دایی: استقلالی‌ها باورشان نمی‌شد که پرسپولیس را شکست دادند


دایی: استقلالی‌ها باورشان نمی‌شد که پرسپولیس را شکست دادند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم اما آنها باورشان نمی‌شد که ما را شکست دادند.

علی دایی اظهار داشت: بازیکنان ما در دربی 69 بسیار خوب بودند و به نظر من حرفه‌ای عمل کردند. آنقدر خوب بودند که من را به آینده امیدوار کردند.
وی افزود: درست است نتیجه را باختیم اما من بسیار به آینده امیدوار شدم چون تیم من خیلی پیشرفت داشته است. پرسپولیس در بازی دربی نشان داد فوتبال را خوب می‌فهمد و بازی می‌کند که این برای من جای خوشحالی دارد.
دایی ادامه داد: باید یاد بگیریم که به تیمی که خوب بازی می‌کند امتیاز نمی‌دهند. باید گل بزنیم و از موقعیت‌ها استفاده کنیم، البته ما در دربی 69 گل زدیم اما مردود اعلام شد.
دایی در جواب سوالی که آیا احتمال می‌دهید شکست‌های شما ربطی به شکایت فیفا داشته باشد نیز گفت: نمی‌توانم چنین حرفی را بزنم، چون صد در صد مطمئن نیستم اما دلیلی نمی‌بینیم که دو بازی پشت سر همدیگر یکی توسط داور و یکی دیگر توسط کمک داور سر ما را ببرند و ما را رو در روی هواداران قرار دهند.
دایی تاکید کرد: من خدا را شکر می‌کنم که هواداران ما بسیار فهیم هستند و فوتبال را می‌شناسند. همه آنها دیدند فوتبال بازی کردیم و حق‌مان باخت نبود، اما باختیم. همین‌که هوادارانمان اعتراض نکردند، برای من کافی بود.
وی افزود: به نظر من هوادارانمان زیاد ناراضی نبودند چون ما فوتبال بازی کردیم. نمی دانم داور و کمک داور بازی اگر اشتباه کرده باشند چه توضیحی دارند. اگر عذرخواهی هم کنند چه فایده‌ای برای ما دارد.
دایی در خصوص وقت‌های اضافه بازی گفت: وقت اضافه هم عادلانه نبود، یعنی یک دقیقه در نیمه اول و سه دقیقه در نیمه دوم درست اعلام نشد. به نظر من وقت اضافه بیشتری باید گرفته می‌شد.
وی افزود: یک گل قطعا همه چیز بازی را عوض می‌کند بعد از اینکه تیم من گل به ثمر رساند و آفساید اعلام شد همه بازیکنان من ایستادند. چند حمله استقلالی‌ها را که دیدید به خاطر این بود که بازیکنان من از لحاظ روحی و روانی بعد از مردود شدن گل دچار مشکل شدند.
وی خاطرنشان کرد: تیم من از همه لحاظ برتر از استقلال بود، اصلا فوتبال روی خوب خود را به ما نشان نداد. در نیمه دوم به نظرم خیلی از استقلالی‌ها بهتر بوده و حتی خودشان هم باور نمی‌کردند ما را برده باشند.

طاطا - ایران - تهران
من مطمئنم که این برد به خود استقلالیها هم نچسبیده . این برد بهتون تقدیم شد . گل درست وسالم پرسپولیس در ابتدای بازی میتونست باعث بشه که ما دیروز یه بازی بهتر رو ببینیم ولی مردود اعلام شدن این گل جریان بازی رو تغییر داد. هوادارهای استقلال لطف کنن زیاد به این برد ننازن. دایی درست میگه خود استقلالیها هم فکر نمی کردن که ببرن استقلالیهای خانواده ی من که همگی به تیم انتقاد میکردن واصلا راضی نبودن
شنبه 24 مهر 1389

girl.18.beljik - بلژیک - بلژیک
فقط پرسپولیییییییییییییسسسسس . قرمزتهههههههههههههههههههههههههههههههه.
شنبه 24 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
دیگه بقیه اش پرتاپلاست،ما این کار و کردیم،اونجوری بودیم اگه اونجوری بودیم اینجوری میشدیم،آقای دایی اشتباه داوری جزی از فوتبال،شما اگه تیمت تیم بود بعد از اون صحنه حداقل یه بار به طور جدی دروازه ما رو تهدید میکرد چرا نتونست پس؟ چرا اس اس 5 تا موقعیت 100% گل داشت؟ آقای دایی چرا 5تا بازیه تیمت دقایق آخر نتیجه رو واگذار میکنه؟آقای دایی چرا تیمت یه ستاره موقعیت شناس مثل فرهاد ما نداره؟. بله آقای دایی اگه این سوالا رو از خودت کنی میفهمی اون گلیم که زدی شانسی بوده و چشم گاوه. آقای دایی ما موقعیت شناستر و زیرکتر بودیم و بردیم،حتی اگه اون گلتونم قبول میشد هیچ تضمینی نبود که تیموتون بیشتر از یه دونه از اس اس نخوره با اون مدافعات که انقدر مهربونن که مهرشون همانند مهر مادری بود در حق مهاجمای ما. در هر صورت اینا همش حرف اس اس برد خوبم برد حالشم بردیم،استقلال سرور پرسپولیسه
شنبه 24 مهر 1389

shahram khosh maram - ایران - تهران
هه هه هه. خیلی بانمک بود: هواداران ما خیلی فهیم هستند! هه هه هه. دایی میگه: چند حمله استقلال را که دیدید به خاطر این بود که بچه ها بعد از مردود شدن گل دچار مشکل روانی شدند. هه هه هه.مربی خودش داره در مورد مشکل روانی میگه. من نمیگما.
شنبه 24 مهر 1389

msforugh - ایران - تهران
تو باور نمیکردی که شکست خوردی . جنبه باخت داشته باش
شنبه 24 مهر 1389

Dokhtare_ariaei - ایتالیا - میلان
زنده باد دایی زنده باد پرسپولیس که واقعیت رو گفتن .فقط پرسپولیس
شنبه 24 مهر 1389

ehsan_14 - اتریش - وین
من پرسپولیسیم ولی خوب رو دائی خ....کم شد.به استقلالیها هم تبریک میگم چونکه دیگه تحمل گریهاشون را نداشتم.
شنبه 24 مهر 1389

mashkok - ایران - تهران
علی اقا بازی دیگه بورد باخت داره ناراحت نباش انشالا بازی بعدی
شنبه 24 مهر 1389

soheil rad - ایران - بابل
یابو علفی تو که تیمت جلوی ملوان هم گل اول رو زد اما ته بازی 3 تا رفت تو خیکت . کدوم موقعیت گل تیمت تونست ایجاد کنه؟. هنوز نفهمیدی مالکیت توپ دلیل بر برتری یک تیم نیست اونم به مدت یک نیمه فقط . استقلال طبق آمار 5 موقعیت صد درصد گل داشت در مقابل تیم تو فقط 2 تا اونم نیم بند
شنبه 24 مهر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
علی جون ما دوست داریم خوشتیپ! راستش را بگو بدانیم شب بعد از بازی راحت خوابیدی؟ سکته را در خواب نزدی؟....
شنبه 24 مهر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
تا امروز بیش تر از ده مرتبه با شانس و کمکه داور از دست استقلال در رفتین این یه دفعرو خودتون نوش جان کنین.این حکومت که از روز اول به خاطر شاهنشاهی بودن تاج قصد داشت این تیم و از بین ببره.بعد هم که داش منصور خان پورحیدری با تغیر اسم به دادمون رسید.بعد هم که کلن طرف پرسپولیس و داشتن.از دعوت نکردن بازیکن های شایسته تیم به تیم ملی بگیر تا پول ندادن به باشگاه.خدارو شکر که با این همه زحمت آقایون هنوز هم در ادوار دربی ها پایین تر از استقلالین.پرسپولیسی های عزیز به تیمتون احترام میزارم اما تا امروز سازمان همیشه هوای شما رو داشته,4ماه پیش هم که هیئت مدیررو منحل کردن تا به خیال سعیدلوی پرسپولیسی امسال نسخه ی استقلال و بپیچن.مردیکه واسه پرسپولیس پول داشت واسه استقلال نداشت. اما دمه حاج فتح ا.. گرم که یه دونس و همتا نداره.تو یه جنگ نابرابر بردن ارزشی نداره,اگه ببازی که دیگه واویلاس.برد تاج به همه ی تاجی ها(استقلالی ها) و شاهنشاهی های عزیز مبارک باد.
شنبه 24 مهر 1389

compatriot - کانادا - تورنتو
میشه اینقدر زر زر یا مفت نکنی. مزخرفات که مالیات نداره.
شنبه 24 مهر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
این همه تو دربی های قبلی حق استقلال رو خوردین..3تا بازی که استقلال برنده بود با کمک داور مساوی کردین.این یک بار هم واسه ما.اشکالی داره?? 3سال ما ساکت بویم حالا شما ساکت لطفا...!!!
شنبه 24 مهر 1389

tim_max - ایران - ایران
دندان به لبم , لبم به دندان , این سوز .... است , نه درد دندان. :)
شنبه 24 مهر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
اتفاقا تا صبح از خوشحالی میپریدم هوا اخ جون شماها ببازید مشکل نیس ما بعدها باورمون میشه/ گل مجیدی و استارتش در صطح لا لیگا بود
شنبه 24 مهر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
عادل فردوسی پور در کانال irib2 گفت اگه گل پرسپولیس رو داور اعلام میکرد روند بازی تغییر میکرد پرسپولیس دفاع میکرد و در ضد حملات ممکن بود به گلهای دیگری میرسید .بهرحال پرسپولیس چند بازی اخیر به لطف دایی بی دانش و داوری امتیازهای زیادی رو از دست داد و باید فکر اساسی به حال این دفاع کند و نا هماهنگ کرد
شنبه 24 مهر 1389

zamane1 - اتریش - وین
دایی باورش نمی شد که استقلال با یک گل پرسپولیس شکست بده خدا به لنگیا رحم کرده.
شنبه 24 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
باید سوزش دایی و فشار روش رو درک کردددد:))))حالا شروع بازیهای سختت بود بینوا
شنبه 24 مهر 1389

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
$persian$ - ایران - تهران حقیقتو گفتی واقعا...لنگیها بی جنبه اند....لنگیها باید چند هفته ای باخت هارو تحمل کنند:)استقلال سرور سوراخپولیس
شنبه 24 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
اتفاقا کارشناس بی بی سی میگفت استقلالیها اگر نمیترسیدند 5 - 6 گل به پرسپولیس میزدند
یکشنبه 25 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
طاطا - ایران - تهران . تو فکر کن این برد به ما نچسبیده والا من که شخصا شبش مهمونی گرفتم با بروبچ،اتفاقا چندتا لنگیم تو جمعمون بودن که بخاطر شیرینی برد استقلال، اندوه سوراخ شدن تیمشون یادشون رفت،راستی به مناسبت هفتمشم می خوایم جشن بگیریم اگه طلبه ای تو هم بیا یادت بره. tim_max - ایران - ایران . یه دونه ای عجب ضرب المثلی کلی خندیدم. ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول . مخلص آقا اشکان با تعصب آقا مبارکه ایشالله برد بازی برگشت،ولشون کن بزار آب بریزن رو آتیششون
یکشنبه 25 مهر 1389

hamid1970 - امریکا - ارواین
تو که باور کردی که باختی هم این کافیه .3امتیاز پرید این هفته با ذوب اهن لنگیها چه خاکی بر سرشون می کنن
یکشنبه 25 مهر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
برو بیسواد تاریخ بازیها دو تیم را ببین میفهمی استقلالیها خیلی ساله که باورشون میشه راحت پرسپولیس میتونن ببرن چون تعداد بردهای مابیشتره البته ببخشید ببخشید یکی به من بگه از کدوم سولاخ گل خولدم مسخره.
یکشنبه 25 مهر 1389

yosef_small - قطر - دوحه
شما هم دقیقه 91 گل می زدید باورتان نمشد :))
یکشنبه 25 مهر 1389

nader46 - انگلیس - لندن
باز ابر باد فدراسیون و داوردست در دست هم دادند تا استق لول 3امتیازی به دست اردو برای سومین بار نبازد. به هر حال این برد سیاسی وبوگند دار هم نوش جونتون .اگه فقط با این عوامل بتونید ببرید.باخت مردونه ازبرد پاچه خارانه بهتره. انگلیس لندن
دوشنبه 26 مهر 1389

shir del - انگلیس - نیوکاسل
دایی جون اونیکه هنوز باور نمیکنه باخته وتو شوکه تویی بورو بابا با اون تیم در پیتت
دوشنبه 26 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
nader46 - انگلیس - لندن . بسته دیگه فراموشش کن سیاه شدی از بس سوختی
سه‌شنبه 27 مهر 1389

$persian$ - ایران - تهران
nader46 - انگلیس - لندن . حالا این چند روزه کجا بودی؟تو کما؟
سه‌شنبه 27 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.