مایلی‌کهن با ۵ گل استیل‌آذین را درهم کوبید


مایلی‌کهن با 5 گل استیل‌آذین را درهم کوبید

تیم فوتبال استیل‌آذین با نتیجه 5 بر یک برابر سایپا مغلوب شد.

 دیدار تیم‌های استیل‌آذین و سایپا در هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت 15:45 دقیقه در ورزشگاه دستگردی تهران با حضور حدود هزار تماشاگر برگزار شد.
شاگردان مایلی‌کهن در دقیقه 5 توسط عباس محمدرضایی به گل اول خود دست یافتند تا این تیم نیمه اول را یک بر صفر به سود خود به پایان رساند.
در نیمه دوم، بازیکنان سایپا بودند که به حملات خود ادامه دادند. عباس محمدرضایی در دقایق 64 و 81 توانست به گل دست یابد و در این دیدار هت‌تریک کند. کریم انصاری‌فرد نیز در دقایق 69 و 71 گل‌های سوم و چهارم سایپا را به ثمر رساند.
سیاوش اکبرپور در دقیقه 70 یکی از گل‌های استیل‌آذین را جبران کرد و از روی نقطه پنالتی توپ را با تور دروازه سایپا آشنا کرد؛ اما نتوانست جلوی شکست سنگین دیگری بگیرد و این تیم در 2 هفته پیاپی با نتیجه 5 گل برابر حریفان مغلوب شد.
افشین پیروانی نیز در اولین تجربه سرمربیگری خود به جای تومباکوویچ روی نیمکت استیل‌آذین با شکست روبرو شد.
استیل‌آذین در هفته گذشته نیز با نتیجه 5 بر صفر برابر سپاهان شکست را پذیرفت.
قضاوت این دیدار برعهده سعید بخشی‌زاده است. وی در نیمه اول به حسین کعبی، حسن اشجاری، علی عشوری‌زاد از استیل‌آذین و مصطفی صبری از سایپا کارت زرد نشان داد.

مایلی‌کهن: هیچ جای دنیا لیگ مانند ایران برگزار نمی‌شود

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: هیچ جای دنیا لیگ مانند ایران برگزار نمی‌شود و برنامه‌ها مدام دچار تغییر می‌شوند.

محمد مایلی‌کهن پس از پیروزی 5 بر یک مقابل استیل‌آذین اظهار داشت: خودمان هم فکر نمی‌کردیم به این نتیجه برسیم. بازیکنان هماهنگ کار کردند و موقعیت‌هایمان تبدیل به گل شد. در مجموع، مستحق این پیروزی بودیم.

مایلی‌کهن تصریح کرد: استیل‌آذین مهره‌های بزرگی دارد؛ اما از مشکل بدنی رنج می‌برد و هرچه به آخر بازی نزدیک‌تر می‌شود، این موضوع بیشتر نمود پیدا می‌کند. آنها اگر این مشکل را برطرف کنند، می‌توانند موفق‌تر شوند.
وی درباره داوری اظهار داشت: در هفته قبل هم با اینکه داور یک پنالتی برای ما نگرفت؛ اما باز هم در این مورد اظهار نظری نکردم.
مایلی‌کهن درمورد نوسانات سایپا گفت: دلیل اصلی نوسانات، غیبت بازیکنان اصلی در تمرینات بود که در تیم ملی و تیم امید حضور داشتند. در این مورد، عدالت برای همه تیم‌ها یکسان نیست.
وی افزود: هفته گذشته مشکل اصلی در گلزنی بود. انصاری فرد را در اختیار نداشتیم چون او در تیم ملی بود و دیدید که این هفته 2 گل زد. 2 بازیکن جوانمان در تیم امید بودند که از یکی از آنها نتوانستیم امروز استفاده کنیم.
مایلی‌کهن با اعلام اینکه قطعاً نبود این بازیکنان تأثیر منفی روی کار تیم می‌گذارد، در مورد دیدارهای دوستانه تیم امید تأکید کرد: دیدارهای دوستانه زمانش مناسب نیست و تیم امید هم به خاطر این زمان نامناسب لطمه می‌خورد. آنها حتی به انصاری فرد هم در بازی با افریقای جنوبی استراحت دادند چون مصدوم بود. من نیز در تمرینات به او استراحت دادم چراکه اگر به او استراحت نمی‌دادم، شاید مشکلش حاد می‌شد و نمی‌توانست به ما کمک کند.

وی در مورد تعطیلات لیگ برتر به خاطر بازی‌های تیم ملی، گفت: این تعطیلات گاهی مسابقات را یک ماه به وقفه می‌اندازد و به ضرر تمام تیم‌ها است. مهدوی کیا به من گفت، در آلمان 10 لیگ وجود دارد که مرتب و بدون وقفه برگزار می‌شود. در ایران این موضوع رعایت نمی‌شود؛ حتی برنامه‌ای که اعلام می‌شود هم تغییر می‌کند.
سرمربی سایپا خاطر نشان ساخت: شک ندارم اگر از قطبی هم بپرسید، می‌گوید مسابقات غرب آسیا نفعی برای تیم ملی نداشت. شأن تیم ملی با شکست در این رقابت‌ها پایین آمد. تدارک مناسبی برای تیم‌های ملی و تیم امید دیده شده است؛ اما شاید این تدارکات در زمان مناسبی برای آنها نبود که در برخی مواقع به ضررشان تمام شده است.

elizabeth1 - اتریش - وین
عجب شانسی اوردن. یعنی یه لحظه فکر کنید که این مردک مستحق پیروزی بوده باشه.. مستحق ....هه هه هه...
جمعه 23 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
چه حالی میکنم استیل لوله میشه.اینم از افشین لنگی
جمعه 23 مهر 1389

Hamid1970 - امریکا - ارواین
حاجی 5 گل زدی زبانت باز شده دیگه
جمعه 23 مهر 1389

1qaz - استرالیا - سیدنی
استیل اذین همیشه گربه سیاه استفراقی هاست.دمش دم
جمعه 23 مهر 1389

hovakhshatare - ایران - تهران
رفتار ما ایرانیها خیلی جالبه!! وقتی تیم یه مربی 5 گل میزنه میگیم شانسی بوده اما همون مربی اگه تیمش یک بر صفر ببازه میگیم دیدی یارو هیچی بارش نیست؟!! اصولا ما ایرانیها اگه اینقدر که به زندگی دیگران کار داریم به فکر زندگی خودمون بودیم الان وضعمون خیلی بهتر از اینها بود ولی ما اصلا خاله زنک بازی تو خونمونه!
شنبه 24 مهر 1389

experthoney - بحرین - منامه
به گمانم شما تب داری نه؟. اولا 5 تا خوردید، تیم اصلیتون هم یکی خورد، بعد استیل آذین تا جایی که من یادمه پارسال هر 2 بازیشو باخت، . اون تیم های دست هشتم تبریزه که گربه سیاه سوراخپولیسه برادر، یه آبی به صورتت بزنی بد نیست
شنبه 24 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.