هیفا وهبی و جنجال در امارات به خاطر ۳۷ دقیقه تاخیر در پرواز


هیفا وهبی و جنجال در امارات به خاطر 37 دقیقه تاخیر در پرواز

تاخیر 37 دقیقه ای در یکی از پروازها در امارات باعث جنجال رسانه ای شد.

 به گزارش عصر ایران، روزنامه القدس العربی چاپ لندن نوشت :سخنگوی شرکت هواپیمایی امارات درباره اقدام یک خواننده لبنانی و تاخیر 37 دقیقه ای یکی از پروازهای این شرکت بیانیه داد و توضیحاتی به افکار عمومی ارائه کرد.

این شرکت اعلام کرد که هیفا وهبی در تاخیر 37 دقیقه ای یکی از پروازهای این شرکت مقصر نبوده است.

براساس بیانیه این شرکت، وهبی در ساعت معین شده بدون تاخیر وارد هواپیما شد اما وقتی متوجه شد بلیطش"بیزینس کلاس" است معترضانه تصمیم گرفت سفر خود را لغو کند و از هواپیما خارج شود و بلیط "فرست کلاس" پرواز دیگری را تهیه کند.

سخنگوی شرکت هواپیمایی امارات اضافه کرد: کار خارج کردن بار این مسافر ، 13 دقیقه طول کشید اما زمان باقی مانده از تاخیر 37 دقیقه ای مربوط به عوامل دیگری مانند بررسی شرایط پرواز و تماس با برج مراقبت بوده است.

وی اضافه کرد که سطح هیچ بلیطی تغییر نیافته است و آژانسی که برای این مسافر بلیط تهیه کرده بود مقصر است که بلیطی را در سطح مورد تقاضای مسافر صادر نکرده است.

روزنامه الاتحاد چاپ ابوظبی در این باره نوشت:‌ اصرار این خواننده به نشستن در بخش فرست کلاس هواپیما باعث شد تا پرواز شماره 953 امارات از دبی به مقصد بیروت یک ساعت با تاخیر روبه رو شود. مدت زمانی که از طرف این شرکت 37 دقیقه اعلام شد.

این روزنامه با اشاره به این حادثه نوشت:  تاخیر این پرواز باعث ناراحتی و نارضایتی مسافران این پرواز شد.

a_bamdad - ایران - تهران
یا رب مباد گدا معتبر شود!
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

emiliyano - اکراین - کیف
بنده خدا تاریخ مصرفش تموم شده اعصاب نداره.مینداختنش اکونوم کلاس بیشتر بهش میاد.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
حالا اسمان به زمین میرسید اگر بامردم معمولی در جایگاه معمولی مسافرت میکردی?زندگی قبل از خواننده شدنت یادت رفته که پدرت یک معلم و مادرت خانه دار بود.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

khosh bavar - ایران - کرمان
ایشان حق داره, هیچ مسئله ای نیست ! یکبار دیگر نگاه کنید به این " شاهکار " پروردگار, نباید همیشه از خانمها ایراد گرفت, امان از دست جماعت مرد !
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
قحط خبر شد دوباره ایرانیان یوکی جان????
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

arezoo_25 - ایران - بندرعباس
چه مسخره و پرتوقع آدم که فقط به خودش فکر نمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

حامیان موسوی - امارات - دبی
من که خیلی ازش بدم میاد خیلی جلفه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

ezatdf - ایران - تهران
برو خدا خیرت بده ما اینجا آرزو می کنیم هواپیما 37 ساعت تاخیر داشته باشه ولی فقط سالم برسه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

محمدرضا بهشتی - ایران - تهران
دارندگی و برازندگی
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

مهرداد2538 - ایران - تهران
یادش رفته بود باباش روی کجاوهء شتر می نشست.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

mehr47 - ایران - تهران
جوووون اخمتو قربون
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
زنکه صورت همبرگری  عوضی عقده ای تازه به دوران رسیده .اگه که یک خواننده جهانی بونند اونوقت چی میخواستند بکنند ؟ خواننده در پیتی عرب با هزار عمل جراحی رو اون صورتش که اینهو نون همبرگری میمونه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
کسی که مادرش لباس کهنه های همسایه ها رم میشسته و دخترش حاضر نیست که اونو به عروسیش دعوت کنه که نباید اینقدر کلاس بزاره ومغرور باشه
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

بی خیال - ایران - کرمان
ای بابا ما ایرونی ها دو روز هم تاخیر بشه و توی هواپیما زندونی بشیم بازم میریم راهپیمایی و تشکر میکنیم
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
raha1984 - المان - هامبورگ نمی دونم چرا هر جا از خوشگلی یکی تعریف می کنن , تو مثل اجل معلق میای و از شدت حسادت چشات از کاسه درمیاد!! خوب حالا کسی از پشت اینترنت نمی فهمه که زشتی , ولی با این همه حساسیتی که نشون میدی تابلو معلومه که از زیبایی هیچ بهره ای نبردی!! . به نظر من خانم خیلی خوشگلیه و واقعا چهره ی تحسین برانگیزی داره , ولی زیبایی باطنی ارزشش بیشتر از زیبایی ظاهری هست و در آخر خوب به ما چه که پرواز امارات یک ساعت تاخیر داشته! مگه نه اینکه تمام کاربرای اینجا از عرب و هرچی اخبار مربوط به عربه بدشون میاد , پس دیگه واسه چی بریم تو کارشون فضولی کنیم.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

iranjavedan - دانمارک - کپنهاک
محمدرضا بهشتی - ایران - تهران ,,,,گل گفتی عزیز رسم روزگاره.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

m3rt3ga - امارات - دبی
یکی نیست بگه کور بودی ندیدی بلیطت بزینس کلاسه. حیف پرواز امارات که گذاشت تو وارده هواپیما بشی اصلا.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

persia_64 - ایران - تهران
بوی حسادت اومد
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

shana - ایران - خوزستان
خیلی خوشگله ولی من دوسش ندارم .نمی دونم چرا؟
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

venoosi - بلژیک - ورویر
صدا که نداره...فقط به خاطر هیکلش معروف شده....
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
raha1984 - المان - هامبورگ-رهاااجونم مرسییی گل گفتی .
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

R125 - ایران - یزد
هیکل رو فرمی دارد.
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
DrPhil - دانمارک - نوبغو-به به huria 2 هم به بازاراومد ?توبه این میگی خوشگل باصدنوع جراحی تازه این شده البته ازسرتازیها هم زیاده .ببین حوری اینقدرتابلو بساط پهن نکن اونوقت مجبورمیشم حرفهایی روکه نبایدبزنم روتوسایت عنوان کنم !همون جریان که ...........اگرنمیخوای این نقطه چین هاپربشود پس ببند !
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
خوب حالا که چی؟ نکنه خودشو در ردیف خواننده های به نام دنیا میدونه که اینقدر خود را گم کرده؟ حتی انها نیز از این رفتارهای مسخره و کودکانه نمیکنند! این نشان از شخصیت پایین این زن دارد که تنها به زور ده ها جراحی پلاستیک یک چهره قابل تحمل پیدا کرده. دوستی در گذشته لینکی گذاشته بود که چهره اینها را پیش و پس از جراحی زیبایی نشان میداد. باید چهره این یکی را می دیدید!
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

armin7 - هلند - روتردام
venoosi - بلژیک - ورویر ,اتفاقا صداش حرف نداره.بیشتر کاربر ها هم فقط فوش میدن.خوب این خانم تو بیزنس کلاس میتونه راحت باشه تو جای دیگه که باید مواضب باشه سوتی نده کل پرواز هم میشه هی امضا عکس,دیگه ارامش نیست,m3rt3ga - امارات - دبی , این خانم که خودش بلیط نمیگیره اینجور کارا رو منشی و خدمتکارا انجام میدن,
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
katrina جونم من موندم که چقدر من و تو عزیز هم عقیده هستیم و اما شما drfil شما برو کشکت رو بساب من اصلا خوشم نمیاد باخدیجه رختشورها و اقدس بند اندازها همکلام بشم !
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

abadan_boy - المان - هامبورگ
ای بابا خجالت بکشین,به خاطر یه خواننده عرب که خبر مرگش حاظر نشده باسن کوفتیش رو بذاره رو صندلی بیزینس کلاس,شماها افتادین به جون هم,,,واسه iranianuk هم متاسفم که این خبر مسخره رو گذاشته تو سایت. شاد باشین
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

mohabbat2009 - بحرین - منامه
ادم بی مغز به این میگن ادما بعضی وقتا برای چند کلمه چرت کفتن مشهور میشن نمیدونم جرا ؟خیلی وقتا کسی که جان هزاران نفر را نجات میدهد ازش خبری نیست.! ادمی که برای محجه بودن دخترش راضی نیس با او حرف بزند این کارها حتما برایش عاددی میباشد , البته در بعضی رسانه ها گفته بود که من دختری ندارم!!!!!!!!! . خاک و گلت مثل همست تو یه گور با مشتی از خاک فردا می خوای بری حالا این . اداهای بچگونه جه فایدهای داره
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

pelle - سوئد - استکهلم
حیف نیست این سایت را با یک چنین خبر بی ارزشی پر میکنید .
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

omid-free - انگلیس - لندن
raha1984-المان این Drphil اینجور که معلومه یا عرب هست یا طرفدار عربهاست چونکه فقط کامنتهاش رو برای زیباهای عربها میزاره تو هم که ضد عرب LOL
پنج‌شنبه 22 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
raha1984 - المان - هامبورگ-عزیزمی خانومی, درودبرشما..
جمعه 23 مهر 1389

huria - دانمارک - کپنهاگ
DrPhil - دانمارک - نوبغو * سلام نازنین. از بلاغت شما در برابر بلاهت مخالفانتون لذت می برم. پاینده باشید* پاسخ ابلهان در حال سوزش مدام هم همچنان خاموشیست. باشید تا صبح جعل ناشی از سوزشتان بدمد:))))) عاقلی مدح نژادم کرد و حوری نام شد*جعل تو بیمار مزمن عاقبت ناکام شد*سوزش مانوس تن را تا ابد در دل بدار*هم تو سوزی هم کسی که از دو جعلت خام شد!!!!! تقدیم به یک فقید :))))
جمعه 23 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
huria - دانمارک - کپنهاگ-اونی میسوزه که اومددلبری...ابروش رفت فرارکردمدارکش هم موجوده نشون بدممم???..انگااربدت نمیادداستان معشوقه قصه هاروهمه بدونند ..چه خودش به خودش هم تبریک میگه نکنه فکرکردی واقعاحوری هستی ?بروحاجیه خانم چیزیی که میخوای اینجاپیدانمیشه ..
جمعه 23 مهر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
huria - دانمارک - کپنهاگ خواهش می کنم عزیزم. از قدیم و ندیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد. به خاطر همینه که katrina - اسکاتلند - گلاسگو نه که خودش از دو نام کاربری ''رها'' و کاترینا استفاده می کنه , فکر می کنه که همه مثل خودش از هشتاد تا نام کاربری استفاده می کنن. ..اینا شعر حالیشون نیست که !! یه چند تا اصطلاح از شوش و مولوی بیار , زودی چیزفهم میشن. omid-free - انگلیس - لندن دوست عزیز خودت داری میگی زیباهای عرب! هر انسانی زیبایی رو دوست داره و اون رو مدح می کنه و فقط زشت رویان هستن که از زیبایی بدشون میاد .قابل توجه بعضی ها از که از داشتن عقل و خرد , ''رها'' هستن!!. اگه در مورد یک زیبای ایرانی یا حتی آنگولایی هم بنویسن ,من هم چنان در برابر این زیبایی سر فرود خواهم آورد.
جمعه 23 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
omid free -انگلیس - لندن اره عزیز شما درست میگید الان یادم اومد که در مورد بچه های بشار اسد بعضیها سوزش گرفته بودند و اتیشی شده بودنند ! البته یک راه حل ساده برای اینجور افراد مریض که در نظرات دیگران دخالت میکنند و اتیش میگیرندهست که بشنینند تو اب یخ تا حالشون جا بیاد ! انگاری که من زن باباشم یا دوست شوهرش روانی بیچاره !
جمعه 23 مهر 1389

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
دارندگی و برازندگی-اگر خیلی از شما که نظر مخالف داشتید جاش بودید هم ممکن بود همین کار رو میکردید
جمعه 23 مهر 1389

hamiddataaa - ایران - اصفهان
katrina - اسکاتلند - گلاسگو دوست گرامی این مثل رو شنیدین که میگن: چوب رو که بر میداری گربه دزده حساب کار خودشو میکنه. اسمشو که میاری انگار موهاشو اتیش زدی پیداش میشه.واقعا چقدر ادم باید بیکار باشه !!! دائم هم در توهم سوزش اینو اونه. حالا علت این سوزش سوزش که میفرمایند برای چی باید باشه ! ما که نفهمیدیم الله و اعلم.فکرکنم خودش شبانه روز گرفتار این مشکل هست.فکرمیکنه همه مثل خودش این مشکل سوزش رو دارن. فکرکنم زیر صندلی کامپیوترش دائم یک لگن یخ میذاره تا بتونه اینجا چهار تا خط دری وری بهم ببافه.
جمعه 23 مهر 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
DRphil-دانمارک-نوبغو درست میگید شما کافر همه را به کیش خود پندارد پس این در مورد خودتون هم باید صدق کنه چون حتما huria-دانمارک-کپنهاگ هم نام دیگر کاربر خودتون باشه
جمعه 23 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
DrPhil - دانمارک - نوبغو-من که مثل توکمبود وعقده ندارم از2نام کاربری استفاده کنم, هه هه خوشت اومدچطوربه هدف زدم ???بروو اینجاخبری نیست !!!
جمعه 23 مهر 1389

alexxx - اتریش - وین
بعضی وقتا خوندن کامنتها بیشتر حال میده تا اینکه موضوع درج شده تحت عنوان خبر . کامنتها اینقدر رنگ و وارنگن که نمیشه ازشون چشم پوشید. مخصوصا" وقتی تبدیل به جنگ با فلم میشن. تنوع فرهنگ زبان فارسی هویدا میشه. وقتی گلوله های لغت رد و بدل میشن , بعضی از لغات رنگ سرخ چهره نویسنده و بعضی گرمی لاله گوشهایشان رو کاملا محسوس همراه میارن.. ! با تشکر از دوستان , برقرار باشید.
جمعه 23 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
doost-ir - فرانسه - پاریس-دوست عزیزمسئولین سایت براحتی میتونندکاربری من وخانم رها روچک کنندباسپاس ازشما/
شنبه 24 مهر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
hamiddataaa - ایران - اصفهان-درودفراوان دوست گرامی...ازکامنت شما بسیارلذت بردم وکاملا موافقم ,,
شنبه 24 مهر 1389

پاندورا - آلمان - کلن
katrin بهتره یکم ازداستان حوری دلبر و اون پسر بیچاره رو بگیم.ارزش احترام رو ندارن این عربها
شنبه 24 مهر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
katrina جونم این میس سکینه مارپل حاش زیاد خوش نیست بیچاره قرصهاش تمام شده و زده به سیم اخر !بذار عقده هاش رو با گذاشتن کامنت برا خودش خالی کنه این زشت زیبا پسند ! موفق باشی و اخر هفته خوبی داشته باشی .
شنبه 24 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.