پدر در جستجوی کودک ۲.۵ ساله

 
پدر در جستجوی کودک 2.5 ساله

با دستور ویژه دادستان عمومی و انقلاب شهریار، پرونده قتل کودک 2.5 به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و روز گذشته با شکایت پدر این کودک، ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک فاش شد.

به گزارش «جام‌جم» ، مرگ این پسر کوچولو عصر جمعه گذشته هنگامی فاش شد که مادرش با حضور در پاسگاه رزکان شهریار ماجرا را خبر داد.

در پی این شکایت و تشکیل پرونده در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، تحقیقات در این رابطه آغاز شد و عامل جنایت که یک قاچاقچی حرفه‌ای به نام مجتبی بود، از سوی کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار دستگیر شد.

اعتراف عامل جنایت

عامل جنایت در بازجویی‌های پلیسی به قتل اعتراف کرد و گفت: با زن شاکی ـ مادر کودک ـ ارتباط پنهانی داشتم و پسر 2.5 ساله او را که سد راه این ارتباط بود، کشتم.

متهم به قتل یادآور شد: شب حادثه کودک بی‌قرار بود و مدام گریه می‌کرد و آرام نمی‌شد. طوری او را کتک زدم که بی‌هوش شد و دیگر نفس نکشید.

وی افزود: برای فاش نشدن راز جنایت او را نیمه‌شب از دامداری ـ محل حادثه ـ خارج و در گورستان شهر دفن کردم و پس از بازگشت به دامداری، مادر ‌کودک را نیز به خانه‌اش بردم و پس از آن دیگر او را ملاقات نکردم.

با اعتراف هولناک این مرد، مادر کودک هم به ارتباط پنهانی‌اش با او اعتراف و مرد قاچاقچی را عامل جنایت معرفی کرد.

شناسایی پدر مقتول

در حالی که متهمان در بازداشت به سر می‌برند، 2 روز پیش پدر مقتول شناسایی و به دادسرا احضار شد.

پدر مقتول روز گذشته با حضور در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار از همسرش و عامل جنایت شکایت و برای هر دوی آنها تقاضای اشد مجازات کرد.

این مرد که از شنیدن مرگ کودکش بشدت شوکه شده بود، به بازپرس برجسته گفت: من و همسرم چند سال پیش ازدواج کردیم و ثمره ازدواجمان پسر 2.5 ساله‌مان بود که اکنون دیگر در میان ما نیست. اختلاف‌های من و همسرم از چند ماه پیش شروع شد. او حاضر به ادامه زندگی با من نبود و بنای ناسازگاری می‌گذاشت.

شاکی ادامه داد: ما با یکدیگر مشاجره داشتیم تا عاقبت او به قهر خانه را ترک کرد و پیش یکی از اعضای خانواده‌اش در شهریار رفت، من و فرزندم نیز در منزلمان در تهران ماندیم. در مدت کوتاهی که پسرم با من بود، از دوری مادرش بی‌تابی می‌کرد و شب‌ها نمی‌خوابید. به همین دلیل از همسرم خواستم فرزندمان را نزد خودش ببرد. شاکی تصریح کرد: او بعد از چند روز طبق قرارمان فرزندمان را با خود برد.

پس از رفتن آنها هر روز با همسرم تماس می‌گرفتم و از وضعیت فرزندم جویا می‌شدم.

پدر قصد آشتی داشت

پدر داغدیده اضافه کرد: پس از چند هفته دوری از فرزندم با خودم کلی کلنجار رفتم تا عاقبت تصمیم گرفتم به مشاجره با همسرم پایان دهم و او و فرزندمان را به منزل بازگردانم تا دوباره زندگی‌مان را شروع کنیم. چند روز پیش از حادثه در تماس تلفنی با همسرم از او خواستم وسایلش را جمع کند و به خانه بازگردد.

شاکی اذعان کرد: روز بعد دوباره با همسرم تماس گرفتم اما او پاسخی نداد، دلواپس شدم و آن شب برای دیدن آنها به خانه خواهرزنم رفتم ولی او اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت که آنها چند روزی است خانه را ترک کرده‌اند.

وی افزود: با شنیدن این حرف‌ها شوکه شدم و هر چه به جستجویشان پرداختم، بی‌نتیجه بود، تا این‌که با حضور در مرکز پلیس پی به دستگیری همسرم و کشته شدن فرزندم بردم.شاکی عنوان کرد: از همسرم و عامل جنایت شکایت دارم و می‌خواهم آنها هر چه زودتر به اشد مجازات محکوم شوند. با ثبت اظهارات شاکی، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

عامل جنایت متهم سابقه‌دار بود

بازپرس برجسته، رئیس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهریار با تشریح آخرین جزئیات این جنایت هولناک به «جام‌جم» گفت: کارآگاهان جنایی آگاهی شهریار در بررسی سوابق کیفری مجتبی ـ عامل جنایت ـ پی بردند که وی از سال 77 تاکنون چندین بار به اتهام سرقت، کیف‌قاپی، قاچاق موادمخدر و زورگیری دستگیر و روانه زندان شده و پس از پایان هر محکومیت، جرایم خود را از سر گرفته است.

بازپرس برجسته یادآور شد: با دستور ویژه قاضی طاووسی دادستان عمومی و انقلاب شهریار، تحقیقات درباره این جنایت هولناک که بازتاب گسترده‌ای در جامعه داشت، به طور ویژه ادامه دارد در ضمن با توجه به جرایم متعدد متهم و ارتکاب این جنایت هولناک از سوی وی این فرضیه مطرح است که عامل جنایت ممکن است مرتکب جرایمی مشابه شده باشد که تحقیقات در این باره آغاز شده است.

بازپرس پرونده تصریح کرد: هنوز پزشکی قانونی در این ارتباط که پسر 2.5 ساله زنده به گور شده یا نه، نتیجه قطعی اعلام نکرده است و به محض کسب نتیجه از پزشکی قانونی، در این ارتباط اطلاع‌رسانی خواهد شد.

dariush_1 - ایران - گنبد کاووس
عجب زمونه ای شده خوب بچتو میخابوندی بعد کارتونو میکردین دیگه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

standard - انگلیس - لندن
از قسمت حساس بدنش اعدام کنید چون ظاهرا عقلش اون قسمتش بوده.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

nasim_nana - فرانسه - فرانسه
زن کثیف به این جور زنای کثیف هم میشه گفت مادر
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

shahab46 - المان - هانوفر
تف بروح خمینی و مسئولین بی ناموس کشور
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

payamak - انگلستان - منچستر
حرامزاده .دزد ناموس.بچه رو چرا کشتی
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

mkat - سنگاپور - سنگاپور
غم انگیزه.....
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

golll - آلمان - برلین
زنیکه ک ث ا ف ت و هرزه، حیف اون بچه بیگناه . این جور افرادو باید از همون از قسمت بدنشون که ازش لذت میبرن ، باید قصاص کرد .
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

homa-ir - المان - هامبورک
وای چه وحشتناک - و بیچاره طفل 5/2 ساله که قربانی این فاجعه شده است . اما برای مادر و رفیق مرد خیانتکار حتما پس از چندسال زندان حکم . قصاص یا اعدام یاسنگسار اجرا میشود. امیداست که این رژیم نماند . تمام فجایع و اتفاقات این چنانی مقصر در درجه اول خود این رژیم وباند قاچاق و بهتربگم مافیا خود سپاه پاسداران است.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

shayna - ایران -
آشغال
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

fetneh.gharn - امریکا - سیاتل
حالا اگه حکم عدام صادر کنن برای اینها همه اینجا شکایت میکنن حالا چیکار بکنن عدام کنن یا نه?
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

sepidehyomid - انگلستان - بیرمنگهام
خوب شد مرد تو دامن همچین زن بی ابرویی بزرگ نشد
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

marjamak - نروژ - - اسلو
marjamak - نروژ - اسلو . homa-ir - المان - ّهامبورک . دوست نازنین من ,از توجه و مهرتان بسیار سپاس گذارم عزیزم با پوزش از تاخیر جواب فردا صبح ساعت یازده شروع میشود من فدای ان قلب مهربان شما. . .
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

sara az belgium - بلژیک - انتورپن
خیلی وحشتناک فساد و فحشا در مملکت اسلامی باعث تاسف و درد اقای احمدی نژاد کلاشونرو بالاتر بذارن.لعنت به این دولت و لعنت به ادمهای بیرحم مثل این زن و مرد.به امید ازادی ایران.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

marjamak - نروژ - - اسلو
دوستان گرانقدرم دو فیلم از شروع اعتصاب و لب دوختن جوانان ما در یونان را ببینید وبا فاکس های خود به وزارت کشور یو نان و دفتر سازمان ملل از این پناهجویان حمایت کنید. باسپاس فراوان از حمایت های های شما. 003021069990827 vezarate keshvar: 00302106726417 unhcr. https://www.youtube.com/watch?v=v0G_um1FiWk. https://www.youtube.com/watch?v=s7hsoBAEWBk
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

Black Chador - امریکا - ولدن
fetneh.gharn - امریکا - سیاتل . . اعدام برای قاتل هاست. ما به اعدام جوانان ایرانی بخاطر بدست گرفتن یک تابلو علیه علی چکه ای یا تقلبی نژاد اعتراض میکنیم.
جمعه 23 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.