگر را یاد می‌کردند.» تا بار دیگر این پرسش مطرح شود که چرا حسین رضازاده با بیان مطالبی دروغ، اینچنین تیشه به ریشه داشته‏ هایش می‏زند و جایگاهش را نزد مردم ایران تنزل می‏بخشد؟

رضازاده در کنار عماد احمدیان

آیا او تصور می‏کند اگر در زمان مدیریتش از بیان دروغ های بزرگ و پنهان کاری بهره نبرد و با افکارعمومی صادق باشد، بیش از این متضرر می‏شود و آبرویش می‏ریزد؟ قطعاً اشخاصی که به لحاظ ذهنی این اسطوره سابق را تغذیه کرده و مشاوران اصلی اش هستند، نتوانسته اند این فضای ذهنی را برایش به وجود آورند که مدیران دروغگو آینده روشنی در انتظارشان نیست، هرچند اسطوره بوده و دارای پشتوانه فراوانی در بخش‏های مختلف باشند و صداقت رمز پایداری در عین سربلندی نزد خدا و بندگان است، هرچند ممکن است هزینه ای چون کنار رفتن از قدرت را داشته باشد.

به نظر می‏رسد پیش از آنکه از آبرو و اعتبار حسین رضازاده چیزی باقی نماند، متولیان امر در حوزه ورزش و حوزه های بالادستی  باید دست به کار شوند و شیوه مدیریت صحیح مورد انتظار از یک چهره دارای وسابق ارزشمند و روشن را در یک مملکت اسلامی به او آموزش دهند تا رضازاده ناخواسته خود را نزد افکار عمومی به چهره ای منفی تبدیل ننماید که با عنوان دروغگو در پسوند نامش، مورد اشاره قرار گیرد که این نه به نفع این ورزش ایران است و نه چیزی عاید چهره ملی ایران در میان دیگر ملل که نمی‏دانند در ایران چه می‏گذرد، خواهد ساخت.

نظرات کاربران سایت آینده نیوز در مورد این مطلب :


*من نمی‌دانم که در گوانگ‌ژور چه نتایجی به دست ‌می‌آید، اما مطمئن هستم که مدال‌های طلا و نقره سنگین وزن به ایران می‌رسد.
این جمله رو ترکی جواب داده ها!!!

*مصرف دوزت بالا رفته اخر

*ول کنید این اراجیف رو . فعلا" دود رو دریابید!

*جناب حسین رضا زاده حد اقل از اسمت و فامیلت که نان مبارک دو امام معصوم هستند خجالت بکش اگر از نان نانی ابوالفظی که بر سینه ات مینوشتی خجالت نمیکشی چون مرام حسین ازدگی مرام امام رضا راضی بودن و ابوالفظل کرم بود ه و هست اگر از مردم خجالت نمیکشی

*باعث دوپینگ اقای علی حسینی کسی نیست جز رضازاده و با این کارش بزرگترین خیانت رو در حق ایران کرد

*چه شیر تو شیریه!

*دروغ گفتن رو خوب از قبله ی عالمش یاد گرفته

*بی آبروئی این آقا روز به روز بیشتر خواهد شد ،
وقتی همانروزی که سید محمد خاتمی برای تبلیغ موسوی به اصفهان رفت و هزاران نفر برایش جمع شدند و این آقا همانروز به اصفهان رفت که به خیال خامش تجمع میدان امام را بی شکوه کند و طرفی نبست روند نابودیش دیده شد .


*کسی که خود را به سیاستمداران فروخت آنهم برای متاع دنیا و نه گرایشان واقعی سیاسی
دیگرانی هم که این آقا پیرویشان را میکند بازار دروغشان گرم است و افولشان در چشم انداز ....

*از ایشان بپرسید چه میزان ایرانی به دلیل خرید املاک در دبی با تبلیغ ایشان بدبخت شدند و چه میزان ارز از مملکت خارج شد.

*افراد نان به نرخ روخوری مانند ایشون دیر یا زود دستشون رو می شود.

*من عذر می خواهم ولی دارید به شعور خواننده توهین می کنید این مثلا آدم هم به بیت المال رحم نکرده هم به آبروی دیگران هم خیانت در امانت کرده و مستحق مجازات شدید هست چه طور از او به عنوان اسطوره یاد می کنید؟

*آخه مگه قراره هر کی جهان پهلوان تختی بشه ؟
بالاخره یکی باید تو زرد از آب در بیاد دیگه آخرتشو به دنیاش فروخته

*مسئله این است درج کردن یا نکردن

*یا ابوالفضل !!!!!!!

*موضوع اینه اسطوره ای نباید باشد به عمد همه را خارب میکنند

*دروغ الان مدروزه!!!

*خیلی وقته حرف هیچکی و دیگه باور نمی کنم

*آخه کی گفته کسی که قهرمان شد، می تواند رئیس هم باشد؟
ایشان زورش زیاد است و وزنه بلند می کند، نمی تواند که کار مدیریتی، آن هم در این مقیاس انجام دهد.

*الناس علی دین ملوکهم. امام علی (ع)

*من که تعجب نکردم ! چون .......

*بابا کاش می رفت ترکیه. نگهداشتن ورزشکاران به چه قیمت؟

*ما به این اسطوره افتخار می کنیم . از طرف املاک رابینسون !!!

پاندورا - آلمان - کلن
فقط میشه گفت یاااااااا ابوالفضل !!!
یکشنبه 25 مهر 1389

mehr47 - ایران - تهران
این ابالفضل که می گفت همین اقاهست??????
یکشنبه 25 مهر 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
قدیمیها گفتن قهرمان شدن اسونه ولی پهلون شدن خیلی سخته . فرزند خلف محمود خالی بند .
یکشنبه 25 مهر 1389

salad shirazi - امارات - دبی
در فقه پویای تشیع یکی از پست ترین و کثیف ترین خصلتها یعنی دروغ گفتن در قالب و پوشش لغتی من در اوردی بنام "تقیه" کاملا مجاز ..قانونی و عملی مطابق سیره اعمه اطهارشان تلقی میشود که جناب رضا زاده هم کاملا از این حربه پست و من در اوردی در جای مقتضی استفاده مینمایند..مثل رییس جمهور محترم.رهبر معظم.ایات عظام و ما بقی مسئولین خدوم مملکت امام زمان...پس لطفا به این مشرک تازه بدوران رسیده خرده نگیرید..کاری را میکند که از کودکی پای منبر شرک و کفر اموخته است.
یکشنبه 25 مهر 1389

shemiranian - ایران - تهران
وقتی از وجود شخصی ورزشکار مخصوصا ورزش سنتی صداقت و درستکاری ویکرنگی دور شد دیگر او تبدیل میشود به به یک گاو قوی هیکل که فقط زورش زیاد است و نه هیچ چیز دیگر......باقی همه حقه بازیست : مثل نوشته یا اباالفضل که دکانی است برای کاسبی......
یکشنبه 25 مهر 1389

Punisher - ایران - شیراز
این چقدر به این کلمه علاقه داره : " یا ابوالی ".....!!!
یکشنبه 25 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسینکی
رضازاده قهرمان ملی ایرانیست وباعث افتخار .چرا همه دنبال این هستند که یک هنرمند .یا یک ورزشکار یا شخصی که بین مردم شهرت داره اشتباهی بکنه وهمه سرزنش کنند .چرا اون وقتی که ترکیه پیشنهاد 10 میلیون دلاری وملیت ترک به پهلوان داد . ولی ایشان قبول نکردند .را نمی گوئید .همین املاک رابینسون و.. دلیل بر بی لیاقتیه سران ودست اندرکاران ورزش نه پهلوان رضازاده.
یکشنبه 25 مهر 1389

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
oghab - فنلاند - سفارتی اگر میتونی جواب salad shirazi - رو بده در باره فعل پلید و غیر انسانی تقیه که خودت و اربابان تجاوزگر جلادت همیشه ازش اسفاده می کنید تا هرچه دوست داشته باشید دروغ بگید. روزت نزدیکه oghab - فنلاند ساندیسی سفارتی
یکشنبه 25 مهر 1389

ContractorQatar - قطر - دوحه
این ابوالدوپینگ همه طلاهاش رو به رگ های تقویت شده اش مدیونه. اولین بار در قهرمانی جوانان جهان در سال 97 دوپینگ کرد و دو سال محروم شد بعد دوباره از سال 99 با بزرگسالان شروع کرد ولی در زد و بند با آیان(رئیس IWF) در سالهای 1999 تا 2007 تست دوپینگش منفی اعلام میشد چون اسپانسرهای مسابقات که سود سرشاری به جیب آیان سرازیر میکردند تنها شرطشان حضور رضا زاده بود. رضا زاده تنها کسی بود که میتونست با آیان همکاری کنه چون هم خودش فاسد بود و هم فدراسیون و هم ستاد مبارزه با دوپینگ کشورش فاسد و رشوه بگیر بودند در حالیکه وزنه برداران ترک و روس و اوکراین و آلمان به دلیل سخت گیریهای فدراسیون و اتاق های کنترل دوپینگ در کشورشان نمیتونستن با آیان همکاری کنند.
دوشنبه 26 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
oghab - فنلاند - هلسینکی عضو گرامی . یکی از وکلای فدراسیون ورزشی ایران پسر عموی بنده میباشد او که بیشتر با این اشخاص در ارتباط است و حتما هم این را میدانید که اطلاعات ایران در ترکیه نفوذ قابل توجهی دارد اگر رضازاده همچنین کاری میکرد در همان روزهای اول حتما بلائی سرش می اوردند و در ضمن ایشان بعد از بازگشت از طرف بیت رهبری قطعه زمینی برایش به متراژ 500 متر در کیش اهدا شد که خبرهای گوناگونی در باره همان قیمت همان 500 متر وجود دارد
دوشنبه 26 مهر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
.. دروغگو...!!! چشم تو چشم داره دروغ میگه ...!!! اینم از الاغ آقا!!!!!
دوشنبه 26 مهر 1389

mashkok - ایران - تهران
این خرس یابو هم عین علی دائی ادم فروشه از رهبر دستور میگیره چون یه جورائی هم زبونند
دوشنبه 26 مهر 1389

seiied - ایران - یزد
متنفرم ازش مرتیکه خپل
دوشنبه 26 مهر 1389

antidiktatoor - فرانسه - پاریس
بومغلتونه ماله کش خاکتوسر ادم خورت.
دوشنبه 26 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
عین رئیس جمهور محبوبش مموت الاغ نژاده د یگه الگوش ان شکر است دیگه انتظار بیشتر از این طایفه چهارپایان نمیشود داشت
دوشنبه 26 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسیکی
yashasinazarbajanخوب بیشتر ازاین حقش .یک قهرمان بخور بهتره یا یک ... اخوند زاده.?سرمایه خا منه ای 36 میلیارد دلاره فقط خامنه ای حالا کوسه وتمساح و حداد قاطر وناطق ووو بماند برای یک قهرمان که پرچم ایران را در بام دنیا برده 100میلیون دلار ارزش داره .
سه‌شنبه 27 مهر 1389

oghab - فنلاند - هلسیکی
mazda قراضه اگر تمام مخالفان مثل تو چیپ هستند .اره من بسیجی هستم و دمار از روزگار تو در میارم....
سه‌شنبه 27 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
در این ماجرا چند نکته هست. من خوشحالم که یکی از سرمایه داران که اقای عماد احمدیان هستند و شرکت خصوصی دارند, انقدر به وزنه برداری ایران علاقه مندند و با اعطای پاداشهای مادی به قهرمانان ما, انگیزه انها را بیشتر کردند ودر ضمن به فدراسیون هم کمک کردند. این کارشان شایسته تقدیر بسیار هست. ولی من نمیدانم طبق کدام منطق ایشان مشاور مالی کمیته المپیک شده. مشاور مالی یکی از مهمترین پستهای یک سازمان هست و انتظار میرود که کسی که این پست را میگیرد مدیریت مالی و finance را خوب بلد باشد. این اقا از بازار امده و این پست را گرفته و تازه مشاور در تیم امید هم شده و هنوز نیامده به غلامحسین پیروانی که از مربیان موفق هست و 50 برابر این شخص تجربه ورزشی دارد پریده است.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
قسمت دوم: در حقیقت در برنامه نود از اقای احمدیان پرسیده اند که شما که شدی مشاور کمیته المپیک و هنوز نرسیده داری به این و اون گیر میدی, سابقه مدیریتیت در ورزش چیه ؟ . کاملا معلومه چون چیزی نداشته بگه خودشو رفته چسبونده به رضازاده که من با ایشان بودم. یعنی انتظار داشت که چون صد سکه به رضازاده داده, او هم ازش حمایت میکند. رضازاده هم گفته من این اقا را نمیشناسم وحسابی حالش را گرفته. این شخص هم با توجه به قدرت سرمایه اش و نفوذش در روزنامه ها حسابی رضازاده را دارد میکوبد. در صورتی که هنوز صورت مسئله باقیست: اقای احمدیان. شما طبق کدام سابقه ورزشی و طبق کدام تحصیلات و تجربه مشاوره ای امدید و مشاور کمیته المپیک شدید ؟
سه‌شنبه 27 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
قسمت سوم: رضازاده کلا ادم مشنگی هست. زور زیاد دارد ولی فوق العاده ساده هست. این جور ادمها اگر به درد یک کار نخورند همین مدیریت هست. مدیریت ,علاوه بر تجربه, سیاست و کیاست میخواهد که هیچکدامش را رضازاده ندارد. باز نصیری نیا و پادزوان رگه هایی از سیاست داشتند. رضازاده یک قهرمان ملی و محبوب بود که در اوج شهرت و موفقیت جهانی پیشنهاد فوق العاده ترکیه را رد کرد و در ایران ماند و این حق را به گردن ما دارد. ترکیه ای که قبلا سلیمان سلیمانوف جوان که یکی مثل رضازاده بود را از بلغارستان اورد و اسمش را کرد نعیم سلیمان اوغلو و نخست وزیر ترکیه او را به فرزندی قبول کرد و با حقوق یک ملیون دلاری او را یک ترک کرد که 55 بار رکورد زد و بزرگترین وزنه بردار تاریخ شد. برای همین کارش و اینکه مدال اورترین و موفقترین وزنه بردار تاریخ ماست, دوستش دارم.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
قسمت چهارم: کار وقتی خراب شد که این جوان دوست داشتنی ومحبوب رفت وارد سیاست و مدیریت شد که به گروه خونیش نمیخورد. خب بیچاره نمیکشه مجبوره دروغ بگه. انهم چه دروغهای احمقانه و ساده ای. من از اول مخالف ورود این ادم به مدیریت بودم چون میدانستم یا خودش خودش را خراب میکند و یا دیگران خرابش میکنند. حالا که هر دویش اتفاق افتاده. خودش با این کارهای بچه گانه (مثل دو ملیون تومن پاداش) خودش را خراب میکند, ادمی مثل احمدیان که نشان داده بیشتر یک قالتاق جاه طلب هست هم دارد با یک جوسازی رسانه ای او را خراب میکند. این وسط فقط ورزش ماست که اسیب میبیند.
سه‌شنبه 27 مهر 1389

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.