جت اسکی گردشگر ایرانی را بکام مرگ کشاند

 
جت اسکی گردشگر ایرانی را بکام مرگ کشاند

کوالالامپور - دفتر منطقه ای خبرگزاری مهر در جنوب شرق آسیا: یک جت اسکی سوار ناشناس با سرعت بالای خود یک گردشگر ایرانی در حال شنا در خلیج پاتایای تایلند را به کام مرگ کشاند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های محلی تایلند، این گردشگر ایرانی 35 ساله که محسن فخار نام دارد در مسیر انتقال به بیمارستان جان سپرده است.

به گفته بازرس پلیس، پس از اعلام بروز حادثه در خلیج پاتایا نیروهای امدادی به همراه پلیس به منطقه اعزام شدند اما قبل از رسیدن تیم امدادی، مصدوم به همراه برادرش به بیمارستان انتقال داده شده بود.


به گفته "چالیو بونهوم" جت اسکی که در خلیج پاتایا در حرکت بود پس از برخورد با این گردشگر ایرانی و بیهوش کردن وی در دریا بدون انجام هیچ تلاشی برای نجات مصدوم به راه خود ادامه داده است.

براساس این گزارش، این گردشگر ایرانی پس از برخورد با جت اسکی با کمک برادرش از آب دریا بیرون کشیده شده اما به دلیل شدت برخورد و جراحات پیش از انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

بر اساس این گزارش، تحقیقات در مورد هویت فرد جت اسکی سوار در حال انجام است و سفارت جمهوری اسلامی ایران در تایلند در جریان مرگ این گردشگر ایرانی قرار گرفته است.

markopolo vic - استرالیا - ملبورن
عجب!!! خدا بیامرزه و به خانوده اش صبر بده. تو غربت خیلی سخت, عجب سفر بدی بود برای عزیزانش خدا نصیب کسی نکنه
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

سلام برادر - امارات - دبى
أى واااااااااااااااى. داشتم میرفتم 2 تا جت اسکى بخرم از نوع یاماها. حالا که این موضوع رو خوندم تنم لرزید. جه کار میشه کرد!. از خداییم و بسوى او هم برکردانده میشیم. خدا اون مرحوم رو رحمت مغفرت و عفو خودش کند.
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

yashasinazarbaijan - امریکا - نیویورک سیتی
الان مسئولین بی لیاقت بجای پیگیری ماجرا یه برچسب هم به خدا بیامرز میزنند که برای عیاشی و خوشگذرانی کنار دریا بود
چهار‌شنبه 21 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.